>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2015 Katar-informacje, dyskusje itp

Status
Zamknięty.
bob94 465

bob94

Użytkownik
Katar ograł Slowenie a jest za nimi w grupie.Ktos ma jakies pewne info w tej sprawie?
Widocznie dadzą to po zakończeniu grup dopiero na bank przy tej samej ilości punktów liczy się bezpośredni mecz a gdy był remis to wtedy bramki
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
If two or more teams have gained the same number of points after the group matches have been
completed, classification is decided as follows:
results in points between the teams concerned
– goal differences in the matches between the teams concerned
– greater number of plus goals in the matches between the teams concerned.
If the teams are still equal, a decision is made between those teams with equal number of points
as follows:
– goal difference is subtracted in all matches
– greater number of plus goals in all matches
Info pewne 100%:grin:
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Jest jeszcze możliwe żeby Egipt był wyżej od Szwecji?
Teoretycznie - musieli by Szwedzi przegrać z Francją, Egipt wygrać z Islandia i liczyć stosunek bramek, który jest w tej chwili korzystniejszy dla skandynawów. Na dzień dzisiejszy Szwedzi mają +30, a Egipt +13
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Ależ ta Islandia słaba obyśmy na nich trafili to awans mamy pewny. Gry w obronie na stojąco, bramkarza brak, w ataku wszyscy zagubieni i patrzą się po sobie, myślą że mecz sam się im wygra, chyba że to czysta kalkulacja i nie chcą trafić na Danie ????
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Kalkulować nie mają co. Żeby awansować następny mecz muszą wygrać, a jeśli wygrają to przeskoczą Egipt i zagrają z Duńczykami, o ile wygrają z Polską ;)
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Ale wszyscy szaleją z graniem na Argentynę w ciągu godziny od wystawienia na Rosję wzrosły ze 1.45 na 1.60 a na Argentyne spadło z 3.75 na 2.9
Ja mimo wszystko pogram na Rosję tylko jeszcze poczekam ja może coś góry podskoczy,
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Mnie natomiast dziwią kursy na Szwecję. Nie prezentują się według mnie najlepiej ani jedni ani drudzy, zaliczając po remisie. Mecz o pierwsze miejsce w grupie, a kurs 4.40 na Szwecję? za wysoko
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Mnie natomiast dziwią kursy na Szwecję. Nie prezentują się według mnie najlepiej ani jedni ani drudzy, zaliczając po remisie. Mecz o pierwsze miejsce w grupie, a kurs 4.40 na Szwecję? za wysoko
Spokojnie ludzie głupi nie są, jutro na pewno wszystko się zmieni tylko sam nie wiem czy na dobre, bo śmiało mozna by atakować Szwecję +3, albo za drobne czystą 2.
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
A co myślicie o typie na Niemcy -12,5 bramki? Całkiem przyzwoity kurs 1,57.
Szwaby mają już pierwsze miejsce w grupie. Wynik jest im obojętny, mogą nie muszą... Może się wszystko wydarzyć, a po co się męczyć, a po drugie głowa ze świadomością pierwszego miejsca już inaczej gra. Nie neguje, bo gdyby to nie była ostatnia kolejka to brałbym w ciemno.

Natomiast widzi ktoś coś na jutro?? Bo nic takiego pewnego jak dzisiejszy under53 polaków nie widzę... Ma ktoś jakieś propozycję, sugestie?
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Natomiast widzi ktoś coś na jutro?? Bo nic takiego pewnego jak dzisiejszy under53 polaków nie widzę... Ma ktoś jakieś propozycję, sugestie?
Hiszpania Słowenia over 58,5 po kursie 1.8-1.9, wydaje mi się że sobie chłopaki postrzelają w końcu obie ekipy słyną ze słabej obrony przynajmniej na tym turnieju tak jest a w ataku zawsze kolo 30 im wpada
Macedonia - Austria over 50,5 po kursie 1.4-1.5 wydaje mi się dość bezpieczny patrząc po grze Macedonii gdzie w ataku naprawdę dają rady, a pomimo na prawdę dobrej obrony mają przestoje gdzie tracą bramki, a te 51 bramek to nie znowu aż tak wiele więc myśle że pęknie ta linia.
Mozna próbować jeszcze 1 DNB, ale ten typ daję dlatego że oglądałem 2 mecze Macedonii i wiem że stać ich na wiele a Austria jakoś mnie nie przekonuje
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
Każdy leje Arabów, więc założyłem, że nawet jak na luzie podejdą do meczu to każdą z połów wygrają co najmniej tymi 6-7 bramkami. Arabia nic z Polską nie pokazała, a Niemcy jednak wydają się być solidniejsi i nie mają tyle przestojów co nasi. Na czas tutaj za bardzo grać się nie da, więc rzucać coś i tak muszą ;) Ale to tylko moje luźne przemyślenia.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Jutro grałbym Macedonie na spokojnie. Katar jakieś -1.5 bramki za około 1.4-1.5. Wysoko ustawili pułap bramek Brazylii, na około 56-57 bramek. O ile 30 bramek Canarinhos się nie zdzwię, to Chile naprawdę słabo w ofensywie wygląda i myślę, że nie będzie aż tylu goli.
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Macedonia - Austria over 50,5 po kursie 1.4-1.5 wydaje mi się dość bezpieczny patrząc po grze Macedonii gdzie w ataku naprawdę dają rady, a pomimo na prawdę dobrej obrony mają przestoje gdzie tracą bramki, a te 51 bramek to nie znowu aż tak wiele więc myśle że pęknie ta linia.
Mozna próbować jeszcze 1 DNB, ale ten typ daję dlatego że oglądałem 2 mecze Macedonii i wiem że stać ich na wiele a Austria jakoś mnie nie przekonuje
I tu kolego nasunąłeś mi temat do rozważenia, ja osobiście skupiłem się, żeby zagrać na Macedonia i szukałem czegoś do dubla ???? Mecz o 2 miejsce - pytania się nasuwa jedynie z kim kto nie chciałbym grać... Tam drugie miejsce raczej Katar, a trzecie Słowenia...

Hmm, ten over jak najbardziej trzeba będzie szukać, może jeszcze coś się zmieni.


A co do meczu Hiszpania Słowenia... jakoś boję się tego dotykać. Hiszpanie na 99% mają pierwsze miejsce, musieliby przegrać 4 bramkami (mogę się mylić), więc czy im aż tak będzie zależało tutaj? Słowenia w obronie chyba najsłabsza w tych mistrzostwach, ale może tutaj się trochę zderzą i inaczej będzie ten mecz wyglądał. NO BET

Każdy leje Arabów, więc założyłem, że nawet jak na luzie podejdą do meczu to każdą z połów wygrają co najmniej tymi 6-7 bramkami. Arabia nic z Polską nie pokazała, a Niemcy jednak wydają się być solidniejsi i nie mają tyle przestojów co nasi. Na czas tutaj za bardzo grać się nie da, więc rzucać coś i tak muszą ;) Ale to tylko moje luźne przemyślenia.
Nie mówię nie, ale to są ciężkie mecze do obstawiania, bo jednak dzisiaj Polska walczyła, żeby wygrać wyżej niż 20. A Niemcy muszą tylko WIN i mają pierwsze miejsce, może sobie pozwolić na dosłownie wszystko. A ruskie wygrały tylko 10 dla przykładu, Argentyna też nie pokryła tej linii.
 
Z 8

zarny

Użytkownik
Panowie a co myślicie o takim dubelku za pare groszy
Iran +10,5 graja z Tunezją
Katar -3,5 graja z Bialorusia
Kiedyś człowiek wiecej tych meczy oglądał a teraz uczelnia i praca ciężko z czasem wiec pytam ekspertów ????
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Co do hiszpani to raczej nie odpuszcza bo gdy to zrobia to Slowenia im zaraz odskoczy bo maja o co walczyc i chcac nie chcac beda musieli sie troche napocic, a raczej nie skupia sie na obronie bo im slabo w niej idzie zreszta tak jak Sloweni. Osobiscie wydaje mi sie ze to bedzie taki mecz od bramki do bramki i obie powyzej 30 bramek rzuca
 
P 73

phamrol

Użytkownik
noniewiem, noniewiem czy Brazylia ma pewny awans ;P Może i to formalność, ale musi ograć Chile, a dla Chile to ostatni mecz, mecz drużyn z Ameryki Południowej. Może i to gdybanie, ale wątpię, żeby w ostatnim meczu Chile murowało bramkę, bo po co? Brazylia w obronie szału nie gra, a Chile potrafi coś rzucić, myślę, że zakręcą się koło 25 bramek. Linia dość wysoka, ale myślę, że będą wokół niej się kręcić ;)
 
G 965

gugu

Użytkownik
kurs na Polskę w granicach 4,15 - wtf? dlaczego taki wysoki?
coś gramy, Dania nic na tych mistrzostwach nie pokazuje, my musimy wygrać, oni nie muszą, o co chodzi?
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
kurs na Polskę w granicach 4,15 - wtf? dlaczego taki wysoki?
coś gramy, Dania nic na tych mistrzostwach nie pokazuje, my musimy wygrać, oni nie muszą, o co chodzi?
Dania to Dania na nich zawsze są takie kursy wczoraj było 1.50 ale widocznie duże stawki na nich lecą to kursy lecą w dół
Zresztą podobna sytuacja w meczu Francja - Szwecja kursy identyczne a wiadomo jak jest
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom