>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn - Katar 2015

noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dania - Rosja
under 55.5 @2.07 Pinnacle
Tak krótko, bo mecz się już zaczyna. Pojedynek dwóch ekip o wszystko - Dania już swoje wpadki zaliczyła, Rosjanie także dwie bolesne porażki. Mecz w którym każdy z zespołów zostawi 150% na parkiecie nie zastanawiając się. Co za tym idzie, mała ilość bramek, linia wystawiona przez bukmacherów za wysoka... To, że duńczycy lubią grać z kontry nie oznacza, że rosjanie im na to pozwolą... Dwa remisy= wpadki czy może słabsza forma jednego z faworytów? Moim zdaniem słabsza forma... Landin w bramce, plus underowa Rosja jak dla mnie dobry bet.
E: Niestety ostatnie minuty pierwszej połowy spowodowały ten over...
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Macedonia-Austria
36-31 IZZI
Macedonia 1.90 MarathonBet 2/10
✅✅✅
Mecz o drugie miejsce w grupie B i starcie dwóch europejskich ekip, które do tej pory prezentowały się nieźle na tym turnieju. Moim zdaniem jednak to Kiril z kolegami pokazali lepszy handball. Wreszcie udało im się zrónowazyc grę i nie zawsze opiera się ona na bramkach Lazarova. Widać aktywne skrzydła, pokazujące się koło i dobrze grające rozegrania. Dochodzi także bramka, która wydatnie pomaga graczom z pola. U Austriaków nie widzę takiej &quot;kompletności&quot;. Jak już pisałem, są dobre skrzydła, niezły środek i bramka. Jednak Ristovski w bramce Macedonii znaczy moim zdaniem więcej dla swojej ekipy, niż Marinovic u Austriaków. Kolejną przewagą moich faworytów są połówki. U Austriaków na lewym rozegraniu jest młody, nieopierzony gracz, podobnie na drugiej stronie, czyli bez rewelacji. Ich rywale za to mają spore pole manewru na tych pozycjach. Dwóch braci Lazarov, Vugrinec, środkowi, którzy spokojnie poradzą sobie na lewej połówce. Na skrzydłach Manaskov i Georgievski. Ten pierwszy w szczególności wypada dobrze na tych Mistrzostwach. Stwarza sobie sporo sytuacji w ataku pozycyjnym, jak i w kontrze.
Podsumowując, u Macedończyków jest tak szeroka kadra, która pozwala na spoojne granie w każdym meczu. Jeśli jednemu nie idzie, to grę na swoje barki bierze drugi, bądź trzeci i dalej wygląda to ok. Zaś u Austriaków wielu takich manewrów trener nie ma. Uważam, że umiejętności, jak i skład stoja po stronie ekipy z Bałkanów i to w ich kierunku idę.

Hiszpania 1.333✅
Chorwacja 1.30✅
Ako 1.733 SportingBet 4/10
IZZI✅✅✅
Hiszpanie pokazali, że nawet gdy mają słabszy dzień potrafią wskoczyć na wyższy bieg i ograć niewygodnego rywala. Słoweńcy za to pokazali w meczu z Brazylią, że nie potrafią utrzymać koncentracji przez pełne 60 minut. Przy takim podejściu ciężko wygrać z obrońcami tytułu. Dodatkowo podopieczni Cadenasa muszą wygrać, by zapewnić sobie końcowy triumf w fazie grupowej i szansę na łatwiejszego rywala w pierwszym meczu fazy play off. U Chorwatów sytuacja wygląda trochę inaczej. Pierwsze miejsce jest już pewne. Jednak już w poprzednim meczu pokazali, że nawet jeśli Goluza da pograć rezerwowym, to ich poziom mocno nie spada. Pokazuje to tylko szerokość kadry Chorwatów. Bośniacy za to w każdym meczu Mistrzostw uwydatniają swoje mankamenty. Słabe wyprowadzenie kontry, brak równowagi na rozegraniach i często dziwne decyzje powodują, iż widzę w Chorwatach sporych faworytów. W mojej opinii powinni dzisiaj przypieczętować triumf w grupie z kompletem zwycięstw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Brazylia - Chile✅✅✅
under 58 @1.87 Pinnacle


Linia wystawiona w pojedynku zespołów z Ameryki Południowej jest dla mnie za wysoka i to dużo za wysoka. Brazylia zespół typowo underowy i myślę, że mając już awans do następnej rundy wcale nie muszą forsować tępa meczu. Przeglądając mecze z zeszłych mistrzostw Brazylia ani razu nie przekroczyła tej linii. W tym turnieju zdarzyło się to dwukrotnie - mecze ze Słowenia i Białorusią. Tutaj jednak bardziej szybka gra Słoweńców plus bardzo słaba obrona naszych sąsiadów sprawiła takie wyniki jakie widzieliśmy. Chile tylko raz raz i też mecz ze Słowenia. Brazylia w meczach z przeciwnikami na swoim poziomie bądź słabszym lubi grać długą i spokojną piłkę, większość wyników poniżej 55 bramek - tym razem powinno być podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pepliks 303

pepliks

Użytkownik
Brazylia-Chile
Fabio Chiuffa
over 3.5 @1.77 BetCity ⛔⛔⛔ 2
Sprawa awansu Brazylijczyków , jest w ich rękach , wygrywając dzisiaj z Chile , mają awans. Chile to najsłabszy zespół grupy A , dotychczas zanotował 4 porażki , każda wyraźna. Wspomniany Fabio , to prawy skrzydłowy , na co dzień reprezentujący barwy hiszpańskiej Guadalajary. Oprócz ciekawej fryzury posiada , także szeroki wachlarz rozwiązań rzutowych. Reasumując Brazylia dostaje na koniec łatwego rywala , z którym powinna rzucić 30+ bramek , więc liczę , że i Chiuffa 4 razy wpisze się na listę stzelców.
Dotychczasowe zdobycze Fabio Chiuffy:
Katar: 5
Hiszpania: 3
Białoruś: 7
Słowenia: 4
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dodatkowo podopieczni Cadenasa muszą wygrać, by zapewnić sobie końcowy triumf w fazie grupowej i szansę na lepsze losowanie w play offach.
Nie ma losowania,jest drabinka ????

Na Chiuffe w Betssonie jest linia 5,5 z kursem @1,97 - dużo bardziej realistycznie ustawiona,chociaż i to pewnie pokryłby,ale Brazylii nie potrzeba worka bramek tylko wygranej,chociażby jedną bramką,i jeśli to możliwe nie wypompowanie się przed dalszą faza turnieju - takie będą priorytety(niemniej widzę,że ten buk lubi sie wychylić ,dziś nie aż tak jak wczoraj z Syprzakiem,no ale jednak ciągle dobra opcja,bo i widziałem,że czasami Chiuffa rzuca karne) ,podobnież innych drużyn ,myślę,że w ostatniej kolejce u mających &quot;zaklepane&quot; miejsce w play - offach będzie duża rotacja.

Wg mnie Macedonia wcale nie jest takim wyraźnym faworytem,zresztą co im da wygrana? I tak zagrają ze Słowenią lub Katarem i chyba obie opcje będą dla nich kiepskie,zastanawiałem się kogo będzie chciał sobie wybrać Katar i czy w ogóle się tym przejmują,ja na ich miejscu wybrałbym Macedonię jednak.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Nie ma losowania,jest drabinka ????

Wg mnie Macedonia wcale nie jest takim wyraźnym faworytem,zresztą co im da wygrana? I tak zagrają ze Słowenią lub Katarem i chyba obie opcje będą dla nich kiepskie,zastanawiałem się kogo będzie chciał sobie wybrać Katar i czy w ogóle się tym przejmują,ja na ich miejscu wybrałbym Macedonię jednak.
Nie byłbym taki pewien, że Katar będzie sobie &#39;wybierał&#39; przeciwnika. Najpierw muszą wygrać z Białorusią, która jak będzie miała dzień to potrafi sprawić niespodziankę. Po drugie walczą o 4 miejsce.

Bramki z kontry: Macedonia(+2,5)- Austria 1 1,76
Betsafe⛔8-11.
Ja ze swojej strony proponuję taki bet. Linia powinna być wystawiona +0,5 jak nie kompletnie w stronę Macedonii -0,5. Taka linia jest spowodowana zapewne 11 bramkami rzuconymi z kontry Tunezji i 18 Iranowi. Ale powiedzmy sobie szczerze: Co znaczą te drużyny?
Dzisiaj mecz o 2 miejsce w grupie i zgadzam się z Maćkiem, że Macedonia zgarnia dzisiaj zwycięstwo. Co więcej, uważam, że mecz nie będzie obfitował w dużą ilość goli i akcje będą dokładnie ustawiane.
Gra z kontry charakteryzuje dobre drużyny, więc jeżeli Macedonia jest faworytem to handi +2,5 na kontry biorę spokojnie. Jeżeli wyznacznikiem linii były mecze Austrii z Iranem i Tunezją to nie mam pytań.
Żeby potwierdzić mój bet: Macedonia w meczu z faworytami to tytułu 5-6 w kontrach, z Bośnią 4-4.
W każdym razie, wg mnie to nie będzie szybki mecz.
Powodzenia ;)
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Chorwacja - Bośnia i Hercegowina
Chorwacja (-2.5) @ 1,55
Chorwacja (-3.5) @ 1,76
Chorwacja (-4.5) @ 2,10
✅ ✅

Spotkanie dwóch drużyn bałkańskich, więc na pewno będzie to dosyć ostre spotkanie. Chorwacja komplet zwycięstw i nie wydaję mi się żeby dzisiaj zgubili punkty z drużyną która na tych mistrzostwach zdołała wygrać tylko jedno spotkanie z najsłabszym w grupie Iranem 30:25, z którym Chorwacja wygrała różnicą 19 pkt 41:22. Chorwaci to jedni z faworytów do zdobycia mistrzostwa, w każdym meczu do tej pory zdołali zwyciężyć różnicą co najmniej 3 pkt i nie sądzę żeby w dzisiejszym spotkaniu było inaczej.
Katar - Białoruś
Katar (-1.5) @ 1.40
Katar (-2.5) @ 1.61
Katar (-3.5) @ 1.85
✅ ✅
Wszystko na to wskazuje że Hiszpania wygra spotkanie ze Słowenią , tak więc dzisiejsza wygrana Kataru nad Białorusią oznaczałaby że Katar zajmie 2 miejsce w grupie , tak więc gospodarze turnieju mają o co walczyć i jestem pewny że pokonają Białoruś różnicą co najmniej 2 punktów. Białoruś na tym turnieju zdołała pokonać tylko najsłabszą drużynę w grupie - Chile. Przegrali 3 spotkania - każde różnicą 5 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
franz100 495

franz100

Użytkownik
Katar - Białoruś
1 HT @ 1,41
⛔
Unibet
W ostatniej kolejce grupy A, gospodarze spotykają się z Białorusią. Postanowiłem zagrać w tym meczu na wygraną Kataru w I połowie. Nie sądzę, żeby Katar całkowicie odpuścił ten mecz. Być może nie będą zmotywowani na 100%, ale jeśli zagrają przynajmniej przyzwoicie, to o wynik jestem spokojny. A grając u siebie (w swojej drugiej ojczyźnie :razz ???? będą chcieli kolejny raz dobrze wypaść. Drugim argumentem przemawiającym &quot;za&quot;, jest podejście Białorusinów do tego spotkania. Jeszcze kilka minut temu mogli mieć nadzieję na awans. Jednak wygrana Brazylii z Chile sprzed chwili ostatecznie pogrzebała tę szansę. W takiej sytuacji nasi sąsiedzi ze wschodu mogą mieć spuszczone głowy już przy pierwszym gwizdku sędziego... A oprócz tej psychologicznej analizy, trzeba też powiedzieć, że Katar jest dużo lepszą ekipą również, a może przede wszystkim pod względem sportowym.
Jest jeszcze jeden argument, żeby zagrać ten typ. Mianowicie we wszystkich dotychczasowych meczach tego mundialu, gospodarze wygrywali I połowę (z Brazylią +3, z Chile +6, ze Słowenią +3, nawet w przegranym meczu z Hiszpanią +2) i za każdym razem pierwsza część gry była lepsza pod względem wyniku niż druga. Tak samo było nawet w meczach towarzyskich przed Mistrzostwami z Rosją i Serbią.
Można też pograć jakieś handi w kierunku Kataru do przerwy, czy też na cały mecz.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wszystko na to wskazuje że Hiszpania wygra spotkanie ze Słowenią , tak więc dzisiejsza wygrana Kataru nad Białorusią oznaczałaby że Katar zajmie 2 miejsce w grupie , tak więc gospodarze turnieju mają o co walczyć i jestem pewny że pokonają Białoruś różnicą co najmniej 2 punktów.
Takie rzeczy powinno się usuwać ????
Katar ma już zagwarantowane 2.msce w grupie, tak samo jak Białoruś 5. w związku z czym mamy mecz towarzyski, a w nim @ 5.90 na Białoruś stanowi spore value. Wystarczy, że Katar pogra ławką tj.da odpocząć np.Capote, Markoviciowi i innym pseudo Katarczykom,a wówczas mecz robi się niemal 50/50.
Reasumując, Białoruś @ 5.90 Maraton. A(M)en
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
takon 37

takon

Użytkownik
Takie rzeczy powinno się usuwać ????
Katar ma już zagwarantowane 2.msce w grupie, tak samo jak Białoruś 5. w związku z czym mamy mecz towarzyski, a w nim @ 5.90 na Białoruś stanowi spore value. Wystarczy, że Katar pogra ławką tj.da odpocząć np.Capote, Markoviciowi i innym pseudo Katarczykom,a wówczas mecz robi się niemal 50/50.
Reasumując, Białoruś @ 5.90 Maraton. A(M)en
Reasumując pobieram za drobne, 40 dyszki na live -1.5 5.0 :grin:
Twoje zdrowie !
 
pepliks 303

pepliks

Użytkownik
Egipt-Islandia
Snorri Gudjonsson
over 2.5 @1.95 BetCity ⛔⛔⛔ 1
e: Genialny mecz Sigurdssona 13 bramek , to on uratował skórę Islandii

Krótko i na temat , w jutrzejszym meczu nie zagra Aron Palmarrsson , więc na środku rozegrania pojawi się Snorri. Olbrzymia strata dla reprezentacji Islandii , w tak ważnym momencie dla drużyny. Jutrzejsza batalia , jest o &quot;być albo nie być&quot; w turnieju. Ciężar zdobywania bramek , sądzę , że będzie siedział na barkach Gudjonssona , który jutro musi wyorsnąć na lidera zespołu , by poprowadzić swoją reprezentację do awansu.
Bramki Gudjonssona:
Szwecja: 0
Algeria: 2
Francja: 4
Czechy: 5
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Egipt-Islandia
Egipt+1.5 HT 1.85 betway⛔
Egipt+0 HT 2.08 MarathonBet
⛔
Na razie kierunek, w który możliwe, że się skieruję. Dwa argumenty za tym. Pierwszy to dyspozycja na mistrzostwach. Egipt potrafi jak równy z równym walczyć z lepszymi ekipami. Ze Szwedami utrzymali remis do przerwy, jak i na koniec. Z Francuzami -3 do ht, na koniec -4. Z Czechami, jak i Algierią mocniejsza pierwsza połówka. U Islandczyków za to jest na odwrót. Pierwsza część meczu jest gorsza. -1 z Algierią, -5 ze Szwedami, z Czechami -10 i tylko z Francuzami +2. Drugim argumentem za tym kierunkiem jest brak Aarona w szeregach Islandczyków. Z pewnością zmniejsza to ilość opcji w ataku, gdyż wspomniany już wyżej Snorri nie jest w stanie w pełni go zastąpić.
Podsumowując, jest to bet mocno statystyczny, jednak widzę szanse w jego powodzeniu.
Arabia-Niemcy
Weinhold under 4.5 1.86✅✅✅ IZZI
Groetzki under 3.5 2.05✅✅✅ IZZI
Gensheimer under 4.5 2.11✅✅✅ IZZI
betsafe

Także kierunki. Niemcy grają swój ostatni mecz w grupie z bardzo słabą Arabią, która kompletnie nie pasuje poziomem do tych Mistrzostw. Do tej pory w większości Niemcy grali podstawową siódemką, więc dzisiaj pora na rotację. Na prawym skrzydle Groetzkiego powinien zastąpić Sellin, który znacznie słabszy od Patricka nie jest. Weinhold naharował się na ty turnieju mocno. Bierze na siebie ciężar gry zespołu, więc odpoczynek jest mu potrzebny przed play offami. Dlatego też powinien dzisiaj spokojnie przesiedzieć mecz na ławce. Na koniec Uwe. Jego zmiennikiem jest Musche z Magdeburga. Dla wielu No Name, ale w Bundeslidze pokazuje się z bardzo dobrej strony. Dlatego tez powinien dzisiaj dostać swoją szansę, a na tle banalnego rywala może wypaść bardzo dobrze.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Egipt - Islandia
Egipt (+2.5) @ 1.63

Egipt drużyna bardzo dobra fizycznie, gdyby nie zawalili ostatnich 15 minut ze Szwecją to byłaby wygrana. Dużym plusem jest również liczna publiczność dopingująca Egipt, dzisiaj śmiało mogą powalczyć z drużyną Islandii, która zaliczyła w ostatnim spotkaniu totalną wtopę przegrywając z Czechami aż 11 punktami.
Algieria - Czechy
Algieria (+8.5) @ 1.45

Czechy na tym turnieju pokazały się tylko z dobrej strony w spotkaniu z Islandią, dziś przyjdzie im się mierzyć z Algierią która do tej pory przegrała wszystkie spotkania, ale nie sądzę żeby dziś przegrali z Czechami aż 9 bramkami, przegrywając na tym turnieju z Francją - 6 bramek, Szwecją - 8 bramek, Islandią - 8 bramek.
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Dania - Polska
Polska (+3,5) @ 1.66 bet365⛔(
mysle ze Biegler by więcej wybronił, a ilość błędów w ataku to obłęd)
Typ kieruje tym że Duńczycy zawsze powoli wchodzą w turniej tutaj nie licząc meczu ze słabiutką Arabią nie wygrali z nikim większą przewagą niż 3 bramek, czasem do ich gry wkrada się nerwowość zwłaszcza gdy gra im się nie układa i popełniają proste błędy, dodatkowo Polacy twardo grają w defensywie i dobrze spisują się bramkarze i co powinno utrudnić Danii zdobywanie bramek. Czysto statystycznie na wielkich turniejach od 2007 r. Dania tulko raz wygrała z nami więcej niż 3 golami było to w ME 2008 ale wtedy szli przez pierwszą fazę jak burza pokonując nawet Chorwatów 10 golami. Typ jak najbardziej do grania.
Francja - Szwecja
Szwecja (+3,5) 1.71 @ bet365✅
Francuzi na razie nie imponują na tym turnieju wygrali wyższym wynikiem tylko z Algierią i Egiptem z którym Szwedzi zremisowali ale gra europejskich drużyn ze sobą to całkiem inna historia, Szwedzi weszli w turniej z impetem wysoko pokonują rywali w tym Islandię z którą Francuzi się męczyli a remis z Egiptem to raczej wypadek przy pracy, a na poprzednich turniejach zawsze ich pojedynki były wyrównane, i nie ukrywam że mocno kieruję się tu przeczuciem ale typ wygląda całkiem do grania.
Wg mnie te 1.40 na Francuzów mocno zaniżone patrząc na Szwedów w tym turnieju
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Dania - POLSKA
POLSKA (+3.5) @ 1.75
Betano

Jak dla mnie kurs nieco przesadzony i widzę w nim na serio spore value. Wszyscy, którzy śledzą naszą grupę, wiedzą, że mecze pomiędzy wszystkimi drużynami, oprócz Arabii Saudyjskiej, kończyły się na styku, miedzy remisami, a maksymalnie 3 golami różnicy. Jedynie Niemcy z Argentyną wygrali 5 bramkami. Wiadomo, że oba zespoły wychodzą z grupy, nie wiadomo tylko, kto z 2, a kto z 3 miejsca. Wiadomo jednak, że rywalami Polaków i Duńczyków w następnej rundzie (dla wygranej ekipy), będzie Islandia albo Egipt, wszystko zależy od spotkania tych ekip, które odbędzie się o godzinie 17.00. Dla przegranej ekipy, czeka natomiast ktoś z pary Francja/Szwecja, więc jest o co walczyć. Mimo wszystko, handicap na Polaków +3,5 po kursie 1,75 biorę w ciemno. POLSKA!!!!!
 
D 4

dzareq1

Użytkownik
W meczach Rosja-Argentyna oraz Islandia-Egipt wszystko może się zdarzyć więc ciężko wytypować zwycięzców. Dlatego poszedłem w innym kierunku i stawiam dubelka na zawodników od których będzie zależało wiele w ekipach Argentyny i Egiptu. Pizarro równa forma strzelecka we wszystkich meczach:

Dania 8
Polska 5
Arabia 7
NIemcy 5

Natomiast El Ahmar solidnie zaczął, ale to co wyczyniał w meczu ze Szwecją to było coś niesamowitego:

Algieria 4
Francja 2
Czechy 5
Szwecja 9

Pizarro (over 3,5) 1,60 TOTOLOTEK
El Ahmar (over 3,5) 1,60 TOTOLOTEK
ako: 2,56 (~2,25 TOTOLOTEK)

Stawka: 2/10
 
borntofight 98

borntofight

Użytkownik
Dania-Polska
Dziś o 19 Polacy zagrają swój ostatni mecz w grupie z Danią, jest o co grać bo nie wiadomą nadal jest kto wyjdzie z 2 miejsca i trafi tym samym teoretycznie na łatwiejszego przeciwnika w dalszym etapie rozgrywek.
Duńczyków nikomu nie trzeba przedstawiać od lat jest to czołówka handballa, jest to zespół kompletny,na próżno doszukiwać się u nich słabych stron, chociaż na tym turnieju zdarzyły im się wpadki z Niemcami czy Argentyną gdzie punkty zgubili to w ostatnim meczu pokonali pewnie Rusków, gdyby nie to że w drugiej połowie meczu spuścili trochę z tonu to ich wygrana byłaby miażdząca (prowadzenie 8-16 po pierwszej połowie), gdzie widać było twardą dobrze zorganizowaną obronę Duńczyków, świetnie z gry wyłączeni byli bombardierzy Rosjan co zaowocowało w pewnym momencie że nie potrafili rzucić bramki bodajże przez 6 min gry.
W bramce dwóch świetnych bramkarzy Landin,Green,którzy też potrafią w trudnych momentach bronić na wysokiej skuteczności.
O atak Duńczyków jestem spokojny tam ma kto rzucać jest świetny Hansen, który bierze często grę na swoje barki i potrafi indywidualną akcją zdobyć bramkę, Christiansen, czy też Eggert który jest etatowym wykonawcą karnych oraz potrafi skończyć większość akcji ze skrzydła jeśli tylko zostaje do niego dograna piłka.
Gra Polaków nie napawa optymizmem i na próżno szukać dzisiaj czegoś co przemawiałoby do grania w kierunku naszych szczypiornistów (no chyba że patriotyzm i wiara w naszych chłopaków ale umówmy się to dzisiaj Duńczycy są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa).
Jeśli chcemy nawiązać jakąkolwiek walkę z Duńczykami to musimy poprawić zdecydowanie skuteczność rzutową, gdzie w dzisiejszym meczu każda bramka będzie na wagę złota i jedna czy druga akcja niezakończona bramką może zaowocować odskoczeniem rywali na kilka bramek, a później odrobić to będzie bardzo ciężko.
Biorąc pod uwagę powyższe rozważania dzisiaj gramy w ten sposób
Dania -2,5 1,76 bet365 tutaj smarujemy grubiej,główny bet 31-27 ✅
i dodatkowo strzelcy
Eggert over 4,5 1,65 sts 2 ⛔ szkoda że grał tylko 15 minut
Hansen over 4,5 1,7 sts 4 ⛔ indywidualnie kryty przez większośc drugiej połowy i brakło niestety 1 trafienia
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Dania - Polska
1,40 ✅
BETGUN​
Co tu dużo pisać. Jeszcze przed turniejem wiedziałem, że będzie to mój pewniak fazy grupowej turnieju, nie wiedziałem tylko jaki kurs buki wystawią. Okazuje się, że dzięki niemrawej grze Duńczyków z Argentyna( II polowa) oraz grze na styku z Niemcami (remis co jak co wymęczony) mamy kurs 1,4. Wchodzę w ten kurs grubą stawką jak w masło, bez zastanowienia.
Widziałem gre Polaków zarówno z Niemcami, Argentyna oraz Rosja. Nie widziałem z Arabią Saudyjska bo szkoda czasu na takie mecze, choć jak się okazuje nawet z tak egzotycznie słabym rywalem Polacy mieli problem z rzutami karnymi, element który kuleje od czasów Tomka Tłuczyńskiego. Obecnie rzucają rożni playerzy, łącznie z kontuzjowanym Lijewskim, który miał być liderem kadry, jednak nabawił sie kontuzji ze Związkiem Radzieckim i wchodzi na karne. Jego występ z Duńczykami stoi pod znakiem zapytania. Jeśli nawet zagra z kontuzją będzie to niewątpliwe wzmocnienie kadry.
Zaznaczam ze w kadrze Dani wykonawcą rzutów karnych jest Eggert.
Dania 1 - 0 Polska w tym elemencie gry.
Bramkarze to Landin kontra Szmal i Wyszomirski. Powinienem dać na remis ale widzę tu lekką przewagę Polaków, szczególnie w akcjach sytuacyjnych, końcówkach meczów.
Dania 1 - 1 Polska
Obrotowi to Nøddesbo, weteran kadry, jedyny pamiętający pamiętny mecz z 2007 roku, który wygrała Polska po kilku dogrywkach, świetny mecz swoją drogą. U Nas Bartek Jurecki, równie świetny zawodnik, klasa światowa. Remis
Dania 2 - 2 Polska
Polacy skrzydeł nie mają to wiadomo od dawna.
Dania 3-2 Polska
Mikel Hansen i Rasmus Lauge uważam że są kluczem do wygranej Duńczyków. U Nas jednooki Bielecki, któremu wychodzi 1 mecz na 3. Rojewski który godnie zastepuje Lijewskiego. I Lijewski którego jak już wspomniałem występ stoi pod znakiem zapytania. Jeśli zagra i zagra na swoim dobrym poziomie, może być mecz na styku.
4-2,5(3 jeśli zagra Lijewski w formie)
Podsumowując, jeśli nie powtórzy się mecz sprzed roku ze Szwedami, kiedy to Szwedzi byli mega faworytem, Polacy spisywali się poniżej oczekiwań a spięli się na Skandynawów i ich rozgromili to wyczuwam tu zwycięstwo Duńczyków bezpiecznymi 2-3 golami. Nie sądzę by zdarzyła się powtórka z meczu Dania - Rosja gdy Rosja pod koniec I polowy miała przestój 8 goli in row. W II połowie trochę nieporadności Danii i było w pewnym momencie nerwowo.
Kończąc POLECAM postawić spory kapitał na Duńczyków bo taki kurs z pewnym typem już może się na tych MŚ nie powtórzyć, no chyba ze Katar będzie grał z kimś z czwórki Dania Francja Chorwacja Hiszpania, wtedy można dodatni handicap grać na farbowane lisy i sędziów.
Kto oglądał mecze Polaków oraz Duńczyków moze spodziewać sie dzisiejszego wyniku.
Polecam!
 
S 1

skorpionek

Użytkownik
Dania - Polska
Polska +1,5 w drugiej połowie
kurs: 1,90 STS

Widzę, że koledzy się zastanawiają nad handicapami na cały mecz w jedną czy w drugą stronę, a ja znalazłem, wydaje mi się, coś ciekawszego, a mianowicie, że polska wygra 2 połowę z handi +1,5.
Trochę statystyk z 2 połów obu zespołów:
Rosja 20-15 Dania
Niemcy 14-14 Dania
Argentyna 16-11 Dania
Wyniki w 2 połowach Duńczyków 0-1-2
Polska 14-12 Rosja
Polska 13-11 Argentyna
Polska 13-12 Niemcy
Wyniki w 2 połowach Polaków 3-0-0
Pominąłem wyniki obu zespołów w spotkaniach z Arabią Saudyjską bo one kompletnie nic nie wnoszą.
Ze statystyk wynika, że Duńczycy są zdecydowanie zespołem pierwszej połowy, a Polacy drugiej. O ile w pierwszej połowie mogą się dziać różne rzeczy włącznie z mocnym prowadzeniem Duńczyków kilkoma bramkami to uważam, że w drugiej już będzie to mecz co najmniej wyrównany lub nawet ze wskazaniem na nasz zespół, a z dodatkowym handi +1,5 powinno wejść.
Pozdrawiam
Edit//
Mam nadzieję, że ktoś zagrał bo weszło ładnie chociaż było już trochę nerwowo momentami. Ale druga połowa skończyła się wynikiem 15-15 więc nawet jeszcze z bramką zapasu ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Rosja-Argentyna over10,5 kar 1,70/dyskwalifikacja lub czerwona 2,90 sts

Stawką meczu awans do 1/8 więc obie ekipy zrobią wszystko aby ten cel osiągnąć. Jeżeli mecz będzie wyrównany to myślę że że ten typ ma duże szanse powodzenia. Gorzej jeśli któraś z drużyn odjedzie na począku wtedy emocje opadną
 
Do góry Bottom