>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa B - terminarz, tabela, prognozy i dyskusje

lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Grupa B :

Polska grupa B, przeciwnikami Polaków są współgospodarze Mistrzostw Europy Austriacy, nasi zachodni sąsiedzi Niemcy oraz Chorwacja. Bukmacherzy największą szansę na wyjście z grupy dają Niemcom kurs 1,1 ( śmiechu warte :spokodfhgfh: ) następnie Chorwacji kurs na nich jest 1,45 , na trzecim miejscu są Polacy za których buki płacą dość dobrze bo 2,5 no i na końcu jest Austria z kursem 4,7. Austriacy są zdecydowanie najsłabsi w naszej grupie i tutaj się zgodzę z bukmacherami, nie mają Oni jakich nadzwyczajnych zawodników, są w tym Euro chyba tylko przez to że są gospodarzami, czy wyjdą Oni z grupy ? Przed dzisiejszym meczem Szwajcarii myślałem że mają szanse ponieważ im mogą sędziowie pomagać, jednak się myliłem bo mecz otwarcia sędzia sędziował bardzo dobrze i sprawiedliwie więc wątpię że Austrii jakoś nadzwyczajnie pomogą chociaż mogę się mylić. Na temat Polaków można pisać dużo, ale czy warto ? Jestem patriotą i na pewno będę liczył na awans z grupy Polaków a czy mają szansę ? Moim zdaniem tak, bo powinni sobie spokojnie poradzić z Austrią, na pewno powalczą z Chorwatami no i wojna z Niemcami a tam może zdarzyć się wszystko. Niemcy wcale nie są tacy mocni jakby się wydawało, przegrali sparing z Białorusią, wprawdzie w pierwszej połowie kiedy grał Ballack, Podolski , Klose wszystko wyglądało nawet ok, lecz w drugiej połowie dno. Niemcy mają poważne problemy z defensywą i myślę że tutaj jest szansa Polaków ale to już odpiszę w analizie do meczu. Chorwacja, Chorwacja która straciła swojego lidera którym niewątpliwie był Eduardo, jednak będzie On na mistrzostwach jak to ich trener powiedział jako &quot;dobry Duch drużyny&quot; :] Osobiście chciałbym żeby z grupy wyszli Polacy z Chorwatami a jak będzie ? Zobaczymy ! :]
Układ grupy moimi oczami :
Niemcy
Polska
Chorwacja
Austria

pozdROWienia ????
__________________
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
No i jedno jest pewne z grupy z pierwszego miejsca wychodzi Chorwacja.
O drugie miejsce także premiowane awansem walczą trzy drużyny:
Austria, musi wygrac z Niemcami i liczyc że Polska przegra, zremisuję lub wygra jedną bramką z Chorwacją.
Polska musi wygrac z Chorwacją różnicą dwóch goli i liczyc że Austria pokona Niemców.
Niemcy wystarcza im remis w starciu z gospodarzami Austrią
Dziś się wszystko okaże
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
END

END

Dzisiaj dwa spotkanie w Polskiej grupie. Pewni awans są Chorwaci którzy w 2 kolejce pokonali Niemców 2:1. A o awans walczą ekipy Polski, Niemiec i Austrii. Największe szanse bukmacherzy dają Niemcom którzy dzisiaj będą podejmować Austriaków, jednak jak wiemy im nawet ściany pomagają więc może być różnie. Polacy zmierzą się z Chorwatami którzy wyjdą nieco rezerwowym składem, więc Polacy mają szanse na zwycięstwo i przy dużym szczęściu mogą jeszcze awansować z grupy, jednak jak będzie tego dowiemy się około godziny 22.35 kiedy zakończą się oba mecze !
pozdROWienia ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Nie będę pisał już o Polsce, ale śmiechem na sali jest to że Niemcy okrutnie się męczyli by wyjść z grupy, kto by pomyślał że w ostatnim meczu będą grać z inną drużyną która też miała szansa na awans, i pokonają ich po męczarniach może być tak że od ćwierćfinałów Niemcy mogą się odbudować i jechać jak zawsze ale wolałbym zobaczyć jakieś ośmieszające bramki na koncie dziadka Jensa już w meczu z Portugalią.
 
Do góry Bottom