>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn - Katar 2015

P 2

prof3sor

Użytkownik
Niemcy - Argentyna + 51.5 gola w meczu 1.8 @ FORTUNA --- 51 ????

Witam, na dziś pobieram właśnie ten zakład.
Jak na razie Niemcy pokazują dużą siłę w ofensywie rzucając 30 Duńczykom idąc z nimi cios za cios, zaś Argentyńczycy także mają o co walczyć i muszą swoje rzucić by myśleć o grze w kolejnej fazie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Islandia turniej zaczęła słabo przegrywając ze Szwecją. Powodem tak wysokiej wygranej drużyny ze Skandynawii była ich świetna obrona z którą Islandczycy nie mogli sobie poradzić. W ostatnim meczu stawili czoła Francuzom zyskując remis. Nieźle w bramce radził sobie Gustavsson. Dziś czas na Czechów którym te mistrzostwa totalnie nie wychodzą. Początkowo gra bez Jichy nie przynosiła dobrych rezultatów. W ostatnim meczu z Egiptem już lider drużyny zagrał (na dobrym poziomie) jednak nawet to nie pomogło. Dziś Czesi z nożem na gardle. Atmosfera w drużynie z pewnością napięta bo sytuacja w jakiej się teraz znajdują jest bardzo trudna myśląc o awansie. Nawet wygrana dziś i w sobotę z Algierią nie zapewnia naszym sąsiadom awansu.
Islandia łapie swój rytm na MŚ. Czesi są na tą chwile największym rozczarowaniem mistrzostw i myślę, że dziś pożegnają się z awansem do kolejnej fazy.
Mój typ:
Islandia(-2.5) - Czechy 1,54 bet365 ⛔
W innym meczu naszej grupy Rosjanie zmierzą się z Danią. Kurs na Duńczyków miło podskoczył do góry więc można próbować do dubelka. Co prawda Rosjanie prezentują się na tych mistrzostwach dobrze. Pechowe przegrane z Niemcami i nami z pewnością namieszały w głowie zawodników. Z resztą było to widać po meczu z nami, gdzie bodajże Gorbok nie wytrzymał napięcia. Rosjanie jednak zdają sobie sprawę, że dopiero mecz z Argentyną rozstrzygnie awans z tej grupy. Dziś z pewnością będą walczyć ale moim zdaniem nie będą się zabijać o wygraną. Dania po fenomenalnym meczu z Niemcami dziś powalczy o pewny awans z grupy. Po dwóch remisach nie mogą sobie pozwolić na kolejną niespodziankę w grupie jeśli myślą o medalu na mundialu. Sądzę, że mecz będzie bardzo twardy, bo obie drużyny znane są z twardej obrony. Ostatecznie liczę, że dwa punkty bez niespodzianki zainkasują Duńczycy.
Mój typ:
Dania - Rosja 1,40 bet365 ✅
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Niemcy - Argentyna
Niemcy (-1,5) @ 1,48
Niemcy (-2,5) @ 1,68

✅ ✅
Niemcy na tych mistrzostwach bardzo mocna ofensywa, w każdym meczu rzucają ponad 25 bramek. Dziś ważny mecz z Argentyną, z którą myślę że sobie powinni poradzić i na pewno będzie to wygrana większa niż jedno bramkowa. Niemcy wygrali z Polską 3 bramkami a Polska wygrała z Argentyną . Dziś spodziewam się co najmniej dwu bramkowego zwycięstwa ekipy Niemiec.

Szwecja - Egipt
Szwecja (-1,5) @ 1,40
Szwecja (-2,5) @ 1,56

Szwecja lider grupy - komplet zwycięstw, dziś spotykają się z Egiptem, który w ostatnim spotkaniu ograł ekipę Czech 24:27 czyli 3 pkt. w spotkaniu Szwecja - Czechy padł wynik 22:36 czyli wygrana 14 pkt. Jest to wyraźna różnica, tak więc myślę że dziś Szwecja poradzi sobie wygrywając więcej niż 2 bramkami.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Polska(-13) - A.Saudyjska

Kurs: 2.25 Sportingbet

Cóż pisać na temat meczu. Polacy w końcu mają szanse wygrać w przekonywujący sposób. Idealne spotkanie na poprawę tego co nie bardzo wychodzi przed arcyważnym spotkaniem z Danią. Arabowie to typowi chłopcy do bicia i te 13 bramek nie powinno być problemem dla Biało-Czerwonych. Kurs dość wysoki więc buki wiary w naszych nie mają ale ja pobieram. Widzę tu coś około 15 bramek różnicy
Wynik: 32:13 ✅✅✅
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Oddsring po raz kolejny pokazuje, że niezbyt kompetentni ludzie tam pracują ;)
Niemcy wygrają grupę @ 1.60
Wygrywając z Argentyną wygrywają grupę w praktyce.
Chorwaci wygrają grupę @ 1.01 ????
Tu już jest po zabawie, Chorwacja wygrała grupę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Polska(-13) - A.Saudyjska

Kurs: 2.25 Sportingbet

Cóż pisać na temat meczu. Polacy w końcu mają szanse wygrać w przekonywujący sposób. Idealne spotkanie na poprawę tego co nie bardzo wychodzi przed arcyważnym spotkaniem z Danią. Arabowie to typowi chłopcy do bicia i te 13 bramek nie powinno być problemem dla Biało-Czerwonych. Kurs dość wysoki więc buki wiary w naszych nie mają ale ja pobieram. Widzę tu coś około 15 bramek różnicy
Typu nie neguje bo nie widziałem w akcji Arabów. Po wynikach mogę się domyślać co oni pokazują. Jednak mam sporo wątpliwości co do tego typu i myślę, że buki celowo wystawiają taki kurs. Pamiętajmy, że o wyższej pozycji liczą się najpierw mecz pomiędzy, a nie bilans bramek zdobytych do straconych. Nasi reprezentanci już nie raz na dużych imprezach pokazywali, że mecze ze słabszymi drużynami wygrywają małym nakładem sił, a co za tym idzie też nie duża różnicą bramek. Dziś myślę, że wynik będzie oscylował w granicach 7-9 bramek. Pamiętajmy, że w sobotę jest dla nas bardzo ważny mecz przesądzający nie tylko pozycje w grupie ale może także lepszą drogę po medal dlatego też najważniejsi zawodnicy zagrają po 10-15 min. Wygranie dziś z Arabią nawet 25 golami nic nam nie da jeśli w sobotę nie powalczymy chociażby o remis.
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Typu nie neguje bo nie widziałem w akcji Arabów. Po wynikach mogę się domyślać co oni pokazują. Jednak mam sporo wątpliwości co do tego typu i myślę, że buki celowo wystawiają taki kurs. Pamiętajmy, że o wyższej pozycji liczą się najpierw mecz pomiędzy, a nie bilans bramek zdobytych do straconych. Nasi reprezentanci już nie raz na dużych imprezach pokazywali, że mecze ze słabszymi drużynami wygrywają małym nakładem sił, a co za tym idzie też nie duża różnicą bramek. Dziś myślę, że wynik będzie oscylował w granicach 7-9 bramek. Pamiętajmy, że w sobotę jest dla nas bardzo ważny mecz przesądzający nie tylko pozycje w grupie ale może także lepszą drogę po medal dlatego też najważniejsi zawodnicy zagrają po 10-15 min. Wygranie dziś z Arabią nawet 25 golami nic nam nie da jeśli w sobotę nie powalczymy chociażby o remis.
Tu się jak najbardziej zgodzę z moim przedmówcą. Polacy nie są takim zespołem, który lubi grać szybko, do tego ta wysoka obrona Arabii może się nie podobać naszym reprezentantom. Biegler da pograć innym zawodnikom, bo mecz z Danią będzie jednak dużo ważniejszy, raczej nie będzie się bawił w kalkulacje.
Trochę wróciłem do historii mistrzostw i nasza reprezentacja zawsze traci najmniej bramek w grupie - nawet zajmując 4 miejsce w grupie miała najmniej straconych bramek. Spodziewam się tu podobnego meczu jak Rosja - Arabia, polacy nie wyjdą poza 30 strzelonych, ale nie dadzą sobie więcej niż 22 rzucić, więc under 52.5 jest bez żadnego problemu do pobrania. Dla odważniejszych nawet 51.5
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dania 1.40✅
Szwecja 1.25⛔
Ako 1.75 bet365 3/10
⛔
Rozumiem, że Duńczycy prezentują się na Mistrzostwach bardzo słabo, jak na ich możliwości. Ale właśnie, jak na ich możliwości. Oznacza to, że w każdym czasie mogą odpalić, zagrać swoje, a wtedy praktycznie żadna drużyna nie może im się przeciwstawić. Myślę, że Sigurdsson jest na tyl dobrym trenerem, by po meczach z Argentyną i Niemcami wyciągnąć odpowiednie wnioski. Dzięki temu poprawie powinna ulec głównie gra w ataku pozycyjnym Duńczyków. Ostatnio nie wyglądało to najlepiej, akcje były grane na siłę, w większości z nich grę na swoje barki brał Hansen, bądź rzucać z prawej połówki starał się Christiansen. Jednak wiadomo jak szeroką kadrą dysponują Skandynawowie i myślę, że w końcu odpalą. U Rosjan wprawdzie jest niezła kadra, jednak coś tam nie gra. Mają w swoich szeregach doświadczonych graczy z niezłymi umiejętnościami, ale moim zdaniem te po stronie Duńczyków są wyraźnie na wyższym poziomie.
W drugim meczu mamy nieobliczalnych Faraonów oraz Szwedów, którzy na tych Mistrzostwach pokazują się z bardzo dobrej strony. Zmiażdżyli Islandię, która później walczyła jak równy z równym z Francuzami. Myślę, że w tym meczu kwestia zwycięstwa Skandynawów jest przesądzona. O różnicy w składach nie ma co pisać. Dodatkowo Szwedzi posiadają wielki atut w postaci Mattiasa Anderssona w bramce. Matt ostatnio we Flensburgu, jak już i w reprezentacji imponuje formą. Mimo swojego wieku dalej broni na sporym procencie, czym niezwykle wydatnie przyczynia się do wyników swojej drużyny.

WC2015 PRE
Typy(kupony): 4/8
Zwroty:1
Postawione: 23
Wygrane:23.56
Yield:2%
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dania - Rosja @ 1 @ 1,40 ✅
Niemcy - Argentyna @ 1 @ 1,30 ✅
AKO: 1,81 bet365

Bez zbędnego mącenia i szukania alternatywnych handicapów. Dubel gram dość mocno i już tłumaczę dlaczego. Niemcy w mega gazie. Dość pewna wygrana z Polską, świetna druga połowa z Rosją oraz jak wspomniał Sumada fenomenalny mecz z Danią, która należy przecież do TOP 3 reprezentacji na świecie. Dziś wygrana z Argentyną pozwoli im przypieczętować awans z 1 miejsca bowiem nikt nie wyobraża sobie porażki w ostatniej kolejce z Arabią Saudyjską.
Jeżeli chodzi i o Argentynę to sprawa jest prosta. Dziś przegrywają i w sobotę biją się o awans z 4 miejsca z Ruskimi, którzy dziś powinni przegrać z Danią. Duńczycy dwie wtopy bo za takie należy uznać remisy z Niemcami i Argentyną. Dania to kandydat do medali na MŚ więc dziś trzeba zacząć rychły marsz, po medale. Rosja może i zaskakuje na tych MŚ, ale różnica klas między obiema ekipami jest spora.
Dla mnie dubel petarda i śmiało mogę go wam polecić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
pepliks 303

pepliks

Użytkownik
Polska-Arabia Saudyjska
Kamil Syprzak over 2.5 @1.85 BetCity ✅✅✅ 10
Jak wiadomo w kadrze mamy trzech nominalnych obrotowych , oprócz Kamila jest to Bartosz Jurecki i Piotr Grabarczyk. Jednak ten , ostatni z nich bierze udział w zadań defensywnych. Dzisiaj Polaków , czeka mecz z outsiderem grupy , reprezentacją Arabii Saudyjskiej , co by dużo ,nie mówić jest to ekipa składająca z zawodników amatorskich , w większości młodych. W 3 dotychczasowych meczach stracili 97 bramek , a więc bardzo sporo. Wracając do sedna sprawy , dzisiaj Kamil , powinien wystąpić od pierwszych minut spotkania , dając odpocząć Bartkowi , który kręcił ładne minuty w ostatnich spotkaniach , a wiadomo , w sobotę czeka nas ciężki mecz z Duńczykami . Dodam , jeszcze , że Polacy bardzo często , grają z kołem , więc okazji do zdobycia bramek , nasz bohater będzie miał sporo.

Dotychczasowe zdobycze Kamila Syprzaka:
Niemcy : 3
Argentyna: 1
Rosja: 0
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
franz100 495

franz100

Użytkownik
Przedostatnia kolejka w grupach C i D. Patrząc na dzisiejsze mecze, w każdym z nich już na pierwszy rzut oka łatwo wskazać faworytów. Nie będę się wyłamywał i również idę dziś w kierunku teoretycznego faworyta, a konkretnie w kierunku reprezentacji Niemiec.
Przed mistrzostwami raczej nie spodziewaliśmy się aż tak dobrej postawy naszych zachodnich sąsiadów, ale Argentyna zaskakuje chyba jeszcze bardziej. Dzisiaj jednak sukcesu im nie wróżę. Co prawda ich atutem może być fakt, że ostatni &quot;poważny&quot; mecz grali cztery dni temu (przedwczoraj z Arabią było raczej na luzie), podczas gdy Niemcy toczyli wojnę ze Skandynawami dwa dni temu i z Rosją w niedzielę. Jednak piłkarze, jak i sztab szkoleniowy Niemców są profesjonalistami i myślę że ze stroną fizyczną sobie poradzą. Co więcej, po tych dobrych spotkaniach mogą nabrać jeszcze więcej pewności siebie. Pytanie, czy Argentyna zdoła utrzymać poziom dotychczas prezentowany? Nawet jeśli zdoła, to rywal ma i tak większy potencjał. Jeśli jednak zagra słabszy mecz, sprawa rozstrzygnie się jeszcze łatwiej na korzyść Niemców. Duży wpływ na to będzie miała dyspozycja braci Simonet, którzy długimi fragmentami napędzali grę całej drużyny. Niemcy mają jednak swoje armaty. Kapitalnie z Duńczykami w ataku zagrali Weinhold (8 goli), Groetzki, Genshrimer (po 6). Zadziwiało mnie, jak będąc nawet w bardzo trudnych sytuacjach, potrafili zdobywać bramki. Jeśli dziś to powtórzą, to 2 punkty mają jak w banku.
Do tego można pomyśleć o dołożeniu Danii lub/i Szwecji. Odpuszczam Islandię, bo myślę, że może Czesi wreszcie coś dzisiaj zagrają.
Niemcy - Argentyna 1 @ 1,30 ✅
oraz
Dania 1,40 ✅
Szwecja 1,25 ⛔
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
robicie takiego pewniaka ze Niemiec a przecież a) Niemcy wcale nie są tacy mocni jak na to wskazują ich dotychczasowe wyniki b) Argentyna to naprawdę ciekawy zespół co najlepiej pokazał mecz z Polakami, który przy odrobinie lepszej taktyce powinni wygrać bo przecież graliśmy w podwójnym osłabieniu. Ja osobiście do dubla wrzuciłem Arg +5. Dla porównania niewiele gorsze kursy mamy w dublu Szwecja + Islandia, a tutaj naprawde mamy zespoły po prostu z zupełnie innych półek i powinno być luźno.
 
P 57

przedmarancza

Użytkownik
robicie takiego pewniaka ze Niemiec a przecież a) Niemcy wcale nie są tacy mocni jak na to wskazują ich dotychczasowe wyniki b) Argentyna to naprawdę ciekawy zespół co najlepiej pokazał mecz z Polakami, który przy odrobinie lepszej taktyce powinni wygrać bo przecież graliśmy w podwójnym osłabieniu. Ja osobiście do dubla wrzuciłem Arg +5. Dla porównania niewiele gorsze kursy mamy w dublu Szwecja + Islandia, a tutaj naprawde mamy zespoły po prostu z zupełnie innych półek i powinno być luźno.
Niemcy są mocni, zwłaszcza w ofensywie. Ogladając wczorajszy mecz z Danią myśle, że mogą wygrać z każdym na tym turnieju i kto wie jak daleko zajdą, ale co do dzisiejszego meczu Argentyna jak się okazało nie jest tylko do bicia i +5 jak najbardziej do pogrania, zwłaszcza, że mają jeszcze o co walczyć.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Niemcy wygrali z Polską 3 bramkami a Polska wygrała z Argentyną .
Niemcy&gt;Polska + Polska&gt;Argentyna = Niemcy&gt;Argentyna...
i jeszcze Dania=Argentyna, Dania=Niemcy --&gt; Argentyna = Niemcy
Dziwny tok rozumowania ;) Dla przypomnienia, Polska też była zdecydowanym faworytem spotkania z ARG, a zakończyło się to &#39;tylko&#39; jednobramkową przewagą. Idąc dobrym tropem rozumowania kolegi sumada90, Argentyna ma przed sobą 2 trudne mecze, Niemcy i Rosja, żywiołowy, a zarazem poukładany handball może i przyniesie porażkę, ale warto złapać jakieś handi. Fajnie wygląda:
Argentyna +5 1.58 /marathon/, ZWROT
(@Przedmarańcza: Czytasz mi w myślach... ;))
(...)Nasi reprezentanci już nie raz na dużych imprezach pokazywali, że mecze ze słabszymi drużynami wygrywają małym nakładem sił, a co za tym idzie też nie duża różnicą bramek. Dziś myślę, że wynik będzie oscylował w granicach 7-9 bramek. Pamiętajmy, że w sobotę jest dla nas bardzo ważny mecz przesądzający nie tylko pozycje w grupie ale może także lepszą drogę po medal dlatego też najważniejsi zawodnicy zagrają po 10-15 min.(...)
Myślę dokładnie tak samo. Nie ma co spodziewać się dzisiaj jakiegoś pogromu, a handicap +15 z kursem 1.42 mnie satysfakcjonuje. Pojedynek z Duńczykami będzie kluczowym spotkaniem, dlatego dzisiaj jak nietrudno się domyślić Biegler będzie rotował składem bardziej niż zazwyczaj.
Arabia Saudyjska +15 1.42 /bet.365/.⛔⛔⛔
 
M 218

mhb

Użytkownik
Na szybko:

Polska -10.5✅✅ bardzo ładnie

Dziś pogra cały skład. Będzie luz na boisku, a tego nam często brakuję. Myślę, że zaczniemy mocno. Trochę po kontrujemy. Skrzydła mają dużo siły, nie były eksploatowane. Pogra dziś na pewno Syprzak i Bielecki, którzy sobie dziś na pewno porzucają. My mamy najwyższy zespół na mistrzostwa, a Arabia najniższy. Wierzę, że dziś pokażemy swoją siłę i nie damy ani na chwilę złapać oddechu Arabom.

Szwecja 1 1.25⛔, Niclas Ekberg powyżej 4.5 bramki 1.7✅✅

Ekberg rzuca często karne, biega dużo do kontry. Trener Szwedów nie będzie ryzykować i zacznie najmocniejszym składem. Egipt w środku obrony wygląda nieźle więc Szwedzie będą rozciągać grę. Do Niclasa będzie dogrywać nie kto inny jak Kim Anderson, który jest w super formie i będzie koncentrować obrońców na sobie, dzięki czemu będzie mógł łatwiej asystować kolegom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Mi zespol Argentyny sie bardzo podoba, gdybym mial do wyboru win Niemcow, czy Argentyna handi +6 po tym samym kursie, zdecydowanie wybral bym druga opcje, Argentyna bedzie walczyc, bo ma o co, a Niemcy jak dla mnie na razie dobrze sie sprzedaja, ale wcale nie swiadczy to wg mnie o jakiejs ogromnej sile zespolu.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Reczna Mistrzostwa Swiata
22.01 19:00
Islandia - Czechy (2,5)
typ: 1
1,50
Unibet
Analiza
Dziś przedostatnia kolejka fazy grupowej, wybrałem spotkanie Islandii i Czech. Zdecydowanym faworytem wydaja się być Skandynawowie. Czesi na tym turnieju nie wygrali jeszcze nawet spotkania, szanse na awans z grupy są tylko iluzoryczne. Spisują się słabo, nieźle zagrali właściwie tylko pod koniec spotkania z Francją, ale było to raczej spowodowane słabszą formą Trójkolorowych, zdecydowana porażka ze Szwecją i przegrana z Egiptem to wyniki naszych południowych sąsiadów. Islandczycy grają dużo lepiej, ponadto wciąż waży się ich los, jeśli chodzi o fazę pucharową, dlatego też za wszelka cenę będą chcieli dziś wygrać. Aktualnie zajmują 4. miejsce w grupie, co na pewno ich nie satysfakcjonuje, jednakże pozostały im spotkania z Czechami i Egiptem, powinni więc wygrać te dwa spotkania. Jak do tej pory zremisowali z Francją, przegrali ze Szwecją i ograli Algierczyków. Ich aktualna forma powinna bez problemów wystarczyć na Czechów i pewne zwycięstwo.
 
Do góry Bottom