>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2015 Katar-informacje, dyskusje itp

Status
Zamknięty.
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Mógłby ktoś spojrzeć i rzucić słowem.
F. JICHA under 5.5 1.80 ✅ 4
K. LIJEWSKI over 4.5 1.70 ⛔ 3
N. KARABATIĆ over 5.5 1.75 ✅ 6
U. GENSCHEIMER over 5.5 1.80 ✅ 6
P. GROETZKI over 3.5 1.70 ✅ 6
Kursy z STS na godzinę 13:00.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Argentyna(-8.5) - A.Saudyjska @ 1.80 STS
Dość niskie handi jak na Argentyne.Wiadomo jak w tym turnieju spisuje się ekipa Arabii.Są to typowi chłopcy do bicia.Nie wydaje mi się aby różnica w tym meczy mogła zejść poniżej 10 bramek.Argentyna zmiażdży rywala swoją ruchliwością i agresywnością.Obawiam się tylko,że mając sporą przewagę mogą spuścić z tonu ale pozostaje liczyć na pełen profesjonalizm ekipy z Ameryki Południowej.Typ jak najbardziej gram bo szanse spore na trafienie
Argentyna ma za sobą dwa ciężkie mecze, z Danią i z Polską. Po dzisiejszym spotkaniu czekają ich dwa kolejne bardzo ciężkie starcia, kolejno z Niemcami i z Rosją.
I tu nasuwa się pytanie czy nie będą chcieli wygrać tego meczu jak najmniejszym nakładem sił.
 
W 5

wojci

Użytkownik
Argentyna ma za sobą dwa ciężkie mecze, z Danią i z Polską. Po dzisiejszym spotkaniu czekają ich dwa kolejne bardzo ciężkie starcia, kolejno z Niemcami i z Rosją.
I tu nasuwa się pytanie czy nie będą chcieli wygrać tego meczu jak najmniejszym nakładem sił.
Tu sie zgodze, choc nie mowiem, ze nie wygraja taka iloscia bramek. Bardziej proponowalbym granie -3 do przerwy na Argentyne - szybki odjazd i spokojne granie, nawet rezerwowym skladem.
 
S 0

szczepan1992

Użytkownik
Siemanko. Co myslicie nad meczem Czechy-Egipt. Bo chce postawic na naszych sąsiadów ale jakos te kursy mnie troche zniechecają do postawienia. Czytam ze Jicha bedzie grał ale czy jest gotowy na chociaz 40min gry po chorobie... Co myslicie?
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mi się widzi wysoki wynik w meczu Argentyna-Arabia? Dla mnie obie ekipy grają wesoły handball, jakoś nie zauważyłem wielkiego przywiązania do obrony... Arabia rzuciła Danii 18 bramek, 17 bramek Rosji. Myślę,że 20 bramek powinni rzucić Argentynie i teraz rozkminiam czy lepiej dać over 1.95 bramki Arabii czy uderzać w over 49.5 bramki.
Nie zastanawiają Was wzrosty kursów na Polaków? Już kurs wynosi 1.80?
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Nie zauważyłeś większego przywiązania do gry w obronie przez Argentynę? Sądzę, że Arabia rzuci im około 20 bramek, więc będą mieli jedną z lepszych obron po 3 kolejkach w całych mistrzostwach.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Albo nie masz pojęcia o czym piszesz albo świadomie wprowadzasz ludzi w błąd.
Może źle analizuje ale skoro rzucili oni Rosji i Danii średnio 17 bramek to chyba przeskoczą próg wystawiony przez Unibet wystawiony na 19.5 bramki? Może źle się określiłem a dwa piłkę ręczną oglądam od wielkiego dzwona, więc słuszna krytyka jak najbardziej zasadna ale poza spiną nie dostałem odpowiedzi na swoje pytania czy warto pobierać wyżej wymienione przeze mnie typy ;) essA!
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Dla mnie osobiście ciężko wytypować czy w meczu Argentyna - Arabia Saudyjska panie over 49,5 czy under 49,5. Wszystko zależy od podejścia jednych i drugich. Dla Argentyny jest to przerwa po dwóch ciężkich meczach i przed dwoma równie ciężkimi meczami, więc nie wiadomo jak do tego podejdą. Ile czasu dostanie pierwszy skład, ile rezerwowi, czy będą się wysilać i grać twardo w obronie oraz szybko w ataku, czy jednak będą starali się grać spokojnie i oszczędzać siły. Dla mnie zbyt dużo niewiadomych, dlatego tego meczu nie ruszam.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Pierwszy raz widzę, żeby sędziowie przez 40 sekund sygnalizowali granie na czas i nie odgwizdali. Według mnie po pierwszym nie udanym rzucie Niemca piłka należała się Danii.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Pierwszy raz widzę, żeby sędziowie przez 40 sekund sygnalizowali granie na czas i nie odgwizdali. Według mnie po pierwszym nie udanym rzucie Niemca piłka należała się Danii.
Czasu nie mierzyłem, ale miałem wrażenie, że ta akcja trwa wieczność.
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Pierwszy raz widzę, żeby sędziowie przez 40 sekund sygnalizowali granie na czas i nie odgwizdali. Według mnie po pierwszym nie udanym rzucie Niemca piłka należała się Danii.
Ponad minutę zaczęli akcje jeszcze w 59 min. Ogólnie sędziowanie w ty meczu jakieś słabe jak gra Danii z taką grą to oni nie zawojują tych MŚ, a Niemcy wyrastają na czarnego konia
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
STS wystawił już kursy na mecz Polska-Dania. Na Danie 1.50 a Polske 3.12, grać szybko na Danie ja jeszcze duży kurs czy może jakaś niespodzianka się szykuje?
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Polacy ogólnie zawsze lubili grać w Duńczykami.
Od 2007 na wielkich imprezach mamy z nimi dodatni bilans 4-2 w tym jedno zwycięstwo po dogrywce albo i nawet dwóch mi się przypomniało.
Sam nie wiem co mam mysleć o tym meczu raczej zaatakuje under bramkowy bo Polska to niewiadoma a Dania ciężko w turnieje zawsze wchodzi różnie może być ale raczej wynik będzie podobny jak w meczu z Rosją, bo obie drużyny stawiają na obronę
 
L 0

luki19910903

Użytkownik
Od 2007 na wielkich imprezach mamy z nimi dodatni bilans 4-2 w tym jedno zwycięstwo po dogrywce albo i nawet dwóch mi się przypomniało.
Sam nie wiem co mam mysleć o tym meczu raczej zaatakuje under bramkowy bo Polska to niewiadoma a Dania ciężko w turnieje zawsze wchodzi różnie może być ale raczej wynik będzie podobny jak w meczu z Rosją, bo obie drużyny stawiają na obronę
Katar ograł Slowenie a jest za nimi w grupie.Ktos ma jakies pewne info w tej sprawie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom