>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 20.01.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
maciek94 75

maciek94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Świata
Spotkanie: Polska ; Rosja
Typ: Polska wygra 1-3 golami
Kurs: 3.2
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam ????
Po wczorajszej wygranej po kursie 3.6 na Katar - popóźniej wzrosło nawet na 3.8 jeśli ktoś złapał, przyszedł czas na reprezentację Polski. Dokładnie jak kolega wyżej napisał, kto interesuje się tym turniejem na pewno widział &#39;przeciętna&#39; grę naszych rodaków. Dzisiaj mecz z trudniejszym rywalem niż Argentyna czyli Rosja. Stawka duża bo zwycięzca będzie korzystniejszej sytuacji w następnej fazie do której bez wątpienia obie drużyny awansują. Skąd mój typ? Otóż spodziewam się zacietego spotkania o którym mogą zadecydowac ostatnie minuty a nawet sekundy spotkania. I mimo iż w bukmacherce nie można kierować się sercem jeśli chce się coś ugrać to dzisiaj właśnie sercem jestem za Polakami i ono podpowiada mi ze Ci wygrają nieznacznie ale wygrają z Rosjanami. Sławek Szmal odstawil kawał dobrej roboty w poprzednim meczu. Jest na pewno ważnym punktem naszej drużyny, żeby nie powiedzieć najważniejszym. Wierzę że dzisiaj o godzinie 17 także to udowodni. Skład naszej reprezentacji trochę się zmienił. Jest kilku nowych, młodych zawodników oraz kilku starych, doświadczonych. Myślę że ta mieszanka może dziś udowodnić że mimo porażki z Niemcami powalczą o najwyższe cele. Polacy mają patent na Rosjan. Od kilku dobrych lat nie pamiętam by z nimi polegli - chyba się nie mylę. Kurs 3.2 jak najbardziej zachęca! Polecam go na dziś i życzę dużych wygranych. Powodzenia!
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Spotkanie: CAI Teruel - Lokomotiv Novosibirsk
Typ: 2
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnie kolejki LM siatkarzy to jak co roku kombinacje ruskich drużyn. Lokomotiv ma zapewnione zwycięstwo w grupie więc do Hiszpanii wysłał siódmy skład. Ale buki zgłupiały strasznie bo to samo w meczu Fenerbahce - Bielgorod (tu też bym grał jakieś co najmniej +1,5seta na Bielgorod bo w porównaniu z Loko to oni pojechali tylko drugim składem z Zighalovem, Smoliarem, Ilnykhiem, Bogomolovem czy Kosarievem). Novosibirsk i to sprawdzone i zresztą widziałem ten mecz zagrał już w niemal takim samym zestawieniu w meczu pierwszej kolejki z Markiem Dupnitsa gdzie rozgromił Bułgarów 3-1 (w tym jednym secie ruscy roztrwonili dużą przewagę bo było by 3-0 w godzinę). Dziś nawet powiedziałbym że Novosibirsk będzie mocniejszy bo do Teruel wybrał się rosyjski bombardier Pavel Moroz. Moroz to świetny zawodnik, potężny atak i zagrywka, moim zdaniem to on dziś sam wygra ten mecz.
Teruel to oprócz Marka dwie najgorsze ekipy tej edycji LM. Ich najlepszym zawodnikiem jest Jose Ruiz który ma... 177cm wzrostu!!! i gra na przyjęciu. Jak tu sforsować rosyjski blok przy takim wzroście? Reszta to straszna cienizna więc ja dziś na Loko gram mimo że grają siódmym składem. Myślę że po tym meczu przybędzie sporo $$ na konto.
⛔100
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Championship League Snooker
Godzina: 12:00 CET
Spotkanie: Judd Trump v Peter Ebdon
Typ: Judd Trump - powyżej 0.5 Centuries
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wygląda na to, że w 3 grupie CLS Trump realizuję sprawdzoną taktykę z poprzednich grup, czyli zapewnienie sobie wieczornych półfinałów (z czym nie powinien mieć problemów, wczoraj bilans 2-1 i w czubie tabeli), ale broń Boże nie wygranie grupy, żeby przejść do następnej i kontynuować przygodę z tegoroczną CLS. A wszystko oczywiście pod kątem setek i próby pobicia rekordu setek Robbo, bo coś mi się widzi, że Anglikowi jeszcze to chodzi po głowie. Obecnie na koncie ma 54 setki w sezonie, wliczając 2 wczorajsze (103, 137). Dzisiaj kolejne szanse na punktowanie, a rywale dość dogodni. Ebbo wczoraj 3 gładkie wtopy i niewielka szansa na awans, a była to raczej ta słabsza część grupy (Day, Davis, Bingham), dzisiaj łatwiej być nie powinno. Styl gry Petera nie gwarantuje może masy szans na punktowanie, ale przeciętna forma już tak, zresztą o to powinien zadbać już sam Trump, bo na długich wbiciach wygląda bardzo dobrze, a między czerwonymi to wiadomo jak sobie radzi. Dla mnie w każdym z dzisiejszych meczów warto zaryzykować typ na setkę Anglika. Z Dayem o szanse powinno być łatwiej, bo Walijczyk to ofensywnie nastawiony gracz, zwłaszcza w takim na pół klubowym formacie. Jakoś wolę zaryzykować setki Trampka po wysokim kursie niż wygrane po niskim, bo coś czuję, że czasem może mi na nich zależeć bardziej niż na wygranych.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie międzyklubowe
Spotkanie: SK Sturm Graz - SV Kapfenberg
Typ: over3.0,3.5
Kurs: 1.93
Bukmacher: Bet365
Godzina: 15:00
Nie mogłem przejść obojętnie obok tego meczu, kolejny sparing bramkostrzelnego Sturmu Graz z tracącym sporo goli drugoligowym SVK.
W letnim sparingu obie drużyny grały ze sobą:
23.06.14 Sturm Graz - Kapfenberg 3 : 1
W tym okresie przygotowawczym Sturm notował takie wyniki:
4-2 Weiz
4-0 Kalsdorf
6-0 Rudar
Cztery gole zawsze strzelali, jednak dzisiaj przeciwnik lepszy od dotychczasowych rywali.
Kapfenberg grali w tym roku jeden sparing, przegrali gładko 0-4 z Wiener Neustadt, z najsłabszą drużyną Bundesligi. Sturm są na 5 miejscu w tabeli w lidze. Kapfenberg są na 8 miejscu i bronią się w tym sezonie przed spadkiem.
Goście sa w 3 tygodniu przygotowań do sezonu, w piatek czeka ich kolejny mecz z WAC.
Nie ma żadnych informacji o składach na dzisiejszy mecz, Sturm gra kolejny mecz sparingowy dopiero 31 stycznia ze Steaua Bukareszt więc są spore szansę na pierwszy skład przynajmniej przez 45 minut.
Kapfenberg musi rozłożyć siły bo już w piątek kolejny pierwszoligowiec na rozkładzie.
Liczę dzisiaj na minimum 3 gole, stawiam na 4, wynik z czerwca wskazany.
Tniemy over!
✅93
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Liga Mistrzów - Kobiety - Kolejka 5
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Chemik Police - Prostejov
Typ:
Prostejov K +2.5 seta (handicap)
Kurs:
2.18
Bukmacher:
Pinnacle Sports
Analiza:
Przed nami spotkanie na najwyższym stopniu rozgrywek kobiecej siatkówki. W Lidze Mistrzów powalczą w 5 kolejce &quot;grupy śmierci&quot; o bezpośredni awans Chemik Police i o przedłużenie nadziei VK AGEL Prościejów. Chemik Police to obecny Mistrz i zdobywca pucharu Polski. VK AGEL Prościejów to doświadczony czeski klub siatkarski kobiet występujący w najwyższej klasie rozgrywkowej w Czechach. Od 6 sezonów nie ma sobie równych w lidze i regularnie zdobywa Mistrza i zdobywcę pucharu Czech. Regularny uczestnik europejskich pucharów, w tym Ligi Mistrzyń CEV.
Włoski trener polskiego zespołu Giuseppe Cuccarini zapowiada brak taryfy ulgowej, czyli walkę o zwycięstwo w pierwszym składzie. Chemikowi brakuje punktu do przypieczętowania awansu do dalszej fazy rozgrywek. Trener liczy na wsparcie kibiców, choć tym razem nie jest tak dobrze ze sprzedażą wejściówek jak w spotkaniu z Dynamem gdzie Azoty Arena pobiła europejski rekord frekwencji tego etapu rozgrywek Ligi Mistrzyń. Mistrzynie Polski mają prawo być już lekko zmęczone. Pojedynek z Agelem będzie piątym w bieżącym miesiącu, a trzecim w ciągu ostatniego tygodnia. Ostatnie mecze na ligowej arenie były tego dowodem. Policzanki przegrały z Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza i w tie breaku pokonały BKS Aluprof Bielsko-Biała. W pierwszej rundzie oba spotkania z tymi drużynami wygrały gładko, bez większego problemu. Zawodniczki z Prostejovostatni pojedynek rozegrały trzy dni temu przed własną publicznością wygrywając 3-0 z Frydek-Mistek, trzecią drużyną ligi. W lidze nie straciły seta od grudnia ubiegłego roku czyli od 8 spotkań na ligowym parkiecie.
Spotkanie rozgrywane w Czechach Chemik wygrał 3:0, choć to nie było łatwe zwycięstwo, jak mógłby wskazywać na to wynik. Trener Cuccarini przestrzega przed lekceważeniem rywalek, które zajmują ostatnie miejsce w tabeli grupy A. - Agel jest ograny w Lidze Mistrzyń. Trzeba zagrać z nimi rozsądnie i konsekwentnie - uważa.
Zawodniczki Miroslava Cady w spotkaniu z Rabita Baku pokazały, że nie są drużyną w tej grupie skazane na dostarczanie punktów. Choć przegrały w Azerbejdżanie w dwóch setach wysoko to i tak potrafiły ugrać trzeciego seta. Zasługa w tym taktyki trenera i świetniej grze na linii ofensywnej Liannes Simon i dyspozycji na siatce Stefanie Karg. W pięcio setowym rewanżowym spotkaniu z tymi rywalkami przed własną publicznością właśnie Kubanka Simon, zdobyła 26 &quot;oczek&quot;, popisując się przy tym wysoką skutecznością 45 proc.
Wypowiedź trenera Cady po pierwszym spotkaniu z Chemikiem Police były pozytywne. Zwrócił szczególną uwagę, że ich przyjęcie stało na dobrym poziomie co wskazuje na to, że poradziły sobie z mocnym atakiem przeciwniczek. Różnica tkwiła w procencie skuteczności ataku, Polski wyprowadzały celne trafiania ze skutecznością 52 procent, a Czeszki tylko 37 procent.
Dzisiaj nie liczę jedynie na wnioski, ale i zmęczenie naszych reprezentantek. Podobnie jak środkowa VK AGEL Prościejów uważam, że porażka 0-3 w pierwszym spotkaniu była zbyt okrutna i dziewczyny zasłużyły na seta. W dzisiejszym spotkaniu mają okazję udowodnić, że stać ich na to.
✅118
 
jonak 68

jonak

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosyjska MHL
Godzina: 13:00
Spotkanie: Chaika Nizhny Novgorod - Stalnye Lisy
Typ: 2
Kurs: 2,84
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Witam po ostatnim dobrze wytypowanym spotkaniem hokeja na dziś wybrałem spotkanie Hokeja rosyjskiej ligi MHL 8 w tabeli Chaika Nizhny Novgorod podejmują 13 Stalnye Lisy Historia tych drużyn ostatnie pięć meczy :
4 wygrały Stalnye Lisy przegrywajac 1 spotkanie niemam dużo argumentow na moj typ oprucz statystyk i to że Stalnye Lisy dobrze radza sobie na wyjazdach .Wiem że typ jest ruzykowny ale może przyniesc spory zysk bo kurs na betathome jest spory.
Powodzenia.
⛔100
 
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Świata w Katarze
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: Polska (handi -1)
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj bardzo ważny mecz dla naszych szczypiornistów. Gramy z Rosją, która ma tyle samo punktów co my. Jeśli nasza reprezentacja chce awansować z grupy musi dzisiaj pokonać drużynę z Rosji. Rosjanie w pierwszym meczu gładko pokonali Arabie Saudyjską 27 : 17, natomiast w drugim spotkaniu na mistrzostwach przegrali z Niemcami 27 : 26. Polska natomiast po pierwszej porażce na mistrzostwach z Niemcami wygrali z Argentyną po zaciętym meczu było 24:23 dla Polski. Ci co oglądali oba mecze Polski wiedzą że nasza dyspozycja nie jest za dobra na tych mistrzostwach. Moim zdaniem Polacy się obudzą i dzisiaj wyjdą na wyżyny swoich umiejętności i wygrają z Rosjanami min 2 punktami. Po dwóch słabych meczach Trener reprezentacji Polski wyciągnie wnioski i dobrze przygotuje zawodników do dzisiejszego spotkania. Polacy pokazali już że potrafią grać z Rosjanami. Pokonali ich w mistrzostwach Europy w 2014r. 24:22. Oto dwa ostatnie spotkania pomiędzy Polską a Rosją:
05.04.14 MEC Polska - Rosja 27 : 21
17.01.14 MIS Polska - Rosja 24 : 22
Liczę na super formę w tym meczu Sławomira Szmala. Gdy zagra tak jak z Argentyną możemy być spokojni o wynik. Do tego Naszych dwóch wspaniałych, odpowiedzialnych za ofensywę Michał Jurecki oraz Krzysztof Lijewski. Od nich będzie zależało wiele jeśli chodzi o bramki. Od ich dzisiejszej dyspozycji będzie w głównej mierze zależał wynik biało-czerwonych. Liczę na zwycięstwo przynajmniej 2 bramkami na koniec spotkania. Jest to do zrobienia przez naszych chłopców. Powodzenia!
Obie drużyny wyjdą najprawdopodobniej takimi oto składami:

POLSKA: Sławomir Szmal - Karol Bielecki, Mariusz Jurkiewicz, Krzysztof Lijewski - Przemysław Krajewski, Bartosz Jurecki, Michał Daszek

ROSJA: Igor Lewszin - Konstantin Igropulo, Paweł Atman, Dmitrij Żytnikow - Dmitrij Kowaliew, Michał Czipurin, Timur Dibirow &quot;
ZWROT
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna | Francja - puchar
Godzina: 19:30
Spotkanie: Yzeure-Valenciennes
Typ: 2
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam.
Na dzisiaj proponuję mecz kolejnej rundy pucharu Francji pomiędzy Yzeure a Valenciennes.
Yzeure to drużyna amatorska z malej 12 tysięcznej miejscowości.
Wiadomo puchary we Francji to jest loteria, ale ja myślę, że koniec szczęścia na tym etapie właśnie się kończy dla ekipy AS Yzeure. Stawiam „golutką dwójeczkę” na Valenciennes.
⛔100
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Świata w Katarze
Godzina: 17:00
Spotkanie: Czechy - Egipt
Typ: Filip Jicha over 5.5 gola
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet

Lider Czeskiej reprezentacji wraca do składu. Info potwierdzone ==&gt; http://www.ceskatelevize.cz/sport/ms...taru-trenoval/
Po dwóch porażkach Czesi muszą w końcu wygrać żeby myśleć o wyjściu z grupy. Jicha opuścił 2 mecze z najtrudniejszymi rywalami (Szwecja, Francja). Teraz pozostały już mecze z zespołami które są jak najbardziej w zasięgu Czechów. Jednak kolejna nieobecność lidera Czeskiego szczypiorniaka może faktycznie skomplikować sytuację. Liczę, że Czeskie media nie wiedzą co piszą i Jicha faktycznie dzisiaj zagra i poprowadzi Czechów do zwycięstwa.
⛔100
 
pepe19911 10

pepe19911

Użytkownik
Dyscyplina: ANGLIA: Capital One Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool - Chelsea
Typ: Liverpool i powyżej 2.5
Kurs: 5.50 zł
Bukmacher: bet365
Analiza:

A co z Live - Chelsea ? ????
Niezwykle ciekawy mecz, mysle ze chlopcy z Londynu wygraja. Moze nawe -1 dla odwaznych, choc ja stawialbym po prostu zwyciestwo. Ostatnio Chelsea wygrala 0-5 na wyjezdzie, maja w garsci lige i ida po potrojna korone (LM, liga, puchar Anglii). Mysle, ze to bedzie kolejna cegielka do sukcesu. Live gra slabo w tym sezonie i zajmuje jedynie 7 miejsce.
Mam odmienne zdanie na ten mecz. Liverpool drużyna , która najwięcej razy zdobyła puchar ligi , aż 8 razy co prawda w latach 1981, 1982, 1983, 1984, 1995, 2001, 2003, 2012 , dodatkowo grali w finale w 1978, 1987, 2005. W lidze nie wiedzie im się dobrze. Ale w w ostatnich 8 meczach wliczając w to ligę , puchar ligi i puchar FA są niepokonani. W samej lidze w ostatnich 6 meczach zdobyli 14 pkt. Chelsea wygrała ostatnio 0-5 na wyjeździe ale z nic nie grającą totalnie swansea. Klub ten opuścił ich czołowy gracz wilfred bony i nie chcę im źle wróżyć ale ..... mocno stracili na sile rozbijając duet bony - Gylfi Sigurðsson.
Wracając do meczu liverpool - chelsea .
Przewidywane składy :
Chelsea: Cech; Luis, Terry, Cahill, Ivanović; Matić, Mikel; Hazard, Fabregas, Schurrle; Remy.
Liverpool: Mignolet; Can, Skrtel, Sakho; Marković, Henderson, Gerrard, Moreno; Sterling, Borini, Coutinho.
Po stronie liverpool&#39;u stoi ich stadion gdzie o doping nie trudno. W lidze odstają i myślę że brendan rodgers odpowiednio zmotywuję chłopaków aby sięgnąć po raz 9 po ten tytuł. Dlatego stawiam na liverpool , który jest w gazie. Dorzucam liczbę bramek +2.5 bo przecież Chelsea to nie chłopaki do bicia i chodź 1 bramkę pewnie strzelą.
⛔100
 
D 26

damontips

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Puchar Francji
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Nantes - Lyon
Typ:
Lyon -1AH
Kurs:
3.00
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Dziś wybrałem spotkanie z pucharu Francji między Nantes, a Lyon. Na tym etapie rozgrywek rewanżów nie ma więc Lyon, będąc w takiej formie jaką prezentuje w ostatnich spotkaniach nie odpuści tak łatwo pucharu Francji na tak wczesnym etapie rozgrywek. W ostatnich 5 spotkaniach Lyon strzelił 13 bramek tracąc tylko 4 i zwyciężył 4 spotkania przegrywając tylko 1. Nantes w ostatnich 5 spotkaniach strzeliło tylko 6 bramek, mówię tylko bo 4 z nich władowali słabiakowi z niskiej ligi w pucharze, stracili przy tym 4 bramki 2 razy przegrywając raz remisując i 2 zwyciężając. Typ z handi ma wysoki kurs i według mnie warto brać, co do wygranej gości nie mam wątpliwości, ale czy pokryją handi to się okarze wieczorem.
⛔
100
 
chachi82 76

chachi82

Użytkownik
Dyscyplina: Footbal - ANGLIA: Vanarama Conference
Godzina: 20.45
Spotkanie: Chester - Lincoln
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 2.75
Buk: Bet365
Analiza:
Na wieczor &quot;rodzynek&quot; wsród dziesiejszych spotkan.
Gospodarze Chester zajmujacy 17 lokate podejmuja 10 Lincoln.
Juz wyjasniam dlaczego rodzynek.
Otoz goscie to druzyn tylko i wylacznie wlasnego boiska, na wyjazdach spisuja sie bardzo slabo, jednak strzelaja bardzo duzo i traca rowiez bardzo duzo.
Patzrac na tabele ost. 5 wyjazdowych spotkan druzyny Lincoln to tylko w jednym nie bylo over 3,5. Bilans goli na wyjazdach 21-29
Po drugiej stronie Chester na 5 ost meczy u siebie 2 overy na 3,5. Bilans goli u siebie
16-20.
Patrzac na to ile goli puszcza druzyna gosci, do tego potrafi tez kilka stzrelic taki kurs to rodzynek, biorac pod uwage dzisiejsze spotkania.
ZWROT
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurochellenge
Godzina: 17:00
Spotkanie: Avtodor - Tartu
Typ: over 158,5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Betgun
Analiza: Szybko bo nie ma czasu. Onbie ekipy niezwykle ofensywne a gospodarze u siebie to mistrzostwo ofensywy. Jak dla mnie mega value linia bajka i over jak w maslo . Polecam

Kiepska analiza :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie międzyklubowe
Spotkanie: SCR Altach - FC Dornbirn
Typ: 1 HA -2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Godzina: 18:30
Trzecia ekipa austriackiej Bundesligi gra towarzysko z teamem z ligi regionalnej.
Co to dużo pisać. Towarzyskie potyczki z udziałem drużyn austriackich (szwajcarskich zresztą też) mega overowe. Faworyci nie certolą się i z reguły odsyłają drużyny z niższych lig z bagażem bramek.
Salzburg pogonił jakiś leszczy 8:0, Austria Wiedeń 8:1. Liczę dzisiaj na podobny festiwal strzelecki a jak nie, to na skromniutkie 3:0 ????
✅80
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Dania Metal Ligaen
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Frederikshavn - Gentofte Stars
Typ:
Over 6.5
Kurs:
2.13
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:

Mecz za 20 minut więc szybko, bo warto dzisiaj pograć to spotkanie. Gospodarze to obecnie czwarta drużyna ligi duńskiej. Mają stratę 10 punktów do liderującego Odense. W ostatnim czasie całkiem niezła forma, 5 wygranych spotkań na siedem rozegranych. Co ważne dla mojego typu, aż pięć z nich kończonych z overem 6.5 bramki. Goście to beniaminek ligi, jak dotąd płaci przysłowiowe frycowe. W tym sezonie uzbierane zaledwie 16 punktów i na ten moment ostatnia pozycja w ligowej tabeli. Również w przypadku tej drużyny normą jest over 6.5 bramki. Na siedem ostatnich meczów tą linię pokrywali łącznie ze swoimi rywalami sześciokrotnie. Obie ekipy spotykały się dotąd dwukrotnie na lodzie Stars, oba pojedynki wyraźnie wygrywała ekipa Frederikshavn, 4:1 oraz 8:1. Na plus, że Stars grają na wyjeździe, gdyż w delegacjach przerywają bardzo wysoko, tracąc sporo bramek. Do tej pory, aż 58 w zaledwie 13 meczach. Proponuje over 6.5 bramki, z takim kursem nic tylko grać. Polecam.
✅113
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Championship
Godzina: 20.45
Spotkanie: Leeds - Bournemouth
Typ: -1 AH 2
Kurs: 2.3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dziś pod lupę biorę mecz lidera angielskiej championship - Bournemouth z Leeds United. Zespół gospodarzy zajmuje 20 miejsce w tabeli, grają słabo, mają tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową. Ale nie będę się skupiał na drużynie Leeds, bo nie widzę argumentów, by dzisiaj mogli powalczyć z tak mocnym przeciwnikiem.
W zupełnie innej formie jest zespół Artura Boruca. Nie licząc wpadki, którą zanotowali 10 stycznia, a mianowicie przegrali u siebie z mocnym Norwich, grają praktycznie bezbłędnie. Ostatnie zwycięstwa z Rotherdam (w lidze i pucharze), Millwall czy Fulham, czy Blackpool, wszystkie różnicą co najmniej 2 goli, napawają optymizmem. Widać, że stawiają kolejne kroki do wymarzonego awansu do Premiership, a takie mecze jak dzisiaj, trzeba koniecznie wygrywać, bo różnica pomiędzy liderem, a zespołem zajmującym 6 miejsce, to zaledwie 7 punktów.
Różnica klas między tymi dwoma zespołami jest spora, więc myślę, że Bournemouth ma dzisiaj szansę na wysoką wygraną i zgarnięcie kolejnych 3 punktów. Ich ostatnie mecze wyjazdowe kończyły się rezultatami: 0:2, 1:5, 0:2, 1:6 i 1:2. Jeśli zagrają na swoim bardzo dobrym poziomie, o wynik myślę można być spokojnym.
Pozdro
⛔100
 
M 70

mrww

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leeds United - Bournemouth
Typ: 2 AH -2
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Z niewielkiej dzisiejszej oferty piłki nożnej wybrałem mecz z zaplecza angielskiej Premier League pomiędzy zespołami Leeds i Bournemouth. Na dzień dzisiejszy gospodarze zajmują 20. miejsce w tabeli z dorobkiem 26. punktów, natomiast goście to aktualni liderzy z 51. zdobytymi punktami.
Do zagrania tego typu skłoniła mnie ostatnia forma zespołu Leeds oraz to, jak Bournemouth prezentuje się na wyjazdach. W pięciu ostatnich spotkaniach Leeds zdobyło ledwie 3 punkty, strzeliło 3 gole tracąc przy tym 7. Ewidentnie im nie idzie, widać, że nie grają na swoim przyzwoitym poziomie. Okazję tą mogą wykorzystać goście, którzy grają na wyjazdach jak natchnieni. Na pewno większość pamięta wynik 0:8 z Birmingham, a ich ostatnie 3 mecze to 1:6, 0:2 i 0:2. Strzelać lubią i potrafią ;)
Podsumowując, liczę na to, że u gospodarzy nie nastąpi dzisiaj przełamanie i Bournemouth wygra to spotkanie. Wygrana różnicą 3 goli nie jest sprawą prostą, ja jednak zagram to jako singiel za jakieś drobne i w taki sposób polecam to pograć każdemu. Przy wyniku 0:2, 1:3 itp. - zwrot. Powodzenia! ;)
⛔ 100
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia League One 2014/2015
Godzina: 20:45
Spotkanie: Preston - Yeovil
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gospodarze dzisiejszego starcia zajmują obecnie 4 miejsce w ligowej tabeli. Ostatnimi czasy złapali lekką zadyszkę, ostatnie zwycięstwo zanotowali 26 grudnia 2014, kiedy to pokonali Barnsley 1:0. Od tego czasu odnieśli dwa remisy - z Crewe 1:1 oraz Leyton Orient 2:2 i doznali jednej porażki - z Sheffield Utd 1:2. Goście z Yeovil zamykają stawkę, zgromadzili dotychczas 23 oczka. Przegrali ostatnio cztery mecze z rzędu oraz odnieśli jedno zwycięstwo. W tym spotkaniu zaciekawiła mnie oferta i kursy bukmacherów jeśli chodzi o over. Preston na własnym boisku gra bardzo dobrze, ma bilans 7-5-1, goście na wyjazdach radzą sobie przeciętnie, mają bilans 4-1-7. Preston po ostatnich słabszych spotkaniach ma szansę odnieść pierwsze zwycięstwo w tym roku, rywal do tego wymarzony. Kolejnym argumentem, który przekonuje mnie, by zagrać over 2.5 gola to bezpośrednie spotkania na boisku gospodarzy. Trzy ostatnie zakończyły się wynikami 4:3, 3:2 i 3:0. Dziś wobec powyższych argumentów nie widzę innej opcji jak bramkowy over. Kadrowo obie drużyny wyglądają (jak na swoje możliwości) dobrze, bramkę w ostatnim meczu dla Yeovil zdobył Ugwu Gozie - w debiucie - na którego dziś liczą kibice gości. U gospodarzy też ma kto strzelać, przy takim kursie należy spróbować.
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna ( Puchar Narodów Afryki )
Godz. 20:00
Spotkanie - Mali : Kamerun
Typ - Kamerun strzeli w obydwu połowach
Kurs - 3.75
Buk - Bet365
Analiza :
Jesteśmy już po pierwszym pojedynku w grupie D gdzie WKS zremisował z Gwineą 1:1 sam wynik może niespodzianka ale oglądając to spotkanie to powiem że trochę więcej można się było spodziewać po WKS ale to za nami a druga para Mali i Kamerun znają już wynik tego pojedynku i zapewne każda z nich będzie chciała zgarnać komplet pkt i dobrze wejść w ten turniej ja daję większe szanse Kamerunowi bo patrząc na ich ostatnie pojedynki to prezentują się całkiem dobrze no i chyba piłkarsko także , w swoich szeregach mają lepszych zawodników choćby np Maxim Choupo-Moting piłkarz Schalke który w tym sezonie zdobył już dla drużyny 9 goli , co do Mali to co prawda też w ich szeregach znajdziemy piłkarzy którzy grają w klubach europejskich jednak w/g mnie lepiej to wygląda w Kamerunie , myślę że to spotkanie będzie lepsze od tego pierwszego a parę ładnych bramek zobaczymy a osobiście liczę na gole ze strony Kamerunu w obu połowach może nawet ze strony Maxim Choupo-Motinga chłopak naprawdę się dobrze prezentuje a w meczu ze Sttutgartem popisał się hattrickiem zdobywając 3 bramki ( w pierwszej jedna w drugiej dwie ) !
⛔100
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool-Chelsea
typ: Chelsea-Chelsea
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365

Zapraszam na spotkanie polfinalowe w ramach rozgrywek Capital One Cap, w ktorym Liverpool zmierzy sie z liderem Premier League-Chelsea.*Na pewno mecz zapowiada sie pasjonujaco, bowiem potyczki z udzialem obu zespow dla bezstronnego widza zawsze oglada sie przyjemnie, ale skupmy sie bardziej na samym typie. Liverpool po fatalnym rozpoczeciu sezonu w koncu cos zaczal grac, jednak ich forma wciaz nie jest optymalna, a brak Suareza i Sturridga jest az nadto widoczny. Z przodu najprawdopodobniej zagra Borini, ktory w tym momemcie jest chyba najlepsza opcja dla Brendana Rodgersa, jednak w mojej opinii nie jest to gracz na tak wielki zespol i nie sadze, aby zrobil roznice i przechylil szale zwyciestwa na strone The Reds szczegolnie, ze przyjdzie mu sie mierzyc z bardzo dobra ofensywa Chelsea (poza meczem z Tottenhamem). Nie wiadomo jaki plan maja obaj trenerzy na ten dwumecz, jednak mam nadzieje, ze Mourinho bedzie chcial zalatwic final juz dzis. Niektorzy mowia, ze Chelsea znajduje sie obecnie w kryzysie, ale dla mnie 1 czy 2 gorsze mecze na przestrzeni tak dlugiego sezonu o niczym nie swiadcza i zdarzaja sie jazdej druzynie. Londynczycy to obecnie duzo lepszy zespol pod kazdym pilkarskim wzgledem, dlatego licze, ze beda dobrze nastawieni do tego meczu, wyjda zdeterminowani,*aby zwyciezyc i juz dzis mocno przybliza sie do awansu do finalu.
Poza Luisem i Mikelem Chelsea bedzie grac swoim najmocniejszym skladem, dlatego szanse na typ sa calkiem spore, a kurs palce lizac.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom