>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bon BET-AT-HOME 5 EURO Kampania LISTOPAD allegro

Status
Zamknięty.
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Znalazłem dzisiaj na allegro aukcje (w pole szukaj na allegro wystarczy wpisać bet-at-home) w której za ok 5zł możemy kupić bon bet-at-home o wartości 5 euro (przed wypłatą obrót 3x1.5). Zaciekawiony zapytałem na czacie bah i dowiedziałem się że bon przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla graczy z austrii ale nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi czy zadziała na koncie gracza z polski. Na allegro widzę że parę osób już kupiło ten bon a sprzedający nie ma negatywnych komentarzy więc wygląda jakby wszystko było ok chyba że problemy zaczną się przy wypłacie... Ktoś z was używał już ktoś tego bonu?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
bah robi kilka kampanii w ciągu roku z takimi bonami i nieraz można je dostać za free (10e). Ostatnio właśnie jest niby tak że są przeznaczone dla Austrii i Niemiec, ale z tego co kojarzę była niedawno jakaś kampania i kody były do zrealizowania dla graczy z Polski
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
A ewentualną wypłatę z takiego bonu będę mógł zrobić na skrill czy będę musiał wypłacić na konto bankowe? Wcześniej wszystkie wpłaty i wypłaty robiłem przez skrill.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Na pewno to jest bezpieczne i legalne? W sumie opłaca się kupić 20 zł za 5 zł ???? Tylko nie wiem czy dla 15 zł warto robić taki szwindel? Jeżeli ktoś już tak robił proszę o zdanie czy wszystko było w porządku.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Mimo że się opłaca pod względem $ to jednak moim zdaniem zupełnie nie warto. Kiedyś była akcja z kodami coś związane z Schalke, rejestrowało się maila i tam przychodził bon na 10euro. Jedni skorzystali i wypłacili jednak były też przypadki że bah im po prostu zablokował konto ze względu na złamanie regulaminu promocji.
Tutaj jeden z tematów - http://forum.bukmacherskie.com/f38/bon-schalke-bet-at-home-105885.html

Skoro te bony nie są dla Polaków to sytuacja podobna. Dajecie tylko możliwość (bo bah wcale nie musi zablokować konta) ze buk wam zamknie konto teraz albo za jakiś czas i wtedy zadne petycje czy żale nie pomogą. Dla paru złoty nie warto
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom