>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2015 Katar-informacje, dyskusje itp

Status
Zamknięty.
nikko1905 26

nikko1905

Użytkownik
Słowenia -12,5 ma szanse wejść ? W końcu graja z Chile, które raczej sobie dziś nie postrzela, nie znam nawet żadnego ich zawodnika. A grają oni tą egzotyczną obrone 3-2-1, więc co myślicie
Kurs na ta linie strasznie marny... W STSie było po 1.35. Nie warte ryzyka. Ja osobiscie pograłem +16,5 da Chile.
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
No i betsson wreszcie się zorientował i zablokował możliwość łączenia zakładów awansuje do półfinału/nie awansuje do półfinału. Kto zdążył tą tasiemkę obstawić może liczyć na dobry zysk bo do tej pory zwrotu żadnego nie dostałem więc chyba rozliczą normalnie jak wejdzie ????

 
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
to jest już koniec nie ma już nic...

szkop trener zabił mnie, Karol dobrze zaczął rzucił bramkę i dał go na ławkę na praktycznie cały mecz...
 
S 169

szmeru

Użytkownik
Brawo trener wpuszczaj Rojewskiego, a trzymaj Bieleckiego cały mecz na ławie 1 rzut 1 gol za dobrze wszedł mecz to jeszcze by nasi ograli jego rodaków, niech siedzi na ławie...
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem czemu Bielecki niee gral od 15 minuty gdy zszedl z parkietu . szybko strzelil bramke wiec bylem pewien ze jak dobrze pojdzie to spokojnie te 3 bramki rzuci nawet I moze w 1 polowie jak sie niee ma szans nawet dotknac pilki to ... Jedyne co moze usprawiedliwic trenera ze go nie wpuscil to kontuzja ale nic na to nie wygladalo ... Jestem rozczarowany
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Brawo trener wpuszczaj Rojewskiego, a trzymaj Bieleckiego cały mecz na ławie 1 rzut 1 gol za dobrze wszedł mecz to jeszcze by nasi ograli jego rodaków, niech siedzi na ławie...
Nie kumam dlaczego Bielecki nie grał praktycznie, zwłaszcza w końcówce.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Już bez przesady, Bieleckiemu też bramkarz wyłapał, wcale nie było 1/1, co jednak nie zmienia faktu, że powinien dostać o wiele więcej szans na gre. Rojewski to statysta, gość tylko łapał piłkę i oddawał do najbliższego kolegi. Nie wiem po co ktoś taki jest w drużynie. Z drugiej strony nie wiemy też do końca czemu Bielecki później nie grał ...
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Już bez przesady, Bieleckiemu też bramkarz wyłapał, wcale nie było 1/1, co jednak nie zmienia faktu, że powinien dostać o wiele więcej szans na gre. Rojewski to statysta, gość tylko łapał piłkę i oddawał do najbliższego kolegi. Nie wiem po co ktoś taki jest w drużynie. Z drugiej strony nie wiemy też do końca czemu Bielecki później nie grał ...
nie grał bo stawialiscie jego over izzi:cool:
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
nie grał bo stawialiscie jego over izzi:cool:
ja overów zawodników nie gram, bo nigdy właśnie nie wiadomo ile będą grali, złapałem pod koniec pierwszej połowy +3,5 na Polaków @1,85 i do ostatnich sekund nie byłem niestety pewny czy wejdzie. Nie ukrywam jednak że liczyłem na to że nasi przynajmniej zremisują. Porażki 3 bramkami nie brałem w najgorszych koszmarach pod uwagę, ale jak widać za szybko zaczęli naszym wieszać medale na szyjach i tak to się skończyło. Zobaczymy co pokażą w niedzielę z Argentyną
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Nie dość,że Przeziębienie dolosowało Nam do grupy Niemców,bo przecież nie mogli być w ich połówce drabinki(a mistrzostwa bez Niemców to nie mistrzostwa więc wyrzućmy Australię bo to nie jest prawdziwy kontynent)to jeszcze te turbany na głowach nie pozwalają im dokładnie wygooglować jak wygląda Polska flaga.
http://www.handball2015.en.beinsports.net/match-center
A gdyby w Polsce wywiesić flagę jakiegoś kraju arabskiego odwrotnie ,zaraz byłby szum o &quot;prześladowaniach biednych islamistów&quot;
 
P 12

pefkohori6

Użytkownik
Wiecie moze gdzie mozna znalezc wyniki LIVE ze strzelcami bramek bo ta oficjalna strona to jest totalna porazka ???? w zadnej dyscyplinie nie ma takiej kichy zeby nic kompletnie nie bylo widac ...
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
ja overów zawodników nie gram, bo nigdy właśnie nie wiadomo ile będą grali, złapałem pod koniec pierwszej połowy +3,5 na Polaków @1,85 i do ostatnich sekund nie byłem niestety pewny czy wejdzie. Nie ukrywam jednak że liczyłem na to że nasi przynajmniej zremisują. Porażki 3 bramkami nie brałem w najgorszych koszmarach pod uwagę, ale jak widać za szybko zaczęli naszym wieszać medale na szyjach i tak to się skończyło. Zobaczymy co pokażą w niedzielę z Argentyną
Kolejnym przykładem grania overa był dziś Rutenka, który już w pierwszej połowie otrzymał czerwoną kartkę. Według mnie również nie słusznie...
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
U Białorusinów nie widzę takiej szerokiej kadry. Jest Rutenka, który w meczu z Hiszpanami otrzymał czerwoną kartkę i może nie wystąpić w tym spotkaniu.
Z jakiego powodu miałbym być zawieszony? Nie było to ani niesportowe zachowanie ani w końcówce meczu. Musiałoby zostać opisane w protokole
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
do usunięcia
Następna sprawa: Z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że Rutenka jutro zagra i będzie wyrównany mecz. Z tym pierwszym się nie zgodzę, bo o ile się nie zmieniły przepisy, jak ja grałem to bezpośrednia czerwona to wykluczenie w następnym spotkaniu, a raczej się nic nie zmieniło.(3x2 min bez pauzy)
Nigdy nie było zawieszenia za czerwoną kartkę, jeśli nie została opisana w protokole - a w protokole zostanie opisane niesportowe zachowanie lub naprawdę brutalny faul. Inna sprawa tyczy się końcówki meczu.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
do usunięcia


Nigdy nie było zawieszenia za czerwoną kartkę, jeśli nie została opisana w protokole - a w protokole zostanie opisane niesportowe zachowanie lub naprawdę brutalny faul. Inna sprawa tyczy się końcówki meczu.
A gdzie miała być ta kartka opisana? Na papierze toaletowym? Co ma do tego końcówka czy początek meczu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom