>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Totolotek - Bonus 100% do 400PLN + 5PLN za rejestracje

Status
Zamknięty.
unique- 32

unique-

Użytkownik
to jeszcze o ten punkt regulamin miałbym pytanie :

&quot;3.9. Kwota przyznanego bonusu może być wykorzystana wyłącznie do zawarcia zakładów na zasadach określonych w niniejszym regulaminie. Kwota przyznanego bonusu nie podlega wypłacie oraz dodaniu, przypisaniu w całości lub części do głównego salda Konta.&quot;

Co się dzieje z kwotą przyznanego bonusu po spełnieniu obrotu ?
Ktoś może się ustosunkować do postu kolegi?
 
C 28

czesiuu

Użytkownik
Witam. Czy jak bym teraz założył konto to czy aby skorzystać z tych 100% do 300 zł muszę wpłaty dokonać w określonym czasie czy mogę w dowolnej chwili, np. nawet po roku ?
Dodatkowo czy będzie później pamiętać, że logowałem se z tego forum i mam do 300 zł?
 
K 0

karpiu2008

Użytkownik
&quot;Witamy.
Pana konto zostało objęte specjalną promocją, gdzie bonus na start wynosił do 300 zł , a nie tak jak to jest w obecnej standardowej promocji &quot;bonus na start do 200zł&quot; . W związku z czym dla Pana promocji kurs minimalny to 3,00 .&quot;

Fajnie ze nikt o tym nie wspomniał...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tutaj jasno jest napisane , ze dla bonusu do 300 pln kurs obrotu wynosi 2.0. Totolotek sobie zmienił reguły
Dalej tak jest, obracamy po kursie 2.0
Kontaktowałem się z managerem i potwierdził mi, że kurs nie uległ zmianie.
 
C 28

czesiuu

Użytkownik
Witam. Jako pierwszy depozyt wpłaciłem 10 zł, wiem, że minimalna wpłata to 20 zł aby otrzymać bonus, czy w takim razie stracilem bonus ?
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Ktos, cos tam pisal o graniu przez miesiac bez podatku (prawie) chodzi o to ze dodaja do wygranych 12%. To byla prawda ? korzystal ktos z tego ?
 
K 0

kosiara098

Użytkownik
Już wyjaśnione. Podwajają wpłaty od 20 zł. Ja wpłaciłem 19 ( tyle akurat miałem na koncie). I z bonusu nici. Czuje się troche skrzywdzony bo jak podwajają to powinni wszystkie, no ale regulamin to regulamin...
 
crs84 85

crs84

Użytkownik
Promo dalej do 300zl z obrotem x3 po kursie 2.0? Bo nie wiem czy wplacac 200 czy 300. Jak to sie ma do systemowych bo nie znalazlem w regulaminie?
 
O 11

okiro1

Użytkownik
Jeżeli rejestrujesz się z linka z Forum Bukmacherskiego to promo 300 ,pozostałe 200 ,kurs 2 ,obrót bonusem x3 (900 zł) ,najpiewr grasz za bonus )musisz to zaznaczyc przy zawieraniu każdego zakładu, jeżeli przegrasz bonus aby wypłacić pieniądze musisz dokończyć obrót depozytem tylko że za depozyt możesz grać po dowolnym kursie aby liczyło się do obrotu.Dopuki masz bonus a przy zawieraniu zakładu nie zaznaczysz że grasz za bonusowe pieniądze odejmie ci od depozytu ale nie policzy do obrotu.Tak to wyjaśniono mi na chacie.Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 0

pawelcfc

Użytkownik
Ja za pierwszym razem mialem wplacone 250 zł i odrazu wypłaciłem a bonus został.
Co z depozytem po (ewentualnym) przegraniu ? Jaki jest wymagany kurs i obrót żeby wypłacić swoje pieniądze?
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Ja za pierwszym razem mialem wplacone 250 zł i odrazu wypłaciłem a bonus został.
Co z depozytem po (ewentualnym) przegraniu ? Jaki jest wymagany kurs i obrót żeby wypłacić swoje pieniądze?
To ci bonus anulowali jak tak zrobiles moj znajomy sie tak naciął ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom