>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

18 kolejka Serie A [10-11 stycznia 2015]

Status
Zamknięty.
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik

We Włoszech nie zwalniamy tempa. Po meczach w poniedziałek i wtorek, wracamy do Serie A już w sobotę, a także niedzielę. W tej kolejce szczególnie ciekawie zapowiadają się dwa spotkania, derby Rzymu czyli Roma vs Lazio oraz niedawni rywale w Superpucharze Włoch czyli Napoli vs Juventus.
Czy po tej kolejce Roma wreszcie wyprzedzi Juventus w tabeli ?
Zapraszam do dyskusji!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzięki @wojtekk5 za założenie tematu na najbliższą kolejkę!

W sprawach organizacyjnych dodam tylko, że z okazji hitów w tejże serii gier powstały osobne tematy dla spotkań Napoli - Juventus -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f27/ssc-napoli-juventus-turyn-hit-18-kolejki-niedziela-11-stycznia-godz-20-45-a-117386.html#post5036884

A także dla Derbów Rzymu -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f27/as-roma-ssc-lazio-hit-18-kolejki-niedziela-11-stycznia-godz-15-00-a-117387.html

Więc w tym temacie dyskutujemy o pozostałych meczach 18 kolejki Serie A.

Składy, kontuzje, zawieszenia tradycyjnie pod linkiem -&gt; http://www.gazzetta.it/Calcio/prob_form/

A jest o czym dyskutować bez wątpienia, już w sobotę Torino - Milan, jak tym razem spisze się Milan ? Co zaprezentuje Alessio Cerci w meczu przeciwko swojemu byłemu pracodawcy skąd dobrą grą zapracował na transfer do Atletico ?

W niedzielę ciekawie już w samo południe bo Inter zagra z Genoą. Czy tym razem Inter wreszcie wygra na San Siro ? Czy tym razem zagra dwie dobre połowy ? Bo ostatnio zrywali się do gry dopiero po przerwie, tak było w derbach Mediolanu, tak było z Lazio, tak było też wczoraj z Juventusem!

Ponadto ciekawie we Florencji gdzie zagrają sąsiedzi w tabeli. Fiorentina notuje niezbyt udany sezon póki co, a Palermo po początkowej klapie teraz się zebrało i na czele z Dybalą pokazują świetną piłkę i wyniki bardzo dobre.

Zachęcam do wyrażania opinii i dyskutowania ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kolejkę zaczniemy spotkaniem Sassuolo - Udinese, faworytem są gospodarze, tym bardziej po tym co zaprezentowali na San Siro w starciu z Milanem. Berardi, Zaza i Sansone zagrali świetnie, stworzyli sporo okazji. Udinese z kolei beznadziejni w meczu z Romą, brak jakości w ofensywie po prostu. Ale jednak nie skuszę się i nie będe grał Sassuolo, może na live coś się pogra dopiero, zobaczymy. Póki co wpadły mi w oko dwa inne typy.

Torino - Milan
Typ : Milan ah 0.0 @1,975 b365
▶ 1:1

Milan dostał owszem od Sassuolo zasłużenie, ale nadal uważam że potencjał jaki w nich drzemie jest spory. Z Sassuolo fatalnie grał Rami, pomysł z nim na prawej obronie nietrafiony. Na mecz z Torino wraca Abate i zmiana na duży plus. przed kontuzją Abate grał świetnie i dziwiłem się, że Conte go do kadry nie bierze. Wraca Armero na drugą stronę obrony, bo De Sciglio jakis zagubiony też jest ostatnimi czasy. Wraca wreszcie Nigel De Jong do środka pola więc walki nie zabraknie.
Menez z Sassuolo zagrał słabo, dlatego teraz można się spodziewać, że będzie lepiej, El Shaarawy, Cerci i Bonaventura też mnóstwo maja do zaoferowania.

Torino cienizna w ofensywie, nie mają za wiele do zaoferowania. Najgorszy atak w całej Serie A.
Amauri kontuzja. Quagliarella też zablokowany jakoś. Kozaków to tutaj nie ma w tym sezonie za wielu.

Milan wg mnie nie przegra drugiego meczu z rzędu, a myślę nawet, że się zrehabilitują za Sassuolo i wygrają, potrafią z Torino grać jak mało kto, no może jeszcze Juve i Inter potrafi ich ogrywać raz za razem. Po takim kursie DNB na Milan biorę bez wahania.



Fiorentina - Palermo
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,84 b365
✅ 4:3


Fiorentina dała ciała z Parmą, Gomez karnego zmarnował, Cuadrado z 3 metrów na pustą nie trafił, no i przegrali 0:1 nieoczekiwanie. Dodaktowo stracili za kartki dwójke podstawowych obrońców, Savić i Gonzalo Rodriguez nie zagrają z Palermo co jest dużym osłabieniem. Ponadto patrze na przewidywane skłądy i bramkarza mają zmienic na ten mecz, Neto na ławkę a Tatarusanu do bramki. Dziwne by to było, ale no na ten moment gośc z La Gazetty dello sport tak przewiduje.

Palermo świetnie gra ostatnio, 5:0 z Cagliari mówi samo za siebie, ale i też seria 9 meczów bez porażki budzi wrażenie, a w tych meczach aż 19 goli strzelonych. Dybala i Vazquez grają mega. Sądze, że tak osłabiona defensywa Fiory coś straci z tak dobrze dysponowanym rywalem.
W ofensywie Fiorentina też ma coś do udowodnienia. szykuje się dobry ciekawy mecz. wg mnie będą gole.



W głowie mam jeszcze pomysły na inne mecze, ale czekam też na Wasze propozycje i przewidywania. Jak myślicie jak Inter się spisze z Genoa ? Ciekawy mecz się zapowiada.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Cagliari Cesena
Szpital + zawieszenia w ofensywie Cagliari, wypada trójka podstawowych napastników, Sau - jeden z dwóch najlepszych strzelców drużyny (11-4/2), Ibarbo (13-2/2), Farias (13/3), do tego w pomocy wypada Cossu (15/2-2) oraz Conti
Z uwagi, że jest to mecz dwóch czerwonych latarni ligi nie ma co szaleć, ale przy takich osłabieniach w napadzie może być ciężko o wygraną Cagliari, które ostatni raz w lidze wygrało w październiku !
Cesena x2 2.30 ⛔ B365
2-1
 
O 25

okruchowy

Użytkownik
Inter - Genoa
typ: Lukas Podolski strzeli bramke @ 2,65 Sportingbet⛔


Oglądając ostatnie Derby d&#39;Italia gołym okiem było widać, że kiedy w drugiej połowie na boisku pojawił się nowy nabytek Nerrazurrich w ich grze coś ruszyło. Na efekty nie trzeba było długo czekać, gdyż 10min po wejściu Poldiego Inter strzelił wyrównującą bramkę. Ogólnie odniosłem wrażenie, że II połowa w wykonaniu gości była lepsza i myślę, że Podolski miał w tym swój udział (mimo, że ani nie strzelał ani nie asystował przy golu). Czytając różne wypowiedzi - właściciela, trenera czy samego piłkarza po jego transferze widać, że powiało entuzjazmem w szatni klubu z Mediolanu. Wszyscy liczą na Podolskiego, on sam również wydaje się szczęśliwy z przenosin do ekipy z Lombardii. W obliczu osłabień w tyle (po meczu z Juve wypadną na najbliższy mecz podstawowi obrońcy - Juan Jesus i Ranocchia), Inter, aby myśleć o zwycięstwie w meczu z Genuą, musi jeszcze bardziej nastawić się na ofensywę. Dodatkowo w przodzie najprawdopodobniej nieobecni będą Palacio (kontuzja), Osvaldo (konflikt z Icardim w ostatnim meczu, są jakieś zawirowania), a także Kovacic (pauzuje za czerwoną kartka).
Podsumowując, w ataku powinien od pierwszej minuty wystąpić Podolski z Icardim. Ja liczę na determinację Niemca i miłe przywitanie się z kibicami na San Siro, najlepiej potwierdzone golem.
 
B 21

barteku12

Użytkownik
Milan dostał owszem od Sassuolo zasłużenie, ale nadal uważam że potencjał jaki w nich drzemie jest spory. Z Sassuolo fatalnie grał Rami, pomysł z nim na prawej obronie nietrafiony. Na mecz z Torino wraca Abate i zmiana na duży plus. przed kontuzją Abate grał świetnie i dziwiłem się, że Conte go do kadry nie bierze. Wraca Armero na drugą stronę obrony, bo De Sciglio jakis zagubiony też jest ostatnimi czasy. Wraca wreszcie Nigel De Jong do środka pola więc walki nie zabraknie.
Menez z Sassuolo zagrał słabo, dlatego teraz można się spodziewać, że będzie lepiej, El Shaarawy, Cerci i Bonaventura też mnóstwo maja do zaoferowania.
Torino cienizna w ofensywie, nie mają za wiele do zaoferowania. Najgorszy atak w całej Serie A.
Amauri kontuzja. Quagliarella też zablokowany jakoś. Kozaków to tutaj nie ma w tym sezonie za wielu.
Milan wg mnie nie przegra drugiego meczu z rzędu, a myślę nawet, że się zrehabilitują za Sassuolo i wygrają, potrafią z Torino grać jak mało kto, no może jeszcze Juve i Inter potrafi ich ogrywać raz za razem. Po takim kursie DNB na Milan biorę bez wahania.
Spróbuje coś dodać ???? Milan z Sassaulo zagrał bardzo dziwnie... Grali dobrze jakieś pierwsze 20 minut, strzelili bramkę potem całkowicie oddali inicjatywę rywalowi, stracili bramkę, nie potrafili stworzyć akcji czy wymienić nawet kilku dobrych podań. Znowu stracona bramka po rzucie rożnym, nie wiem, która to już w tym sezonie. Po przeprowadzeniu zmian coś sie trochę ruszyło z grą, dobrze weszli Abate i Pazzini, Cerci był mniej widoczny. Po wygranej w sparingu z Realem Berlusconi z Gaillanim trochę nadmuchali za bardzo balonik, powtarzając, że Milan jest konkurencyjny i może wygrać z każdym. Jak widać nie z każdym, nie wiadomo co się dzieje ale któryś raz Milan traci punkty po słabym meczu ze słabszym zespołem. Rami moim zdaniem całkiem dobrze w obronie, może trochę zawinił przy pierwszej bramce, za to w ataku nie grał nic. DeSciglio ostatnio słabo ale pewnie i tak zagra, Abate pewnie w pierwszym , to ważny zawodnik, jak wszedł z Sassaulo to zagrał dobrze. Cerci może się zmotywuje przeciwko dawnym kolegom zobaczymy. El Shaaraway nie zagra, na treningu ktoś mu obił stopę, tą kontuzjowaną wcześniej. Menez w ostatnim meczu trochę słabo, zgadzam się ale też pewnie zagra, chociaż według mnie mógłby zagrać Pazzini, który jak wszedł to mógł strzelić ładną bramkę, bramkarz obronił ale widać, że potrafi się znaleźć w sytuacji i może zdobyć gola.
Zgadzam się z typem Milan raczej nie przegra, ponieważ w tym sezonie nie przegrał jeszcze 2 meczów z rzędu. Jak najbardziej do grania jest DNB na Milan czy X2 ale na to kurs będzie oczywiście niższy około 1.45. Pozdrawiam ;)
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Cagliari - Cesena
Cagliari urwało już w tym sezonie punkty Napoli, Sampie, Milanowi czy Interowi. Ich problemem jest gra z &quot;teoretycznie&quot; słabszymi rywalami. Cesena zgromadziła tylko dziewięć punktów i nie wygrała już od szesnastu kolejnych spotkań. Ciężko znaleźć jakieś sensowne argumenty przemawiające za utrzymaniem się którejś z tych drużyn. Obydwie drużyny są w bardzo złej sytuacji w tabeli i nie pozostaje im nic innego, niż ambitna gra i walka o każdy punkt. Mam nadzieję, że jutro tego nie zabraknie, a wtedy kartki powinny się posypać, szczególnie że sporo ich zbierają. 2,6,4,4,2 - Cagliari; 3,5,4,4,2 - Cesena -&gt; to jest statystyka ilości kartek obydwu drużyn w ostatnich pięciu ligowych meczach.
Linia 5,5 po takim kursie zdecydowanie do grania jak dla mnie.
powyżej 5,5 żółtych kartek @2,20 Betsson ⛔ 4
Do przerwy 4, a po przerwie żadnej. ????
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Do Mediolanu dzisiaj przyjeżdża Genoa, która jakby w ostatnich meczach złapała zadyszkę. Mimo to zespół trenera Gasperiniego zajmuje wysokie 5 miejsce w tabeli. Nerazzurri tracą do dzisiejszych rywali 5 oczek i zajmują dopiero 12 lokatę. Inter mimo zmiany trenera w dalszym ciągu nie pokazuje swoich maksymalnych możliwości. Dla wzmocnienia ofensywy sprowadzono dwóch nowych graczy. Lukas Podolski już zagrał przed tygodniem swój pierwszy mecz (wchodząc na II połowę meczu z Juve), a zakontraktowany w ostatnich dniach Xherdan Shaqiri ma szanse dzisiaj na debiut, ale raczej wątpię, że zagra od początku spotkania. Obaj gracze są głodni gry z racji iż w swoich poprzednich klubach pełnili raczej role drugoplanowe. Jeżeli obaj będą faktycznie w dobrej formie to mogą stanowić o sile ofensywy Nerazzurrich w 2015 roku. Jeżeli chodzi o braki kadrowe, to Roberto Mancini nie będzie mógł skorzystać z Mateo Kovacića (P 17/4) - czerwona kartka), Juana Jesusa (O 17/0 - zawieszenie), Andrei Ranocchi (O 16/2 - żółte kartki), Yuto Nagatomo (O 9/0 - Puchar Azji), Osvaldo (N 12/5 - odsunięcie od drużyny) i Jonathana (O 2/0 - kontuzja). W drużynie Genoi, nie zobacyzmy dzisiaj Roncagli (O 13/0), Santany (P 0/0), Perottiego (P 14/1) i Marchese (O 9/1).

Według mnie faworytem dzisiejszej potyczki są gospodarze, którzy mimo kilku braków w składzie posiadają w dalszym ciągu bardzo mocną kadrę. Nowi gracze powinni już dzisiaj wnieść coś nowego do gry zespołu. Po ostatnich remisach z Lazio i Juve widać może już delikatne ustabilizowanie formy Nerazzurrich.

Inter over 1.5 gola @1.80 Bet365 ✅[3:1]
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Inter - Genoa

Rzadko gram Serie A, jednak ten mecz mnie zainteresował. O Interze sporo zostało napisane. Rzucają się w oczy spore osłabienia kadrowe, mocno ucierpiała obrona. W ataku też brakuje zawieszonego Kovacicia, ale na szczęście będzie grał Palacio. W pierwszym składzie znalazł się też Podolski, na ławce jest Shaqiri. Inter w tym sezonie nie ma się co oszukiwać zawodzi, oczekiwania kibiców są dużo większe. Po drugiej stronie jest Genoa, ich 5 miejsce jest pewną niespodzianką. Goście mają świetny bilans wyjazdowy, tylko liderująca dwójka ma lepszy. Co do osłabień to tutaj zawieszeni Perotti i Roncaglia, a kontuzjowany Marchese. Ja tutaj idę w stronę overa. Po pierwsze Inter osłabiony przede wszystkim w obronie, Genoa też bez Roncaglii. Po drugie Inter ma średnią bramek w meczach rozgrywanych u siebie 3,75. Genoa ogólnie średnia bramek 2,35, ale juz wyjazdowo 3,0.

over 2,5 azjan 2,05 Bet365 ✅
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Spotkanie: Inter - Genoa
Typ: BTS ✅ 3:1
Kurs: 2.0
Buk: Unibet


Na starcie przepraszam, że tak niechlujnie, ale o 12:30 zaczyna się mecz.

Genoa: Drużyna silna i bramkostrzelna w delegacjach (4:3:1, bilans bramkowy 15:9). W tabeli ligowej zajmują 5. miejsce z 27 oczkami na koncie i bilansem bramek 23:17. Więc jak widać lepiej im grać na wyjazdach niż na własnym obiekcie.

Inter: Na wygraną tej drużyny nie lubię grać tak samo jak na Liverpool czy Borussię. Niby te 3 ekipy mają solidną paczkę, ale coś tam jednak nie hula jak powinno w tym sezonie. Jak już wspomniał kolega wyżej - pirelli, Inter dość solidnie wzmacnia się ofensywnie w tym okienku transferowym (czytałem coś również o chęci wypożyczenia Januzaja, ale to tak na marginesie). Statystyki gospodarzy na własnej murawie to 3:3:2, a bilans bramkowy 18:12, więc stadion imienia Giuseppe Meazzy fortecą nie jest. Z kolei bramka gospodarzy w tym meczu to czysta formalność.

Na moje oko BTS jak siemasz. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom