>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Sportingbet - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ciekaw jestem dlaczego moje posty krytykujące tego bukmachera są usuwane.
Nie pisz w liczbie mnogiej, bo wyolbrzymiasz fakty tak jak o tym bukmacherze.
Co najwyżej jeden post został skasowany, a nie posty. To jest duża różnica. Podobnie jak fakty z Twojego skasowanego postu. Nie wiem jak można czepiać się oferty zdarzeń na żywo, gdzie nigdy nie brakowało ważnych spotkań...
 
0 54

007lukasz

Użytkownik
Witam, nie wiem czy to odpowiedni dział na pisanie, ale piszę w sprawie rozliczenia zakładu w SPORTINGBECIE.
Wczoraj był mecz Skra - Cuprum w siatkówkę w pucharze, oczywiste zwycięstwo Skry 3-1. Miałem postawione na Skrę a do tej pory zakład nierozliczony, dzownię się dowiedzieć co i jak to mówią, że moje zapytanie wysłano do DZIAŁU TRADErów..
Czy ktoś się orientuje o co może chodzić? Śmierdzi mi tu już jakimś wałkiem na kilometr, wszystko jasne a oni od 24 godzin prawie zakładu nie rozliczyli.
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
Witam, nie wiem czy to odpowiedni dział na pisanie, ale piszę w sprawie rozliczenia zakładu w SPORTINGBECIE.
Wczoraj był mecz Skra - Cuprum w siatkówkę w pucharze, oczywiste zwycięstwo Skry 3-1. Miałem postawione na Skrę a do tej pory zakład nierozliczony, dzownię się dowiedzieć co i jak to mówią, że moje zapytanie wysłano do DZIAŁU TRADErów..
Czy ktoś się orientuje o co może chodzić? Śmierdzi mi tu już jakimś wałkiem na kilometr, wszystko jasne a oni od 24 godzin prawie zakładu nie rozliczyli.
Jak już grasz i do tego czujesz walek to dowiedz sie kto zajmuje sie rozliczaniem zakladów ;) Jak oddajesz cos do reklamcji w sklepie to tez pani na kasie ci to naprawia? Np lodowke? Czy moze wysyla to do serwisu gdzie sie tym zajmuje? Ci z telefonu tylko przyjmuja zgloszenia i wysylaja gdzie trzeba....
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Jeżeli chodzi o Sportingbet i często w tym wątku poruszany problem darmowych spinów i związana z tym konieczność ryzykowania własnymi środkami - to w tej firmie od jakiegoś czasu obowiązuje taka zasada że obrót jest robiony w pierwszej kolejności z kasy będącej na koncie oraz co równie ważne obrót może być wykonany tylko i wyłącznie na grze na której się dostało te darmowe spiny. Jeśli ktoś nie chce ryzykować swoich pieniędzy dla robienia obrotu to warto przed rozpoczęciem robienia obrotu wypłacić kasę z konta głównego np. na skrilla a potem z darmowych spinów skorzystać aby zrobić obrót.
Bukmacher ogólnie dobry (nie wiem jak z limitami bo ja zwykle nie gram dużymi stawkami) - a promocje Mecz Dnia gdzie za postawienie nawet najniższego kuponu na dokładny wynik wybranego meczu można dostać 7, 15 spinów lub zdrapkę o wartości 5 złotych to fajna rzecz. Warto tam wpłacić nawet skromne środki żeby brać udział w ich ciekawych promocjach.
 
M 0

miki92

Użytkownik
Witam,
O 20;00 byl w ofercie mecz Rosja U21-Mołdawia U21. Postawiłem, że Rosja strzeli do przerwy, po czym zorientowałem się, że mecz był rozegrany o godz. 17. Zakład mam przegrany. Myslicie ze bedzie uniewazniony?
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Czy ktoś może mi cokolwiek poradzić, co trzeba zrobić w sytuacji, gdy nie otwiera się strona Sportingbetu, a support Sportingbetu twierdzi, że wina za tę sytuację leży po stronie mojego dostawcy internetu. Gdyby tak było, to znaczyłoby to, iż mój dostawca internetu zaczął blokować stronę Sportingbetu, gdyż jako jedyna ta strona nie otwiera się ze wszystkich bukmacherskich stron internetowych.
 
cubi 13

cubi

Użytkownik
Mam ten sam problem od wczoraj wieczorem. Narazie radze sobie tak że wchodze na link od MartinMix (Pare postów wyżej) i niby chce się rejestrować, i jak otworzy się strona to loguje się.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
U mnie na wszystkich przeglądarkach śmiga. Wyczyść sobie ciasteczka itd.
Ewentualnie odśwież pulę adresów na routerze
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Niestety wyczyszczenie ciasteczek nic nie dało. Nadal na żadnej przeglądarce sportingbet jest niedostępny. Z tym, że prawdopodobnie jest to wina dostawcy internetu. Ja mam internet w Vectrze i jeden mój znajomy, który też ma internet w Vectrze, również nie może otworzyć na swoim komputerze strony sportingbetu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety wyczyszczenie ciasteczek nic nie dało. Nadal na żadnej przeglądarce sportingbet jest niedostępny. Z tym, że prawdopodobnie jest to wina dostawcy internetu. Ja mam internet w Vectrze i jeden mój znajomy, który też ma internet w Vectrze, również nie może otworzyć na swoim komputerze strony sportingbetu.
Sa dwie możliwości już powinno wrócić do normy bo Vectra odświeża raz na dobę pulę adresów, jeśli nie spróbuj o ile posiadasz router odświeżyć sam pulę adresów może Twój Router to przyblokował.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nie polecam.Wygrany zakład anulowany,bo cytuję:
Uprzejmie Pana informuje iz ten zaklad zostal oferowany an stroeni przez pomylke, poniewaz nie planowano go w tym turnieju, tak wiec po wykryciu tej ieprawidlowosci, Pana zaklad anulowano. Przepraszamy za zamieszanie.
Nie planowano go-to mnie rozwaliło hehe.Wiadomo,że akceptujemy ich regulamin i mogą sobie anulować zakład,ale coś mi mówi że jakby był przegrany bet to bym zwrotu nie dostał.Nawet widzę,że w tym wątku takie akcje były opisywane już a oni dalej to robią.Dlatego PrzykroNam to pseudo buk i omijajcie go z daleka.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie polecam.Wygrany zakład anulowany,bo cytuję:

Nie planowano go-to mnie rozwaliło hehe.Wiadomo,że akceptujemy ich regulamin i mogą sobie anulować zakład,ale coś mi mówi że jakby był przegrany bet to bym zwrotu nie dostał.Nawet widzę,że w tym wątku takie akcje były opisywane już a oni dalej to robią.Dlatego PrzykroNam to pseudo buk i omijajcie go z daleka.
Przypadków takich było masę niestety bukmacher ma takie prawo i &#39;&#39;często&#39;&#39; je wykorzystuje na to wpływu nie mamy niestety.
 
coopycats 2

coopycats

Użytkownik
Zastanawiam się nad założeniem konta, czy jest ktoś, kto może coś więcej powiedzieć o ich działaniu, sprawności, wypłacalności, ofercie? PW najlepiej.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Zastanawiam się nad założeniem konta, czy jest ktoś, kto może coś więcej powiedzieć o ich działaniu, sprawności, wypłacalności, ofercie? PW najlepiej.
Generalnie czytając opinie o bukmacherach na tym Forum to nie powinno się zakładać nigdzie konta.Przeważnie same narzekania,użalania się i krytyka,ale zawsze jest tak,że łatwiej jest napisać negatywną opinię bez konstruktywnego,logicznego uzasadnienia niż przeanalizować zalety danej firmy i jej wiarygodności finansowej.
A ja z kolei śmiało mogę polecić Ci założenie konta w Sportingbet.
Gram tam kilka razy w miesiącu i nigdy nie miałem problemów.
Weryfikacja jednorazowa,prosta.
Ilośc zakładów i ich różnorodnośc jak najbardziej o.k.
Czasem kursy średnie nie powalające na kolana,ale znam gorsze pod tym względem firmy.
Wypłaty na Neteller i Skrill zawsze następnego dnia pomiędzy 13.00 a 13.20.Trzeba złożyć tylko dyspozycję wypłaty do godz.6.00 rano.
Przelew na konto bankowe to 2,3 dni i kasę masz na koncie.
Dla swoich klientów dają też od czasu do czasu jakiś prosty bonusik do obrócenia.
 
Do góry Bottom