>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2014/2015 - (27.12 - 06.01.2015)

Status
Zamknięty.
hristo 585

hristo

Użytkownik
Velta TOP-7 NIE - 1,75 Milenium
faktycznie doszła oferta dodatkowa, dzięki!;-)
do tego Stoch 1-13 po kursie 1,65! biegnę do punktu, jednak będzie grubsze granie, pogoda nie tak tragiczna na skoczni, warto pobrać promocyjne kursy ????
ako 2,88 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Pary zagrane w totomixie

Freitag, Richard-Fannemel, Anders 1 kurs 1.50✅
Moim zdaniem freitag może powalczyć o miejsca od 2-6 początek sezonu miał niemrawy ale teraz widać jest w formie a Norweg w małym odwrocie jak wogóle będzie w 10 to będzie napewno zadowolony myślę że freitag o 10 pkt będzie lepszy w całym konkursie

Hayboeck, Michael-Freund, Severin 1 kurs 1.22✅
Nawet przy 2m/s bo dziś wiaterek będzie oscylował w tych granicach to obaj panowie są zupełnie po innych biegunach bez dwóch zdań hayboeck walczy dziś o wygraną a freund o miejsca od 6-13

Jacobsen, Anders-Schlierenzauer, Gregor 2 kurs 1.45✅
Anders zrobił swoje profil skoczni mu odpowiadał bo w szczytowej formie to on nie jest i dla tego jeszcze większe brawa dla niego co dokonał parę dni temu.. Schlierenzauer będzie walczył ze swoimi kolegami z drużyny o jak najlepsze miejsce a jacobsen jak powalczy o miejsca 6-12 to będzie dla niego nienajgorszy wynik.. 2-3 metry schliri w każdym skoku będzie lepszy od Andersa

Koudelka, Roman-Stoch, Kamil 1 kurs 1.45⛔
Co tu dużo mówić koudelka jest w rytmie skacze cały sezon i nie odstaje od czołówki co lepsze oddaje raz za razem dalsze skoki od Kamila i tu będzie podobnie koudelka będzie się bił o miejsca 5-10 a Stoch od 10-16
wyliczyć średnią to te 10 pkt powinien być Czech lepszy
 
adrian_krc 27

adrian_krc

Użytkownik
faktycznie doszła oferta dodatkowa, dzięki!;-)
do tego Stoch 1-13 po kursie 1,65! biegnę do punktu, jednak będzie grubsze granie, pogoda nie tak tragiczna na skoczni, warto pobrać promocyjne kursy ????
wpłaciłem online i siana nie mam..
nie księgują teraz online w milenium?
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Velta TOP 7? NIE(1,8) bwin
Velta tutaj dobrze sobie radzi ale faworytów do czołowych pozycji jest bardzo dużo, Hayboeck, Kraft, Schlirenzauer, Koudelka, Kasai, Ammann, Freund, Freitag czy Prevc nie będzie ich łatwo wyprzedzić a jak będzie wyżej Stoch czy Fannemel to też się nie zdziwe, Velta nie ta klasa i dwa konkursy z rzędu nie powinny mu wyjść.
Sam napisałeś że velta dobrze sobie radzi na tej skoczni i to jest fakt... Hayboeck, Kraft, Schlierenzauer może prevc i freitag są poza zasięgiem ale dalej nieobliczalny Amman, Kasai też więc wcale to taka perełka nie jest..typu nie neguje ale będzie na styku velta będzie walczył o miejsca 6-10
Powodzenia
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ja dziś decyduje się na pojedynek naszych skoczków. Pietrek zaczyna skakać coraz lepiej ze skoku na skok. Coraz rzadziej zdarzają mu się klopsy. Dziś w parze trafił na niezłego skoczka, ale... No właśnie Ito pozytywnie radzi sobie w Pucharze Świata ale nie na tej skoczni. Jest ona specyficzna. Krótki najazd, do tego ucięty próg. Sam Żyła nieco narzeka ale skoki mu wychodzą w odróżnieniu od Ito. Przez ostanie lata Japończykowi nie udawało się awansować do drugiej serii na Bergisel. Jeśli tylko Piotrek będzie skakał to co wczoraj to myślę, że poradzi sobie w tej parze.
Stoch trafił na łatwiejszego rywala i tu nie powinien mieć kłopotu z awansem. Wenig w każdym wczorajszym skoku był o pare metrów gorszy od naszego mistrza. Kamil jednak po dobrym konkursie w Obersdorfie teraz radzi sobie gorzej niż wszyscy by tego oczekiwali. Podczas kwalifikacji i treningów w każdym skoku Żyła spisywał się lepiej. Dlatego zecyduje się na taki typ. Kurs z pewnością warty ryzyka.
Żyła - Ito 1,444 Marathonbet ✅
Stoch - Żyła 2,12 Marathonbet ⛔
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Kamil caly czas ostrozny, na treningach i w kwalach nie forsuje sie, zawody to inna bajka, Zyla raczej bez szans dzisiaj z Kamilem, kamila spokojnie stac na TOP10, a moze i znacznie lepiej dzisiaj, bo skocznia jest krotsza, przez co &quot;bardziej techniczna&quot;
Zycze mimo wszystko powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Na dzisiejsze quali
Jakub Janda - Ansi Koivuranta 2 @2.20 STS ✅
Łapię tutaj value po stronie Fina. Kuba jest totalnie bez formy, skacze słabo a w Obersdofie nawet nie widzieliśmy go w konkursie... Fin także skacze słabo, jednak co zawody jest wyżej od swojego starszego kolegi Czecha. Jeżeli nie będzie loterii to właśnie Ansi będzie dzisiaj wyżej
Hayboeck - Shlierenzauer 1 @1.55 STS ✅
Młody Austriak na ostrym gazie, będzie walczył o triumf w całym turnieju, a przyczynić się do tego może dobra lokata w kwalifikacjach i w teorii łatwiejszy rywal w parze. Wczoraj pokazał klasę lądując na Bergisel aż na 138 metrze, co zrobiło na mnie kolosalne wrażenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
briko 11,9K

briko

Użytkownik
KWALIFIKACJE BISCHOFSHOFEN
Zagrałem dziś kwale w STS-ie

DAMJAN-BARDAL 2 kurs ✅1.8 ✅
Obaj panowie pogubili formę ale Damjan od tygodnia spisuje się poniżej oczekiwań i psuje skok za skokiem nawet niedolatuje do punktu K. Myślę że Bardal o 3-4 metry będzie dziś lepszy

VELTA-FANNEMEL 1 kurs ✅1,4 ✅
Velta pechowo jak i Bardal mieli złe warunki w insbrucku więc dzisiaj czas na rehabilitację velta jest w dobrej formie i dziś będzie chciał to udowodnić a co do fannemela to już wypowiadałem się w innych moich postach jest zniżka formy

SAKUYAMA-KOBAYASHI 1 kurs ✅1,42 ✅
Kento ogólnie rzecz biorąc jest lepiej dysponowany od swojego kolegi i przeważnie oddaje dłuższe skoki od Kobayashiego 2-3 metry po dzisiejszych kwalach będzie lepszy

FREITAG-PREVC 1 kurs ✅1,5✅
Na początku turnieju mówiłem że Niemiec ma progres formy i trzeba trochę czasu i ten czas nadszedł dziś w kwalifikacjach też odegra główną rolę i jutro w konkursie.. Co do Sloweńca parę słów to walczy dzielnie ale zdarzają się ostatnio też słabsze skoki i tu upatruje dużą szansę freitaga bo on napewno odda daleki skok

Ps. Może niektórych też zainteresuje jakie warunki wietrzne mają panować na skoczni otóż na dziś do 1,5m/s czyli nienajgorzej a jutro do 1m/s więc jutro miejmy nadzieję dobre warunki do skakania

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
siema. 62

siema.

Użytkownik
Jeśli ktoś szuka na jutro troszkę odważniejszego typu, to proponuje pograć, że Kasai będzie w top po kursie @2 w Betssonie. Japończyk nie przestaje zaskakiwać, do trzeciego Prevca traci 8.3pkt, co jest realne do odrobienia, w kwalifikacjach był lepszy od Słoweńca o prawie 15pkt, wiem że to tylko kwalifikacje, ale szczerze mówiąc nie widzę polotu patrząc na Prevca, dwa pierwsze miejsca są już zarezerwowane, Kraft i Hayboeck, ale o trzecie miejsce może powalczyć parę osób : Kasai, Prevc, Freitag, Jacobsen i Shlierenzauer ???? Myślę że doświadczenie weźmie górę i z tej piątki właśnie Japończyk stanie na podium całego turnieju, co mu się oczywiście należy.


Kasai top 3- @2 Betsson
 
testuje 32

testuje

Użytkownik
Panowie, jak to jest? Teraz Kraft ma 22 punkty przewagi nad drugim w klasyfikacji, jak tutaj sa liczone punkty? 1m to ile to pkt? Ile m wiecej musiałby skoczyc Hayboeck żeby wygrac TCS? Bo @6 w bet365 kusi
 
siema. 62

siema.

Użytkownik
Po zmierzeniu odległości skoku liczy się jego długość od punktu &quot;K&quot; - punkt konstrukcyjny = 60 pkt. w klasyfikacji. Do noty łącznej wlicza się notę za długość skoku i styl. Za każdy metr dalej lub bliżej od punktu &quot;K&quot; otrzymuje +1,8 lub 1,8 pkt. na dużej skoczni K120, a +2,0 lub -2,0 na mniejszych skoczniach (mamucie o punkcie &quot;K185&quot; 1.2 pkt). Do tego dodaje się notę za styl, przyznawaną przez 5 sędziów (2 skrajne noty są odrzucane - skala 0 - 20 pkt - a 3 pozostałe dodaje się do ogólnej punktacji zawodnika).

Od sezonu 2010/11 do noty za skok i styl dodaje się lub odejmuje punkty z przelicznika za siłę i kierunek wiatru oraz za ewentualną zmianę wysokości najazdu. Każda skocznia ma swój własny przelicznik.


1,8pkt za metr czyli przewaga Krafta to około 13 metrów w podobnych warunkach i przy podobnym ocenianiu przez sędziów ????

Szczerze nie polecam grać coś przeciwko Kraftowi, bo sam wielokrotnie powtarzał w wywiadach że Bischofshofen to jego ulubiona skocznia ????
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Panowie, jak to jest? Teraz Kraft ma 22 punkty przewagi nad drugim w klasyfikacji, jak tutaj sa liczone punkty? 1m to ile to pkt? Ile m wiecej musiałby skoczyc Hayboeck żeby wygrac TCS? Bo @6 w bet365 kusi
23,1:1,8= 12,8 m
czyli musiałby skoczyć w dwóch skokach 13m dalej niż Kraft....zakładając, że będą skakać w identycznych warunkach i dostaną identyczne noty za styl ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Kursy z Onibet
Sjoen - Kranjec 2.10
Neumayer - Diethart 2.10
Fettner - Kubacki 1.45
Ako: 6.39
Analiza: Sjoen z Kranjec to kursy powinny być odwrotne. Kranjec kompletnie bez formy. Na Fettnera kurs od razu zleciał z 1.50, ja nie widzę szans dla Kubackiego w tej rywalizacji. Najbardziej wyrównana to para Diethart z Neumayerem, ale biore po wyższym kursie Neumayera gdyż jednak w większości oddaje dłuższe skoki. Generalnie te 3 pary pograne bo pogrubieni zawodnicy mają lepszą formę, lepsze wyniki w poszczególnych konkursach TCS oraz na dzisiejszym treningu i w kwalifikacjach także. Jedynie Kranjec lepszy w kwalach, ale tylko bo na treningu słabiej i w całym turnieju TCS słabiutko. Sjoen go zmiecie już mam nadzieję w 1 rundzie bo są &quot;sparowani&quot;.
Ostatnio pograny dubel, ale tutaj nie zamieszczony:
http://pl.tinypic.com/r/jky744/8
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Hayboeck podium @ 1.5 Betsson/Expekt✅
Nie można przejść obojętnie wobec tego typu. Gość jest obecnie w mega formie, choć co ciekawe nie odniósł w PŚ choćby jednego zwycięstwa. Gdyby nie głowa, miałby ich już jednak kilka. Jest jak jest, ale nie zmienia to faktu, że to on jest liderem PŚ, a z niczego się to nie wzięło. W Insbrucku mimo, że wygrywał wszystkie treningi i qwali, spalił się w pierwszym skoku. To co zrobił w drugim było jednak niesamowite. 138m, tam gdzie jest bardzo trudno wylądować, i mu się to nie udało przez co otrzymał bardzo niskie noty i zajął, jak na niego tylko 6 pozycje. Skoro jednak nie wychodzi mu pierwszy skok, a za drugi otrzymuje około 10 punktów za styl mniej od czołówki i zajmuje 6 pozycje ze stratą 6,2pkt, to znaczy, że stać go na wiele. Co by nie mówić miałby to podium, gdyby normalnie wylądował. W Bischofshofen odpuścił pierwszy trening, w drugim 142m o 7,5m dalej niż Kraft (drugi w tym treningu), a skakali praktycznie w identycznych warunkach. Hayboeck wygrał też kwalifikacje, skacząc 139m i otrzymując 58punktów za styl. Tutaj już nie ma na nim takiej presji, Kraft ma jednak znaczną przewagę w T4S. Z tą formą podium to wręcz obowiązek.
 
bartek1878 3

bartek1878

Użytkownik
Bardal - Prevc 1 2,02 Expekt

Bardal na treningach 6, 6, Prevc 10 i 9. W quali Norweg ponownie 6, Słoweniec 11 i 8 punktów różnicy pomiędzy nimi.

Za każdym razem Bardal lepszy od rywala, dodatkowo widać u niego pewną stabilizację i spokój (porażka z Vass w Innsbrucku to wina fatalnych warunków w jakich skakał), w przeciwieństwie do Prevca, który staje się coraz mniej przewidywalny i nie odpala już takich petard jak w niemieckiej części 4TCS.

Dla porównania, w innych bukach ta sama para jest wyceniana odwrotnie - faworytem jest Bardal 1.70-1,75.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Hayboeck podium @ 1.5 Betsson/Expekt
już dawno pobrane - zaraz po Innsbrucku, przed treningami 4 turnieju, fortuna płaciła 2,1 za Hayboecka na podium ????
już nie mogę się doczekać konkursu, bo typ z gatunku tych najpewniejszych na jutro;-)
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Forfang - Poppinger 1 1 seria @ 1.62 STS⛔ gdyby nie problem z ruszeniem z belki spokojnie by go wyprzedził
Było 1.7, ale to jeszcze też do przyjęcia. Najlepszy kursik z dotąd wystawionych. 13 w kwalach Forfang, 37 Poppinger. Kursy biorą się stąd, że słabiej na treningach wyglądał Norweg. Jednak popatrzyłem, że podobna sytuacja była w Insbrucku, a jednak Forfang na konkurs się zmobilizował i był 12ty. Poppinger natomiast nie załapał się do drugiej serii, mimo że tam, a nie w Bischo jest skocznia, na której się wychował. Zresztą już od Engelbergu Forfang cały czas prezentuje równą formę na 15tkę Pucharu Świata, a Poppinger tylko uzupełnia miejsca jakie ma na konkurs gospodarz.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Kubacki - Dima 2 1,57
Bardzo optymistyczne kursy dało millenium...wierzą w Dawida, jego szansą może być jedynie podmuch pod narty plus przewaga w notach za styl, ale pogoda ma być (mimo wczesniejszych ostrzeżeń) stabilna, a to oznacza, że Rosjanin min 5m dalej od Dawida i nawet przy 3x16 za styl powinno w zupełności styknąć. Jego forma powoli idzie w górę z każdym konkursem...
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Koudelka - Fannemel 1 1,50 Unibet ⛔ 13-9 zdecydowanie zaskoczył Norweg
Jak dla mnie max 1,3. To co prezentuje Norweg to dno i wodorosty tylko patrzeć jak będzie wypadał z 10 a potem dalej osuwał się w klasyfikacji generalnej. Tutaj żaden skok nie może być zaliczony do udanych, co więcej tylko raz skoczył powyżej punktu K 127,5m a reszta katastrofa. Koudelka też zagubił formę z początku sezonu, ale jest w stanie powalczyć o &quot;10&quot;, Norwega widzę pod koniec drugiej &quot;10&quot;, albo dalej, choć nie wykluczone jest że odpadnie w parze z Takeuchim, dla porównania Czech w pierwszej parze ma Dezmana z którym w normalnych warunkach rozprawi się bez problemu. Taki Betsson daje na Veltę z Fannemelem 1,40, a dla mnie Koudelka&gt;Velta więc sprawa prosta.
Fettner - Kubacki 1 1,45 Unibet ✅ 24-31 formalność
Tu też buki oszalały, Fettner na swoich obiektach czuje się znakomicie, oczywiście porównując do wcześniejszych &quot;występów&quot;. Dawid wszędzie skacze tak samo, czyli wysoko i spadek przed punktem K, jak go przekroczy to jest święto. Nie widzę Polaka jutro w II serii, a Fettner powinien bez problemów ograć Boyarintseva który mocno dołuje z formą, zresztą kurs 1,10 na Austriaka o tym dobitnie świadczy.
Leyhe - Asikainen 1 1,50 Unibet ✅ 26-40 izi
Oni spotkają się w parze KO, jednak typ jest na cały konkurs, myślę że po I serii sprawa będzie załatwiona. &quot;Łysy&quot; skacze coraz gorzej, określił był że to jest &quot;Fannemelowa&quot; forma, czyli na początku super, a potem marazm i z każdym konkursem coraz gorzej. Niemiec prezentuje niezły poziom i około 125 m skoczy, natomiast Fin czuje że nie doczłapie się do 120 m, mimo że w kwalifikacjach prawie doskoczył do 130 metra, lecz patrząc na niego w przekroje całego turnieju to widać u niego ten regres (11,38,30-awansował tylko dlatego że jego rywal skoczył beznadziejnie), natomiast Niemiec bardzo stabilny (19,16,15)
 
Z 8

zarny

Użytkownik
Anders Bardal - Peter Prevc 1 2.02
Prevc wygląda na zmęczonego turniej słabsze skoki podczas treningu i kwalifikacji, a Bardal jak by się obudził dobre skoki podczas treningu i kwal.
Gregor Schlierenzauer - Severin Freund 1 1.72
Freund dosyć dobrze dzisiaj, ale myśle że gregor u siebie będzie mocny i bedzie walczył o podium.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom