>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Lopez-Perez 3 bet365
Czas na ostatnią analizę w tym roku Tak jak prawie w cale nie grałem na dogi tak na koniec uderzam w doga i to dość grubo Ale ten kurs na Hiszpana to po prostu jakaś abstrakcja dla mnie...!
Nie wiem czemu Lopez jest tutaj takim zdecydowanym dogiem!? Naprawdę buki tak się boją tego nabitego na ITF i pół amatorskich rywalac bilansu Aunthona? Wygrał kilka turniejów na hali, ostatnio świetna passa zwyciestw, ale naprawdę nie pokonał nikogo chodz o przyzwoitych umiejetnościach. Można powiedziec, ze jest królem ITF a w challangerach nie potrafi wygrać dwoch meczy pod rząd. Na hardzie to jego 8 mecz w tym roku, wiec tez bez szału. Miał tutaj jednego w miarę ogarnietego rywala- Rochette i miał sporo szczescia, ze wygrał ten mecz po w 3 secie jak by nie obronił BP w połowie seta myśle, ze to Francuz wygrał by ten mecz...
Hiszpan ma nawet lepszy ranking od Belga. Wygrał 5 ITF! 3 na cegle i jeden własnie na hardzie, wiec równiez na poziomie ITF kosiw w tym sezonie jak Belg ???? Na pewno woli cegłe, ale pokonał tutaj jeden z najwiekszych talentów meskiego tenisa- Khachanov! Co jest mega wynikiem i jak dla mnie ten mecz był finałem tego turnieju...
Chyba po tym co napisałem nikt nie ma wątpliwości, że to Hiszpan jest tutaj faworytem, naprawde spodziewam się tutaj zdecydowanej perzewagi Hiszpana, tym bardziej ze Belg naprawde nie ma super serwisu ma mecze gdzie nie posyła ani jednego asa i takim pół amator daje sie przełamywać, Hiszpan lepszy tenisowo, pokonał mega rywala tutaj, czas na ostatni nie najtrudniejszy krok, czyli ogranie Belga.

ITF TOGO.
To ostatnia analiza w tym roku, wiec wykorzystam ten fakt i sie życze wszystkim wesołych świat, i udanego sylwestra. Widzimy sie od połowy stycznia jak zacznie się AO ???? chodz w 2015 roku mało analiz bedzie wiecej rzeczowych kuponów w moim temacie, wiec tam zapraszam ???? 2015 będzie moim(naszym) rokiem!
 
R 13

robos31

Użytkownik
ITF Tel Aviv Kobiety
Tatiana Makarova - Inbar Cohen 1,166 ✅ 6-1 6-1
Bet365

W googlu znacznie więcej jest zdjęć Tatiany, a Inbar Cohen nie ma właściwie w ogóle, więc wynika z tego, że Tatiana raczej wygra to spotkanie ;) Stawka: 1,5k
Bet365

W googlu znacznie więcej jest zdjęć Tatiany, a Inbar Cohen nie ma właściwie w ogóle, więc wynika z tego, że Tatiana raczej wygra to spotkanie ;) Stawka: 1,5k[/QUOTE
kolego plsn możesz się ze mną skontaktować bo pilną sprawę do ciebie a nie mogę napisać pw do ciebie
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
jakoś zbytnio nie interesuje się kobiecym tenisem , a tym bardziej na poziomie ITF , ale wpadł mi w oko typ

Beygelzimer - Buyukakcay @ Buyukakcay 1.74 Pinnacle ⛔⛔ 2:0
Ćwierćfinałowy mecz turnieju halowego w Ankarze . Gram tutaj na reprezentantkę gospodarzy Buyukakcay, 25 letnia Turczynka ma dosyć dobry bilans w tym roku na hali bo 22/8 no i gra u siebie.
Jej rywalka to starsza o 6 lat już trochę weteranka , która rozegrała już w karierze blisko 700 spotkań , ale na hali wybitną zawodniczką nie była bo ogólny bilans to 65/56. Tutaj w Ankarze wygrała dwa mecze - najpierw z 15 latką - Kaftan a następnie 18 latką - Feet , oba po 2:0.
Dziś trafia na bardzo trudną rywalkę , z która raczej sobie nie poradzi.
Cagla może całkiem przyjemnie zakończyć ten średnio udany rok , rywalka zdecydowanie w jej zasięgu.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Amanmuradova A. - Bonaventure Y. over 21,5 @ 1.87 Pinnacle ✅
Obie zawodniczki dobrze serwują. Amanmuradova wiadomo opiera swoją grę na serwisie i forhendzie. Bonaventure młoda Belgijka też z dobrym serwisem. Wczoraj w 2 secie z Rodina nie było ani jednego przełamania, a nawet nie było ani jednego BP. Obie jak na ITF-y są dość solidne i stabilne, do tego w całkiem niezłej formie jak na tą fazę sezonu, więc obstawiam tu dość równy i zacięty mecz. Linia dość niska, więc próbujemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Saavedra-Corvalan, Cristobal - Brandao, Filipe⛔ 0-2
(6-72, 3-6)

Typ:1 (1.45 Bah)

Typ opieram wyłącznie na statystykach i tym że Cristobal jest Chilijczykiem i gra u siebie. Do tego w ostatnim turnieju który był rozgrywany własnie w Chile wygrał trzy mecze. Do tego gospodarz ma większe doświadczenie i jest w wyżej w rankingu (403-674). Cristobal wygrał do tego nie dawno Chile F6 i w 2014 roku był wielokrotnie w finałach ITF. Jego rywal wygrał tylko Peru F4 gdzie największym rywalem był zawodnik z 600 miejsca reszta poniżej 1000... Ogólnie widać że Chilijczyk dobrze sobie radzi na clay&#39;u, jest w gazie, gra u siebie. Moim zdaniem te 3 aspekty przeważą szale zwycięstwa na jego korzyść.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Istambuł Kobiety
Valeriya Urzhumova - Muazzez Demirci 1,04 ✅ 6-2 6-1
Bet365

Mariola specjalnie oderwała się od świątecznych garów na ofertę z Istambułu. Mówi, że siksa z Turcji jest bez szans i ładujemy grubo, bo jak nie, to ona dalej pierogów lepić nie będzie, a ja będę miał prze...... do sylwestra. No i tak poszło: 5k ;)
A korzystając z okazji, że akurat jesteśmy na wizji, to chcieliśmy Wacka pozdrowić świątecznie, i żeby go już nie spotykały więcej takie nieszczęścia jak ostatnio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 212

synpresleja

Użytkownik
tymbardziej w pierwszym typie jest value,gdzie Liang zamiata koleżankami ze skośnymi oczami podłogę,wygrywając ostatnio jak leci. nie mówiąc już o tym,że ma z rywalką h2h 2-0 ;) ja Ci,życze powodzenia ale poziom i abstrakcje wyników w azjatyckich ITF szczególnie kobiet sięgają zenitu;)
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Sunam Jeong itf hongkong

stawka 4-5/10 1-2 ⛔
kurs 2.5

Krotki opis, kursy przeszacowane wedlug mnie powinny oscylowac w granicach 1.9-2 , ze stawka nie ma co przesadzac , sam daje 200zl. Mloda Koreanka potrafi odbijac , starsza o rok chinka ostatnio slabe wyniki notuje, wedlug mnie kursy warte ryzyka.

drugi typ 5-2 5-7 i sie konczy 0-2⛔
Xu-liu Sun rowniez wedlug mnie kursy powinny byc rowne, Sun w formie oby tylko zmecznie nie dalo sie we znaki, Wang miesiac przerwy , ostatnie wyniki slabe, kurs na Sun 2.37 mysle ze warty gry 2.37 3/10 ????
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Hongkong Kobiety
Andrea Ka - Zhaoxuan Yang 1,083 ✅ 1-6 1-6
Bet365
A ten typ właśnie święty Mikołaj przez komin wcisnął. Analizy nie podał, stawki też nie...
Edit: Mariola mówi, że wierzy w świętego Mikołaja :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 72

siargiej

Użytkownik
Choi - Lertcheewakarn 2 @1.53
Bet365
Stawka 3/10

W nocy rozpoczynamy Itf w Hongkongu, gdzie przyjechala sama Vera Zvonareva, ale ja nie o tym. Otoz wpadl mi w oko pewien typ, ktory po doglebnej analizie powinien wejsc jak w maslo
Chodzi o pojedynek Choi-Lertcheewakarn
Otoz pierwsza z nich to looserka, jakich malo, wtapia nawet z duzo slabszymi rywalkami, zero sily w uderzeniach, zero pomyslu. Ot takie zwykle przebijanie. Rywalka tez slaby sezon, ale ona z kolei z ogorami nie przegrywa.
 
W 119

wrtu

Użytkownik
Łapcie póki nie spadnie.
Tenis ITF Hongkong kobiety
Ling Zhang vs Ji Hee Choi typ: 2 kurs: 3,25 stawka: 500zł
Niezły prezent dostajemy na pierwszy dzień nowego roku ???? Analizowanie tego meczu nie ma praktycznie sensu, Ji Hee Choi jest w świetnej formie. Kurs bardzo dobry. Polecam ????

Ed. Przegrana po walce..
 
E 3

expertbets

Użytkownik
Skąd ocena Wrtu, że to taki pewny typ? Faworytka to uznana marka na kortach ITF, 19 letnia Koreanka dopiero zaczyna coś istnieć w ITF, lecz z lepszymi zawodniczkami poniżej 200 miejsca przegrywała mecze, więc nie wiem czy może wiesz coś więcej?
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Hongkong kwalifikacje Kobiety
Tara Moore - Wai Yiu Tsang 1,0303 ✅ 6-2 6-0
Bet365
Mariola dopiero dochodzi do siebie po Sylwestrze, ale podobno spore szanse, że wejdzie ;) 2. rundy kwali Tsang nie przeszła nigdy, więc coś jest na rzeczy... Stawka: 3,3k
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Antalya Kobiety
Pia Cuk - Dilara Yurtkuran 1,04 ✅ 6-3 6-0
Bet365
Dilara w trakcie swojej niemal 10-letniej kariery seniorskiej nigdy nie dała rady wygrać na mączce, Pia w ciągu ostatnich 2 lat wygrała takie spotkania 28 razy. Stawka: 5k
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Johansson M. - Amanmuradova A. @ 1.72 bet365 ⛔ Czy to jest ***** jakaś kpina?
Człowiek tak się koncentruje na WTA/ATP a tu w ITF-ie takie promo. No ładnie. Johansson to jest imitacja tenisistki. Jej styl gry to ja nie wiem jak opisać? Kończącego uderzenie to on w życiu niema, totalnie bez siły dziewczyna uderza, regularności też za grosz, błąd za błędem. Serwis to już jest totalne pośmiewisko. A jeśli mówimy o grze na hardzie to tutaj dopiero pojawia się istny kabaret. Dziewczyna grając na twardym korcie normalnie nie wie co się dzieje. Wystaczy spojrzeć sobie w bilans, 2014 na hardzie 4W/5L, 2013: 1/8, 2012 2/11, 2011 4/9, 2012 1/5, 2009 6/12. Po prostu cyrk na kółkach. Ogólnie 3 ostatnie sezony kończyła z ujemnym bilansem. Bilans sezonu 2014 na wszystkich nawierzchniach: 21/23, 2013: 12/23, 2012: 16/24. To jest to prostu ewenement na skalę światową. Amanmuradova powinna ją zdmuchnąć z kortu. Nie jest to żadna wielka mistrzyni, czy wirtuozerka tenisa, za to bardzo solidna zawodniczka, bardzo dobre wyniki w ITF-ach, notuje pewne wygrane, nie przegrywa z byle kim. Atuty to oczywiście świetny serwis i bardzo dobry forhend, którym ustawia sobie grę. Na hardzie czuje się jak ryba w wodzie. W połowie grudnia była w finale ITF-u w Ankarze, przegrywając dopiero z rewelacyjną Krunic, także forma jest, rytm meczowy też. Nie widzę innej opcji jak pewne 2:0.
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Antalya Kobiety
Esen Kokce - Anna Schaefer 1,0303 ✅ 0-6 0-6
Bet365

Uuuu... Oddsmaker zaszalał po sylwestrze... 3% przeciw Esen Kokce to jest to, co Mariola uwielbia i w takich sytuacjach zawsze obstawia cały majątek. Ale żeby nikogo nie zrujnować, proponujemy 9,9k ;)
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
ITF Fort-de-France kwalifikacje Kobiety
Madeleine Kobelt - Marthe Eugenis Sime 1,0625 ✅ 6-1 6-1
Ambre Boccard - Marine Partaud 1,02 ✅ 5-7 0-6
AKO: 1,084 ✅
Bet365
Trochę zaspaliśmy z Mariolą po obiedzie i już kurs na Partaud zbił nam kolega sympatyczny. Ale proponujemy taki dubelek dla spóźnialskich ;) Stawka: 1,6k
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
C 40

czokownia

Użytkownik
Tenis - Fort-de-France kwal. 12 Styczeń 2015 - 15:00
bet365
GUIMARAES, YASMINE - SCHENCK, SYLVIA 7,50 6-7,3-6 ⛔

Jak się będzie ruszać Pani Sylvia to ma szanse zrobić niespodziankę ;)


edit: miało być live :-|
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom