>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 kolejka Premier League [28-29.12.2014r]

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Godzina: 16:00
QPR - Crystal Palace

Typ: QPR over 1.5 gola w meczu
Kurs: 2.40
Bukmacher: Betclic
Analiza: Faworytem spotkania moim jak i bukmacherów jest ekipa gospodarzy.

Po porażce Cystal Palace z Southampton na własnym stadionie menadżer Orłów został zwolniony i w dzisiejszym spotkaniu drużynę ma poprowadzić Keith Millen.

QPR u siebie jest całkiem inną drużyną jak na wyjazdach. W 9 meczach wygrali 5, 2 zremisowali oraz 2 przegrali. Ich bilans bramek to 17 strzelonych oraz 12 straconych.

Przyjezdni to aktualnie 18 drużyna Premier League, a w meczach wyjazdowych radzą sobie słabo. Otóż oni na 9 rozegranych meczy wygrali tylko 1, 4 zremisowali oraz 4 przegrali, a strzelali przy tym 10 bramek oraz 16 stracili.

Moim zdaniem taki typ jest bezpieczniejszy niż czysta wygrana QPR, a kurs taki sam. Gospodarze od 20 września w każdym meczu pokrywali taki over bramkowy na własnym stadionie i to nawet z Liverpoolem czy Manchesterem City, więc dlaczego dzisiaj ma być inaczej z dużo słabszym przeciwnikiem po drugiej stornie boiska?​
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
QPR DNB - zwrot
+
Leicester DNB ✅
-
Ako: 3,49
▶
(2,15 ako po zwrocie) ✅✅✅
Bet365
O spotkaniu QPR zostało już sporo powiedziane. Obejrzałem ich ostatni mecz na wyjeździe i zagrali straszną kichę. Ale wiadomo, że QPR u siebie, a na wyjeździe to dwie różne drużyny. Myślę, że dziś tego meczu na pewno nie przegrają.
Leicester wiadomo, dno dno i metr mułu. Ale kiedyś trzeba zwyciężyć lub przynajmniej zremisować. A kiedy, jak nie dziś gdzie grają z Hull. Wg. mnie różnica pomiędzy tymi ekipami nie jest wielka i myślę, że dziś nadejdzie przełamanie dla Lester.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Tottenham - Manchester United
Over 2.5 @ 1.75

Obie ekipy prezentują ofensywny futbol i dzisiaj powinny zagrać podobnie. Manchester w końcu zaczyna jakoś wyglądać pod wodzą Van Gaala. Ustabilizowali swoją grę na niezłym poziomie, nie jest to jeszcze &quot;dawny&quot; Manchester, ale i tak widać progres w porównaniu do poprzedniego sezonu czy początku obecnego. O sile czerwonych diabłów w ofensywie chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Van Persie, Rooney, Falcao - jest komu strzelać. Tottenham trochę w kratkę, ale u siebie też są groźni i biorąc pod uwagę dziurawą obronę Manu spokojnie minimum jednego gola mogą strzelić. W drużynie coraz jaśniej zaczyna błyszczeć gwiazdka Harrego Kane&#39;a co przekłada się też na lepszy obraz całej drużyny, bo w końcu u Kogutów ktoś potrafi strzelać gole (do czego Soldado średnio się nadaje). Na ostatnie cztery pojedynki Totki we wszystkich meczach pokryły linię, a Manu nie udało się to tylko raz z defensywną Aston Villą. Dzisiaj myślę, że mamy mecz z potencjałem na sporo goli na co bardzo liczę.

Marathonbet
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Tottenham - Manchester Utd
Typ: Manchester Utd i Over 2.5 @ 3.60 ⛔ sytuacji było i na over 3.5, lecz brakło skuteczności...
Buk: Bet365


Witam, dziś złapię trochę oddechu przed NBA w Premier League. Jako pierwsze spotkanie wybieram mecz miedzy Tottenhamem a Manchester Utd. Gospodarze nie wygrali u siebie w PL z Czerwonymi Diabłami od 13 spotkań! a ostatnie zwycięstwo zanotowali 19 maja 2001. Ostatnie ich mecze, zapewniają bramki ale liczę na to, że Manchester strzeli jedną więcej i wygrają mecz 2-1 może 3-1 a może coś innego ???? .
Polecam :!:
 
michall19881 47

michall19881

Użytkownik
Spotkanie: Tottenham vs Man Utd
Typ: powyżej 2,5⛔
Kurs: 1.73(Sportingbet)
Na ostatnie 5 spotkań 4 razy padł wynik który pokryłby kurs. Na chwile obecną, w meczach obu drużyn najwięcej razy padał wynik powyżej 2,5 bramki. obie ekipy żądne wygranej aby poprawić swoje pozycje w tabeli. Goście z dobrą epiką napastników sami powinni zdobyć ze dwie bramki.
__________________
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tottenham - Manchester United
Manchester United DNB ::: 1,67 ::: Bet365 ::: 3/10
Tottenham w tym sezonie nie imponuje wynikami i pomimo ostatnich zwycięstw, przełamaniu złej passy to należy zauważyć, że pokonali ostatni w tabeli Leicester tylko 1:2 i wcześniej przedostatnie Burnley. Do tego w tym sezonie na White Hart Line nie grali z żadną mocną drużyna i dzisiaj boisko wszystko zweryfikuje jak gra naprawdę Tottenham pod wodzą Argentyńczyka Pochettino.
United gra od jakiegoś czasu bardzo dobrze, zgranie zespołu jest coraz większe, do tego powoli do składu wracają zawodnicy którzy mieli kontuzje np. Falcao. Na 8 ostatnich meczów wygrali aż 7 i tylko raz zremisowali 1:1 z Aston Villą, ale nikt w Premier League nie będzie oczekiwał od drużyn samych zwycięstw. Dziś to &quot;czerwone diabły&quot; są słusznym faworytem meczu, o ile celują w tym sezonie w mistrzostwo Anglii.
Wynik: 0:0 ▶
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
przewiduje dzisiaj kilka spotkan gdzie moze pasc kilka goli. City , Tottenham , Newcastle , Southampton - tam moze ich pasc wiecej niz trzy.jutro jeszcze dochodzi Liverpool. Dlatego gram ocer 29,5 goli w calej kolejce po kursie 3,25 a dla mniejazych ryzykantow bet trzy szesc piec przygotowal rowniez linie 26,5 po kursie 1,83. Polecam.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
⚽
Southampton - Chelsea
Spotkanie czwartej z pierwszą drużyną PL. Spodziewam się dużo bramek w tym spotkaniu. Southampton jeśli przegra może spaść kilka pozycji w dół, jeśli jednak to drużyna z Londynu straci punkty, może stracić fotel lidera. Za moim typem przemawia skuteczność obu drużyn, i Southampton i Chelsea dobrze radzą sobie w ofensywie, tak więc myślę że dziś zobaczymy więcej niż 2 bramki w spotkaniu.

Southampton - Chelsea 0:3 ✅
Chelsea - Southampton 3:1 ✅
Southampton - Chelsea 2:1 ✅
Chelsea - Southampton 2:2 ✅
Southampton - Chelsea 1:5 ✅
Southampton - Chelsea 1:3 ✅
Chelsea - Southampton 2:1 ✅
Chelsea - Southampton 4:0 ✅

Powyżej pomiędzy tymi drużynami od 2004 roku. W każdym z tych spotkań padł over 2.5. Myślę że dziś nie będzie inaczej i w spotkaniu padną więcej niż 2 bramki.

Moje typy:

over 2.5 @ 2,10 ⛔
⚽
Manchester City - Burnley

Dziś spodziewam się wysokiej wygranej drużyny City, przyjeżdża jedna z słabszych ekip w PL - Burnley którzy do tej pory mają tylko 15 oczek. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się wynikiem 1:6 dla Manchesteru, myślę że dziś może być podobnie. Ekipa gości sporadycznie trafia do siatek rywali - łącznie dotąd zdobyli tylko 12 bramek. Więc myślę że dziś Manchester po prostu ich przejedzie. Fajnym typem jest też to że bramkę zdobędzie David Silva @ 2,3. Zawodnik wrócił po kontuzji i w swoich dwóch ostatnich spotkaniach zdobył 3 bramki. Myślę że trener właśnie w nim upatruje zastępce kontuzjowanego Argentyńczyka i liczy na to że Silva będzie odpowiedzialny za bramki drużyny Manchesteru.
Przewidywane składy:
Man City: Hart - Zabaleta, Demichelis, Mangala, Kolarov - Toure, Fernandinho - Milner, Lampard, Silva - Jovetić
Burnley: Heaton - Trippier, Keane, Shackell, Mee - Boyd, Marney, Jones, Arfield - Barnes - Ings
Moje typy:
Drużyny zdobędą gola: TYLKO CITY @ 1,71
David Silva strzeli @ 2,3 ✅ ✅
⚽
QPR - Crystal Palace

Kiedy jak nie teraz? Z kim jak nie z ekipa Crystal Palace? Drużyna QPR wszystkie punkty jakie zdobyła w tym sezonie (17) zdobyła przed własną publicznością. Dziś grają z niżej notowanym przeciwnikiem, tak więc mają szansę oddalić się od czerwonej latarni. W ostatnich spotkaniach Crystal Palace było dobrym przeciwnikiem dla QPR:

QPR - Crystal Palace 2:1 ✅
Crystal Palace - QPR 1:2 ✅
Crystal Palace - QPR 0:2 ✅

Kolejnym atutem jest to że ekipa gości do dzisiejszego spotkania przystąpi z tymczasowym trenerem, bo jak wiadomo został zwolniony Neil Warnock.
Moje typy:
QPR @ 2,55
1X @ 1,4 ✅ ✅
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
MC - Burnley
Idąc za ciosem dalej szukam typów na kartki i zauważyłem, że nasz znienawidzony brytyjski bukmacher ???? znowu popełnił kolosalny błąd i wystawił linię 05 kartki na City. Sędziuje Kevin Friend który na razie w 11 spotkaniach wlepił 45 żółtych kartek i 2 czerwone. City to jedna z najczęściej kartkowanych drużyn, w tym sezonie mają już 40 żółtych i 2 czerwone. oczywiście obywatele grają u siebie a to często negatywnie wpływa na średnią ilość kartek jednak dla niebieskiej części Manchesteru raczej nie jest to problemem. 2 kolejki temu grali z przeciętnym Crystal i wyłapali 2 żółte kartki w Boxing Day mecz z WBA ustawiony mieli praktycznie od razu a i tak się kartka trafiła. Idę też w kierunku handi na gospodarzy. Burnley to słaba ekipa, punktują od czasu do czasu ale nie notują żadnych spektakularnych wyników. City w dobrej formie ostatnio mimo problemów z napastnikami. Podsumowując moje karaty złota idą dzisiaj na:
City over 0,5 kartki 1,44 ✅
City -1,5 gola 1,55 ⛔ ???? ????
oba z Bet365
Hull - Leicester
Znowu Tygrysy lądują u mnie na tapecie jeśli chodzi o kartki. Za pierwszym razem był zwrot za drugim trochę się na nich zawiodłem, ale z nawiązką wykartkowali się gracze Czarnych Kotów, więc typ był na plus. Linia w meczu ustawiona na poziomie 4,5 czyli jak na ligę angielską nie jest to niska linia. Nie może to dziwić bo sędzią będzie pan Dowd, który w 12 spotkaniach w tym sezonie pokazał już 55 żółtych kartek i 2 czerwone. Minusem stawiania tutaj overu kartek jest dość czysta gra Lisów, ale Hull które ostatnio zwolniło z kartkami dalej jest w czołówce tej klasyfikacji mając 37 żółtych i 3 czerwone. Wraca też po zawieszeniu Livermore z czystym kontem i liczę, że on sam wykona połowę roboty.
Hull over 1,5 kartki 1,72 ✅
AV - Sunderland
Patrzę w ofertę i oto kolejny mecz zapowiadający się overowo jeśli chodzi o kartoniki. Tutaj nie mam, żadnej ideologii dorobionej do tego typu a jedynie statystyka. AV 40 żółtych i 3 czerwone, Sunderland 45 żółtych absolutny top ligi jeśli chodzi o kartki no i jeszcze sędziuje Atkinson ( 15 spotkań 62 zółte i 2 czerwone)
over 4 azjan 1,72 ✅, albo odważniej
over 4,5 2,10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Panowie, na dzis pobieram BTS w meczu Srok z Evertonem. Oba zespoly graja ostatnio na prawde bardzo slabo, ponizej oczekiwan kibicow jak i pewnie swoich. Sroki jak dzis przegraja to bedzie 5 porazka z rzedu, wyglada to bardzo slabo i jak to @kuba wspomnial znowu kibice chca zwolnienia Pardew.. a ten pewnie zostanie, no coz dla mnie w tym meczu zobaczymy bardzo duzo rogow jak i bramek, oba zespoly potrafia niezle kontrowac i pewnie na tym sie skupia w tym meczu. Everton bardzo kiepskie wyniki.. na 5 meczow jedno zwyciestwo i to z kim? z QPR tak samo jak Sroki rowniez 5 L i 1 W.
W tym meczu faworytem powinnien byc Everton, ale w obecnych formach tych zespolow to dla mnie bardziej faworytem sa Sroki, poniewaz graja u siebie i to na tyle. H2H widzimy sporo bramek, dzis pewnie podobnie dla mnie zadne 1x2 dzis po prostu trzeba patrzec na bramki i cornerki i pobierac. Ja gram tak:

BTS @1.72 ✅
over(azjan) 11 rogow @2 zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Southampton - Chelsea
Chelsea ::: 1,97 ::: Pinnacle ::: 2/10
Chelsea -1 AH ::: 2,92 ::: Pinnacle ::: 1/10
Chelsea w tym sezonie gra genialnie i to by było na jej temat, przegrali tylko 1 spotkanie pod wodzą Mourinho z Newcastle. Styl gry &quot;The Blues&quot; to doprowadzenie do dwubramkowej przewagi i spokojne kontrolowanie dalszej gry. Wydaje mi się, że mecz może skończyć się podobnie jak ten z 5 w tabeli West Ham United.
&quot;Święci&quot; spuścili mocno z tonu od kiedy to pierwszy raz przegrali 0:3 u siebie z Manchesterem City. Od tego czasu wygrali tylko ostatnio z Evertonem 3:0 który jest dołku jeszcze gorszym niż dzisiejsi gospodarze. Pokonanie 18 w tabeli Crystal Palace również nie można uważać za wielki sukces, skoro dzisiaj na Hampshire przyjeżdża lider Premier League i jeden z faworytów do wygrania Champions League w tym sezonie.
Wynik: 1:1 ⛔
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
SOUTHAMPTON - CHELSEA Główny ty p: Chelsea wygra / @1.95 / Bet365 ⛔ Pozostałe typy:
Southampton powyzej 1.5 kartki / @1.57 / Bet365 ✅
Chelsea
powyzej 1.5 gola / @2.10 / Bet365 ⛔


Analiza:

Ostatnio mecz za meczem w Premier League. Dzis szykuje sie dobre spotkanie pomiedzy Swietymi a The Blues. Po piatkowym pewnym zwyciestwie Chelsea nad WHU 2:0 tym razem Londynczycy jada na poludnie Anglii zapewne zmotywowani po kolejne 3pkt.
Southampton jeszcze niedawno zanotowali 5 porazek z rzedu ale chyba wychodza powoli na prosta. Mysle ze obecnie Chelsea caly czas jest na fali i wykorzysta chwilowa niedyspozycje Swietych i zagraja swoje. Ide wiec w kierunku gosci bo kurs zacheca.
MANCHESTER CITY - BURNLEY
Główny ty p:
City powyzej 0.5 kartki / @1.44 / Bet365 ✅ Pozostałe typy:
Rzut rozny przed 8min / @1.83 / Bet365 ✅


Analiza:

City majace ostatnio bardzo dobra passe zwyciestw podejmie u siebie ekipe Burnley. Jednak minusem moze byc gra bez klaszycznej &quot;dziewiątki&quot; ze wzgledu na kontuzje Aguero oraz Dzeko. W ostatnich meczach funkcje najbardziej wysunietego zawodnika pelnil Milner ktorego nie widze kompletnie na ta pozycje. Po za tymi brakami trener ma do dyspozycji wszyskich najwazniejszych zawodnikow i to powinno wystarczyc na pokonanie mizernej druzyny jaka jest Burnley zwlaszcza ze na wyjazdach graja bardzo slabo. Podsumowujac , nie widze sensu grac na win City po takim niskim kursie a w handicapy tez ja osobiscie bawic sie nie bede. Fajnym zakladem wydaje mi sie kartka dla City po fajnym kursie. W ostatnich meczach pokrywali over 0.5 i mysle ze rowniez dzis bedzie pokryty. WEST HAM UNITED - ARSENAL Główny ty p: Obydwie druzyny strzela / @1.61 / Bet365 ✅ Pozostałe typy:
Arsenal DNB / @1.44 / Bet365 ✅
Rzut rozny przed 8min / @1.83 / Bet365 ✅
Arsenal wygra i powyzej 2.5gola w meczu / @2.87 / Bet365 ✅


Analiza:

WHU dobrze graja u siebie ale bilans w meczach z Arsenalem maja kiepski. Po porazce w meczu z Chelsea w ktorym byli bezradni napewno dzis powalcza. W Arsenalu caly czas szpital a do tego doszla czerwona kartka dla Giroud ktory wnosil duzo dobrego po tym jak wrocil po kontuzji. Ostatni mecz Kanonierow z QPR mial byc latwy i prosty ale po czerwonej kartce stal sie nerwowy az do konca. Gol kontaktowy QPR jednak nie wystarczyl i Arsenal zgarnal 3pkt. Zanosi sie dobry mecz...mysle ze Mloty cos ustrzela i polecam zagrac cos w stylu Arsenal i BTS.


HULL - LEICESTER
Główny ty p:
Obydwie druzyny strzela / @1.90 / Bet365 ⛔ Pozostałe typy:
Leicester powyzej 4.5 roznych / @1.61 / Bet365 ⛔


Analiza:
Tutaj krotko... Leicester wciaz fatalny bilans lecz uwazam ze w koncu musi przyjsc lepszy mecz i musza sprobowac wygrac a dzisiejszy przeciwnik jakim jest Hull nie jest bardzo wymagajacy i napewno jest do ogrania.
Hull ma najgorszy bilans meczy u siebie - tylko 1 zwyciestwo !!!
W tym meczu moze byc roznie ale probuje tu grac BTS bo obie ekipy potrzebuja pkt.

Polecam i Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


W poprzednich Waszych postach na temat tego meczu zostało na prawdę powiedziane i napisane niemal wszystko. W zupełności się zgadzam. Sądzę, że dzisiaj QPR powinno ograć u siebie zespół Palace. QPR w tym sezonie jest tylko i wyłącznie drużyną własnego boiska (5-2-2). Wszystkie zdobyte punkty zostały zdobyte właśnie na Loftus Road. Ostatnie mecze u siebie pokazują, że oprócz tego, że QPR punktują to potrafią również strzelać bramki (17 bramek w 8 meczach to bardzo dobry wynik, tym bardziej, że strzelali nawet po min. 2 gole.
20.12.14 PRE QPR West Brom 3 : 2
06.12.14 PRE QPR Burnley 2 : 0
29.11.14 PRE QPR Leicester 3 : 2
08.11.14 PRE QPR Manchester City 2 : 2
27.10.14 PRE QPR Aston Villa 2 : 0
19.10.14 PRE QPR Liverpool 2 : 3
20.09.14 PRE QPR Stoke 2 : 2
30.08.14 PRE QPR Sunderland 1 : 0
W wybornej formie strzeleckiej jest Austin, który strzelił już 12 bramek i jest prawdziwym odkryciem sezonu. Kolejna sprawa stawiająca gospodarzy w roli faworyta, to zwolnienie dotychczasowego trenera Palace Neila Warnocka. Po za tym Palace ma ostatnio fatalną passę 6 spotkań bez zwycięstwa. Obecna forma niestety ale nie wskazuje na poprawę i nie napawa optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem z QPR. Jak dla mnie faworytem są tutaj gospodarze, którzy na Loftus Road są mocni i o tym przekonały się w tym sezonie nawet mocarze tacy jak City czy Liverpool, którym gospodarze aplikowali min. 2 gole.

Moje propozycje:
QPR over 1.5 gola @2.50 Bet365
Austin strzeli @2.20 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sks1926 88

sks1926

Użytkownik
WEST HAM UNITED - ARSENAL
Główny typ:
Obydwie druzyny strzela / @1.61 / Bet365
Pozostałe typy:
Arsenal DNB / @1.44 / Bet365
Rzut rozny przed 8min / @1.83 / Bet365
Arsenal wygra i powyzej 2.5gola w meczu / @2.87 / Bet365

Analiza:
WHU dobrze graja u siebie ale bilans w meczach z Arsenalem maja kiepski. Po porazce w meczu z Chelsea w ktorym byli bezradni napewno dzis powalcza. W Arsenalu caly czas szpital a do tego doszla czerwona kartka dla Giroud ktory wnosil duzo dobrego po tym jak wrocil po kontuzji. Ostatni mecz Kanonierow z QPR mial byc latwy i prosty ale po czerwonej kartce stal sie nerwowy az do konca. Gol kontaktowy QPR jednak nie wystarczyl i Arsenal zgarnal 3pkt. Zanosi sie dobry mecz...mysle ze Mloty cos ustrzela i polecam zagrac cos w stylu Arsenal i BTS.
Nie rozumiem za bardzo typu piszesz że Giroud pauza za czerwoną i szpital w drużynia a mimo wszystko grasz na Arsenal? Dla mnie 1x
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
West Ham United - Arsenal
- West Ham w swoim ostatnim meczu przeciwko Chelsea zagrał niezwykle słabo. Był to chyba najgorszy mecz Młotów w sezonie (0:2). Sporo dało wejście Amalfitano w drugiej części meczu i dzisiaj spodziewamy się jego obecności od początku.
- Gospodarze to jednak zespół, który w tym sezonie zaimponował niejednokrotnie i dzisiaj będą chcieli pokazać, iż mecz z The Blues to była chwilowa słabość.
- Arsenal mimo gry w 10, wygrał mecz z QPR 2:1. Giroud wykluczył się z dzisiejszego pojedynku w nieodpowiedzialny sposób. Wenger zapewne postawi Podolskiego w tym momencie.
- Kanonierzy mimo osłabień powracają do czołówki. Dzisiejsza wygrana, a i przy tym wpadka Świętych może dać gościom upragnione, czwarte miejsce w lidze.
- Obie kadry są wbrew pozorom silne. Z jednej strony Sakho, Valencia czy Carroll, z drugiej natomiast rewelacyjny Sanchez, Cazorla i Welbeck. To powinno być interesujące starcie.
Derby na Upton Park zapowiadają się niezwykle emocjonująco. Oby tylko Młoty nie zagrały jak w Boxing Day. Tym samym poniżej nasze typy na to starcie:
Obie drużyny strzelą bramkę, 1.533 Sportingbet ✅
Powyżej 1.5 gola w pierwszej części, 2.625 Sportingbet ✅

Mistrzowska Promocja w Sportingbet: 2 bonusy przy pierwszej wpłacie! 100PLN + 400PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Liverpool-Swansea
typ: BTTS
@1.83
Bet365


Gdybym mial zagrac na zwyciestwo ktorejs z tych dwoch druzyn to wybralbym Liverpool, poniewaz pomimo ich ostatnich srednich wynikow moim zdaniem ta druzyna moze tylko zmierzac ku gorze tabeli, natomiast to co odpycha mnie od postawienia na win Swansea to ich mizerna gra na wyjezdzie, jednak mnie najbardziej zainteresowal w mojej opinii pewniejszy bet na ten mecz, a mianowicie BTS. Liverpool nawet kiedy przegrywa 3:0 z Manchesterem United to swoje okazje bramkowe zawsze stwarza i nie sadze, aby byli wciaz az tak nieskuteczni szczegolnie, ze defensywan Labedzi na wyjazdach zbyt szczelna nie jest. Swansea ma kim grac w ofensywie. Jest Bony, Sigurdsson czy Montero, a obrona The Reds mistrzami od zachowywania czystych kont nie jest. Licze na wspaniale widowisko. Obie druzyny graja ofensywny futbol, datego spodziewam sie wysokiego tempa i co najmniej po jednym golu z obu stron.

Do swojego poprzedniego typu dodaje jeszcze:

Liverpool-Swansea
typ: over 2.5
@1.80
Bet365


Liverpool-Swansea
typ: Liverpool i obie strzela
@3.60
Bet365


Za drobne:

Liverpool-Swansea
typ: DW 2:1
@9.00
Bet365
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Liverpool-Swansea 1 @1.72
W sobote z druzyn renomowanych wygral tylko Arsenal. City, United i Chelsea musialy sie pogodzic zaledwie jednym punktem, a w tym spotkaniu upatruje faworyta w druzynie Liverpoolu. Mozna zarzucic Liverpoolowi, ze jest w srodku tabeli, ale to zespol, ktory moze na Anfield Road wygrac z kazdym, a sytuacje w meczach tez ma. The Reds powinni zaczac punktowac i mysle ze po wyjazdowym zwyciestwie z Burnley sa na dobrej drodze. Podopieczni Brendana Rodgersa zreszta niezle grali na Old Trafford, jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmialo jezeli zespol przegrywa 0-3. Tam juz sam Sterling jeszcze przy 0-0 mogl, wrecz powinien, zdobyc conajmniej jedna bramke. Pozniej byl jeszcze remis z Arsenalem 2-2, niby uratowany w 97 minucie, ale Liverpool byl w tym meczu duzo lepszym zespolem i The Reds dosc znacznie zdominowali Arsenal w operowaniu pilka. Mysle, ze idzie lepsze. Sa 3 punkty z Burnley, tutaj szanse byc moze na kolejny komplet oczek, a w nowy rok Liverpool zagra na Anfield z zamykajacym tabele Leicester i tez bedzie duzym faworytem do zainkasowania 3 oczek. Paradoksalnie okres swiateczno-noworoczny moze okazac sie najlepszy dla Liverpoolu w sezonie. Taki scenariusz pozwolilby Liverpoolowi bardzo zblizyc sie do miejsc pucharowych. Swansea z graczami jak Bony czu Sigurdsson to oczywiscie bardzo trudny rywal, zwlaszcza na swoim boisku, ale przyjezdzajac na Anfield chyba wiadomo kto bedzie kreowac gre. W sumie najwazniejsze pytanie brzmi czy Sterling zamieni cos na bramke. Sterling to jest gracz, ktory potrafi urwac sie kazdemu obroncy, idelany wrecz do gry z kontry, ale dlaczego on majac sytaucje stuprocentowe 9 razy na 10 trafia w bramkarza lub strzela z sila przedszkolaka ? Stawiam jednak, ze Liverpool dopnie swego po calkiem fajnym kursie. Oczywiscie nie mozna tutaj nie wspomniec o samym Brendanie Rodgersie, ktory wprowadzal Swansea do Premier League i byc moze druzyna Łabedzi znowu okaze sie &quot;szczesliwa&quot; na swoj sposob dla tego trenera. W eterze dziennikarze zastanawiaja sie czy Rodgers znowu bedzie probowac przyoszczedzic Gerrarda, ale w koncu rywal to trudniejszy niz Leicester, wiec jednak spodziewam sie Steviego od poczatku meczu. Do bramki druzyny z miasta Beatlesow wroci tez -wobec kontuzji Jonesa- Simon Mignolet, ktory ostatnio stracil miesjce w skladzie na rzecz tego pierwszego. W Swansea z duza doza prawdopodobienstwa nie bedzie mogl zagrac Jefferson Montero.
Przewidywalne sklady (za The Telegraph, chociaz uwzglednilem Gerrarda)
Liverpool (Possible, 3-4-3): Mignolet - Toure, Skrtel, Sakho - Henderson, Lucas, Gerrard (Can), Markovic - Lallana, Sterling, Coutinho.
Swansea (Possible, 4-2-3-1): Fabianski - Richards, Fernandez, Williams, Taylor - Ki, Carroll - Dyer, Sigurdsson, Routledge - Bony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ostatnio zaliczam wtopę za wtopą ale myślę jutro sobie to odbić... sędzią będzie Pan Andre Marriner, 15 meczy: 59 żółtych i 1 czerwona. Linia wystawiona przez Bet365 to 3.5, arbiter ten pokrył ją aż 11 razy! Sędziował on w tym sezonie mecz NU-Liverpool pokazał tam 7 kartek.
Myślę o pobraniu overu kartkowego ale znacznie bardziej podoba mi się typ na kartkę dla byłego gracza Liverpoolu.
Shelvey kartka TAK
3.00
Unibet

Anglik w 18 meczach w tym sezonie zebrał 7 żółtych i 1 czerwoną kartkę. Zbierał przeciwko United, Evertonowi i Chelsea. Kopać z kim będzie się miał. Sezon temu złapał kartkę w grze przeciwko byłemu klubowi. Kurs zachęca patrząc na intensywność z jaką łapie.
 
szefbone 0

szefbone

Użytkownik
Ostatnio zaliczam wtopę za wtopą ale myślę jutro sobie to odbić... sędzią będzie Pan Andre Marriner, 15 meczy: 59 żółtych i 1 czerwona. Linia wystawiona przez Bet365 to 3.5, arbiter ten pokrył ją aż 11 razy! Sędziował on w tym sezonie mecz NU-Liverpool pokazał tam 7 kartek.
Myślę o pobraniu overu kartkowego ale znacznie bardziej podoba mi się typ na kartkę dla byłego gracza Liverpoolu.
Shelvey kartka TAK
3.00
Unibet

Anglik w 18 meczach w tym sezonie zebrał 7 żółtych i 1 czerwoną kartkę. Zbierał przeciwko United, Evertonowi i Chelsea. Kopać z kim będzie się miał. Sezon temu złapał kartkę w grze przeciwko byłemu klubowi. Kurs zachęca patrząc na intensywność z jaką łapie.
Tak samo na jutro będę grał over 3,5 kartki, wydaj mi się spokojnie do pokrycia, ponieważ będzie to mecz walki i żaden zawodnik nie odstawi nogi, a drugim gwiazdorem, który powinien pomóc w pokryciu jest sędzia lubiący rozdawać kolorowe liście.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
rowniez uwazam, ze w dzisiejszym spotkaniu kartki sa do gry, ale ja biore cos szybszego i minuty na to na prawde dlugie.
Prosze 34 minuty bez kartki w spotkaniu Liverpoolu, ktoremu sa bardzo potrzebne punkty i na pewno odpuszczac nie beda i Labedzi ktorzy w swoich szeregach maja Shelvey&#39;a? hehe. A tak powaznie, gra przeciwko bylym kolegom na pewno jeszcze to bardziej nakreca. Jeszcze sedzia tego meczu bedzie Pan Andre Marriner, ten Pan mnie jeszcze nei zawiodl pod wzgledem kartek w spotkaniu :cool: potrafi pokazywac kartki i sie tego nie boi. Jeszcze bardziej nakreca mnie do tego betu szybki Sterling, boki Labedzi beda mieli bardzo trudno zadanie czyli zatrzymanie Shaq&#39;a ???? , a przeciez jak sie rozpedzi to nic innego tylko faul moze ich uratowac. Sterling jest najczesciej faulowanym pilkarzem PL, nic dziwnego, jest dwa razy szybszy od przeciwnika. Polecam ;)
kartka przed 34 min @1.83
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom