over 0,5 66min - 1,72

trutana 211

trutana

system dla bezrobotnych którzy siedzą 24 h przy kompie
Bedziemy grali overa 0,5 od 66 min przy wyniku spotkania 0-0 lub 1-1 przy kursie min 1,72 na gola , dlaczego 0-0 lub 1-1 , ponieważ remisy wpadają rzadziej
teraz porady jak nie wtopić
1) grać w wyznaczonych godzinach 16 -19 ( jak kto woli) nie dłużej niż 3 godz bo bedziecie szukali na siłe typów
2) oszacowanie kursu musi być minimum 1,72 w 66 min ewentualnie 68 - najlepiej sobie przegladać i muwić do siebie o tu sie nie opłaca , w koncu bedzie taki mecz ze powiecie co ich po.......ło kurs w 67 min bedzie 2 np
3) na poczatku płaska stawka później lekkie stawkowanie
4) jeżeli bedzie zysk to póścic wariata typu 85 min na overa przy 0-0 po kursie 5
5) buk dowoli musi byc live

D 6

daniel_2b

System nie ma sensu, kurs w 66 minucie musiałby być 1.92 żeby w long termie to się opłacało (przykładowo dla premiership gdzie w 5 poprzednich sezonach 334 razy do 66 minuty był remis 0:0 a w pozostałych minutach meczu padła bramka w 174 meczach - 52%).