>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Intragame bonus 50% do 222zł

Status
Zamknięty.
F 3

fbit

Użytkownik
ile tam średnio idzie wypłata ? ktoś pisal ze kilka godzin ...
u mnie 17.12 zlecenie wypłaty cześci srodkow, 18.12 weryfikacja i do dziś nie wiem o rezultacie weryfikacji, ani żadnych srodków na skrill ....
 
G 34

george300

Użytkownik
w dodatku idioci najpierw pisza ze weryfikacja juz jest w pelni,a teraz dostalem maila ze chca zdjecie z dokumentem w reku ????
i jeszcze wczorajszy hit,zlecilem wyplate 2k na konto bankowe,i pobralo mi 10% prowizji za wyplate ;o , live chat byl niedostepny wiec napisalem dzisiaj rano jakim prawem sobie 10% licza za wyplate ,i dostalem odpowiedz ze przez pomylke mi zostalo pobrane te 10% i zebym anulowal i zlecil jeszcze raz
TAKZE OSTRZEGAM cwaniaczki na kazdym kroku tna w ch... jak tylko sie da
 
B 0

badin

Użytkownik
Witam
Często przeglądam forum ale postanowiłem się zarejestrować żeby parę słów o tej pseudo firmie napisać.
Na początku wszystko ok, grałem płaskimi stawkami po 50zł i już w połowie obrotu bonusem zaczęły się śmieszne limity. teraz już po obrocie (gdzie jestem kompletnie na zero, sam wkład mi został) mam limity na włoską piłkę nożną 8 złotych a na zdarzeniach na live 15zł. Potem weryfikacja, wysyłasz im komplet dokumentów a oni każą ci dosłać jeszcze zdjęcie twarzy z dowodem. Żenująca praktyka która nie oszukujmy się jest dla gracza poniżająca (w żadnym poważnym buku takich praktyk się nie stosuje). Do tego support nie miły, klepią tylko te same formułki które udało im się zapamiętać na szkoleniu.
Reasumując: OSTRZEGAM PRZED GRANIEM U NICH, bo jeśli nawet uda ci się wygrać to zaraz zlimitują i będą robić problem z wypłatą.
 
B 0

badin

Użytkownik
Po obrocie, gdy dostałem limity postanowiłem wypłacić wkład (no bo komu chce się grać jak dostaje 8 zł limitu), dostałem od nich e-mail w którym poprosili o przesłanie dokumentu tożsamości i skan z rachunku bankowego. Oczywiście potrzebne dokumenty zostały im natychmiast przesłane. Po dwóch dniach dostałem kolejnego maila o treści:

&quot;W celu dokończenia weryfikacji Twojego konta nasz dział weryfikacji prosi Ciebie o przesłanie do nas zdjęcia z dowodem w ręku na którym będziemy mogli porównać Ciebie do zdjęcia na dokumencie.
Prosimy by zdjęcie było czytelne tak aby dane z dokumentu były widoczne.&quot;
To jest naprawdę nie fair w stosunku do klienta, żeby każdego traktować jak potencjalnego złodzieja, osobiście jestem tym bardzo zniesmaczony. Można przecież zadzwonić albo użyć innego sposobu. Ale zdjęcie z dowodem przy twarzy jak przestępca???
 
G 34

george300

Użytkownik
Po obrocie, gdy dostałem limity postanowiłem wypłacić wkład (no bo komu chce się grać jak dostaje 8 zł limitu), dostałem od nich e-mail w którym poprosili o przesłanie dokumentu tożsamości i skan z rachunku bankowego. Oczywiście potrzebne dokumenty zostały im natychmiast przesłane. Po dwóch dniach dostałem kolejnego maila o treści:

&quot;W celu dokończenia weryfikacji Twojego konta nasz dział weryfikacji prosi Ciebie o przesłanie do nas zdjęcia z dowodem w ręku na którym będziemy mogli porównać Ciebie do zdjęcia na dokumencie.

Prosimy by zdjęcie było czytelne tak aby dane z dokumentu były widoczne.&quot;

To jest naprawdę nie fair w stosunku do klienta, żeby każdego traktować jak potencjalnego złodzieja, osobiście jestem tym bardzo zniesmaczony. Można przecież zadzwonić albo użyć innego sposobu. Ale zdjęcie z dowodem przy twarzy jak przestępca???
dostalem identycznego maila,i to jeszcze po tym jak mnie zapewnili ze weryfikacja jest w pelni ????
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Zastanawiałem się nad założeniem konta ale chyba podziękuję, czytałem gdzieś na necie jak bracia, którzy od kilku lat nie mieszkają razem założyli konta i jednemu, który coś tam wygrał zablokowali konto i zabrali kasę. Ja osobiście podziękuję, a i jeszcze te dowody przy twarzy xD cmon co to jest? jakiś tajny rejestr kapicy? xD
 
G 34

george300

Użytkownik
każdy kto tutaj trafił i zdążył się zapoznać z praktykami wobec graczy tych drobnych złodziejaszków byłby skończonym debilem zakładając konto u tych nieudaczników ????
to sobie zrobili reklame na forum,mistrzowie marketingu ????
 
D 65

dany877

Użytkownik
potwierdzam,odrazu dostalem limity,tylko pierwszy bet mi siadl za 444 ...
a co do zdjecia przy twarzy,no to coz wczesniej o tym nie wiedzialem,teraz bym nawet nie zalozyl konta,a i jak obroce i dostane takiego maila to im konketnie nawrzucam nim cokolwiek ode mnie dostana
majac swiadomosc ze jakikolwiek pseudobuk ma takie praktyki nie zakladajcie tam kont,inaczej takie pi.zdy jak intragame beda sobie coraz bezczelniej poczyniac,prawda panie support ?
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Dobrze że przeczytałem temat bo chciałem tam konto założyć, zdjęcie z dowodem przy twarzy..dobre, chyba kogoś popierdoliło...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 202

-bp-

Użytkownik
A nie dziwi Was , że firmy akurat zawsze na święta walą promocjami bonusami od wpłaty ?
Tracą płynność finansową bo ludzie normalnie uczciwie chcą np swoje kilka tysi wypłacić bo trzeba zakupy zrobić prezent kupić ... kuszą nastepnych jeleni , żeby wpłacali bo jest bonus jak widzą ze graczowi idzie to odrazu kłody pod nogi bo jest problem za dużo osób trafia to trzeba poprzeciągać itp przykład MaxiPlay a teraz to samo robi Intragame.
Najgorsze , że kłamią użytkownikowi w żywe oczy , że wszystko jest OK i nagle Pannie Kasi z działu finansowego przypomina się oczywiscie nie odrazu tylko po 2-3 dniach , że należy jeszcze dowód przy twarzy ?
Ja sam mam w tym roku dziwną sytuacje z Comeon wygrana 10k na kasynie podzielona na 4 x czesci i co ... 1 przyszła a 2,3,4 niema wiec po 3 dniach uderzam co jest a oni , że należy dosłać skan karty kredytowej hahah to 2500 mogło wyjsc bez karty a 7500 już z kartą oczywiscie byłem już zweryfikowany a teraz dodatkowe wymysły i zrobiło się tak ze oczywiscie świeta i kasy nie dostałem na czas pewnie dojdzie przed sylwkiem jak zaś coś się nie wydarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom