>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

S 440

straszaksam

Użytkownik
1. Tak, możesz dokonać wpłaty przez Skrill.
2. Czyli co, 10/10, przegrana i puste konto? Co Ty facet! :razz:
Generalnie większość zakłada, że maksymalna stawka na jeden zakład to 10% tego, co masz w portfelu. Czyli grając 7/10, grasz za 7% tego co masz u buka.
2.1. Myślę, że to zależy od tego jak pewny się czujesz. Ja bym na płaską stawkę (choć lepiej grać chyba zróżnicowanym stakowaniem) na początku nie przeznaczał więcej niż 5% portfela.

PS. Nie, stawka to stawka. Teoretycznie, to bukmacher, wystawiając kurs, określa szansę zwycięstwa danego zawodnika. Ty weryfikujesz tą szansę i stwierdzasz czy gra jest warta świeczki, czy nie.
 
L 516

lipny

Użytkownik
1. Zakładajac konto na Pinnacle mogę pierwszą wplate dokonac przez Skrill czy musze bezpośrednio z konta bankowego / P24 ?

Dzięki za pomoc
Podobnie z Pinnacle:
Zakładajac konto / rejestrując się na Pinnacle mogę pierwszą wplate dokonac przez Skrill czy musze bezpośrednio z konta bankowego / P24 ?
 
bbb-1986 14

bbb-1986

Użytkownik
Czy któryś z bukmacherów internetowych wymaga oplaty za utrzymanie konta jeśli np. ktoś się nie logował przez dłuższy czas, itp. ? Dzięki za pomoc
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
A w jaki niby sposób będą chcieli sciągać tą kasę za prowadzenie konta jeśli ktoś już z niego nie korzysta?
To działa na takiej zasadzie że jeżeli masz konto nie aktywne przez określony okres czasu ( nie logujesz sie wogóle na nie) to po tym okresie bezczynnosci naliczana jest jakaś opłata. Obowiązuje ona tylko wtedy jeżeli masz coś na koncie. Defakto nie ma żadnej opłaty bo nikt nie zostawia czegoś na koncie, no chyba że ewentualnie ktoś zapomniał że ma pare złotych gdzies zostawione. Ta opłata jest zazwyczaj minimalna ( max pare zł).
Jeżeli masz puste konto i z niego nie korzystasz to nie ma żadnej opłaty, nawet jak byś chciał zpowrotem skorzystać z tego konta to też nic nie będziesz płacił.
 
F 29

flamingo

Użytkownik
Powiedzcie mi Panowie czy robiąc wypłatę z Pinnacle w adresie banku należy wpisać adres głównej siedziby banku ? Czy adres lokalnej placówki w której zakładałem konto ? Wydaję mi się że adres centrali ale wolę się upewnić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rush 17

rush

Użytkownik
Który z polskich legalnych bukmacherów ma najciekawszą ofertę na koszykówkę (NBA, Euroliga, Liga ACB i BBL BEKO)? Najbardziej zależy mi na występach zawodników i overach/underach punktów drużynowo.
 
lonecai 0

lonecai

Użytkownik
Wiedza w tej branży jest ważna, ale tylko ta krótkoterminowa. Dla mnie wniosek jest oczywisty, jeśli umiesz analizować to możesz wejść w tą branżę. Na początku ostrożnie badając teren i zdobywając wiedzę i doświadczenie, a potem ruszaj z rozmachem.
 
P 0

pocz_gracz

Użytkownik
Witam serdecznie mam zamiar zacząć grę w zakładach bukmacherskich online.Mam jednak wątpliwości co do tego na jakiej stronie grać.Może moje pytania przedstawię krótko w punktach:
1.Czy warto grać na STS-ie lub Fortunie ?
2.Wiem że zagraniczne strony oferujące zakłady są u nas często niezgodne z prawem ponieważ nie odprowadzają podatku od wygranej który wynosi 12%.Jednak z tego co zdążyłem się zorientować dużo ludzi gra jednak nielegalnie i tu moje pytanie czy faktycznie spotkał się ktoś może kiedyś z jakąś karą przez to czy to jest tylko takie gadanie ?
3.Czy na STS-ie lub Fortunie jeżeli gracz gra dobrze czyli jego bilans jest mocno dodatni to bukmacher może nałożyć na niego jakieś limity stawkowe ,bo z tego z się pytałam to mówili że u nich nie ma czegoś takiego chyba że dla wszystkich graczy wprowadzą jakiś limit w danym zdarzeniu ale nie dla konkretnego gracza.A więc jak to jest ?
 
simons 646

simons

Forum VIP
Co do 1 pytania wszystko jest tutaj forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-185.html

pyt 2. Jak bedziesz gral dobrze w dlugim terminie w sts badz fortunie, czyli zarabial pomimo 12% &quot;podatku&quot; to bedziesz w stanie utrzymac sie w Polsce grajac u &quot;nielegalnych&quot;, albo sie przeprowadzic do innego &quot;taniego&quot; kraju jak Pl i zyc z tego legalnie, wiec nie ma co sie przejmowac dobra gra tylko zmieniac klimaty
 
P 0

pocz_gracz

Użytkownik
Z tego co przeczytałem to za granie u nielegalnych bukmacherow w Polsce grozi kara grzywny a nawet pozbawienia wolności do lat 3.W takim razie boję się trochę grać na zagranicznych stronach więc pozostają mi tylko polscy buk macherzy i podatek 12% a do tego nawet 10% jeżeli wygram powyżej 2280 zł bodajże.

A co do pytania 3 odpowie ktoś ?
 
Do góry Bottom