>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
F 1

fatooom

Użytkownik
Dallas Mavericks vs Atlanta Hawks 2,70 ✅
-Bet365
W moim odczuciu drużyna z Dallas przypomina jeźdźca bez głowy. Prą do przodu jak husaria... tylko, że często &#39;zapominają&#39; o obronie i wracają ociężale. Tracą sporo punktów lecz nadrabiają to swoją ofensywą.
A Atlanta, cóż...chłopaki są w gazie i myślę, że dziś ich passa się nie skończy.
Przewiduję scenariusz podobny do meczu Mavs vs GSW. Oczywiście dziś w roli GSW znajdzie się Atlanta. Z fartem!

Houston Rockets vs Portland Trail Blazers 2,45 ⛔
--Portland Trail Blazers (-4,5) 3,50 ⛔
-Bet365
Kurs jest dla mnie niepojęty. Spodziewałem się coś koło ~1,7 na Portland. Ale skoro buki dają taki prezent świąteczny...czemu nie skorzystać?!? Jedyny znak zapytania to występ LaMArcus&#39;a. Jednak sądzę, że na 99% zagra w tym meczu i zademonstruje nam cały wachlarz swoich nieprzeciętnych możliwości. Blazers na tem moment to drużyna o klasę lepsza od gospodarzy. Idę dziś śmiało w kierunku Portland i liczę na wygraną różnicą co najmniej 10 punktami. Z fartem!
-Widoczny brak LaMArcus&#39;a. Tylko to zaważyło na niepowodzeniu
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Charlotte Hornets - Denver Nuggets
Typ: Under 100.0 (1 Połowa) @ 1.90 ✅
Buk: Bet365

Jako drugie spotkanie, które wziąłem pod lupę to mecz między Charlotte a Denver. Wchodzę tutaj w Underka 100 do przerwy dlaczego? a no dlatego, że upatruje w końcu lepszej gry Nuggets w obronie w pierwszej części meczu. Ostanie 4 mecze na wyjazdach Denver to porażki i to porażki, gdzie do przerwy już przegrywali, trzeba wyciągnąć wnioski i zagrać solidniej w defensywie ta pierwszą połowę. Gospodarze raczej nie należą do tych &quot;overowych&quot;, na ostatnie 6 meczów u siebie Hornets czterokrotnie nie przekraczali stówki do połowy. Dziś liczę, że będzie podobnie i mam nadzieje, że podsumowanie o 2 w nocy będę robił na zielono.
Polecam :!:

▶ Dallas Mavericks - Atlanta Hawks
Typ: Over 100.0 (1 Połowa) @ 1.90 ⛔
Buk: Bet365
Typ: Over 50.5 (1 Kwarta) @ 1.90 ⛔
Buk: Bet365

Tak jak pisałem na poprzedniej stronie, jednak zastanowiłem się i dorzucam Overy na 1 połowę i 1 kwartę. Powinno być good.
Polecam :!:
Później jeszcze coś wymyślę na mecze, które zaczynają się o 2 lub później :cool:
oj coś czuje, że w mecz Dallas się nie wstrzeliłem... Ale za to Spurs robi robote ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 212

synpresleja

Użytkownik
wczoraj z profitem,dziś?...
Den musi gonić bilans i mimo,że forma Kemby jest wysoka to wsparcie u innych przychodzi rzadko, a dziś by Hornets wygrali potrzeba sporego wsparcia bo przed sezonem każdy by w tym meczu allinował na gości,skład lepszy,forma podobna nic tylko utrzymać serie,biorę DEN.
W HOUSTON Brodaty i Howard Q,w POR Altridge,mam nadzieję ,że zagrają wszyscy i bo overowym meczu wygra POR, ostatnio HOuston dzieki triple trzymał wynik z ATL,gdyby nie to mogło skończyć się wysoko w plecy. Brodaty gubi forme albo znaczenie tu ma kontuzja,Howard poprawił osobiste ale z grą gorzej,w POR forma wysoka po ostatnich zwycięstwach w hitowych meczach,kolejna szansa na przedłużenie serii,czemu są dogiem? Niewiem. Biorę.

CHI z Rose czy nie to nieprzewidywalna ekipa,świetny jest Butler i gdy uzyska wsparcie innych CHI może ograć każdego,ale czy dziś tak będzie? Jedna z najrówniejszych ekip stać by tu wygrać i to wysoko,jak Bulls nie zatrzyma szybkich TOR popłynie po 3 q. Biorę kolejnego doga.

MEM ostatnio wyraźnie odpuścił i dziś już czeka ich pewne zwycięstwo bo Favors i Hayward to za mało by się Miśkom przeciwstawić. MEM -9

DAL ostatnio lekko zawiodło,więc mobilizacja pewnie przednia ale to co gra ATL to kosmos,nie chodzi o widowiskowość tylko skuteczność,proste granie + Korver okazuje się mega skuteczne i ja bym dziś ich nie skreślał,bez Tegaue radzą sobie jeszcze lepiej bo Schroder dzieli tę piłkę świetnie.
Możliwe ,że Parker zagra i wtedy grające bez obrony LAC polegnie szybko. Ofensywnie LAC wymiata,ale obrony zupełny brak. To dla grającego dobrze w obronie SAS będzie kluczowe .Kurs przyjazny,biorę.

GSW po tym kursie odpada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Portland 3 mecz z rzędu.Chyba już chłopaków nogi trochę bolą. Rockets po dwóch porażkach z rzędu i po dwóch porażkach z Portland.Czas na przełamanie.Dodatkowo widzę masówkę na Portland.

Rockets -3.5 1.943 ✅ ✅
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dymcio111 0

dymcio111

Użytkownik
Nie za bardzo patrząc jak Houston gra w obronie w tym sezonie a Portland wymęczone tym graniem...grałbym undera.
właśnie wcześniej była linia 198,5 . później wzrosła na 199, po kilkunastu minutach spadła na 198,5. Z godzina minęła i już spadło na 198 pkt.
Właśnie ten ostatni mecz ich mnie niepokoi bo tylko 142 pkt rzucili i ktoś gdzieś mi pisał na czacie że właśnie się poprawili w obronie, a 5 stówek puściłem w over wolałbym nie stracić :-| chyba zamknę
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Portland 3 mecz z rzędu.Chyba już chłopaków nogi trochę bolą. Rockets po dwóch porażkach z rzędu i po dwóch porażkach z Portland.Czas na przełamanie.Dodatkowo widzę masówkę na Portland.
Rockets -3.5 1.943
Pinnacle
Czemu wprowadzasz ludzi w błąd ? PTB grali w sobotę więc wczoraj mieli dzień przerwy. Poza tym nie ma żadnej masówki na PTB bo kursy stoją a nawet spadają na Houston. Tak więc raczej idzie kasa w Houston.
właśnie wcześniej była linia 198,5 . później wzrosła na 199, po kilkunastu minutach spadła na 198,5. Z godzina minęła i już spadło na 198 pkt.
Właśnie ten ostatni mecz ich mnie niepokoi bo tylko 142 pkt rzucili i ktoś gdzieś mi pisał na czacie że właśnie się poprawili w obronie, a 5 stówek puściłem w over wolałbym nie stracić :-| chyba zamknę
Wiele zależy od skuteczności Houston na dystansie. Aczkolwiek PTB dobrze broni na dystansie więc wydaje mi się, że prędzej tutaj do undera, chociaż tak naprawdę linia przy tych ekipach nie jest ustawiona za wysoko. Jeszcze sezon, dwa temu mielibyśmy tutaj pewnie z 215 i fakt obie ekipy grają solidniej w obronie ale dalej potrafią o tym zapominać i grać up tempo.
Poczekałbym na mecz i zamykał ewentualnie w trakcie.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
właśnie wcześniej była linia 198,5 . później wzrosła na 199, po kilkunastu minutach spadła na 198,5. Z godzina minęła i już spadło na 198 pkt.
Właśnie ten ostatni mecz ich mnie niepokoi bo tylko 142 pkt rzucili i ktoś gdzieś mi pisał na czacie że właśnie się poprawili w obronie, a 5 stówek puściłem w over wolałbym nie stracić :-| chyba zamknę

Wiele zależy od skuteczności Houston na dystansie. Aczkolwiek PTB dobrze broni na dystansie więc wydaje mi się, że prędzej tutaj do undera, chociaż tak naprawdę linia przy tych ekipach nie jest ustawiona za wysoko. Jeszcze sezon, dwa temu mielibyśmy tutaj pewnie z 215 i fakt obie ekipy grają solidniej w obronie ale dalej potrafią o tym zapominać i grać up tempo.

Poczekałbym na mecz i zamykał ewentualnie w trakcie.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Czemu wprowadzasz ludzi w błąd ? PTB grali w sobotę więc wczoraj mieli dzień przerwy. Poza tym nie ma żadnej masówki na PTB bo kursy stoją a nawet spadają na Houston. Tak więc raczej idzie kasa w Houston.
Źle spojrzałem na daty racja...
Poważna kasa idzie na Houston ale karmiciele buków grają Portland.
Moim zdaniem Rockets teraz linia się podniosła bo już wiadomo że Aldridge nie zagra.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Źle spojrzałem na daty racja...
Poważna kasa idzie na Houston ale karmiciele buków grają Portland.
Moim zdaniem Rockets teraz linia się podniosła bo już wiadomo że Aldridge nie zagra.
Ciekawe skąd to wiesz...

Teraz kursy biorąc pod uwagę absencje Altridge&#39;a wyglądają dla mnie optymalnie. Pewnie jeszcze poleci trochę bo ludzie pewnie rzucą się na Houston i wtedy znowu pewnie będzie lekkie value w PTB.
 
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Toronto Raptors - Chicago Bulls
Myślę, że trafił się tutaj fajny bet. Linią wg mnie została ustawiona zbyt wysoko. Dlatego chciałem Wam zaproponować dzisiaj zagranie underu 200 w tym meczu. Toronto bez DeRozana, trochę traci, jeszcze nie dawno wydawać by się mogło, że bardzo dużo. Jednak w tym przypadku trzeba być ostrożnym. Na parkietach szaleje Lowry, którego ochoczo wstpierają kibice. Na pewno dobra gra właśnie w tym etapie sezonu, pozwoli mu zagrać w meczu gwiazd, który jest jego celem. Do tego wszystkiego dodaje na prawdę silną mieszanke. Głównie szybkość jest atutem Toronto, szybko biegają do kontr, potrafią dobrze rozmontować obrone. Z drugiej strony Byki, przyzna sie ze w tym sezonie rzadko ich oglądałem. Głównie mecz z Golden State i Miami. Zdecydowanie dobrze bronią w pomalowanym, choć staty mogą tego nie potwierdzić. Jednak jest to solidna drużyna z solidną obroną do tego ciekawy zestaw strzelców, zarówno obwodowych i podkoszowych. Myślę, jednak że dzisiaj zespol Byków ograniczy w szybkości, większość akcji to będą akcje statyczne. Kuszący bet związany z tym że ostatnio miedzy obiema druzynami nie padało wiecej niz 200 punktów.

Under 200
@ 1.98
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Ciekawe skąd to wiesz...
Teraz kursy biorąc pod uwagę absencje Altridge&#39;a wyglądają dla mnie optymalnie. Pewnie jeszcze poleci trochę bo ludzie pewnie rzucą się na Houston i wtedy znowu pewnie będzie lekkie value w PTB.
Zwycięstwo Portland w kontekście braku kluczowego gracza oraz tego, że grają któryś mecz z rzędu na wyjeździe w dodatku z Houston, które jest głodne zwycięstwa jest mało prawdopodobne.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik

LaMarcus Aldridge nie zagra w dzisiejszym meczu Portland przeciwko Houston Rockets, nieobecność spowodowana jest zakażeniem górnych dróg oddechowych. W związku z tym więcej sytuacji rzutowych będzie miał Damian Lillard. Jego średnia punktów w ostatnich 5 spotkaniach wynosi 26 oczek, a w jedynym meczu w tym sezonie bez LaMarcusa rozgrywający Portland zdobył 28 punktów.
Damian Lillard
Typ:
ponad 21.5 punktów
Kurs: 1.90
Bukmacher: Marathonbet
Stawka: 7/10​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Po pierwsze Aldridge jest game-time co nie oznacza, że nie wystąpi w tym meczu. Jeśli zagra (a pewnie zagra), to on będzie pierwszą opcją Portland, a nie Lillard. Po drugie, po co wspominasz o Hardenie, jeśli on i Lillard to dwie inne pozycje. Po trzecie pisanie, że Beverley jest łatwiejszym przeciwnikiem niż Harden jest abstrakcją, bo Patrick jest w zdecydowanej czołówce obrońców na jedynce, a Harden zupełnie nie przykłada się do tego elementu gry.
A jak Adridge będzie mało grał to kto będzie pierwszoplanową? Zresztą obaj zazwyczaj są pierwszoplanowymi. Co do Hardena wspomniałem o nim po prostu ponieważ również jest &quot;niskim&quot; a nigdzie nie napisałem o tej samej pozycji na której gra Damian. Czepiasz się słówek i dopowiadasz to czego nie napisałem. Co do Patrica owszem może nie jest najgorszym obrońcom ale do najwybitniejszych nie należy a już na pewno cenie bardziej Damiana i stawiam na jego over bo nie z takimi przeciwnikami sobie radził.
W związku z tym więcej piłek będzie zagrywanych do Damiana Lillarda.
Typ popieram bo sam gram, tylko takie małe ale (nie odbieraj tego w kontekście dogryzania), raczej nie będą do niego zagrywane tylko sam będzie konstruował akcje w których będzie egzekutorem. Oby tak było!

Pozdrawiam.
 
deepred 665K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Houston Rockets vs Portland Trail Blazers 2,45
--Portland Trail Blazers (-4,5) 3,50
-Bet365
Kurs jest dla mnie niepojęty. Spodziewałem się coś koło ~1,7 na Portland. Ale skoro buki dają taki prezent świąteczny...czemu nie skorzystać?!? Jedyny znak zapytania to występ LaMArcus&#39;a. Jednak sądzę, że na 99% zagra w tym meczu i zademonstruje nam cały wachlarz swoich nieprzeciętnych możliwości. Blazers na tem moment to drużyna o klasę lepsza od gospodarzy. Idę dziś śmiało w kierunku Portland i liczę na wygraną różnicą co najmniej 10 punktami. Z fartem!
Typu nie neguję, bo każdy ma swoje zdanie, ale nie wprowadzaj ludzi w błąd, Aldridge dzisiaj nie zagra, bo jest chory.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom