>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Program Bookmacher - do prowadzenia statystyk kuponow

P 0

pszem

Użytkownik
nom fajny programik dosyć ???? dla mnie jest jeden minus, mianowicie brak zakładów systemowych typu 2z3 itd.
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
mnie wkurza to ze w progresji mozna tylko jeden mecz ustawic....a zalezy mi na tym bo chce sprawdzac czy dobrze trafiam MLB.....niedawno zaczalem analizowac i trafilem 4/6 w tym po jednym zlym i dobrym kuponie na 2 mecze i jeden singiel..... :mrgreen: .....to dobrze jak na poczatek nie ?? ;-) ale zobaczymy w nastepnych dniach bo 6 typow nie moze o niczym swiadczyc

pozdro ;-)
 
tauchen 0

tauchen

Użytkownik
Jak dla mnie program swietny , naprawde wielkie dzieki dla Ciebie , jedyna wada dla mnie jest to ,ze jak stawiam F1 np. Kubica zostanie sklasyfikowany to tez trzeba wpisac wynik (ja zawsze wpisuje 1:0) ale to oczywiscie malutka wada. Pozdrawiam i zaczecam do przetestowania!
 
lukajlo 0

lukajlo

Użytkownik
Program jest do bani.chciałem aby twórca tego czegoś wytłumaczył mi jak zrobić przecinki wpisując kurs np. 2,10 (bez tego program nie działadnie) nie to nie odpowiedział na e-maila.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Program jest do bani.chciałem aby twórca tego czegoś wytłumaczył mi jak zrobić przecinki wpisując kurs np. 2,10 (bez tego program nie działadnie) nie to nie odpowiedział na e-maila.
... a czy najpierw podziękowałeś ładnie Panu Twórcy, za możliwość ściągnięcia tego programu?
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Mam pewien problem. Gdy zamykam program i po upływie np godziny otwieram go ponownie to moich kuponów już nie ma i wszystko muszę wpisywać od nowa. Ma lub miał ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać? Może jest jakaś dodatkowa, ukryta forma zapisu o której mi nic nie wiadomo?
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Mam pewien problem. Gdy zamykam program i po upływie np godziny otwieram go ponownie to moich kuponów już nie ma i wszystko muszę wpisywać od nowa. Ma lub miał ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać? Może jest jakaś dodatkowa, ukryta forma zapisu o której mi nic nie wiadomo?
Miałem podobny problem, wystarczyło utworzenie nowego profilu i wszystko jak do tej pory jest ok.
 
Do góry Bottom