>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boks - typy z analizami

b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
dokładniej mówiąc, cios po komendzie Stop.
ogólnie dziwna sytuacja... cios Pascala nie wyglądał na taki mocny i trafiony w puntk żeby na noszach i pod tlenem musiał Bolonti z ringu wyjeżdżać, a na początku rundy już był liczony więc chyba wykorzystał szansę od sędziego jak kiedyś Michalczewski żeby obyło się bez porażki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 49

americano30

Użytkownik
Khan-Alexander 2@3,50
Khan-Alexander remis kurs 28


Zdecydowanie ide w strone Devona wiecz gwiazda Amira Khana nie rozblysnie juz nigdy na miare swojego talentu szklana szczeka nokauty i plywanie podczas walk nawet ze skonczonym Diazem dadza znac o sobie przeciwko szalenie inteligentnemu piesciarzowi jakim jest Alexander jedyny - to wata w rekawicach ale kto wie moze Devon ustrzeli szklanego kana osobiscie gram wygrana Amerykanina a takze remis gdyby sedziowie chcieli podciagnac cos pod Khana bo jak wiemy najblizszym rywalem Mayweathera jezeli nie bedzie Pacman to bedzie to wlasnie Khan ktory wygenerowal by wielka kase na wyspach z ppv moim zdaniem dzis Alexander zakonczy kariere Khana i na dobre wrzuci go do worka piesciarzy kategori B.Nieoficjalne zrodla mowia ze Khan zostal znoakutowany na sparingu przez Pacquiao..

Pewniaczek panowie pobierac ????
 
fare3l 14

fare3l

Użytkownik
Ionut Dan Ion - Kevin Bizier
Ionut Dan Ion 1 @2,30✅✅✅
Buk: bet365
Zapowiada się ciekawe widowisko, gdyż to będzie już drugie spotkanie na ringu obu panów. Za pierwszym razem niejednogłośną decyzją wygrał &quot;Jo Jo Dan&quot;. Nie mam pojęcia czemu wystawili takie kursy, stawiając Ion&#39;a w roli underdoga. Poprzedni pojedynek wygrał w pełni zasłużenie. Bizier napala się na kończący cios, zapominając o nabijaniu punktów.
Ja to pobieram i ślicznie dziękuję za promocje ????
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Na dzisiejszy wieczór bukmacherzy przygotowali prawdziwą promocyjną perełkę. Tydzień temu Joanna Jędrzejczyk, a teraz Dariusz Sęk. Świetny kurs, bo w zakładzie bez remisu płacą 4.80. Moim zdaniem to pomyłka. Niemiec ma nabity rekord i nie pokonał jeszcze nikogo znaczącego. W walce z Cleverlym przegrał zdecydowanie. Jest faworytem gospodarzy i pomagać będą mu ściany, ale to nie wystarczy. Sęk też na rozkładzie gwiazd nie ma, ale walczył już w Niemczech z faworytem i pokazał się z niezłej strony, a walczył z kontuzją i po krótkich przygotowaniach. Kolejnym argumentem przemawiającym na korzyść Polaka jest to, że jego trenerem jest genialny Andrzej Gmitruk. Podczas PBN widzieliśmy jak jego podopieczni pozamiatali ring swoimi rywalami. Grupa ma dobry okres , a Sęk na pewno będzie chciał passe podtrzymać i dorównać swoim kolegom. Jeżeli Darek wygra, to będzie walczył o mistrzostwo świata. Przegrana na dobrą sprawę eliminuje go z dalszej przyszłości, bo drugi oblany zagraniczny sprawdzian zepchnie go do trzeciej ligi. Determinacja i Andrzej Gmitruk w narożniku = dobry zarobek dla grających ???? Powodzenia życzę odważnym ! ????
Dariusz Sęk - Robin Krasniqi
Typ: Sęk 1 @ 4.80 (Bez remisu)
Bukmacher: Betsafe
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Sęk walkę wygrał, ale jak zwykle w Niemczech sędziowie widzieli to inaczej
to chyba inne walki oglądaliśmy...a pierwsze 4 rundy? Jakby miał jebnięcie to by było K.O a ze tak owego nie posiada to na terytorium rywala się przegrywa walki na pkt.
 
1 42

1golas5

Użytkownik
wiadomo o co chodzi, na neutralnym terenie i bez polityki Sęk by to wygrał, ale rządzą pieniądze i dlatego w boksie jest tyle wałów, z bukmacherskiego punktu widzenia czasem to i lepiej bo wiadomo kto ma wygrać
 
sandman82 23

sandman82

Użytkownik
Guillermo Rigondeaux - Hisashi Amagasa, 31.12.
Guillermo Rigondeaux KO, TKO, DQ - 1.4 bet365
Kubańczyk (19-0) to top P4P, podwójny mistrz olimpijski, z bogatą przeszłością amatorską, w wieku 34 lat dalej jest w wyśmienitej formie. Walczy z Japończykiem (28-4-2), który nie ma swoim rozkładzie wybitnych pięściarzy w przeciwieństwie do Rigondeaux, który w 2013 rozjechał świetnego Nonito Donaire.
Walka będzie pewnie do jednej bramki na co wskazują zresztą kursy (1.012 - 17). Pytanie czy wygrana Rigondeaux będzie na punkty czy KO/TKO....
Stawiam na wygraną przed czasem. Kubańczyk już przed walką z Kokietgymem zapowiadał agresywną i efektowną walkę (wygrał w 1. rundzie, choć pomógł mu trochę sędzia). Myślę że tutaj też będzie nastawiał się na nokaut. Jest sfrustrowany brakiem walk z zawodnikami z topu, krytykowany za nudny styl i efektowna wygrana na pewno mu tylko pomoże w karierze. Poza tym walczą w Japonii, więc jak tylko nadarzy się okazja to ją wykorzysta, żeby nie zostawiać decyzji sędziom...

Analiza umiejętności Szakala
http://www.badlefthook.com/2014/12/30/7452241/guillermo-rigondeaux-amagasa-donaire-kings-of-combat-boxing-technique-lineal-champion-analysis-gif
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Guillermo Rigondeaux - Hisashi Amagasa, 31.12.

Guillermo Rigondeaux KO, TKO, DQ - 1.4 bet365

Kubańczyk (19-0) to top P4P, podwójny mistrz olimpijski, z bogatą przeszłością amatorską, w wieku 34 lat dalej jest w wyśmienitej formie. Walczy z Japończykiem (28-4-2), który nie ma swoim rozkładzie wybitnych pięściarzy w przeciwieństwie do Rigondeaux, który w 2013 rozjechał świetnego Nonito Donaire.
Walka będzie pewnie do jednej bramki na co wskazują zresztą kursy (1.012 - 17). Pytanie czy wygrana Rigondeaux będzie na punkty czy KO/TKO....

Stawiam na wygraną przed czasem. Kubańczyk już przed walką z Kokietgymem zapowiadał agresywną i efektowną walkę (wygrał w 1. rundzie, choć pomógł mu trochę sędzia). Myślę że tutaj też będzie nastawiał się na nokaut. Jest sfrustrowany brakiem walk z zawodnikami z topu, krytykowany za nudny styl i efektowna wygrana na pewno mu tylko pomoże w karierze. Poza tym walczą w Japonii, więc jak tylko nadarzy się okazja to ją wykorzysta, żeby nie zostawiać decyzji sędziom...


Analiza umiejętności Szakala
http://www.badlefthook.com/2014/12/30/7452241/guillermo-rigondeaux-amagasa-donaire-kings-of-combat-boxing-technique-lineal-champion-analysis-gif
A wziales pod uwage takie fakty jak:
Japonczyk wczesniej walczyl w wyzszej kategori wagowej,
Ma znacznie lepsze warunki fiziczne,
Zasieg ramion,
Nigdy nie byl na deskach,
Fakt moze walk nie toczyl z wybitnymi nazwiskami ale mimo wszystko przez KO tez ma sporo zwyciestw,
No i walczy u siebie.
 
sandman82 23

sandman82

Użytkownik
A wziales pod uwage takie fakty jak:
Japonczyk wczesniej walczyl w wyzszej kategori wagowej,
Ma znacznie lepsze warunki fiziczne,
Zasieg ramion
Tak, wziąłem to pod uwagę, ale nie napisałem o tym.
Zbija z piórkowej i warunki ma faktycznie lepsze.
Ale właśnie Amagasa nie walczył jeszcze w wadze Rigo i pytanie jak to się odbije na jego formie...
For Amagasa the weight may have been a serious issue and he is a career Featherweight fighting as a Super Bantamweight for the first time in his career. If Amagasa was capable of making the weight and packing the pounds back on over-night we suspect he&#39;ll look huge tomorrow, if he&#39;s not managed to do the weight well then we expect this one to be over very quickly, with Amagasa broken down easily.
Nigdy nie byl na deskach
Fakt, ale zakładam że nigdy też nikt nie przetestował jego szczęki tak jak zrobi to Rigo.
No i walczy u siebie.
Tak, pisałem o tym. Jak dla mnie to dodatkowa motywacja dla Kubańczyka, żeby skończyć to przed czasem i nie zostawiać decyzji sędziom. Jest mocno sfrustrowany brakiem agresywnych walk, duże stacje są średnio zainteresowane jego promowaniem i zapowiadał zmianę stylu na bardziej agresywny/efektowny.
Zobaczymy jak poradzi sobie z dużą różnicą wzrostu i zasięgu ramion Japończyka ????
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
I jednak faworyt walki wygrał, niestety nie przez KO/TKO co było mało prawdopodobne i nie warte gry po takim kursie. O zwycięstwie zdecydowali sędziowie, nie wiem w jakim stosunku, nie mogę nigdzie znaleźć na ten temat informacji.
Ja osobiście pograłem takie coś. Trochę ryzykownie ale mimo wszystko wyszedłem 5 PLN na + ;) a gdyby jakimś cudem coś Japończykowi pykło to mogłoby być przyjemnie ostatniego dnia w roku. ????
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Darleys Perez vs Jonathan Maicelo 1 - 1,42 marathonbet
i under 9,5 rudny - 2,75 bet365
Perez broni ponownie pasa (interim WBA, trochę wyżej niż pas polsatu ;)) i patrząc na zestawienie stylów obu pięściarzy powinien wygrać. Maicelo boksuje agresywnie, w otwarty sposób, za to Perez nastawia się na kontry. Wiek, warunki fizyczne niemal identyczne. Po stronie Pereza doświadczenie w większych walkach, lepiej ułożony technicznie, kariera amatorska na wyższym poziomie, promotor Gary Shaw, na punkty Maicelo będzie ciężko wygrać przy równym pojedynku. Chociaż lekko pobieram under 9,5 rundy licząc, że Perez trafi kontrę i zakończy wcześniej. Perez potrafił wyprzedzać Gamboe z niższej kategorii wagowej, więc dzisiaj w nocy powinno być podobnie. Perez walczy ekonomicznie, jest trochę sztywny, początkowe rundy może nawet oddać, ale myślę, że druga część walki będzie jego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom