>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

16 kolejka Serie A [18 - 21 grudzień 2014]

Status
Zamknięty.
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik



Już jutro rusza 16 kolejka Serie A ze względu na mecz o Superpuchar Włoch pomiędzy Juventusem a Napoli, który odbędzie się w poniedziałek 22 grudnia.
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik


Powyższy screen najlepiej oddaje to jak grają drużyny Zdenka Zemana obecnego trenera Cagliari Calcio (drużyna po prawej). Cagliari jest fatalne w defensywie, dzięki czemu mistrzowski Juventus z pewnością ich wypunktuje. Dodatkowo Juve jest po dwóch remisach ligowych z rzędu, więc myślę, że już od 1 minuty ruszą na gospodarzy. Myślę, że 3/4-0 dla Juve jest bardzo prawdopodobnym wynikiem. Dlatego też gram z handicapem na Juve, a dla lubiących ryzyko proponuje handi -2 ;)

Juventus -1 @2.20 ✅ Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
K 0

kseros04

Użytkownik
Witam!
Jest to moja pierwsza analiza i mam madzieje,ze bedzie ona trafna. Podejme sie wytypowania wyniku
ligi wloskiej,ktora jest dla mnie jedna z najbardziej nieprzewidywalmych lig ale coz...
Napoli vs Parma
Typ:1
Kurs 1:30 Betsson
Uzasadniam moj wybor tym,ze Napoli musi w koncu zagrac to co potrafi i dopisac 3 oczka do swojego konta przed zima.Nie widze lepszego momentu jak teraz poniewaz graja u siebie,jak rowniez beda mierzyc sie z ostatnia druzyna w lidze.Przewidywalny sklad gospodarzy to : 4-2-3-1: Rafael; Maggio, Henrique, Britos, Ghoulam; Inler, Gargano; De Guzman, Hamsik, Mertens; Zapata.
Powodzenia!
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Przypominam, rok temu nie było wartości na Napoli, lecz na Parmę ;)
Napoli vs Parma 7.93 ✅ Fortuna
Milan vs Genoa 7.20 ⛔ niespodzianka w postaci remisu... Fortuna
Milan i Napoli, oba zespoły zagrają w nadchodzącym tygodniu kluczowe mecze w Lidze Mistrzów. Oba wyjazdowe. Napoli jedzie do Dortmundu, Milan do Glasgow. Dlatego nie zdziwi mnie, jeżeli rzucą siły na pucharowe zmagania.
Milan na dodatek zawodzi na całej linii. Raptem 3 wygrane w lidze po 12 kolejkach, jedna wygrana w 4 meczach LM ! To obrazuje w jakim kryzysie znajdują się Rossonerri. Genoa ostatnio bardzo dobre wyniki. Wygrali 4 z 5 ostatnich ligowych spotkań, a w trzech ostatnich zachowali czyste konto. Jedyna porażka miała miejsce w Turynie, z Juve, więc nie ma co się dziwić…
Kursy na Napoli i Milan nie zachęcają do gry, zwłaszcza na Milan. Lekko poszukam niespodzianek
teraz okoliczności inne,
ale na 8 ostatnich starć na Stadio San Paolo Napoli wygrało 4, zatem tylko połowę, 1.3 przy 50% skuteczności h2h to kiepski biznes.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Cagliari-Juventus 2 @1.4
Juventus (-1) @2.05
Aktualny mistrz chyba powroci na zwycieskie tory na ligowym podworkum tym bardziej ze Roma zaczela ich znowu naciskac. Chamipons League odkladamy do polowy lutego, wiec pora skoncentrowac sie na Serie A, chociaz jest jeszcze mecz o Superpuichar Wloch. Liga to jednak jest priorytet. Juventus osttanio zremisowal dwa spotkania. O ile wyjazd z Fiorentina jest do przyjecia, to remis na wlasnym boisku z Sampdoria juz raczej nie, nawet jesli Sampdoria jest wysoko w tabeli to od Juve jako gospodarza zawsze oczekuje sie zwyciestwa. 3 kolejki wstecz byl jeszcze derbowy mecz z AC Torino, wygrany przez Juventus w doliczonym czasie gry, chociaz to akurat trzeba zapisac na plus biorac pod uwage, ze Juventus strzelil zwycieska bramke grajac w oslabieniu. Cagliari to druzyna z dolu tabeli, wiec chyba o roznicy w organizowaniu gry przekonywac nie trzeba, a druzynie bianconeri bardzo by sie ten komplet oczek przydal przed meczem o Superpuchar, zeby nie trzeba bylo sie ogladac na Rome. Moze nawet ryzykowalbym hc w strone Juventusu przy niezlym kursie w koncu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 52

mentos

Użytkownik
Przypominam, rok temu nie było wartości na Napoli, lecz na Parmę ;)


teraz okoliczności inne,

ale na 8 ostatnich starć na Stadio San Paolo Napoli wygrało 4, zatem tylko połowę, 1.3 przy 50% skuteczności h2h to kiepski biznes.
dobry biznes. Goscie w kryzysie w czarnej dupie wrecz. W sxatni fatalna atmosfera a Napoli jest zmobilizowane bo czarne chmury nad Benitezem.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Witam!

Jest to moja pierwsza analiza i mam madzieje,ze bedzie ona trafna. Podejme sie wytypowania wyniku
ligi wloskiej,ktora jest dla mnie jedna z najbardziej nieprzewidywalmych lig ale coz...

Napoli vs Parma
Typ:1
Kurs 1:30 Betsson

Uzasadniam moj wybor tym,ze Napoli musi w koncu zagrac to co potrafi i dopisac 3 oczka do swojego konta przed zima.Nie widze lepszego momentu jak teraz poniewaz graja u siebie,jak rowniez beda mierzyc sie z ostatnia druzyna w lidze.Przewidywalny sklad gospodarzy to : 4-2-3-1: Rafael; Maggio, Henrique, Britos, Ghoulam; Inler, Gargano; De Guzman, Hamsik, Mertens; Zapata.

Powodzenia!
Dlaczego nie jest w nim uwzględniony Higuain? Jakaś kontuzja?
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
AS ROMA - AC MILAN - over 5.5 kartek w spotkaniu @ 1,83 BET365 ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
Czas na hit 16 kolejki Serie A, ja doszukałem się w tym hicie, beta dnia ! Derby Włoch, drużyna z Rzymu w tym sezonie doszukuje się mistrzostwa kraju, mając tylko 4 pkt straty do lidera ligi - Juventusu, goście jak na razie tylko 7 miejsce z dorobkiem 24 pkt, ale wygrana pozwoli im wskoczyć na podium. Tak więc wygrana w tym spotkaniu jest bardzo ważna dla jednej i drugiej ekipy, na pewno nie będzie odpuszczania w spotkaniu które jest dzisiejszym hitem dla kibiców we Włoszech i pewnie na całym świecie. Jednak ja swój typ opieram na tym jak wyglądały poprzednie spotkania między tymi drużynami i ilością kartek jakie w nich były.
Proszę spojrzeć poniżej:
25.04.2014 Roma - Milan 2:0 (ilość kartek 3:3 = 6)✅
16.12.2013 Milan - Roma 2:2 (ilość kartek 4:2 = 6)✅
12.05.2013 Milan - Roma 0:0 (ilość kartek 4:4 = 8)✅
22.12.2012 Roma - Milan 4:2 (ilość kartek 3:3 = 6)✅

Statystyki mówią same za siebie, w każdym z ostatnich 4 spotkań pomiędzy tymi drużynami było więcej niż 5 kartek. Dlaczego dziś ma być inaczej, skoro w tym sezonie Roma myśli o mistrzostwie a Milan o grze w europejskich pucharach? Tak więc ja spodziewam się dzisiaj ok. 7 kartek w tym spotkaniu.

Przewidywane składy na to spotkanie:


Roma: De Sanctis - Maicon, Manolas, Yanga-Mbiwa, Torosidis, Keita, De Rossi, Nainggolan, Gervinho, Totti, Ljajic

Milan: Lopez - Bonera, Zapata, Mexes, Armero, Poli, De Jong, Montolivo, Honda, Menez, Bonaventura
POWODZENIA!
Nie widziałem innej możliwości jak duża ilość kartek w tym spotkaniu, typ wchodzi z dużym zapasem - w spotkaniu 8 kartek.
✅
✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
AS Roma - AC Milan 1 1.80 betgun
Milan na wyjazdach prezentuje się bardzo przeciętnie, a Roma jest bardzo dobra na własnym stadionie.

Roma jest bardzo silna w ofensywie, a Milan ma problemy w defensywie. Ogromne problemy na bokach obrony, nie zagrają Abate i De Sciglio. Ramy, który grał za De Sciglio też nie zagra. Zagrać więc musi to Bonera i Armero, którzy są bardzo słabi i Roma powinna to wykorzystać.

W środku pola wydaje się, że też Roma jest silniejsza, powinni ten mecz wygrać.
u siebie potrafią wygrywać z Milanem.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
AS Roma - AC Milan

W tym meczu zdecydowanie widzę BTS-a. W drużynie miejscowych zabraknie m.in. Astoriego, Pjanica czy Castana. U gości nie zagrają m.in. Rami, Abate czy De Sciglio.
Roma na swoim boisku w Serie A jest cholernie mocna. Remis z Sassuolo dwa tygodnie temu był moim zdaniem tylko wypadkiem przy pracy, bo byli stroną zdecydowanie przeważającą. Z przodu mają tak kreatywnych zawodników, że w każdym meczu stwarzają sobie sporą ilość sytuacji podbramkowych. U siebie tracą małą ilość bramek, ale nie mierzyli się tak naprawdę z żadną drużyną z czuba tabeli (bo Inter w tej chwili do takich nie należy). Juve w piątek wygrało i znów odskoczyło rzymianom na cztery oczka. Roma powinna od początku zaatakować, co da Milanowi dużo miejsca na kontry. A drużyna Pippo Inzaghiego doskonale czuje się w szybkich atakach, mając w składzie Hondę, Bonaventurę czy Meneza. Myślę, że jest duża szansa, że dzisiaj zobaczymy sporo goli na Stadio Olimpico. Nie zdziwiłbym się jakbyśmy zobaczyli podobną ilość goli jak w meczu z Interem. Myślę, że BTS to najlepsza opcja na dzisiejszy wieczór, a wynik będzie oscylował wokół remisu/jednobramkowego zwycięstwa gospodarzy.

PS. Jak najbardziej podzielam także zdanie kolegi @Pyrus122 co do kartek.

BTS @1,83 B365 ⛔
 
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
AS ROMA - AC MILAN

Typ: Czas pierwszego rzutu roznego przed 9 minuta - @1.83 Bet365 ✅✅✅


Dzis wieczorem w szlagierowym meczu Roma podejmie u siebie Milan. Wedlug mnie zapowiada sie ciekawy mecz druzyn ktore ostatnio jakos pogubily sie i nie graja az tak skutecznie jak bylo to w poprzednim czasie. Szczegolnie mam tu na mysli Rome ktora nie imponuje juz tak jak na poczatku sezonu i wyglada jakby ostatnio pogubila gdzies dobra forme. Wydaje mi sie ze wszystko zaczelo sie po bardzo bolesnej porazce w Lidze Mistrzow z Bayernem az 7:1 . Od tamtego czasu nie blyszcza a ostatnia porazka 0:2 z City zepchnela ich do Ligi Europejskiej.
Milan natomist ciagle szuka formy i rowniez nie zachwyca. Wydaje mi sie ze nie maja wyraznego lidera w druzynie ktory mogl by im dodac pewnosci w grze. W ostatniej kolejce jednak zaskoczyli i zagrali calkiem fajny mecz z Napoli wygrywajac pewnie 2:0.
Podsumowujac polecam typ na rozny przed 9minuta - przewiduje tu dobre otwarte spotkanie .

POLECAM ???? !!!

BARDZO SZYBKO NA ✅ WYSTARCZYLY 4 MIN ????


Dodatkowo takze polecam w tym meczu :

Roma wygra - @1.72 Bet365 ⛔
BTS - @1.80 Bet365 ⛔
DODATKOWE TYPY ZAWIODLY. TAK JAK MOWILEM ROMA NIE JEST W TAKIEJ FORMIE JAK NA POCZATKU SEZONU
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yuura 262

yuura

Użytkownik
Roma to bardzo ofensywna ekipa, którą ostatnio trochę zawodzi jeżeli mówimy o ich skuteczności. W ostatnich dwóch spotkaniach nie udało przekroczyć się tej granicy, ale dziś sądzę, że Rzymianie zepną się i podejdą bardzo poważnie do tego starcia. U siebie Giallorossi są bezlitośni bowiem w 8 meczach tylko raz stracili punkty (remis z Sassuolo), natomiast statystyka goli pokazuje 20:4, czyli średnio ponad dwa gole na mecz. (Warto też dodać, że Milan na wyjazdach traci prawie dwie bramki 12 straconych goli w 7 spotkaniach) A skoro ostatnio nie szło, to czas na przełamanie. Milan jest mocny ale i chaotyczny. Mecz może zakończyć się wysokim remisem 2:2, bądź spokojną wygraną Romy 2:0(2:1). Tak czy siak uważam, że Gervinho, który za moment będzie opuszczać Wieczne Miast ona rzecz pucharu Narodów Afryki, będzie chciał coś udowodnić i zapewnić swojej ekipie pewną wygraną, z niewygodnym rywalem jakim bez wątpienia jest AC Milan. Spodziewam się dobrego spotkania. Z mojej strony to wszystko.
Oczywiście typ na ⛔ Over 1.5 Gola Gospodarze @1.73 Bet365. Oczywiście mecz będę śledzić na żywo no i zobaczymy, czy pogramy na Romę, bo ostatnio nie jestem aż tak bardzo zadowolony z mojej ulubionej ekipy! FORZA ROMA!
Powiem tak, jestem zły na siebie bo na przekór wszystkim chciałem zagrać NO BTS po kursie @2 niestety poszukałem czegoś innego i taki oto wynik. Pozdrawiam!
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Przyznam szczerze że ligi włoskiej nie obserwuję dlatego nie jestem w stanie napisać nic więcej. Liczę że ktoś bardziej obeznany w Serie A się wypowie na temat tego betu.
Torino - Genoa
Bardzo ładny kurs na gości, którzy na wyjeździe nie doznali jeszcze goryczy porażki. Z kolei Torino u siebie bardzo przeciętne - pokonali ostatnią Parmę oraz Udinese które akurat nie zachwyca na wyjazdach.
Genua x2 ⛔ ;/
1.85 unibet
Genua dnb
2.85 betsafe
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Typ na Genoe bardzo ciekawy można spróbować, ja natomiast idę w stronę odradzającej się niczym feniks Fiorentiny. Dziś głodni sukcesu gracze z Florencji dostają Empoli, które pomimo tego że potrafi sprawić niespodziankę i zagrać z faworytem jak równy z równym, dziś nie będzie mieć żadnych argumentów, bowiem zagra na wyjeździe, natomiast paka pod wodzą Monetelli w końcu zaczyna grać na miarę swoich możliwości. Według mnie ich aktualna pozycja to jest wypaczenie ligi włoskiej, bowiem taka drużyny powinna spokojnie okupywać najniższą lokatę podium. Tak! Oni mają na tyle dobry skład by bić się nie tylko o ligę europejską ale i również o eliminacje do ligi mistrzów. Cóż... na razie jest jak jest, dziś jednak zwycięstwo gwarantowane, ponieważ ważne jest aby nadrabiać punkty w momencie gdy taka ekipa jak Milan je traci (chociaż dla Rossonerich to raczej pozytywny rezultat - remis z Romą). Z tego co widziałem do składu wraca Cuadrado, więc nieopisane wzmocnienie kadry fioletowych i co tu dużo mówić, spróbujemy zagrać na ich przekonujące zwycięstwo z handicapem. Natomiast sam gram ten typ w dublu z Villareal. Pozdrawiam!
edit@ Fiorentina @1.53 WH &amp; ah-1 @1.9 Bet365
Odwołuję, biedaki z Florencji do Serie B ????
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Fiorentina - Empoli
Typ: Over 2.5 @ 1.85 ⛔
Buk: Bet365

Witam wszystkich, dziś zaczynam dopiero typowanie w ten weekend, późno ale myślę, że efekty będą. Jako pierwsze spotkanie wpadł mi mecz, który będzie rozgrywany we Florencji, gdzie miejscowa Fiora podejmować będzie drużynę z Empoli. Stawiam na bramki w tym meczu, a konkretnie Over 2.5. Goście na wyjazdach strzelili 9 bramek w ostatnich 6 meczach, nie strzelali tylko w pierwszej kolejce w meczu z Udinese. Więc można się spodziewać, że jedną i dziś ukują. Fiorentina powinna dołożyć swoje, bo w meczach między tymi drużynami w lidze w ostatnich sezonach strzelali minimum 2 bramki. Ostatnio Fiora trochę słabiej u siebie, ale grali z Juve i Napoli. Dziś liczę na przełamanie Gospodarzy i na gości, że jedna minimum dołożą.
Polecam :!:
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Inter - Lazio

Liga: ⚽ - WŁOCHY: Serie A
Godzina: 20:45
Typ: Obie drużyny strzelą gola - TAK ✅✅✅
Kurs: 1.80
Analiza: W tym meczu bukmacherzy mocno faworyzują ekipę gospodarzy, chociaż sam nie wiem dlaczego, bo tu powinny być raczej podobne kursy wystawione na wygrane obu drużyn, a nie taka przepaść, że Inter po kursie ~2.0, a Lazio ~3.0..
Dlatego postanowiłem zagrać dzisiaj BTTS, ponieważ jest to bardziej realny typ niż postawienie na którąś z drużyn w tym meczu (takie jest moje zdanie).
Inter u siebie w 7 meczach strzelił 16 goli, ale stracił ich też 10. W trzech ostatnich meczach na Stadion Giuseppe Meazzy tracił oraz strzelał gole i myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Na pewno jeden gol dla Interu jest w zasięgu ręki.
Po drugiej stronie boiska ekipa Lazio. W 8 meczach wyjazdowych strzelili 11 bramek oraz stracili ich 8. Myślę, że tutaj też powinna paść jakaś bramka dla nich, a Klose na pewno się o to postara.
H2H - W ostatnich 5 meczach na stadionie Interu mój typ pokrył się 4 razy, a ten jeden raz nie wszedł w 2009 roku, kiedy to Inter wygrał 1:0, a ostatni mecz w tamtym sezonie zakończył się wynikiem 4:1 dla drużyny gospodarzy.
Ok, podsumowując to liczę tutaj na gola ze strony obu drużyn, a ogólnie to moim zdaniem padnie tutaj trochę więcej bramek, ale to się okaże, bo to jednak Serie A i ciężko przewidzieć te bramki czasem, jednak ja wierzę, że dzisiaj przynajmniej po tej jednej bramce oba zespoły strzelą.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pirelli 739

pirelli

Forum VIP



Dzisiaj w Mediolanie &quot;mecz przyjaźni&quot; w którym Inter będzie chciał przerwać dobrą passę piłkarzy Lazio. Lazio jeżeli dzisiaj wygra to zakończy rok 2014 w pierwszej trójce. Inter pod wodzą zatrudnionego w połowie listopada Manciniego będzie chciał na pewno wygrać by udowodnić wszystkim, że warto było go ponownie sprowadzić do Mediolanu. W drużynie Interu zabraknie Osvaldo (N 11/5) a w drużynie Lazio nie zagrają Braafheid (O 11/0), Gentiletti (O 2/0), Candreva (P 13/2), Ederson (P 2/1) oraz Biglia (P 11/1).

W tym roku obie ekipy już się 2 razy spotykały i mecze wygrywali gospodarze. W meczach w Mediolanie ostatnio zawsze Lazio potrafi zdobywać bramki. Dzisiaj myślę, że będzie podobnie lecz z małym wskazaniem na gospodarzy. W drużynie gospodarzy jest bramkostrzelny Icardi, za Osvaldo zagra Palacio, który najwyższy czas żeby się przełamał - chociaż na koniec roku. Dla Lazio od początku zagrają w ataku Mauri i Klose, na ławce jest jeszcze bramkostrzelny Djordjevic.

H2H

10.05.14 SER Inter Lazio 4 : 1
06.01.14 SER Lazio Inter 1 : 0
08.05.13 SER Inter Lazio 1 : 3
15.12.12 SER Lazio Inter 1 : 0
13.05.12 SER Lazio Inter 3 : 1
22.01.12 SER Inter Lazio 2 : 1
23.04.11 SER Inter Lazio 2 : 1
03.12.10 SER Lazio Inter 3 : 1

Składy na dzisiejszy mecz:

Inter Mediolan: Handanovic; D&#39;Ambrosio, Ranocchia, Juan Jesus, Nagatomo; Guarin, Kovacic, Kuzmanovic, Dodò; Icardi, Palacio

Ławka rezerwowych: Carrizo, Berni, Andreolli, Campagnaro, Vidic, Medel, Obi, Mbaye, Krhin, Hernanes, Bonazzoli


Lazio Rzym: Marchetti; Basta, De Vrij, Cana, Radu; Parolo, Ledesma, Lulic; Felipe Anderson, Mauri; Klose.

Ławka rezerwowych: Berisha, Strakosha, Djordjevic, Konko, Keita, Gonzalez, Onazi, Cataldi, Cavanda, Novaretti


BTS@1.83 Bet365 ✅ [2:2]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom