>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

17. kolejka Eredivisie / 20. Jupiler Pro League (19-21.12.2014)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Przedświąteczne kolejki w Eredivisie i Jupiler Pro League. W lidze belgijskiej sporo interesujących pojedynków, w szczególności w niedzielę. Mianowicie dojdzie do starć pomiędzy Gentem, a Standardem i Lokeren z Kortrijkiem. W sobotę natomiast najciekawiej powinno być w rywalizacji Peruwel z Zulte. Jednostronnie zapowiada się natomiast batalia Waaslandu z Anderlechtem. Mistrzowie Belgii nie mogą jednak zlekceważyć rywali.
W Holandii natomiast mamy wielu faworytów. W pokonaniu swoich przeciwników nie powinny mieć problemu takie ekipy jak: PSV, Ajax, Feyenoord czy Twente. Najciekawiej natomiast wygląda mecz AZ Alkmaaru z Utrechtem. Ponadto być może będzie można szukać niespodzianki w batalii Vitesse z Heraclesem :?:

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Heerenveen - ADO Den Haag 0:0
Typ: obie strzelą? - TAK
Kurs: 1.59

Jedyny piątkowy mecz, a więc nie można przejść bokiem.. Mecz drużyny zajmującej 9 pozycję z 16. Teoretycznie faworyta należy upatrywać w drużynie Heerenveen, która w ostatniej kolejce przerwała passę 8 kolejnych meczy bez zwycięstwa, pokonując na wyjeździe ekipę Breda 0:2. Ich dzisiejsi goście to najgorzej grająca drużyna na wyjazdach w całej Eredivisie. Jednak patrząc na to w jaki sposób grają obydwie drużyny można spodziewać się meczu walki i zaciętej rywalizacji od 1 minuty spotkania. Den Haag nie odpuszcza swoim rywalom i dzielnie broni się przed spadkiem zdobywając niemal w każdym spotkaniu bramkę. Nie inaczej powinno być i tym razem. Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył sie pewnym zwycięstwem Heerenveen 3:0. Mojemu typowi powinien sprzyjać fakt nieobecności 1-szego bramkarza gości Martina Hansena, który jak dotąd grał we wszystkich 16 spotkaniach w tym sezonie. Oprócz niego nie zagra 2-gi strzelec zespołu Roland Alberg (15 spotkań). Jeśli chodzi o braki ze strony gospodarzy to Jordy Buijsa oraz Jorisa Voesta. Ten drugi jeszcze ani razu nie zagrał w tym sezonie, więc nie jest to duża strata. Typuję osobiście 2:1 albo 3:1 dla Heerenveen. BTS jak w mordę strzelił...
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Heerenveen - Den Haag
Dwa zespoły, które w tym sezonie zawodzą. O ile w przypadku gości to norma to postawa Heerenveen jest tu jednak małym zaskoczeniem. Obie ekipy dziś lekko przetrzebione. Nie jestem fanem Hagi lecz myślę że obecne 1,45 na graczy gospodarzy to mała przesada. Haga będzie grała z kontry i zmusi Fryzów do gry atakiem pozycyjnym. Myślę że przy przyzwoitej grze obronnej to goście mogą tu coś ugrać. Tydzień temu Heerenveen wygrało, lecz wygrało nad słabiutką Bredą. Ta wygrana była wręcz obowiązkiem...
Haga + 1,5 kurs 1,65
a dla odważnych Haga x2 kurs 2,40 Totomix wynik 0:0 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Cambuur - Zwolle
Cambuur PO wtorkowym zwycięstwie w pucharze krajowym w sobotę podejmuje zespół Zwolle. Być może i Zwolle na papierze jest lepsze natomiast myślę że granie na własnych zniweluje tą małą różnicę. Gracze gospodarzy przegrali cztery spotkania pod rzad u siebie ale warto zaznaczyć że w każdym z nich walczyli i że grali z całą szpicą ligową. Ja osobiście właśnie w nich upatruje zwycięzców tego spotkania. Zwolle ma za sobą ciężki ale i udany sezon a raczej cały rok. Myślę że zmęczenie może tu też dać znać o sobie...Gracze Zwolle grali i w lidze i w pucharze i w Lidze Europejskiej...Jak na taki mały klub jest to dość spore obciązenie...

Cambuur kurs 2,15 Totomix
wynik 2:1

jeden suchar:
Dordrecht - Groningen
Groningen kurs 1,95 STS wynik 1:1
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Ajax po kompromitującej porażce w Pucharze z Vitesse dzisiaj będzie chciał udowodnić, że to był tylko i wyłącznie wypadek przy pracy. Motywacja na pewno spora, bo PSV powoli ucieka w tabeli. Gospodarze z kolei pozytywnie zaskoczyli wszystkich wysokim zwycięstwem pucharowym z Bredą i dzisiaj nie na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Tym bardziej, ze mecz odbędzie się w Rotterdamie. Excelsior bardzo dużo traci bramek, szczególnie w ostatnich spotkaniach Eredivisie (18 straconych w 6 spotkaniach). Ostatnie mecze z drużynami z góry tabeli to porażki ze Zwolle 0:5 oraz 2:5 w derbach z Feyenordem. Naturalnie faworytem są goście, ale liczę tutaj na jakieś sytuacje bramkowe gospodarzy i być może i gola. Pomiędzy obiema ekipami pada bardzo dużo bramek. Dzisiaj myślę, że będzie podobnie.
over 3.5 gola @2.00 Bet365
over 4.0 gola @ 2.67 Bet365
Ostatnie 5 H2H
26.02.12 ERE Excelsior Ajax 1 : 4
03.12.11 ERE Ajax Excelsior 4 : 1
24.04.11 ERE Ajax Excelsior 4 : 1
24.10.10 ERE Excelsior Ajax 2 : 2
02.03.08 ERE Ajax Excelsior 4 : 0
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Twente - Willem II
Willem na wyjazdach gra bezkompromisowo, albo przegrywa albo wygrywa. Mimo tego że Twente do najlepszych ekip w Holandii już nie należy, myślę że sobie z nimi poradzą. Twente po ostatnich mocno przeciętnych występach powinno zainkasować tu 3 pkt aby spokojnie przezimować te kilka tygodni. Ja Twente w tym sezonie widzę w okolicach 4 miejsca, O ile chcą zrealizować ten cel z takimi ekipami powiini sobie radzić.Gospodarze zagrają bez Castaignosa, co mim zdaniem tej ekipie może wyjść nawet na dobre...

Twente kurs 1,54 wynik 3:2

Twente kurs - 1 2,42 STS
Excelsior - Ajax
Ajaxowi w pucharze grać się nie chciało. Mam wrażenie że część graczy jest przemęczona.
Powinni zwycięstwo tu wymęczyć...
Ajax kurs 1,50 Superoferta STS
wynik 0:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom