>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

D 136

davidb22

Użytkownik
Giants Gaming - Reason Gaming
Typ: 2
Kurs: 4.19
Bukmacher: Pinnacle
Nie ma co ukrywać, typ nieco życzeniowy, ale nie jest kompletnie pozbawiony szans, a po takim kursie moim zdaniem zagrać na Polaków po prostu warto.
Obie ekipy mierzyły się ze sobą w czwartek i Giants zwyciężyli bezdyskusyjnie 3:0. Dziś według mnie powtórki nie będzie i spotkanie powinno być bardziej wyrównane. Presja związana z awansem do LCS może zrobić swoje, a domyślni faworyci często nie potrafią jej udźwignąć. Poza tym Giants to nie jest jakaś drużyna z kosmosu, co pokazali wczoraj zawodnicy z H2K rozbijając ich gładko w trzech partiach.
Polacy po beznadziejnym meczu z Hiszpanami, przełamali się w sobotę i zagrali przyzwoity mecz z n!faculty wygrywając 3:0. Wydaje mi się, że tak źle, jak w pierwszym meczu z Giants nasi już nie zagrają. Xayoo limit błędów już chyba wyczerpał i teraz powinno być tylko lepiej. Kurs bardzo wysoki i ja się skusiłem. Trzymajmy kciuki za Polaków!
CLG - Gambit Gaming
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Pinnacle

Finał IEM w Kolonii. Rosjanie pokonali wczoraj w półfinale słabe i niezgrane Dignitas, kto pograł na nich wczoraj po fajnym kursie ten na pewno nie żałuje. Dziś poprzeczka będzie ustawiona jednak 2x wyżej. CLG po fatalnym ubiegłym sezonie w którym niemal cudem utrzymali się w LCS, zdaje się wychodzić na prostą. Bardzo dobra decyzja o sprowadzeniu ZionSpartana na górną aleję. Warto pamiętać, że Amerykanie grają z rezerwowym junglerem, jednak to nie tam będą szukać oni swojej przewagi. Top zdaje się być wyrównany, bo Cabo jest w bardzo dobrej formie, na midzie będzie ciekawie, chętnie obejrzę jak Niq poradzi sobie z Linkiem. Natomiast kluczowym dla CLG będzie bot lane, gdzie moim zdaniem mają dużą przewagę. Doublelift wczoraj przeciwko Roccat grał słabo, momentem przełomowym okazał się quadra kill na jego koncie zrobiony w końcówce drugiej partii. Decydujący mecz zagrał już niczym profesor, gromiąc Woolite&#39;a na bocie i przeprowadzając decydującą akcję meczu gdy w pojedynkę zabił 3 graczy Roccat co umożliwiło Amerykanom spokojne zrobienie Barona i wyrobienie przewagi, której już nie roztrwonili. Gambit nie gra wcale źle, jednak dla mnie to CLG jest ekipą lepszą i to oni według mnie zakwalifikują się do finałowego turnieju IEM w Katowicach.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Zaczynamy obstawianie nowego roku w csa, rok zapowiada sie bardzo ciekawie ze wzgledu na sporo liczbe lanowych turniejow.
Penta - Filipside godz.18 ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ szkoda pierwszej mapy i glupio przegranej pistoletowki po ct na d2, ale coz nalezalo sie dla penty za dobra gre , gg
Typ: Filipside
Kurs. 2.31
bukmacher: Pinnacle
Zaczynam ten sezon csa od betu na Filipside. Jak dla mnie buki wystawily smieszne kursy, bo powinny byc na odwrot. Filipside jest to skilowa druzyna ze Szwecji gdzie graja tacy gracze jak twist, schneider czy pauf. Szweckie druzyny z reguly nie nakladaja az tak znaczaco nakladu na taktyki z reguly graja bardzo skilowo i tak samo jest z chlopakami z Filipside. Ich przeciwnkiem bedzie niemiecka formacja Penta. Jest to srednia druzyna, ktora ma dobrze opanowane elementy taktyczne, ale nie sa jacys mega skilowi. Mysle, ze Filipside jest w stanie ich ograc, dlatego po takim kursie biore to z przyjemnoscia i zachecam rowniez do gry . Start meczu godz 18
 
O 1

odek

Użytkownik
też gram na Flipside ale kurs nieco się zmienił :&lt;
w mapach bedzie 2-1 raczej Flipside nie bd miał łatwo bo Penta ostatnio się ładnie pokazała i to raczej będzie równa gra.
Ja już trochę obstawiałem ????
http://i.imgur.com/CjtTIv5.jpg
A meczy Dignitas nie ma co obstawiać nawet :&lt; no chyba że na handicapy
Dignitas (series) -1.5 @ 1.250 D
Dignitas (series) -vs- GGWP (series)
Dignitas (series) -1.5 @ 1.497 D
Dignitas (series) -vs- Epsilon (series)
Kurs: 1.877
bukmacher: Pinnacle
Flipside
nie weszło bo zjebali 1 mape 2 nie mieli jak ugrać bo penta na niej kazdego niszczy a 3 nie bylo :&lt;
ale za to Dignitas
sobie poradziło ????
 
O 1

odek

Użytkownik
Niedługo Torqued vs C9 bardzo miły bet
C9 gra bez hiko ostatnio nim nie idzie a na dodatek jest to bo1 ;D
Cloud 9 -vs- Torqued
typ: Torqued
kurs : 2.310
bukmacher: Pinnacle
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Flipside vs unu. Ain godz. 21
typ: Flipside ✅ ✅ ✅ ✅ odzyskałem zaufanie do nich 16:3
kurs: 2.07
buk : Pinnacle
Dzisiaj czeka nas ciekawy dzień z counter strikiem. Pierwszy mecz, który wziąłem pod lupe jest spotkanie szweckiej formacji Flipside, która ostatnio mnie rozczarowała, ale dzisiaj postanowiłem im dać ostatnią szansę. Zmierzą się z solidną duńską drużyną unu. AIm , który jest średniakiem sceny. Mecz jest bo1 na mapie de_nuke, także strona ct będzie miała bardzo duże znaczenie, a wydaje mi się, że skil graczy Flipside jest na tyle wysoki, że powinni sobie poradzić i ograć swoich przeciwników.
Duble
Penta - Esc 19 ✅ ✅
typ: +1.5 ESC
kurs: 1.42
Navi - Epsilon 21.30 ⛔ ⛔
typ: Epsilon +1.5
kurs. 1.56
ako: 2.23 ⛔ parodia meczu, ciągle ddosy
ESC przyznaje w wywiadach, że ciężko trenuje co widać. Gra tej drużyny jest coraz na wyższym poziomie. Zmienili dowodzenie prowadzi teraz Innocent, a Minise głównie skupia się na strzelaniu z awp, co mu coraz lepiej wychodzi. Penta od pewnego czasu gra swoją grę , tzn dobre taktyki i rozsądne ustawianie się na bsach. Myślę, że to jest mecz z rzędu tych 50 na 50. Tym bardziej, że jest grane w bo3. Jak dla mnie ESC ugra jedną mapę na spokojnie.
Epsilon wczoraj pokazał się z dobrej strony urywając mape dla Nipów. Gra tam świetny zawodnik jakim jest Scream. Francuzi robią dobrą robotę i mam nadzieję, że dzisiaj postawią opór dla zespołu Navi, która obecnia przeżywa moim zdaniem kryzys formy, a szczegółnie Edward. Sam Guardian meczu nie wygra. A Epsilon jest w stanie na spokojnie zrobić mapę.
Dignitas - NiP 21 ✅ ✅ 1-2
typ: Nip
kurs: 1.96
bukmacher : Pinnacle
Dwa dobre teamy z czołówki światowej. Jednak z dużo większym potencjałem drużyna Nipu, która w 2014 r znajdowała się w każdym finale Majora. Forest i Get Right są w niezłej formie, reszta drużyny też niczego sobie. Dignitas dobre zakończenie sezonu, jednak myślę, że kiedy przyjdzie im się zmierzyć z silnym Nipem to nie poradzą sobię. Mapę ugrać mogę, ale ugranie meczu jest mało prawdopodobne. Dlatego idę w stronę utytułowanych Szwedów.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Mousesports - Fnatic 22 zwrot mecz odwołany
typ: Mouse +6.5
kurs : 2.02
buk : Pinnacle
Początek sezonu właściwie dla wielu drużyn. Mają rozegranych po kilka spotkań w tym roku i jak na razie mouzy trzymają swój poziom tzn. uda im się wygrac z jakimś lepszym teamem na internacie, potem przegrają i tak w kółko. Fnatic jakoś słabiej zaczęło, niby wygrywają te mecze, ale niezbyt przekonywującą. Tracą bardzo dużo rund co jest niepodobne do tej drużyny. Dzisiaj myślę, że też myszy nie dadzą się tak łatwo ograć. Tym bardziej, że w swoim składzie mają znakomitego internetowca jakim jest ChrisJ. Myslę, że typ jak najbardziej do gry, Gorąco polecam
 
O 1

odek

Użytkownik
Mousesports - Fnatic 22
typ: Mouse +6.5
kurs : 2.02
buk : Pinnacle
Początek sezonu właściwie dla wielu drużyn. Mają rozegranych po kilka spotkań w tym roku i jak na razie mouzy trzymają swój poziom tzn. uda im się wygrac z jakimś lepszym teamem na internacie, potem przegrają i tak w kółko. Fnatic jakoś słabiej zaczęło, niby wygrywają te mecze, ale niezbyt przekonywującą. Tracą bardzo dużo rund co jest niepodobne do tej drużyny. Dzisiaj myślę, że też myszy nie dadzą się tak łatwo ograć. Tym bardziej, że w swoim składzie mają znakomitego internetowca jakim jest ChrisJ. Myslę, że typ jak najbardziej do gry, Gorąco polecam
bob nic nie gra w mouzach ostatnio i graja na Inferno nie lubia tej mapy a Fnatic ja lubi ;D ja stawiam na -6.5 na fnatic; D
 
O 1

odek

Użytkownik
Hej co myślicie o takim rozsądnym ako
Fnatic vs Team Liquid
-7.5 for Fnatic
LDLC vs CLG
-6.5 for LDLC
C9 vs Kabum
-5.5 for C9
Fnatic vs LDLC
LDLC
Nip vs C9
-4.5 for NIP
Dig vs Kabum
-7.5 for DIG
mozna było by zrobic ten sam kupon bez LDLC
Kurs to 47 i 21 a uważam że może wejść ????
myślę ze rozsądne ako jest dobre a jak wy uważacie ?
imo szansa na wygrana jest o wiele większa niż w przypadku kursów 1.2 po 30 typów
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Navi - Dat 1-2 ⛔ jednak moje ostatnie nieoglądanie spotkań wzięło górę, chociaż mecz dość równy, szacunek dla was za czujność!
typ: Navi
kurs : 1.95
buk : Pinnacle
O godz. 19 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Dat a Navi w internetowych zmaganiach starseries. Bukmacherzy faworyzują drużynę DAT kompletnie nie wiem dlaczego.... Opuściło ich szeregi dwóch zawodników, którzy poszli do HR, a w zamian za to przyszli S1mple i Markeloff. S1mple spoko, młody utalentowany zawodnik, ale po banie na eslu stracił trochę motywację do ciężkich treningów i gry, a reszta kolegów prezentuje dość średni poziom. Co do Navi. Zespół od kilku lat na topie, patrząc na 1.6 i GO. Może nie są w jakiejś oszałamiającej formie, ale myślę, że Guardian poprowadzi ich do zwycięstwa, a koledzy ustrzelą swoje. Dla mnie kurs kompletne nie porozumienie. Bardzo polecam ten typ
 
T 86

typoman_

Użytkownik
Navi - Dat
typ: Navi
kurs : 1.95
buk : Pinnacle

O godz. 19 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Dat a Navi w internetowych zmaganiach starseries. Bukmacherzy faworyzują drużynę DAT kompletnie nie wiem dlaczego.... Opuściło ich szeregi dwóch zawodników, którzy poszli do HR, a w zamian za to przyszli S1mple i Markeloff. S1mple spoko, młody utalentowany zawodnik, ale po banie na eslu stracił trochę motywację do ciężkich treningów i gry, a reszta kolegów prezentuje dość średni poziom. Co do Navi. Zespół od kilku lat na topie, patrząc na 1.6 i GO. Może nie są w jakiejś oszałamiającej formie, ale myślę, że Guardian poprowadzi ich do zwycięstwa, a koledzy ustrzelą swoje. Dla mnie kurs kompletne nie porozumienie. Bardzo polecam ten typ
dAT jest faworytem gdyż są w dobrej formie, wygrane z Titan / x6tence. s1mple i WorldEdit graja na bardzo wysokim poziomie.

Navi kompletnie bez formy , zmienił się IPL z zeusa na seizeda i nie dają rady.

1.95 absolutnie kiepski kurs , na Navi przed meczem będzie pewnie z 2.3

pozdrawiam
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
ESC - Copenhagen Wolves

Bardzo ważny mecz dla obu zespołów - zwycięzca tego BO3 awansuje na finały lanowe ESL Pro League. Szczerze mówiąc mecz może być bardzo ciekawy, ale wszystko moim zdaniem będzie zależało od granych map oraz od DDOSów. Jeżeli ESC zbanuje jedną z czołowych map Duńczyków czyli cobblestone lub overpass to myślę, że powinni sobie poradzić. Nie widzę innych zagrożeń od Wilków, ESC są trochę lepsi skillowo (oprócz Acilion&#39;a z CPH Wolves, który jest mega dobrym graczem), minise nie powinien być DDOSowany, gdyż pojechał do BuddaPlay (co dodatkowo pokazuje rangę tego meczu). Mapy też przemawiają za Polakami - tak jak wspominałem wystarczy veto na Cobble albo Overpass i powinno to dużo osłabić drużynę z Danii. Warto też dodać, że ESC ostatnio wygrało BO1 z Duńczykami 16-4 na mapie dust2.

ESC @ 1.49 PinnacleSports
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
ESC - Copenhagen Wolves
Bardzo ważny mecz dla obu zespołów - zwycięzca tego BO3 awansuje na finały lanowe ESL Pro League. Szczerze mówiąc mecz może być bardzo ciekawy, ale wszystko moim zdaniem będzie zależało od granych map oraz od DDOSów. Jeżeli ESC zbanuje jedną z czołowych map Duńczyków czyli cobblestone lub overpass to myślę, że powinni sobie poradzić. Nie widzę innych zagrożeń od Wilków, ESC są trochę lepsi skillowo (oprócz Acilion&#39;a z CPH Wolves, który jest mega dobrym graczem), minise nie powinien być DDOSowany, gdyż pojechał do BuddaPlay (co dodatkowo pokazuje rangę tego meczu). Mapy też przemawiają za Polakami - tak jak wspominałem wystarczy veto na Cobble albo Overpass i powinno to dużo osłabić drużynę z Danii. Warto też dodać, że ESC ostatnio wygrało BO1 z Duńczykami 16-4 na mapie dust2.

ESC @ 1.49 PinnacleSports
Podpisuję się pod tym typem i sam to zagram. Tylko jedna mała uwaga - właściwie Cobble jest jedną z lepszych map ESC, dlatego też jeśli będzie coś banowane na pewno, to wspomniany przez kolegę Overpass, ale oczywiście nie jest wykluczony ban na Cobbla. Nasi zawodnicy uwierzyli w siebie po DHW i oby udało im się awansować na Lana, bo będzie to oznaczać, że niejako coraz bardziej zadomowią się wśród najlepszych drużyn świata.
E: Tragiczny Cobble i słaba gra po stronie CT na Nuke. Duńczycy zasłużyli na awans. Szkoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
SK Gaming - Unicorns of Love
2 week dobiega końca w EU LCS, UOL podejmie w 4 swoim spotkaniu SK Gaming. Drużyna z Kikisem imponuje mi od relegacji, gdzie z 0:2 z Millenium wyciągnęli na 3:2 i kosztem ekipy z Creatonem znaleźli się w rosterze na tego splita. Przyjście kikisa w zamian za Giliusa było dobrym posunięciem UOL&#39;u. Polak w trzech kolejkach tego splitu pokazał, że jest jednym z najlepszych junglerów w rosterze. Szczególnie warto wspomnieć o wczorajszej potyczce z GG, gdzie jego mechanika Rek&#39;Saiem wyglądała zacnie. Dobrze w tym splicie prezentują się także PowerofEvil, który na midzie przegrał tylko z Froggenem, no ale nie ma co się dziwić, a także Vardags. Póki co bilans UOL mają 2:1, przegrali tylko z Elemets po walce. SK Gaming wspamniale rozegrało okres &#39;transferowy&#39;. Wymienienie Jesiza i CandyPandę na Foxa i Forgivena było strzałem w dziesiątkę. Obaj prezentują się wyśmienicie, carry&#39;ują póki co swój team. Co prawda Forgiven to straszny flamer, ale umiejętności mu nie brakuje. Po odejściu z CW jego powrót do LCSa był kwestią czasu. W tegorocznym splicie SK wygrało wszystkie 3 swoje spotkania, ale rywali to nie mieli z tej wyższej półki. Pokonali póki co Roccatów, MYMy oraz Gambitów wczoraj. Pojedynek z Junikornami będzie ciekawym starciem, &quot;beniaminek&quot; jest w tym sezonie strasznie niedoceniany, a po tym co prezentują w ostatnich meczach kursy imo powinny być jakoś 60 do 40 na korzyść SK. Widzę value w Kikisie i spółce i nie zamierzam przejść obok takiego kursu obojętnie.
Moja propozycja:
UOL @ 3.07 Pinnacle⛔ bezlitosny throw na baronie niczym Roccat ????
Dobry kurs jest także na Elements @ 1.531✅ z Roccatami. Stare Alliance póki co ospale wchodzi w sezon, ale wczoraj pokazali z Kopenhagą, że mimo przespanego early wystarczy kilka solo plejsów Froggena by wygrać na miękko z Wilkami. Rekkles tradycyjnie już nie do zatrzymania w Europie. Jedynym słabym punktów Elementsów to imo Wickd, swoje lata ma już za sobą, nie prezentuje wg mnie poziomu, do którego nas przyzwyczaił, kiedy było jeszcze CLG EU a nawet Alliance. Roccat póki co gra tak jak w poprzednim sezonie. Jankos nabija first bloody, Vander robi plejsy Threshem. Cały czas robią głupie błędy, tak średnio 5 razy na gierkę fejsczekują krzaczory bez wardów, co kończy się przeważnie tragicznie. Woolite nie prezentuje tego co w poprzednim splicie. Zdecydowanie za często chodzi sam po lesie, gdzie zostaje złapany, czasami zachowuje się jak typowy bronze wskakując na front line używając różnych doskoków pozbawiając się możliwości ucieczki. Rekkles powinien go zjeść, jeśli nie na dole to w mid game. Nukeduck także jeszcze nie pokazuje tego, do czego nas przyzwyczaił, wczoraj grając LB przeciwko Fnatic dał się złapać milion razy, gdzie zszedł na combo. Taki kurs na obrońców trofeum przygarnę bardzo chętnie. Nie daję większych szans Polakom na wygranie meczu z Elements. Najważniejsze to nie oddać Rokatom Thresha, bo Vander to imo best Thresh EU. Wczoraj przekonali się o tym Fnatic, gdzie supp Roccatów trafiał hook za hookiem, a także niejednokrotnie ratował dupę swoim dzięki latarynce.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Wspomniany przez Ciebie Pinnacle + STS (ostatnio to odkryłem) + platforma egamingbets.com i pewnie coś jeszcze by się znalazło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pan-dawid 12

pan-dawid

Użytkownik
Wielki finał turnieju Clutchcon 2015(CS:GO)
Cloud9 vs Fnatic
(Najprawdopodobniej, trwa obecnie mecz)
typ: Cloud9 +1.5 @2.55
Polecam również zagranie lekko czystego winu na Cloud9 @6.32
Bukmacher: Pinnacle
Oglądam ten turniej od początku, i zadziwia mnie forma Cloud9 którzy radzą sobie bardzo dobrze na tym turnieju, natomiast fnatic wręcz przeciwnie.
Szwedzi od jakiegoś czasu złapali zadyszkę co widać na tym turnieju, przegrane mapy z o wiele słabszymi rywalami niż Cloud9 (co jeszcze miesiąc temu było by nie możliwe).
Cloud9 pokazuje bardzo dobrą grę na tym turnieju, dodatkowo grają u siebie i dawno nie wygrali żadnego większego turnieju więc na pewno będzie im bardzo zależało na zwycięstwie.
Jeżeli Cloud9 zagra w taki sposób jak chociażby półfinał, natomiast jeżeli fnatic nie poprawi niczego w swojej grze i podejdą w taki sposób jaki grali dotychczas wygranie mapy będzie formalnością a liczę nawet na ich zwycięstwo.
Na upartego można dorzucić handicap na pierwszej mapie: Cloud9 +5.5 @1.9
hf guyz
Po raz kolejny mnie niemile zaskoczyli. Forma była ale jednak nie starczyło to nawet na powalczenie i dania z siebie wszystkiego w finałowym starciu..
Jednak nie ma co stawiać na Amerykańskie zespoły w starciach z Europejską siła, nadal to nie jest ten poziom mentalny i taktyczny przygotowania zespołu.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Wielki finał turnieju Clutchcon 2015(CS:GO)

Cloud9 vs Fnatic
(Najprawdopodobniej, trwa obecnie mecz)
typ: Cloud9 +1.5 @2.55
Polecam również zagranie lekko czystego winu na Cloud9 @6.32
Bukmacher: Pinnacle

Oglądam ten turniej od początku, i zadziwia mnie forma Cloud9 którzy radzą sobie bardzo dobrze na tym turnieju, natomiast fnatic wręcz przeciwnie.
Szwedzi od jakiegoś czasu złapali zadyszkę co widać na tym turnieju, przegrane mapy z o wiele słabszymi rywalami niż Cloud9 (co jeszcze miesiąc temu było by nie możliwe).
Cloud9 pokazuje bardzo dobrą grę na tym turnieju, dodatkowo grają u siebie i dawno nie wygrali żadnego większego turnieju więc na pewno będzie im bardzo zależało na zwycięstwie.
Jeżeli Cloud9 zagra w taki sposób jak chociażby półfinał, natomiast jeżeli fnatic nie poprawi niczego w swojej grze i podejdą w taki sposób jaki grali dotychczas wygranie mapy będzie formalnością a liczę nawet na ich zwycięstwo.

Na upartego można dorzucić handicap na pierwszej mapie: Cloud9 +5.5 @1.9

hf guyz

Po raz kolejny mnie niemile zaskoczyli. Forma była ale jednak nie starczyło to nawet na powalczenie i dania z siebie wszystkiego w finałowym starciu..
Jednak nie ma co stawiać na Amerykańskie zespoły w starciach z Europejską siła, nadal to nie jest ten poziom mentalny i taktyczny przygotowania zespołu.
Kiepski bet jak dla mnie. Fnatic straciło tylko mape z Kabum, ale na dwóch innych ich zmiotło, także nie wiew skąd ta analiza i bet.
 
Do góry Bottom