>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betway

P 0

pasiasty25

Użytkownik
No wsumie ... ????
&lt;table class=&quot;bethistoryReceipt&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;odd tbody&quot;&gt;&lt;td class=&quot;col1&quot;&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;col2&quot;&gt;Remis (Alternate Handicap.., -1)&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;col1&quot;&gt;Adelaide United - Perth Glory&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;col2&quot;&gt;2014-12-16 09:30&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Chodzi dokładnie a taka sytuacje ????
Adelaide wygrało 1-0 wiec dlaczego zakład przegrany ??
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Lol, no przecież postawiłeś Adelaide -1 a wynik to 1-0 czyli -1 wyszło 0-0 więc gdzie tu wygrałeś?
typ adelaide -1 to wyszedł remis. Mógłbyś wygrać przy: 2-0 3-0 4-0 3-0 3-1 4-0 4-1 4-2 itd. przy każdym innym wyniku typu 1-0 2-1 0-0 0-1 3-2 przegrywasz
 
P 0

pasiasty25

Użytkownik
Kolego własnie sęk w tym ze postawiłem na x (remis) co daje mi wynik 0-0 tak jak napisałes , jedynie co mi do lepka przychodzi ze ten handi jest dla Perth....
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Elo, zastanawiam się nad założeniem konta w Betway, czy ktoś mógłby napisać swoją opinie ? na pierwszy rzut oka oferta i kursy wyglądają całkiem przyzwoicie.
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
W zeszlym roku w czerwcu gralem tam troche MLB, zagralem dokladnie 8 zakladow. 5wygranych, 1 zwrot i 2 porazki po czym dostalem maila, ze wykluczyli mnie z udzialu w promocjach. Po stawkach rzedu 200zl na typ i kursach 1.90 Z limitami to ciezko stwierdzic, np na mecz CdR na Gran Canaria w kosza, moge zagrac w tej chwili za 380zl po kursie 3.20 Incydentow zadnych nie bylo poza wykluczeniem z promocji, wiec nie bede na sile sie czegos doszukiwal, ogolnie chyba mozna poliecic, czesto potrafia zaspac z kursami, tak bylo przy liniach w MLB.
 
0 4

007donald

Użytkownik
Ładuje się wam poprawnie ich strona? Od jakiegoś tygodnia mam ciągłe problemy albo w ogóle się nie ładuję albo jak się załaduje to zaloguję się bez problemu ale jak wybieram zakłady na żywo, to już znowu nie ładuje...
 
Do góry Bottom