Lech 18-00

Jesli beda zakłady to pogrubione zagram na pewno.

jakubeq93 261

jakubeq93

Ogląda ktoś uważnie Barcelonę? Bo ja tylko zerkałem w 1. połowie, a zastanawiam się czy nie zacząć od drugiej połowy, bo trochę tych sytuacji widziałem. Od początku nie zamierzałem grać tego meczu, ze względu na Getafe, ale od połowy to czemu nie.
e: jednak nie gram tego meczu, przed meczem miałem przeczucie, że może być 0-0 i tego się będę trzymał :razz: Do tego kursy kiepskie.

haker_dream 107

haker_dream

messi przed chwila poprzeczka

S 440

straszaksam

Meczy to może jakaś owca na podhalu, a co do meczów to ja proponuję dziś jeszcze:
G.A. Eagles - Cambuur
@edit
brak minutówek na ten mecz... no to na dziś proponuję zakończyć i zrelaksować się jakoś za wygrane z dziś ????

S 440

straszaksam

Malga 2 porażki u siebie.... chłopaki powinni sie postarać dzisiaj :cool:
Udało się, aczkolwiek na dwa fakty warto zwrócić uwagę.
Jeśli mowa o 2 porażkach w lidze, to 1 była w domu, druga na wyjeździe i to nie z byle kim, bo z Realem Madryt i z Atletico - tam nikt nie oczekiwał od nich wygrania meczu :razz:
chyba że mowa o dwóch domowych porażkach, tj. jedna z atletico, a druga z Cordobą w meczu towarzyskim, gdzie wiadomo jak się traktuje mecze towarzyskie, a jak ligowe.
Radzę uważać na przyszłość, żeby się nie pomylić z analizą :razz:

Jutro, mimo że niedziela, to mnóstwo spotkań do gry, jak dziś. Ja zaczynam od Ajaxu o 12:30

yamakasi 175

yamakasi

Propozycje na dzisiaj:
12:30 Ajax - Utrecht ✅✅✅
14:30 PSV - Twente ✅✅✅ (brak minutowek)
16:30 Salzburg - Rapid Vienna (zmiana na ogolny - czerwo dla Salzburga) ✅✅✅
17:00 Sevilla - Eibar ⛔⛔⛔ (Nie gralem - bo w tym czasie gralem Salzburg-a)
17:30 Wolfsburg - Paderborn ✅✅✅ (Nie gralem - bo w tym czasie gralem Salzburg-a)
19:00 Atl. Madrid - Villarreal ⛔⛔⛔ ✅✅✅ (Bramka 85&#39;) (Nie gralem - wystarczylo mi emocji na dzisiaj po Salzburgu)

kamiljw 17

kamiljw

Słuchajcie, jeżeli głupio pytam to wybaczcie, ale temat jest długi i trudno byłoby mi się przekopać przez całość, a chcę sprawdzić czy rozumiem o co chodzi w założeniach. Czy według tego systemu gracie tak, że obstawiacie gol np. W pierwszych 10 minutach, a jak nie wejdzie to progresja na 10-20 i tak dalej?