Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

haker_dream 107

haker_dream

Mam identyczny zestaw na dziś. Są jeszcze inne ciekawe (np. Creteil - Arles-Avignon), ale ja wolę nie ryzykować i grać te &#39;najpewniejsze&#39;
Ok, a skąd akurat wiecie, że w tym meczu będzie dostępny zakład na gola przed XX? Bo wczoraj były w LE dostępne chyba tylko mecze 8/24, a np dzisiaj ten mecz z australi, to myślałem, że nie będzie miał tego zakładu.

S 440

straszaksam

Nie wiemy. Z doświadczenia się wie, że na australijską prawie zawsze dają, a na 2 francuską też nie ma problemu. Czasem są, czasem nie ma. Po pewnym czasie mniej więcej wiadomo w jakiej lidze się spodziewać minutówek można, a w jakiej nie, ale są od tego wyjątki, np. wczorajszy brak na LE był małym zaskoczeniem, przynajmniej dla mnie.

gonza 19,8K

gonza

Jak real miał 1 niecelny strzał :p
W ostatnią sobotę w meczu Bayernu z Bayerem zdaje się że pierwszy jakikolwiek celny strzał na bramkę był w 51 minucie, i to od razu gol. Mecz się skończył 1:0 ????

Dziś już nic do grania nie ma. Jutro jak zwykle obfity dzień.

S 440

straszaksam

nie polegaj na statystykach z beta tylko, bo one często zupełnie nie oddają sytuacji na boisku.
Swoją drogą jak ktoś ma słabe nerwy to tego systemu nie polecam, bo tu trzeba być twardym nie miętkim :razz:
ja też parę razy wymiękałem kiedyś i później żałowałem zwykle ;)