>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

D 109

donbagino

Użytkownik
Z regulaminu wynika że miały być to bonusy bez obrotu...
Ten freebet to na zasadzie że wygrana netto zostaje na koncie, dobrze myślę?
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Czemu mój kupon nie został zaliczony do wygranych w dniu 26.11 środa? Kupon po kursie 18.04. Pobrałem kursy z William Hill, ale zamiast podpisać kupon WH podałem Sportingbet przez pomyłkę. Można sprawdzić po kursach od innych typerów że się pokrywają i są to kursy z William Hill. W regulaminie pisze że należy podać kursy z WH więc je podałem a to że przez przypadek podałem innego sponsora to sprawa drugorzędna skoro AKO kuponu jest dobre!!! Możecie mi to wytłumaczyć???
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Czemu mój kupon nie został zaliczony do wygranych w dniu 26.11 środa? Kupon po kursie 18.04. Pobrałem kursy z William Hill, ale zamiast podpisać kupon WH podałem Sportingbet przez pomyłkę. Można sprawdzić po kursach od innych typerów że się pokrywają i są to kursy z William Hill. W regulaminie pisze że należy podać kursy z WH więc je podałem a to że przez przypadek podałem innego sponsora to sprawa drugorzędna skoro AKO kuponu jest dobre!!! Możecie mi to wytłumaczyć???
Może dlatego, że sponsorem nagród jest WH a nie Sportingbet?!
Wyobraź sobie że TY sponsorujesz jakiś konkurs,np Taniec z gwiazdorami i fundujesz nagrodę100.000PLN,a Ibisz mówi, że wygrywa Zdzichu,a nagrodę zafundowal ktoś inny....Ale o co wielkie halo, przecież i tak jest to tak czy siak 100.000
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Każdemu może się przytrafić mały błąd... Odrazu pisałem jak to zauważyłem, że popełniłem błąd wpisując sponsora w przeglądarcie w innej karcie niż chciałem... Skoro WH jest sponsorem i pobrałem tam kursy z ich strony to sądze że mała pomyłka, którą popełniłem nie ma większego wpływu na to!
 
Do góry Bottom