>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 9.12.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ⚽ Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus Turyn vs Atletico Madryt
Typ: Atletico zdobędzie więcej rzutów rożnych w całym meczu
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam, w swoim typie dnia zdecydowałem się na jeden z najciekawszych spotkań kończących fazę grupową LM. Typ jaki wybrałem, jak dla mnie nie jest adekwatny co do kursu niemniej jednak bukmacherzy byli innego zdania. Od tego meczu zależeć będzie z którego miejsca awansuje do kolejnej rundy Atletico, które jak dla mnie powinno wyjść absolutnie z pierwszego. Natomiast Juventus będzie dziś gryźć trawę, żeby ugrać jak najwięcej, dlatego wybrałem dość bezpieczną opcję o zaskakująco dobrym kursie. Atletico jest jedną z najlepszych drużyn pod względem zdobytych rzutów rożnych w całych rozgrywkach LM, a w statystyce wyprzedza je jedynie Chelsea. Na pięć spotkań wykonali aż 34 rzuty co daje im średnią 6.8 na mecz. Stałe fragmenty gry dają im niebywałą szansę na zdobycie gola i często opierają swoją grę w bocznych sektorach boiska by mieć ich jak najwięcej. Jednak dla mnie ważniejsze jest to jak radzą sobie przeciwnicy grający z nimi pod względem rzutów rożnych. W pięciu poprzednich spotkaniach Atletico broniło się w swoim polu karnym przed dośrodkowaniem z narożnika boiska tylko...12 razy co daje średnią 2,4 na mecz. Jego dzisiejszy rywal Juve, pod tym względem absolutnie nie błyszczy posiadając dotychczas 22 rzuty rożne. Każdy kto przyglądał się grze Atletico wie, że zazwyczaj ten aspekt gry jest przez nich w każdym spotkaniu mocno wykorzystywany dlatego liczę, że i również w tym meczu dojdzie do takich sytuacji. Pozdro
⛔ 100
 
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - Zenit
Typ: ilość kartek over 5,5
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czekałem aż buk wystawi linie z kartkami. Wszyscy graja na ilość bramek,ze obie strzela ale mi mój typ wydaje się bardziej prawdopodobny a i kurs fajny. Spodziewałem się wysokiej lini no i jest 5,5 kartki w meczu, w meczu który przesadzi o awansie jednej z drużyn do dalszej fazy gry w Lidze Mistrzów. Czy to wysoka linia czy niska ? Według mnie spokojnie do pokrycia, a dlaczego tam myślę a no choćby dlatego :
1.Ostatni mecz w grupie ,który decyduje o awansie
2. Sędzią spotkania będzie Damir Skomina http://pl.soccerway.com/referees/damir-skomina/45059/ tutaj można spojrzeć na jego statystyki, lubi dawać dużo kartek.
3. Bedzie to mecz walki, żadna drużyna nie odpuści i nie będzie odstawiać nogi .
4. Kto trochę interesuje sie piłka nożną, gra sam czy ogładą przed tv wie ze w takich meczach sie nie odpuszcza.
5. Zenit w 5 spotkaniach LM 13 kartek co daje srednia 2,7 kartki na mecz
6. Monaco w 5 spotkaniach LM 14 kartek co daje srednia 2,8 kartki na mecz
⛔ 100
 
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Olympiakos - Malmo
Typ: Malmo poniżej 3,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.83
Godz: 20:45
Bukmacher: bet365
Analiza:

Gramy dzisiaj ligę mistrzów. Malmo jest uważane za najsłabszy zespół w swojej grupie, w tej edycji ligi mistrzów Malmo sprawiło nie lada niespodzanke wygrywając z takim zespołem jak Olympiakos 2;0. Lecz dzisiejszego wieczoru grają na wyjeździe a tam radzą sobie o wiele gorzej. Zacznijmy od tego że w tej edycji Ligi mistrzów Malmo na wyjeździe nigdy nie przekroczyło&quot;naszej linii: . Olympiakos u siebie gra dobrze strzelą jedna lub dwie bramki i starają sie nie dopuscic rywala do swojej bramki. Malmo średnio zdobywa dwa rożne na mecz czyli od przekroczenia linni brakuje im dwóch ato jest spora liczba. Uważam że Malmo nie będzie miało dzisiaj nic do powodzenia i rzadko będą dochodzili do szesnastki rywala.
⛔ 100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - Norwegia - Getligaen
Spotkanie.Stavanger - Valerenga
Typ.1
Kurs.1,51
Bukmacher.Betsson
Data.09.12.2014 g.19:00
Analiza.
Lider tabeli czyli ekipa Stavanger podejmuje zespol Valerenga i tu gospodarze sa zdecydowanym faworytem.Olejarze maja na koncie 62 oczka,natomiast goscie to zaledwie 39 punktow.Gospodarze bardzo mocni u siebie w tym sezonie bo na 13 meczy 11 zwyciestw i 2 porazki tylko z Lorenskog i Storhamar.Natomiast Valerenga w tym sezonie spisuje sie bardzo slabo bo zaledwie srodek tabeli ,a na wyjazdach 5 porazek i 6 wygranych.Forma takze po stronie dzisiejszych gospodarzy bo 5-0-1,natomiast goscie 3-0-3.I na zakonczenie dodam,ze obie ekipy juz w tym sezonie ze soba graly i oba mecze padly lupem Stavanger...
11/11/14 ELIT Valerenga IF - Stavanger Oilers 1:6
04/10/14 ELIT Stavanger Oilers - Valerenga IF 3:2
Tak wiec wszystko przemawia dzisiaj za ekipa gospodarzy...Sadze,ze warto sprobowac,bo obie ekipy za soba nie przepadaja i ostatnio mierzyly sie ze soba w finalach gdzie zwyciesko wychodzili Olejarze.Tak wiec dzisiaj kolejna szansa,aby dac lupnia Valerendze...
✅ 51
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, ME Kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: Polska K. - Węgry K.
Typ: 1X
Kurs: 4,20
Bukmacher: expekt
Analiza:
Wczoraj nie wyszło mi na dobre granie na Serbię, choc w drugiej połowie bylo po 14 ????
Dzisja idę po lini patriotycznej, w kolejny wysoki kurs na tych mistrzostwach.
Węgierki to brązowe medalistki z poprzednich ME. W MŚ już nie było tak dobrze, zajęły 3 lokatę w grupie, a następnie po pokonaniu hiszpanek, odpadły w 1/4 finału z Brazylią.
Współgospodynie turnieju mają na koncie imponującą serię bez porażki( 10). Jednak zespoły z jakimi grały mecze towarzyskie nie były z górnej półki, poza chorwatkami i francuskami.
W pierwszym swoim spotkaniu, węgierki zremisowały z Rosją, po meczu, który był zogrywany w szybkim tempie i stał na dobrym poziomie.
Polki grały sparingi z mocnymi ekipami, przez co wyniki nie są tak okazałe, jak dzisiejszych rywalek.
W inaugurującym spotkaniu na mistrzostwach, nasze dziiewczyny rozegrały lekko mówiąc, średni mecz z hiszpankami. Taka postawa drużyny zaowocowała porażką, przez co dzisiejszy mecz jest grą o wszystko.
Mam nadzięję, że podopieczne Rasmussena zagrają cały mecz z węgierkami na takim poziomie jak początek spotkania z hiszpankami.
Gospodynie są w zasięgu ręki naszych reprezentantek, kursy na Polskę spadły. nie pozostaje nic innego jak iśc za głosem serca i spróbowac zarobic na wygranej naszych dziewczyn.
Nie jest powiedziane, ze ściany zawsze pomagają gospodarzom na turniejach...patrz. EURO 2012 i wynik naszych &quot;orłów&quot; ????
Powodzenia!!
⛔ 100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godz: 20:45
Spotkanie: Olympiakos - Malmo
Typ: poniżej 10 rzutów rożnych w meczu
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Olympiakos jak i Malmo to drużyny które w statystyce rzutów rożnych w rozgrywkach Ligi Mistrzów zdecydowanie nie brylują. Wynika to głównie z podejścia do gry kombinacyjnej środkiem pole aniżeli skrzydłami. Statystyki upewniają mnie w przekonaniu, że stałych fragmentów gry z narożnika boiska nie padnie wiele. Gospodarze w dotychczasowych 5 spotkaniach LM wykonali 18 kornerów, co daje średnią 3.6 na mecz. Goście rzutów rożnych w ataku mieli jeszcze mniej bo 12 co daje bilans 2.4 rogów w meczu. W Malmo gospodarze wykonali 2 rzuty rożne, goście 7 (z czego 5 w drugiej połowie). W ostatnich 5 meczach Malmo u siebie w lidze wykonało 19 rzutów rożnych, ale tylko w jednym meczu przekroczyli próg 8, a w wygranym meczu z AIK Stockholm potrafili nie wykonać żadnego. Przeciwnicy w tych spotkaniach nie wykonali więcej niż 4 rzuty rożne w meczu. Olympiakos w meczach ligowych przed własną publicznością rożnych w ostatnich meczach wykonywał regularnie ponad 10, a przeciwnicy nie wychodzili z progu 3 rożnych na mecz. Były to jednak mecze ligowe, tu trzeba podkreślić, że mecze LM rządzą się innym podejściem taktycznym trenera. Przy tak ustosunkowanych zespołach próg 10 kornerów w meczu jest całkiem dobrym wyborem.

⛔ 100
 
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy,Regionalliga Nordost
Godzina: 19:00
Spotkanie: Union Berlin II - Magdeburg
Typ: 1X
Kurs: 1.81
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Union Berlin II (27:26) z 8. miejsca podejmuje ciągnących dobrą passę 5 zwycięstw z rzędu gości z Magdeburga (26:17),którzy dzierżą 3 miejsce w tabeli z ponad 7. punktami straty do dwóch topowych drużyn na szczycie tabeli.
Obie drużyny pierwszy wspólny mecz zagrały w roku 2012 i do tej pory zagrały 5 spotkań,gdzie H2H wygląda następująco: 3 zwycięstwa gospodarzy (2 na gościnnych występach,1 u siebie) i 2 razy triumfowali goście (podczas pierwszego spotkania na gościnnych występach i ostatni raz u siebie).
Goście radzą sobie znakomicie co widać po ciągnącej się liczbie zwycięstw z rzędu,natomiast U.B II leci w kratkę,ale warto też dodać,że obydwie ekipy jako jedyne mają po 2 remisy w lidze,czyli najmniej w całej tabeli.
Owe remisy,H2H na rzecz gości gospodarzy i dobra passa gości,która musi się kiedyś skończyć skłaniają mnie ku takiemu typowi na gospodarzy.
Do 16 kurs na gospodarzy (1X) był 1.56,teraz pół godziny przed meczem jest 1.81 co daje dodatkowy smaczek temu spotkaniu.
⛔ 100
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica SL Lizbona - Bayer 04 Leverkusen
Typ: ah -1 @ 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Już dzisiaj o godzinie 19:45 czasu lizbońskiego dojdzie do spotkania lidera grupy C rozgrywek Ligi Mistrzów Bayeru Leverkusen i drużyny, która zajmuje ostatnie miejsce w tejże grupie, Benfici Lizbona. Bayern plasuje się na 1 miejscu z dorobkiem 9 punktów. Ostatnio w Bundeslidze przegrali 1:0 z Bayernem Monachium natomiast w Lidze mistrzów z AS Monaco na własnym stadionie 0:1.
Benfica podejdzie do tego spotkania bez większych aspiracji, bowiem nie mają oni szansy na grę w lidze Europy. Dlatego też ich trener na to spotkania desygnował 18 meczową złożoną z kilku zawodników nie grających regularnie. W ich szeregach zabraknie takich ofensywnych graczy jak Nicolas Gaitan, Enzo Perez.
Tak wygląda 18 stka meczowa na to spotkanie:
Goalkeepers: Artur Moraes and Paulo Lopes;



Defenders: Lisandro Lopez, Cesar, Jardel, Sílvio, André Almeida and Benito;



Midfielders: Gonçalo Guedes, Ola John, Talisca, Pizzi, João Teixeira and Cristante;



Forwards: Derley, Lima, Tiago and Nélson Oliveira.


Istotna kwestia odnośnie Benfici, w niedzielę zagrają oni bardzo ważne spotkanie ligowe z FC Porto, dlatego też Jorge Jesus daje odpocząć swoim najlepszym graczom.
⛔ 100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godz: 19:00
Spotkanie: Impel Wrocław - Omichka Omsk
Typ: Omichka Omsk
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiaj kolejne spotkanie Ligi Mistrzów pań i spotkanie pomiędzy naszymi siatkarkami z Wrocławia, a rosyjską Omichką Omsk. Dla obydwu zespołów będzie to spotkanie o pierwsze zwycięstwo w obecnej edycji Ligi Mistrzów. Wroacławianki przegrały dotychczas obydwa spotkania w stosunku 0:3 z Volero Zurich na wyjeździe i u siebie z Eczacibasi, Omsk natomiast przegrał z tymi samymi drużynami 2:3 u siebie z Volero i 0:3 na wyjeździe z Eczacibasi. Ostatnio gra Wrocławianek nawet w polskiej lidze mnie nie przekonuje, o ile ze słabszymi zespołami sitkarki Impelu sobie radzą to już z najlepszymi odnoszą porażki i mimo tego że Omnichka nie należy do najsilniejszych z rosyjskich klubów i odstaje od takich drużyn jak Dynamo Kazań, Dynamo Moskwa czy Dynamo Krasnodar to jednak ich siła jest moim zdaniem większa od polskiej drużyny. Wrocławianki do tej pory w lidze Mistrzów nie ugrały jeszcze seta i nawet z gorszym od Eczacibasi zespołem z Zurychu przegrały zdecydowanie, a Omsk walczył dzielnie przegrywając dopiero po tiebreaku, dlatego też mój typ idzie w stronę Rosjanek i myślę, że mnie nie zawiodą.

✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - Ludogorets
Typ: Real over 4,5 gola
Kurs: 3,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym meczu LM Real Madryt zagra z bułgarskim Ludogorcem. Myślę że Real rozstrzela dziś Bułgarów. Teoretycznie Ancelotti dziś może wystawić wielu rezerwowych zawodników, lecz nie sądzę aby taki Cristiano Ronaldo odpuścił taki mecz, gdzie rywal jest tak słaby i mecze z takimi drużynami nie zdarzają się w LM zbyt często. Wiadomo że Ronaldo chciałby przegonić w klasyfikacji najlepszych strzelców w historii Leo Messiego. Na pewno mocno uraziło go to że to nie on, a właśnie Messi zdołał najpierw wyrównać a później poprawić długoletni rekord należący do innej ikony Realu Raula. Bułgarzy powinni dostać ostre lanie dziś, strzelić pięć goli w LM to spory wyczyn, ale wszystko zależy od podejścia do gry zawodników Realu.
⛔ 100
 
stefan-padlo 84

stefan-padlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Atletico
Typ: +2.5
Kurs: 2.7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Słuchajcie... kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije. Dlatego też w meczu, w którym każdy twierdzi, że będzie miało bramek i ogólnie to spotkanie będzie underowe, typuję +2.5 bramek. Uważam, że w tym meczu będą 3 lub 4 bramki. Juventusowi starczy remis, Atletico już awansowało dalej. Wydaje się, że może byćtu nawet 0-0. Nic bardziej mylnego. Zawodnicy będą dochodzili do klarownych sytuacji, a świetnych snajperów w obu ekipach nie brakuje. Jeśli nadarzy się okazja do strzelenia bramki, nikt nie odpuści. Wymarzoną sytuacją byłby moment, w którym pierwszego gola strzeliliby goście. Juventus musiałby atakować i tym sam odkryć się.
⛔ 100
 
rush 17

rush

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympiakos Pireus - Malomoe FF
Typ: Olympiakos wygra do zera
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
W tej grupie zarówno Atletico, Juventus i Olympiakos mają jeszcze szanse na udział w kolejnej fazie rozgrywek. Olympiakos jednak musi liczyć na zwycięstwo Atletico nad Juve i sam musi wygrać mecz. Szanse gospodarze na awans są jednak minimalne, musieliby dość wysoko wygrać, a Juve musiałoby również stracić kilka bramek, a grają dzisiaj w Turynie. Wydaje mi się, że będą grać, aby zagrać w fazie pucharowej Ligi Europy i tam poszukać szczęścia.
Ponadto liczę tutaj na słabą skuteczność wyjazdową ekipy ze Szwecji. Malmoe w dotychczasowych dwóch meczach wyjazdowych nie strzelili żadnej bramki, a stracili ich aż siedem. Olympiakos natomiast wszystkie domowe mecze wygrał, zarówno z Juve jak i Atletico.
⛔ 100
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup
Godz: 20:45
Spotkanie: Virtus Roma (-13.5) - Nymburk
Typ: Virtus Roma
Kurs: 2.75
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Koszykarze z Rzymu są na dobrej drodze do wygrania swojej grupy, bowiem jak narazie zajmują pierwsze miejsce z 6 wygranymi na koncie. Ich dzisiejszy rywal z Czech zajmuje jak narazie 4 lokatę z 4 zwycięstwami. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem, ale dzisiaj moim zdaniem to gospodarze są murowanym kandydatem do zwycięstwa i ten mecz powinni przechylić na swoją korzyść. Stawiam na wygraną koszykarzy Virtusa Roma przynajmniej 14 punktami.
⛔ 100
 
wertico 141

wertico

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Juventus Turyn - Atletico Madryt
Typ:
DW 0-0
Kurs:
6
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Witam, na dziś przygotowałem analizę do spotkania ostatniej kolejki fazy grupowej LM pomiędzy Juventusem a Atletico.
Dla Juventusu będzie to arcyważne spotkanie, najważniejsze w obecnym sezonie. Juventus w zależności od wyniku tego spotkania, może zając miejsce 1, 2 lub 3. Zwycięstwo dwiema bramkami da Bianconerim pierwsze miejsce w grupie A, remis da miejsce drugie, a porażka zepchnie ich do LE, co będzie katastrofą dla tej drużyny, mając na względzie ich zeszłoroczną wpadkę. Przytaczając maksymę &quot;Chytry dwa razy traci&quot; zakładam, że mecz ten odbędzie się w żółwim tempie, bez wielu sytuacji bramkowych, i broń Boże żółtych kartek, które wykluczyłyby zawodników z udziału w 1/8.
Oba te zespoły bazują na bardzo solidnych formacjach defensywnych. Juventus w 19 meczach od początku sezonu stracił zaledwie 9 bramek, a Atletico w 22 meczach od początku sezonu ( licząc 2 starcia w superpucharze z Realem ) straciło 16 goli, co nie daje nawet średnio jednego gola na spotkanie.
Wyjściowa 11 Juventusu to :
Juventus (4-3-1-2): Buffon, Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra, Pereyra, Pirlo, Pogba, Vidal, Tevez, Llorente
Massimiliano Allegri zatem postawił na 4 obrońców, w przeciwieństwie do ostatniego meczu ligowego z Fiorentina.
Atletico (4-4-1-1): Moya - Juanfran, Gimenez, Godin, Siqueira - Arda Turan, Gabi, Tiago, Koke - Raul Garcia - Mandzukić
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna: Mistrzostwa Europy Kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: Węgry - Polska
Typ: Krisztina Triscsuk POWYŻEJ 4.5
Kurs: 1.86
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
W oczy rzuciły mi się kurs oraz linia na bramki Zity Szucsánszki, jednak jej forma jest nie ustabilizowana. Wobec tego próbujemy gry na blondynkę z ekipy Erdi VSE - Krysię Triscuk. Oznaczona numerem 5 szczypiornistka w meczu z Rosją zagrała bez kompleksów i na osiem prób trafiła aż sześć (75%). Dziś przed nią teoretycznie prostsze zadanie. O ekipie Kima Rasmussena nie będę się rozpisywał, wystarczy rzucić okiem na analizę użytkownika Macko18. Nasze dziewczyny, łagodnie mówiąc, nie zaprezentowały się najlepiej w meczu z hiszpankami. Polki raziły nieskutecznością, brakowało liderki, podobnie zresztą jak węgierskie zawodniczki w meczu z Rosją (posiłkuję się tylko statystykami, nie oglądałem tego spotkania). Jednak Węgry z Polską zagrają zupełnie inaczej niż z Rosją. Wtedy ilość zmian i Warto przeczytać analizę Macko18, który w dogodny sposób przedstawił Wam sytuację przed meczem. Co do mojego typu...
⛔ 100
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Lm
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Monaco-Zenit
typ:
Suma kartek over 5,5
kurs:
2,05
Bukmacher: Bet365
Arcyważny mecz dla obu drużyn podczas ostatniej kolejki grupowej Ligi Mistrzów. Zenit zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 7 pkt, Monaco oczko więcej. Jak widać dla drużyny rosyjskiej liczy się tylko zwycięstwo, Monaco musi po prostu utrzymać remis. Na pewno będzie to mecz pełen zaciętości, ostrej walki i pojedynek nerwów. Nikt tu nogi nie będzie cofał. Ostatni mecz między tymi zespołami był wzbogacony tylko o 3 żółte kartki drużyny francuskiej, ale ten mecz nie wart był tak wiele. Tutaj Zenit musi walczyć jak tylko potrafi, jakaś czerwona kartka jest wielce prawdopodobna. Monaco w tej edycji LM otrzymało już 13 żółtych kartek, tak jak i Zenit. Jak widać obie drużyny nie ustępują, w tym meczu nie ma przebacz, nikt nie będzie kalkulował dyskwalifikacji w następnym meczu, bo takowego dla jednej z drużyn już nie będzie.
⛔ 100
 
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - Zenit
Typ: Monaco + over 2,5
Kurs: 4,85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz Monaco z Zenitem. Jest to mecz o być albo nie być w dalszej fazie rozgrywek, któraś drużyna będzie dziś wieczorem rozpaczać i stawiam, że będzie to zespół &quot;Putina&quot;. Mimo, że remis daje awans ekipie z Księstwa, to ta drużyna, jak mało kto potrafi grać na 0 z tyłu, ale nie spodziewam się &quot;autobusu&quot; przez 90 min. Granie na 0:0 wychodzi tylko Mourinho (i to też nie zawsze), wg mnie byłoby to taktycznym samobójstwem i jestem pewien, że treneiro Jardim o tym dobrze wie. Poza tym granie tak przeciw takim zawodnikom, jak Witzel, Danny, Rondon czy Hulk byłby to po prostu narysowanie sobie celownika na d.... Owszem, wymiany ciosów od początku też nie będzie, bo to Zenit musi wygrać, więc spodziewam się wyważonej lekko defensywnej taktyki Monaco nastawionej na kontrataki.
Warto dodać, że Monaco ma jeszcze szanse nawet na awans z pierwszego miejsca, bo w Lizbonie wszystko się może zdarzyć. Oczywiste jest, że nikt nie chce trafić w następnej rudzie na Bayern, CFC, Real i tego typu średniaków ;)
Atut własnego boiska też nie jest bez znaczenia, mimo że na trybunach spodziewam się porównywalnej liczby kibiców obu teamów, bo całe Księstwo liczy 30,5 tys ludności....
Ok, dlaczego over 2,5? Choć Monaco ma po 5 meczach bramkowy bilans 2-1, tym razem spodziewam się dużo mniejszej indolencji strzeleckiej, bo - jak pisałem - to jest mecz absolutnie o wszystko i statystyki tu w mojej opinii nie &quot;zagrają&quot;.
Oficjalne składy mamy o tutaj.
Powodzenia !
⛔ 100
 
C 22

cieslik199

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus Turyn - Atletico Madryt
Typ: Remis i poniżej 2.5
Kurs: 3.5
Bukmacher: Bet365
Analiza: Nie znalazłem nigdzie typu obie strzelą i remis ale myślę, że wynik 0-0 jest tu jak najbardziej możliwy ;) Mało czasu więc krótko i zwięźle. Remis po prostu satysfakcjonuje obie drużyny. Atletico ma dokładnie 3 pkt przewagi na Olympiakosem który najprawdopodobniej wygra z Malmo. Obie drużyny są na fali bo Juve wygralo 4z5 ostatnich spotkań ( zremisowało tylko z Fiorentiną ostatnio) a Atletico wygrało 5z5 ostatnich spotkań. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0 dla drużyny z Madrytu. Juve będzie chciało wygrać to spotkanie ale nie za wszelką cenę. Po ostatnim spotkaniu można wywnioskować ,że było więcej walki na boisku niż pięknego footballu ;) Teraz może być podobnie z tym że Juve ma już pewny awans a Atletico chce tylko punkt dlatego czuje ,że tu będzie DW 0-0 lub 1-1 choć tego drugiego wyniku jestem bardziej pewien ;) Ostatnio mam dobre przeczucie na DW chociażby Lech 1-2 z Wisłą , który mi od pt chodził po głowie. Wynik w tym meczu 1-1 chodzi mi po głowie od poniedziałku a jest bardzo możliwy gdyż nie sądzę aby w tym meczu był grad bramek ;)
✅ 250
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie: Juventus- Atletico Madryt
Typ: Obydwie drużyny strzelą gola Tak
Kurs: 2,25
Buk: bet365

Analiza
Na dziś wybrałem mecz w który rozstrzygnie o tym kto zakończy na 1 miejscu w grupie.
Nie będę się bardzo rozpisywał napisze tylko że w takim meczu z takimi zespołami które maja w składzie gwiazdy nie liczyłbym na to że spotkanie zakończy się wynikiem 0:0. Juve u siebie w większości meczów strzela bramkę rywalom dlaczego miałoby nie strzelić dzisiaj a Atletico Madryt bardzo dobrze radzi sobie w spotkaniach wyjazdowych w których tez zawsze znajdzie droge do bramki jak dla mnie BTS jak nic i myślę że po takim kursie warto zaryzykowac 2.25.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom