>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w ComeOn: 3 bonusy do wyboru! Nawet 500PLN za darmo!

luque 1,5K

luque

Użytkownik
ja dostalem od come on info sms.
Dziwny obrot maja :
Wymagania
&lt;table border=&quot;0&quot; width=&quot;290&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;1&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;Kwota obrotu:&lt;/td&gt;&lt;td&gt;8x ( Depozyt + Bonus)&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;Minimalne kursy każdego zakładu&lt;/td&gt;&lt;td&gt;2,00 &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;Minimalna ilość pozycji przy tym kursie&lt;/td&gt;&lt;td&gt;2&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
&lt;table border=&quot;0&quot; width=&quot;290&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;1&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
0 54

007lukasz

Użytkownik
Mam ważne pytanie bo Bonusy i inne rzeczy od bukmachera nie raz dały mi się we znaki. Założmy, że: Wpłacam do Comeon 500 zł, dostaje 500 zł bonusu. Gram za 500 zł za kurs 2.00 czyli mam 1000zł. Czy ten 1000zł mogę wypłacić od razu a dalej grać bonusem za 500 zł 8 razy AKO 2.00 przed wypłatą ewentualną? Najważniejsze czy 1000zł mogę od razu wypłacić?
Proszę o odpowiedź ????
 
K 28

klanik

Użytkownik
Siema. mam pytanie do promocji te 3 bonusy. Można wpłacać poprzez skrill? Wpłacam 150 zł dostaje łącznie 450? czy 600 zł? dajmy że te 600 zł. to obracam 600 zł 10 razy w zakładach ako o &gt;2 kursie i mogę wypłacić? Wpisuje się gdzieś kod tej promocji?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Siema. mam pytanie do promocji te 3 bonusy. Można wpłacać poprzez skrill? Wpłacam 150 zł dostaje łącznie 450? czy 600 zł? dajmy że te 600 zł. to obracam 600 zł 10 razy w zakładach ako o &gt;2 kursie i mogę wypłacić? Wpisuje się gdzieś kod tej promocji?
W tym buku nie ma wplat ani wyplat poprzez Skrilla;)
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Siema. mam pytanie do promocji te 3 bonusy. Można wpłacać poprzez skrill? Wpłacam 150 zł dostaje łącznie 450? czy 600 zł? dajmy że te 600 zł. to obracam 600 zł 10 razy w zakładach ako o &gt;2 kursie i mogę wypłacić? Wpisuje się gdzieś kod tej promocji?
Tak jak kolega wyżej napisał, nie ma możliwości wpłat przez Skrilla.
Na stronie już nie ma starych bonusów są już tylko dwa:
1) Wpłać 50 złoty otrzymasz 100 złoty w bonusie, łącznie do gry 150 PLN. Warunki: obrót 10 x (depozyt + bonus) lub 35 razy w kasynie, do tego 5 spinów w Starbrust za free.
2) Wpłać kwotę minimum 250, maksymalnie 500, a otrzymasz podwojenie.
Warunki: obrót 8 x (depozyt + bonus) lub 35 razy w kasynie, do tego 100 spinów w Starbrust za free.
W obu promocjach przy obrocie w zakładach muszą być kombinacyjne z minimalnym ako 2.00.
Z tego co wiem bonus aktywuje się w zakładce z bonusami po depozycie.
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
dziś w comeon zakład bez ryzyka na FA CUP
Zakład bez ryzyka na Puchar Anglii
Postaw pojedynczy zakład przedmeczowy na mecz Pucharu Anglii za min. 50 zł z kursem co najmniej 1.85, a jeżeli przegrasz zwrócimy Ci stawkę w formie bonusu. Dodatkowo weź udział w naszej promocji “Bet Survivor” i stań do walki o 150 000 zł! Aby zakwalifikować się do dzisiejszej oferty zapisz się na naszej stronie i postaw zakład:
- Stawka min. 50 zł
- Pojedynczy zakład przedmeczowy
- Kurs min. 1.85
- Tylko mecze na dzisiejszy Puchar Anglii
trzeba się zapisać do promocji
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dzięki. Co ciekawe, po zapisaniu się na polskiej wersji. I kliknięciu zagraj, wyświetlają się nam mecze Premier League od 10.01. Sami zobaczcie. Radzę uważać z tą promocją, było tu już kilka błędów co do wcześniejszych promocji. Później comeon może powiedzieć, że mięli błąd. I zwrotu nie będzie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
ComeOn
Wygraj iPhone 6!

Mamy wrażenie, że Św. Mikołaj o czymś zapomniał...W jego tajemniczym worku zostały dwa iPhone 6, które z chęcią rozdamy naszym graczom. Masz ochotę na jednego z nich? Nic prostszego!
- Przejdź do strony: Moje Konto &gt; Kody bonusowe i wpisz kod iPhone
- Za każde 50 zł rozegrane na specjalnym zestawie &quot;Gry na smartfona&quot; zdobywasz bilet na loterię, w której nagrodą jest najnowszy iPhone 6!
Promocja trwa do 13 stycznia 23:59 CET. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą telefoniczną następnego dnia - 14 stycznia!
Comeon
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Zakład bez ryzyka na dzisiejsze mecze premier league

Nie ważne czy jesteś ich fanem czy nie, z pewnością będziesz dziś kibicował Chelsea! Postaw zakład kombinacyjny, przedmeczowy za 50 zł na dzisiejsze mecze premier league, a jeżeli Chelsea pokona Swansea zwrócimy ci stawkę za przegrany zakład.
Zapisz się do promocji i postaw odpowiedni zakład:
* stawka 50 zł
* zakład przedmeczowy, kombinacyjny
* kurs min. 3.00
* mecze tylko na dzisiejszą premier league
* zwroty zostaną dopisane w formie bonusu 19.01.2015 po godzinie 18:00
szczegóły promocji:
http://promotions.comeon.com/pl/premier-league-2015/warunki-promocji/
 
S 0

stiv

Użytkownik
Jeśli zarejestruje się na Polskiej wersji + waluta PL a mieszkam poza granicami to przy wpłacie MasterCard (dolary) zabierają jakiś procent czy po prostu przelicza po średnim kursie i tyle ? a także w drugą stronę jak wypłacę to ile pobierają ?
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;1&quot; width=&quot;290&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;Dostałem bonus od nich z takimi warunkami.
Czyli mogą byc np. dwa mecze na jednym kuponie po 1.5 co daje łącznie kurs ponad 2 ?
Minimalne kursy każdego zakładu&lt;/td&gt;&lt;td&gt;


2.0&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;Minimalna ilość pozycji przy tym kursie
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;2
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zakład bez ryzyka
Sport – Dziś wszystko rozgrywa się w Lodnynie. Arsenal i West Ham zmierzą się ze sobą na Emirates Stadium.

Z tej okazji mamy świetną ofertę!

Wyślij swoją nazwę użytkownika i postaw pojedynczy zakład przedmeczowy za 125 zł na strzelca bramki, a jeżeli obie drużyny strzelą gola będzie to zakład bez ryzyka z gwarantowanym zwrotem w przypadku przegranej.

Comeon
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bonus na &#39;El Clasico&#39;
Sport – Barcelona podejmuje dziś Real Madryt, skorzystaj więc z naszej specjalnej oferty.

Postaw pojedynczy zakład przedmeczowy za 125 zł na strzelca bramki w dzisiejszym spotkaniu El Clasico, a za każdy strzelony gol dostaniesz od nas 25 zł.

Wyślij swoją nazwę użytkownika i postaw zakład.
http://promotions.comeon.com/pl/urodziny/

Comeon
 
T 0

tubinho

Użytkownik
Zawiedziony jestem obsługą w tej firmie;/ Dokonałem wpłaty jak w załączniku, uzyskałem informację o odrzuceniu przelewu i do dnia dzisiejszego jedyną informację jaką mam to o poszukiwaniu środków:/kwota wyższa od minimalnej bez konkretnego powodu odrzucenia odradzam zabawe z nimi
 
Do góry Bottom