>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Czeska Extraliga

D 52

d0ri3nt3s

Użytkownik
Rosol - Becker 2 @ 2,75 3:6, 2:6 ✅

Za chwilę dojdzie do spotkania Czecha z Niemcem. Oczywiście miejsce rozgrywania spotkania przemawia za gospodarzem, ale ja biorę pod uwage ich H2H. W ty roku grali 3 razy i zawsze zwycięsko wychodził z tego Niemiec. Becker lubi grę w hali, więc postawie dziś na niego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
http://www.tenisovaextraliga.cz/2014/page.php

W artykule historia rozgrywek i lista zespołów oraz spis uczestników...widzę, że Piter oraz ołówek z Kubocikiem też grają.
Pora odświeżyć temat!
Turniejowa czeska liga tenisa zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku nazwiska z pierwszych stron gazet. Siła czeskiego tenisa wiemy jaka jest...OGROMNA !!! System szkolenia najlepszy na świecie, ośrodki tenisowe najlepsze na świecie, zainteresowanie samym tenisem w Czechach przeogromne.
Dowodem jest świetna grudniowa liga. Jak co roku Radwańska zagra w najlepszym klubie Prostejov. To mekka i narodowy ośrodek czeskiego tenisa. Wszystkie talenty i diamenciki się stamtąd wywodzą...Berdych, Kvitova to owoce Prostejova.
Ot taka ciekawostka. Każdy zawodnik, który odnosi sukcesy finansowe, dzieli się z nimi z federacją...parę procent za to że kiedyś to państwo ich sponsorowało. Łożą kasę na przyszłe gwiazy czeskiego tenisa...

Jak sobie to przełożymy na nasz kraj, to już tak kolorowo to nie wygląda. Gdyby nie sklepy i &quot;krwawica&quot; Janowiczów to Jurka by pewnie nie było...gdyby nie obrazy dziadka Radwańskiej i forsy Prokomu to nie wiem czy by Radwańska grała na tym poziomie. O lidze w realiach Polskich już nie wspomnę no bo po co? Są rozgrywki drużynowe ale ich jakość i ranga nie najwyższych lotów...
Transmisja ligii na CT4

Na Supertenisie HD na weekend rusza liga włoska, transmisje na żywca, ale nie mogłem znaleźć linka z tych rozgrywek, może ktoś ma ?

;)---[/font]
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Na Supertenisie HD na weekend rusza liga włoska, transmisje na żywca, ale nie mogłem znaleźć linka z tych rozgrywek, może ktoś ma ?
Takie rzeczy zawsze sprawdzaj na stronie federacji danego kraju, jeśli nigdzie indziej nie ma ;).
http://www.federtennis.it/ &lt;- jest sporo o tej Serie A

ale włoską to ja sobie raczej odpuszczę, ta czeska wygląda ciekawiej. dzięki za przypomnienie ????
 
Do góry Bottom