>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności itp.

J 7K

juanroman08

Forum VIP
Miło by było gdybyśmy dobili do 64 uczestników, ale jak widać może to być niemozliwe, więc zapewne będę musiał zmienić formę turnieju. Bez obaw każdy się trochę &quot;nagra&quot; :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ok pany, więcej już nie ma taryf ulgowych na tym kończymy i możemy startować :!:
POWODZENIA :!:
Zaktualizowana lista par w odpowiednim temacie.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Małe pytanko co do dat ????
Jeśli druga runda startuje jutro, to czy mogę podać typy już dziś po północy na mecze nocne NHL czy dopiero na mecze na kolejną noc z czwartku na piątek?
I jeszcze co do kombinacji na jednym kuponie - które z poniższych typów są dozwolone na to samo spotkanie:
- under 5,5 i under 4,5
- 1 tercja 1 i końcowy wynik 1 (ML albo 60&#39;)
- końcowy wynik i over 5,5
Może zróbmy tak, żeby w ogóle nie łączyć typów, tylko żeby był jeden typ na jeden mecz na danym kuponie w celu uniknięcia nieporozumień? ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Małe pytanko co do dat ????

Jeśli druga runda startuje jutro, to czy mogę podać typy już dziś po północy na mecze nocne NHL czy dopiero na mecze na kolejną noc z czwartku na piątek?

I jeszcze co do kombinacji na jednym kuponie - które z poniższych typów są dozwolone na to samo spotkanie:

- under 5,5 i under 4,5
- 1 tercja 1 i końcowy wynik 1 (ML albo 60&#39;)
- końcowy wynik i over 5,5

Może zróbmy tak, żeby w ogóle nie łączyć typów, tylko żeby był jeden typ na jeden mecz na danym kuponie w celu uniknięcia nieporozumień? ;)
1) Tak możesz juz na nocne mecze NHL podać typy na 2 kolejkę.
2) Co do kombinacji to dopuszczalna jest forma
Tercja &amp; wynik oraz wynik 1x2 &amp; under/over
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Mam pytanie. W regulaminie jest taki punkt:
17,Brak AKO,bukmacher ,data,godziny, wszystkie typy ZERO.
W takim razie dlaczego, gdy ktoś nie poda np. bukmachera to ma normalnie wszystko policzone, a nie ZERO. Pytam, ponieważ właśnie mój przeciwnik z pary nie podał bukmachera: http://forum.bukmacherskie.com/f468/eliminacje-do-grup-do-2-zwyciestw-115745-2.html#post4936369. Mimo że wszystko mu ładnie weszło, to czy zgodnie z regulaminem nie powinien mieć za całość 0? Może to ktoś wyjaśnić z opiekunów konkursu?
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mam pytanie. W regulaminie jest taki punkt:
W takim razie dlaczego, gdy ktoś nie poda np. bukmachera to ma normalnie wszystko policzone, a nie ZERO. Pytam, ponieważ właśnie mój przeciwnik z pary nie podał bukmachera: http://forum.bukmacherskie.com/f468/eliminacje-do-grup-do-2-zwyciestw-115745-2.html#post4936369. Mimo że wszystko mu ładnie weszło, to czy zgodnie z regulaminem nie powinien mieć za całość 0? Może to ktoś wyjaśnić z opiekunów konkursu?
Zmieniam zdanie i po konsultacji ze wszystkimi osobami, które organizują konkurs ustaliliśmy, że pierwsza runda będzie potraktowana ulgowo, więc jeśli ktoś zapomniał buka, daty, godziny itp to ma szczęście. Od rozgrywek grupowych nie będzie żadnych ulg ;)
Jak historia długa tak zawsze pamiętam, że były z tym problemy także uznajmy rundę eliminacyjną jako przestrogę ;)
 
Do góry Bottom