>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

kasa znikła z konta skrill!

luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Witam
Wczoraj miałem 0 zl na skrilu... Wypłaciłem 500 zl z bet365 wieczorem, kasa doszła rano, a na koncie mam -400.24 bo 4 ostatnie transakcje kartą są podwójnie w historii (wartość 900.24).
Powie mi ktoś gdzie to zgłosić ? czy to jakiś normalny błąd czy sami poprawią ? Chciałbym wypłacić dzisiaj więcej z bet365, ale nie w takiej sytuacji że kasa znika...
Z góry dziękuje za pomoc...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hard_pass 0

hard_pass

Użytkownik
U mnie to samo, naliczyło podwójnie wyplate z bankomatu i zrobiło balans konta -1000 pln , napisalem do nich email o korekte
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Ja tez rano zalozylem temat , ale pozniej dopatrzylem sie podwojnych transakcji , mail poszedl na adres vip , niby szybciej odpowiadaja i kiedys tak bylo, na razie cisza. Juz nie pierwszy raz maja problemy techniczne , ale kiedys to bylo w nasza strone i mielismy wtedy sporo dodatkowej kaski ????
 
S 0

speedjumper

Użytkownik
Szanowny Panie/Szanowna Pani ***** Dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta Skrill.

W odpowiedzi na zgłoszenie uprzejmie informujemy, iż z powodu usterki technicznej Pana ostatnie płatności kartą Skrill zostały podwójnie zaksięgowane. Nasz zespół obecnie pracuje nad tą sprawą i dołożymy wszelkich starań aby skorygować bilans jak najszybciej.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
 
S 0

speedjumper

Użytkownik
Porażka, Zabrali mi 2050 zl, mam drugie konto w skrill w euro i myslałem ze przeleje kase na konto w euro i wyplace a tam mi zrobili kwote ktora przelalem na &quot;-&quot; a nigdy z euro nie wyplacalem :/
 
K 0

krawcutm

Użytkownik
Mam troche inne pytanie na temat skrill. Był problem z wpłatą za pomocą mtransfer (transakcja chwilowo nie dostępna), dokonałem więc wpłaty za pomocą zwykłego przelewu ( czas realizacji 2-5 dni roboczych ). Wpłata została dokonana 19.11.2014 do dziś 26.11.2014 pieniędzy na koncie skrilla nie ma. Wpłacał ktoś kiedyś pieniądze na skrilla zwykłym przelewem ? ile trwało księgowanie funduszy na skrill ?
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Na infolini dzwonione...kazali czekac. Czekam od rana jak bylo 9tys na minusie tak jest ^^
9 tysięcy na minusie ? jakim cudem skoro to jakieś błedy za ostatnie transkakcje KARTĄ, a kartą ze skrilla można wziąć z bankomatu nie wiele, więc jak ty 9 tysięcy na minus nazbierałeś ? płaciłem za coś drogiego kartą ? innego wyjscia nie ma.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Sprawdźcie dokładnie, bo u mnie na koncie od 15.11 nie były księgowane wypłaty oraz płatności kartą, dopiero wczoraj i dziś w nocy doszło naście transakcji... Dziwne to wszystko. Support vip chyba zasypany mailami, bo też żadnej odpowiedzi
 
E 3

expertbets

Użytkownik
powiedzcie Panowie - jest jakaś infolinia dostępna czy się wycwanili i skasowali ją? Bo dzownie na numer jaki podał Sebolo w innym temacie nt. kontaktu z Nimi i &quot;NIE MA TAKIEGO NUMERU&quot;...
dajcie znać proszę?
 
Do góry Bottom