>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Money gives fun. Fun can give money? - DavidB22 typuje.

D 136

davidb22

Użytkownik
#42⛔
Cleveland Cavaliers - Orlando Magic
Typ: Powyżej 200,5 punktu
Kurs: 1.92

Utah Jazz - Chicago Bulls
Typ: 2
Kurs: 1.66

AKO: 3.19
Bukmacher: Betsson
Stawka: 30zł
Do wygrania: 95,70zł

 
D 136

davidb22

Użytkownik
#43✅
CSKA Moskwa - AS Roma
Typ: X2
Kurs: 1.42
Apoel Nikozja - FC Barcelona
Typ: 2
Kurs: 1.25
Schalke 04 - Chelsea
Typ: 2
Kurs: 1.80
AKO: 3.20
Bukmacher: Bet365
Stawka: 50zł
Do wygrania: 159,75

 
D 136

davidb22

Użytkownik
#44⛔
Miami Heat - Golden State Warriors
Typ: 1 (+10,5)
Kurs: 1.53
Denver Nuggets - Chicago Bulls
Typ: 2
Kurs: 2.45
AKO: 3.75
Bukmacher: Betsson
Stawka: 20zł
Do wygrania: 75zł

 
D 136

davidb22

Użytkownik
#45⛔
Atletico Madryt - Olympiakos Pireus
Typ: Żółta kartka - Diego Godin
Kurs: 2.00

FC Basel - Real Madryt
Typ: Żółta kartka - Sergio Ramos
Kurs: 1.20

AKO: 2.40
Bukmacher: Betsson
Stawka: 50zł
Do wygrania: 120zł

#46⛔
FC Basel - Real Madryt
Typ: 2
Kurs: 1.40

Bayer Leverkusen - AS Monaco
Typ: 1
Kurs: 1.73
AKO: 2.42
Bukmacher: Bet365
Stawka: 50zł
Do wygrania: 121zł

 
D 136

davidb22

Użytkownik
Z racji tego, że w grudniu w zasadzie nie grałem nic, zrobię statystyki wspólne dla listopada i grudnia. Zbliża się powoli to, na co przede wszystkim czekam, czyli nowy sezon w League of Legends. Obserwuję turnieje IEM i Expansion i zdecydowałem się zamieścić w temacie typy na ostatnie mecze tych rozgrywek.
#47
Giants Gaming - Reason Gaming
Typ: 2
Kurs: 4.19
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 50zł
Do wygrania: 209,50zł
Nie ma co ukrywać, typ nieco życzeniowy, ale nie jest kompletnie pozbawiony szans, a po takim kursie moim zdaniem zagrać na Polaków po prostu warto.
Obie ekipy mierzyły się ze sobą w czwartek i Giants zwyciężyli bezdyskusyjnie 3:0. Dziś według mnie powtórki nie będzie i spotkanie powinno być bardziej wyrównane. Presja związana z awansem do LCS może zrobić swoje, a domyślni faworyci często nie potrafią jej udźwignąć. Poza tym Giants to nie jest jakaś drużyna z kosmosu, co pokazali wczoraj zawodnicy z H2K rozbijając ich gładko w trzech partiach.
Polacy po beznadziejnym meczu z Hiszpanami, przełamali się w sobotę i zagrali przyzwoity mecz z n!faculty wygrywając 3:0. Wydaje mi się, że tak źle, jak w pierwszym meczu z Giants nasi już nie zagrają. Xayoo limit błędów już chyba wyczerpał i teraz powinno być tylko lepiej. Kurs bardzo wysoki i ja się skusiłem. Trzymajmy kciuki za Polaków!
#48
CLG - Gambit Gaming
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 200zł
Do wygrania: 340zł
Finał IEM w Kolonii. Rosjanie pokonali wczoraj w półfinale słabe i niezgrane Dignitas, kto pograł na nich wczoraj po fajnym kursie ten na pewno nie żałuje. Dziś poprzeczka będzie ustawiona jednak 2x wyżej. CLG po fatalnym ubiegłym sezonie w którym niemal cudem utrzymali się w LCS, zdaje się wychodzić na prostą. Bardzo dobra decyzja o sprowadzeniu ZionSpartana na górną aleję. Warto pamiętać, że Amerykanie grają z rezerwowym junglerem, jednak to nie tam będą szukać oni swojej przewagi. Top zdaje się być wyrównany, bo Cabo jest w bardzo dobrej formie, na midzie będzie ciekawie, chętnie obejrzę jak Niq poradzi sobie z Linkiem. Natomiast kluczowym dla CLG będzie bot lane, gdzie moim zdaniem mają dużą przewagę. Doublelift wczoraj przeciwko Roccat grał słabo, momentem przełomowym okazał się quadra kill na jego koncie zrobiony w końcówce drugiej partii. Decydujący mecz zagrał już niczym profesor, gromiąc Woolite&#39;a na bocie i przeprowadzając decydującą akcję meczu gdy w pojedynkę zabił 3 graczy Roccat co umożliwiło Amerykanom spokojne zrobienie Barona i wyrobienie przewagi, której już nie roztrwonili. Gambit nie gra wcale źle, jednak dla mnie to CLG jest ekipą lepszą i to oni według mnie zakwalifikują się do finałowego turnieju IEM w Katowicach.
 
Do góry Bottom