>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wrestling - WWE Special Events

rijo 407

rijo

Użytkownik
Temat w innym dziale został zamknięty(dlaczego?), więc otwieram tu nowy.
A już dziś WWE Survivor Series 2014! Według mnie dużo dziś pewniaczków, WWE samo ułatwiło typowanie dodając gdzieniegdzie stypulacje, jak na przykład w main evencie.

Tag Team Championship Match
Goldust&amp;Stardust @ KURSY(23/10 = 3.30), stawka 4/10, PaddyPower; ⛔
Takiego kursu nie sposób przegapić. Bukmacherzy o dziwo zdecydowanie faworyzują Miza i Mizdawa - piątkowe SmackDown pokazało w jakim kierunku idzie ich współpraca - być może już na TLC dojdzie do walki między nimi. Dziś ten feud może się rozpocząć.
Usosi swój długi run z pasem mieli, więc trochę jeszcze poczekają na swoją szansę. Los Matadores znów nie są chyba najlepiej postrzegani w oczach władz, choć IMO są dość ciekawym comedy tag-teamem.
Divas Championship Match
AJ Lee @ KURSY(13/8 = 2.63), stawka 2/10, PaddyPower; ⛔
Tu już nieco trudniej wybrać zwycięzcę, aczkolwiek powinno wyjść na moje.
Kluczowa tu okaże się rola Brie Belli, która zapewne zainterweniuje. Myślę, że przeciwko swojej siostrze, która na pewno zrobiła jej więcej przykrości niż AJ. Co do żony CM Punka, to pojawiły się plotki, że ma odejść z federacji. To raczej plotki wyssane z palca.
Traditional Survivor Series Elimination Tag Team Match
Team Cena @ KURSY(1/3 = 1.33), stawka 3/10, SkyBet; ✅
Main event gali i w zasadzie to tutaj może zdarzyć się jakaś większa niespodzianka. Możliwości jest bardzo dużo i nie mam czasu opisywać wszystkich, ale Orton ma się zjawić na gali, a jeśli miałby interweniować to tylko przeciw Authority. I tym tropem idę.
Singles Match
Bray Wyatt @ KURSY(11/10 = 2.10), stawka 2/10, PaddyPower; ✅
Walka dwóch przegranców, szanse oceniam po równo. Stawiam jednak na Braya, gdyż ich druga walka powinna odbyć się na TLC i ostatecznie wtedy Ambrose może wyjść zwycięsko.
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Nie chcę Cię tutaj zniechęcać, ale w walce SS, została bodajże wczoraj zmieniona stypulacja, że w przypadku porażki Teamu Ceny zostaną zwolnieni wszyscy oprócz niego, co moim zdaniem jest podpowiedzią, że Team Authority może wygrać.
Pasy TT. Stypulacje z więcej niż 2 drużynami sprzyjają przechodzeniu pasów z heeli na heeli, także team Miza i Sandowa może i powinien wyjść z pasami, bo ostatnio mieli sporą uwagę od publiki.
Aj Lee także może nie wygrać, po pierwsze ze względu na interewencję siostry, a po drugie ze względu na tą plotę, że odchodzi po SS i w dywizji kobiet jakaś zmiana jest potrzebna --&gt; zmiana pasa.
Co do Braya to się zgodzę, że wygra, ponieważ dostaną rewanż na TLC, a face będzie gonił heela.
PS. W William Hill można obstawiać wrestling ? Bo tak słyszałem ? Jakie inne buki oprócz podanych przez Ciebie dają taką możliwość?
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
William Hill, SkyBet, 5Dimes, PaddyPower, Ladbrokes, Boylesports, Youwin.com, Betfred(w trzech ostatnich sporadycznie)
Tyle tylko, że na WillHill nie ma oferty na Survivor Series, nie wiem czemu.

Co do dodania stypulacji ze SmackDown, to dalej Cena wydaje się wg mnie faworytem. Podkreśliłem jednak, że opcji zakończenia matchu jest niesamowicie wiele. W sumie kurs na zwycięstwo Authority też kusi.
AJ nie ma nigdzie odchodzić, pisałem że to plotki wyssane z palca raczej. ;) Już od dawna wszyscy spekulują o jej odejściu, a ona wciąż walczy.
 
morisone 793

morisone

Użytkownik
Moim zdaniem zapowiedź stypulacji dotyczącej zwolnienia partnerów z drużyny Johna była aż tak wielkim spoilerem końcowego rezultatu, że może tam dojść do niespodzianki, jakaś interwencja/odwrócenie się członka od teamu jest bardzo prawdopodobne, minimalnym faworytem w moim odczuciu jest Team Cena, ale bukmachersko dla mnie to no-bet, z ew. lekkim value po stronie Authority.
Story Wyatta i Deana zapewne nie skończy się na tej gali, a zwycięstwo Bray&#39;owi mogłaby odebrać tylko jakaś interwencja w stronę jego przeciwnika, bądź dyskwalifikacja. Szczerze mówiąc, nie wiem czemu bukmacherzy faworyzują Ambrose&#39;a, człowiek z bagien to IMO świetny bet na dziś.
Ostatnie wieści donoszą, że AJ póki co zostaje w federacji, ale nie jest to jednoznaczne z tym, że dzisiejzej nocy obroni tytuł - w końcu ktoś kiedyś musi zrzucić ją z tronu, a Nikki wydaje się być bardzo dobrym kandydatem - jest w trakcie feudu ze wsoją siostrą, gdyby przejęła mistrzostwo, zapewne program ten byłby kontynuowany, przy wygranej AJ ponownie będziemy mieli deficyt wiarygodnych pretednentów. Znowu walka z serii 50/50, więc albo nie grać nic, albo underdoga.
Z tego, co się orientuję, obstawiać można tylko do rozpoczęcia gali, a szkoda, bo gdybyśmy znali rezlutat pierwszej walki kobiet, to w zależności od tego czy zwyciężyłby w niej heel lub face, drugi pojedynek zakończyłby się triumfem tego drugiego charakteru.
Mysciu trafnie zauważył, że walki wieloosobowe/wielodrużynowe mają tendencją do zmiany mistrzów na linii heel-heel, w tym pojedynku liczą się tylko obecni championi oraz Mizdowy, szkoda, że z kursów na nich nie można zrobić prawie-surebeta, bo szanse Matadorów i Usosów oceniam łącznie na ok. 1% ;)
Mimo wszystko uważam, że WWE skorzysta z obecnego momentum i do zwycięstwa typuję Miza oraz Sandowa, jednak po 1.44 nie ma sensu tego ruszać.
Po przejrzeniu kursów, reasumując zdecydowałbym się na takie typy:
Bray Wyatt @2.25 PaddyPower 4/10
AJ @3.00 PaddyPower 2/10
Team Authority @4.00 PaddyPower 1/10

Przynajmniej 1 zakład powinien wejść, jednak trzeba przyznać, że Survivor Series to nie jest najłatwiejsza do wytypowania gala, nie widać tu takich perełek, jak wygrana Ceny przez DQ z Lesnarem po 3.20, czy zwycięstwo Paige w dniu jej urodzin po kursie ok. 4.00 ????
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Jutro TLC. CO myślicie o walce Wyatt vs Ambrose.Kurs na Ambrose&#39;a 2,25 a moim zdaniem wydaje się faworytem po porażce na SS
Jeszcze Harper w starciu z Zigglerem moim zdaniem wyjdzie wygrany, bo albo ich program się przeciągnie, więc powinien wygrać heel, ew. po wygraniu meczu na SS ( 3vs1) Ziggler nie potrzebuje mistrzostwa IC.
Reszta raczej nie do gry po takich kursach, ew jakieś ako Rusev, Bella, Mizdowy, Ryback chociaż po takich kursach i tak nieopłacalne.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Gdzie znalazłeś kursy na TLC ??
Jeśli chodzi o Dean Ambrose vs. Bray Wyatt to tutaj jednak dwójka (pewnie jakimś kantem, albo ktoś dołączy do Braya). Przede wszystkim kreatywni chcą przedłużyć ten feud do RR więc ciężko spodziewać się wygranej face już dziś.
Ponadto pewniakami wydają się Cena i Bella. W innych pojedynkach również widać zdecydowanych faworytów są nimi: Luke Harper , Rusev, The Miz i Damien Mizdow, Erick Rowan oraz Ryback.
Jedna sprawa, ciekawi mnie jak dalej potoczą się losy Dolpha Zigglera, jest obecnie mocno pod-promowany ale tytułu Intercontinental raczej nie zdobędzie (za dużo by ich miał) pewnie ktoś mu przeszkodzi i dostaniemy jego feud na czas RR może nawet WM?
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Paddy Power. Kurs na Harpera to 11/10, więc jakieś 2,1. Także warto brać. Jak da się robić ako z wrestlingu tam,( bo nie wiem, dopiero dziś mam zamiar puścić), to warto dorzucić Ruseva, Mizdowów i Bellaskę.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spoko znalazłem ????
Widzę, że można znaleźć naprawdę niezłe kursy na dzisiejszą galę.
Moja propozycja
Erick Rowan vs. The Big Show | 1 | 1.53
The Miz i Damien Mizdow vs. The Uso’s | 1 | 1.28
John Cena vs. Seth Rollins | 1 | 1.1.16
Nikki Bella vs. AJ Lee | 1 | 1.33
Rusev vs. Jack Swagger | 1 | 1.05
Dean Ambrose vs. Bray Wyatt | 2 | 1.57
Dolph Ziggler vs. Luke Harper | 2 | 2.10
Niestety z tego co widzę nie można łączyć tych zakładów
 
morisone 793

morisone

Użytkownik
Moim zdaniem buk znowu daje prezent w walce Bray&#39;a i Deana - tym razem widzę duże prawdopodobieństwo na wygraną tego drugiego, a faworyzowany jest Wyatt. Nie spodziewam się również kontynuacji programu przez kolejne 6 tygodni - TLC match to doskonały moment na finał feudu, Ambrose nie powinien przegrywać 3 razy z rzędu na PPV.
Dean Ambrose @2.25 4/10 PaddyPower
Drugim starciem, gdzie widzę value jest IC title match - Ziggler zaszalał na poprzednim PPV, ale taki a nie inny booking zawdzięcza tylko temu, że oficjele w ostatniej chwili zrezygnowali z promowania Rybacka, który miał być Sole Survivorem, stąd nie widzę za bardzo dalszego inwestowania w Dolpha, a co za tym idzie przejęcie przez niego tytułu uważam za mało prawdopodobne.
Luke Harper @2.10 4/10 PaddyPower
Obie walki są bez dyskwalifikacji, dlatego nie musimy obawiać się o żadne DQ lub wyliczenie pozaringowe.
Do tego jakieś AKO z pewniaczków (zazwyczaj nie polecam) - promocja Rowana powinna być kontynuowana, a na wygranej z Showem sporo zyska, kurs nie powala, ale mimo wszystko Erick jest dużym faworytem starcia, do tego proponuję Sandalarzy, którzy nie powinni stracić tytułów na rzecz niedawnych misrzów miesiąc po ich zdobyciu oraz Rybacka, gdzie rywalizujący z nim Kane służy za &quot;mięso armatnie&quot; dla młodych zawodników, ale pokonanie go nadal wiele znaczy, nie ma sensu dawać mu wygranej tylko po to, by zaskoczyć publikę, jeżeli nie będzie to miało przełożenia na późniejsze wydarzenia.
Erick Rowan + Miz &amp; Mizdow + Ryback
E: widzę, że na Skybecie również nie można łączyć w AKO, więc jeśli brać, to w singlach, a na te zdarzenia wyższe kursy ma PaddyPower.

Ceny i Belli nie ruszam - niby porażka tego pierwszego byłaby durnotą, ale jego dzisiejsza ew. porażka i utrata title shota dawałaby spore pole do popisu dla creative teamu przed Royal Rumble, nie ma też takiego parcia na 3 pojedynek z Lesnarem, dlatego uważam wygraną Rollinsa za możliwą.
Natomiast ostatnie pojedynki kobiet były na tyle nieprzewidywalne, że także się wstrzymam ????
PPV wydaje się być aż nadto przewidywalne, dlatego jakaś niespodzianka będzie na pewno, tylko jeszcze nie wiem gdzie ????
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
William Hill znów oferty nie wystawił. Trzeba więc sobie radzić na PaddyPower, polecam każdemu. ????


Stairs Match
:?: Erick Rowan @ KURSY(8/15 = 1.53), stawka 8/10, PaddyPower; :?:
Zaczynamy od meczu, dzięki któremu nazwa wydarzenia się nieco zmieniła... Stairs Match musi wygrać Rowan. WWE postawiło na niego ponad miesiąc temu po to, by mieć jakiegoś monstruma wśród face&#39;ów. Henry poszedł w odstawkę, Big Show nie dość, że kompletnie się nie nadawał do tej roli, to musiał przejść heel turn na Survivor Series. Ten Stairs Match to pierwsza okazja na wypromowanie się dla Ericka i nie widzę innej możliwości jak jego zwycięstwo. IMO, to najpewniejszy bet na dziś.


Intercontinental Championship Ladder Match
:?: Luke Harper @ KURSY(11/10 = 2.10), stawka 2/10, PaddyPower; :?:
To wydaje się absurdalne. Dolph najpierw eliminuje trzech gości samemu na SS, by miesiąc później dostać rewanż na Intercontinental Champie. Masakra. Harper nie dostał pasa po to, by go przez chwilę przetrzymać. Coś mi tu śmierdzi. Dolph ma dostawać przez najbliższy czas spory push, o czym świadczył ostatni Special Event, ale tutaj nieco go stopują. Szanse oceniam 50/50. Czuję, że ktoś zareaguje, będzie jakiś powrót, dyskwalifikacja? Harper powinien to wygrać, dzięki temu dalej utrzyma się w mid cardzie i przy okazji pozostanie mocnym heel pickiem.


TLC Match
:?: Dean Amborse @ KURSY(4/6 = 1.66), stawka 5/10, PaddyPower; :?:
Ale kurs szybko spadł. ???? Brać póki gorące. Wyatt nic nie zyskał na wygranej podczas SS. Przez ten okres feud kierował się ku temu, by Dean rozwścieczył swego przeciwnika i to mu się w sumie udało. Skoro wywołał w Bray&#39;u szał, to w tym pojedynku może sobie poradzić. Gdyby Dean miał tu przegrać(nawet przez DQ), to straciłby moim zdaniem dużo w oczach fanów.


Tables Match
:?: Seth Rollins @ KURSY(7/2 = 4.50), stawka 1/10, PaddyPower; :?:
Piękny value bet. Nie rozumiem troszkę tego Ceny jako faworyta. Wiadomo że to twarz federacji. Czy buki pomyślały tylko o stypulacji? No właśnie. Druga sprawa jest taka, że Seth to twarz federacji obecnie(co pokazało dobrze Smackdown sprzed dwóch dni), dotrzymuje kroku Cenie. Wygrana Johna wcale nie jest taka przesądzona. A przypomnę tylko o zasadzie, że &quot;Rollins nie może zostać czysto przypięty&quot;. Wiem, że tu może zostać rzucony o stół, ale to by spowodowało spadnięcie nieco w hierarchii, a WWE tego nie chce.


Chairs Match
:?: Kane @ KURSY(4/1 = 5.00), stawka 1/10, PaddyPower; :?:
A tu taki luźny bet. Wiecie kto dziś powraca? Tak, Orton. ???? I podobno ma właśnie w tym pojedynku interweniować, więc wszystko się zdarzyć może. Ale jednak grałbym to ot tak jak najmniejszą stawką, może szczęście dopisze. ????


Ogląda ktoś tutaj live TLCS? ;) Jeśli tak to zapraszam na PW!
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Mam nadzieję, że William wystawi ofertę na Royal Rumble, bo chciałem zarejestrować się na paddypower, jednakże nie chciało mi kasy przelać to próbowałem z różnych pre-paidów to zablokowali mi konto i bym im musiał wysłać jakieś oświadczenia banku, i inne pierdoły, czego robić mi się nie chce ????
A na Skybecie mogą się rejestrować Polacy ? Bo coś czytałem, że nie.
Nie ma jakiegoś innego buka ?
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
5Dimes jeszcze jest.
Kiedyś nawet BAH wystawiał oferty, ale też przestali. Szkoda, mam nadzieję, że jeszcze jakiś buk dojdzie, na razie jest mały podaż. ????
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Dobra skuteczność Rijo ???? W sumie dobrze, że na Paddy Power mnie zablokowali bo zarówno Harper jak i Ambrose by mnie wyczyścili ????
Na Royal Rumble już na pewno będzie musiał wygrać Ambrose. Lesnar także rozjedzie Cenę, żeby potem z Romkiem zmierzyć się na WMce. Reigns ( zwycięzca RR Matchu) tak to na razie wygląda.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
To PPV totalnie nie wyszło, TOTALNIE. Na początku nieco o Rowanie - nie wiem po co dawali go do Teamu Ceny na Survivor Series, skoro nie mieli na tyle jaj, żeby go pushnąć do przodu. Zwycięstwo Big Showa jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe. On nawet nie umie grać już heela, jest heelem parodystą.
Kolejna sprawa to Ambrose. Da fuck? Czemu walkę wygrał Wyatt? Ośmieszyli Deana totalnie, przecież to jedna z najgłupszych porażek w tym roku, dawno nie pamiętam tak absurdalnego zakończenia.
Trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość i zapamiętać, że WWE ostatnio przeplata niespodzianki z normalnymi bądź głupimi rezultatami.
Na Royal Rumble już mam kilka picków, ale znając życie, to kursy będą bardzo niskie...
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Wrestling zawodowy to taki dziwny &quot;sport&quot;. Generalnie smieszne jest wystawianie oferty na zdarzenia, ktore sa z gory ustawione, a wynik przesadzony przed walka. Ogolnie zeby zalapac na to bakcyla na to &quot;przedstawienie&quot; to trzeba sie w to wciagnac jako dzieciak, bo ktos kto tego nie zrobi to jako dorosly czlowiek bedzie uwazac to za cyrk malp. Osobiscie byl to tez dla mnie swietny czynnik do nauki jezyka obcego jako 9- czy 10-latka. Ogolnie to nawet sie do tego nie ma co przyznawac i zza bardzo z kim o tym gadac wsrod kolegow, znajomych itd bo to &quot;sport&quot; niszowy i postrzegany komicznie w Polsce. Jest to taki &quot;teatr dla ubogich&quot;. Typowanie za jednak za pieniadze calych gal nie ma zwyczajnie sensu, ale niektore jednak skrypty i scenariusze pisane przez autorow sa oczywiste na pewnym etapie. Czyz nie bylo oczywiste zwyciestwo Ceny z Rockem w ich rewanzowym pojedynku czy zwyciestwo zawodnika jak Bret Hart nad Vince MacMahonem na WM, znajac wczesniejsza historie ich potyczek i zmagan.
Lesnar także rozjedzie Cenę
Prawie tak samo oczywiste jest zwyciestwo Ceny podczas nastepnej gali PPV nad Lesnarem w ich kolejnym pojedynku. Daje 1 % szans Lesnerowi, ze wygra i ze federacja bedzie pchac jeszcze ten feud (ale chyba nikt w to nie wierzy) i 1 % szans ze skonczy sie parodia bez rozstrzygniecia. Pozostale 98 % na zwyciestwo ma Cena. Tak dziala ten produkt i tak sobie to wyrezyseruja tym razem. Nie stawiam tych &quot;atrakcji&quot; nigdy, wiem ze bumacher Skybet oferuje zdarzenia na to &quot;cos&quot; i ze jst to problem dla graczy polskich dla typowania ze wzgledu na restrykcje, sam kiedys sprawdzalem, ale to jest moim zdaniem typ z serii &quot;oczywista oczywistosc&quot; jak ucieczka &quot;zlego charakteru &quot; na poczatku kazdego filmu fabularnego.
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
@up
Polecam czytać jakieś newsy wrestlingowe, obecne plany zakładają na Wrestlemanii pojedynek Lesnar Vs Reigns o pas, gdzie Roman miałby wygrać i stać się twarzą federacji :-|
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Dzisiaj Royal Rumble. William hill wystawił ofertę, więc warto coś puścić.
Royal Rumble Match : Roman Reigns 1.57 - bardzo duży kurs na pewnego faworyta, który już od miesięcy jest kreowany na nową twarz wwe, jedynie Bryan lub Orton(?) może coś tam zdziałać
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Miałem już wcześniej pisać, ze William wystawił ofertę, ale zapomniałem Wam przypomnieć. ???? Ogólnie dziś sytuacja jest dość klarowna, teraz o niespodzianki jest naprawdę trudniej, więc warto postawić któryś z niżej wymienionych typów, a najlepiej połączyć te, które wskażę.

Royal Rumble - 30 Man Royal Rumble Match
✅ Roman Reigns @ KURSY(4/7 = 1.57), stawka 8/10, PaddyPower; ✅

Faworyt znany od miesięcy, nic nie wskazywało na ostatnich tygodniówkach, by było inaczej. Ogólnie WWE boi się scenariusza sprzed roku. Ktoś pamięta jak skończyło się tamto Royal Rumble? ;) Batista który wygrał został wygwizdany. W sumie w tym roku sytuacja może się powtórzyć, wystarczy, że wygra kto inny niż Bryan i właśnie Daniela wcześniej wyeliminuje. Wątpię jednak w to, Bryan zostanie zapewne wyrzucony przez Authority, które potem sprzątnie Reigns i to za nim będzie cheerować publika. Do połączenia z innymi zakładami!

Tag Team Championship Match
✅ The Usos @ KURSY(1/4 = 1.25), stawka 10/10, William Hill; ✅

Tutaj można śmiało wchodzić all in, zaczynamy feud między Mizem i Mizdowem, więc jestem na 100% przekonany, że Usosi zachowają pas i poczekają na następnych rywali, tutaj nawet nie ma co więcej pisać. O ile jeszcze niedawno było trochę tych TT, o tyle teraz jest dość sucho w tej dywizji i nie widać na horyzoncie na razie żadnego kandydata, który mógłby zagrozić braciszkom. Do połączenia obowiązkowo z innymi zakładami!

World Title Triple Threat Match
✅ Brock Lesnar @ KURSY(8/15 = 1.53), stawka 6/10, William Hill; ✅

Najbardziej oczekiwana walka przeze mnie, tutaj formalnie może się dużo zdarzyć. Na początek odpalam jednego kandydata, czyli Cenę, raczej nieprawdopodobne by było, gdyby od nowa dali mu pas, bez żadnej podbudowy praktycznie, bezsens, jego na WM31 czeka Rusev.
Nie będę teraz pisał czemu nie Rollins, napiszę czemu Lesnar. Vince niedawno samemu mówił w wywiadzie, że Brock złamał streak Undertakera, bo ma wystąpić w walce wieczoru. Druga sprawa jest taka, że Setha czeka na marcowej gali &quot;Wrestlemania Moment&quot;, tam należy spodziewać się cashu walizki &quot;Money in the Bank&quot;. No i kolejny argument. Wraca Orton, a co to może oznaczać? A no feud z Ortonem, właśnie, Lesnar zostanie &quot;oddany&quot; Reignsowi na najbliższe tygodnie. Do dodania na większy kupon!

Six Man Tag Team Match
⛔ The New Day @ KURSY(1/3 = 1.33), stawka 8/10, Paddy Power; ⛔

Kolejny pewniaczek do dodania. Nawet Meltzer przyznał, że Cesaro i Kidd zastępują Slatera i O&#39;Neila w jobbowaniu, póki tego pierwszego nie ma obecnie w rosterze. Obowiązkowo do dodania na kupon.

Divas Tag Team Match
✅ Bella Twins @ KURSY(6/4 = 2.50), stawka 2/10, Paddy Power; ✅

A tutaj typ za nieco mniejszą stawkę, taki trochę luźniejszy. Nie wiem co może przemawiać za Natalyą i Paige. Tej pierwszej szykują chyba heel turn, w ostatnich tygodniach zresztą próbowała czasami sprawiać wrażenie tej &quot;złej&quot;. Nikki to mistrzyni i byłby to cios w policzek dla prestiżu pasa, gdyby siostry przegrały.

PODSUMOWANIE:
✅ 5,27 j ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom