>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Betano - bonus 100% do 100zł!

Status
Zamknięty.
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
nie ma mowy o żadnym dziale ryzyka, zresztą chyba już przeszło to przez to... ja nie stawiałem jakiś tam singli tylko kupony po 3 zdarzenia, więc bez przesady. Dostałem maila że została przekazana do realizacji.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Chciałem sobie znów wpłacić depo i grać tylko za depo.
Z tego co tu piszecie nie da się grać Singli rozumiem?
 
D 6

daniel_2b

Użytkownik
Ja też przeszedłem weryfikację telefoniczną, wysłałem dokumenty a kilka godzin póżniej że z powodu zbyt wysokiej wypłaty dział ryzyka podjął decyzję o konieczności weryfikacji konta, (swoją drogą większość wygranych była z kasyna więc pewnie z automatu podejmują decyzję po to aby zyskać na czacie, w przeciwnym wypadku nie zdążyli by z wypłatą w ciagu zapowiedzianych 24h).
Na plus support w tej firmie i podejście konsultantów do klienta, ale jeśli chodzi o kwestie płatności, rozliczania zakładów to nie wygląda to najlepiej.
 
betano 12

betano

Użytkownik
Do przedstawiciela firmy pytania :
- czy Betano to polska wersja greckiego buka stoiximan.gr ?
- jeżeli wpłacę kartą debetową to czy będe mógł wypłatę zrealizować na skrilla ?
ad. 1. Można powiedzieć, że tak, chociaż precyzyjniejsze będzie stwierdzenie, że Stoiximan i Betano to marki należące do jednej firmy.
ad. 2. Nie będziesz mógł, wypłata w takim wypadku tylko na kartę lub konto bankowe (pod warunkiem, że to Visa).
Generalnie jimwashere ma rację, mimo że nie pracuje w Betano - zawsze szybciej wysłać zapytanie do supportu, z tego względu, że tam maile czytają na bieżąco, a ja tutaj wchodzę co jakiś czas, szczególnie w weekendy.
nie ma mowy o żadnym dziale ryzyka, zresztą chyba już przeszło to przez to... ja nie stawiałem jakiś tam singli tylko kupony po 3 zdarzenia, więc bez przesady. Dostałem maila że została przekazana do realizacji.
I tu Cię zaskoczę, bo Twoje zakłady były sprawdzane przez dział ryzyka, tylko teraz przebiega to szybciej (tak jak obiecywałem) ????
Chciałem sobie znów wpłacić depo i grać tylko za depo.
Z tego co tu piszecie nie da się grać Singli rozumiem?
Skąd ten pomysł, że nie da się grać singli??
 
betano 12

betano

Użytkownik
A to jednak dobrze zrozumiałem że zakłady były sprawdzane i teraz tylko czekam na pieniążki na skrillu tak? ????
tak ????

Ja grałem nie było problemów, ale z tego co czytam to sprawdzacie w dziale ryzyka czy coś nie jest podejrzane granie
Tak, ale najczęściej jest to sprawdzane przy obrocie bonusem i do tej pory był jeden przypadek, gdy odmówiliśmy wypłaty ze względu na ewidentne złamanie regulaminu.
 
D 6

daniel_2b

Użytkownik
ad. 1. Można powiedzieć, że tak, chociaż precyzyjniejsze będzie stwierdzenie, że Stoiximan i Betano to marki należące do jednej firmy.

ad. 2. Nie będziesz mógł, wypłata w takim wypadku tylko na kartę lub konto bankowe (pod warunkiem, że to Visa).

Generalnie jimwashere ma rację, mimo że nie pracuje w Betano - zawsze szybciej wysłać zapytanie do supportu, z tego względu, że tam maile czytają na bieżąco, a ja tutaj wchodzę co jakiś czas, szczególnie w weekendy.

I tu Cię zaskoczę, bo Twoje zakłady były sprawdzane przez dział ryzyka, tylko teraz przebiega to szybciej (tak jak obiecywałem) ????



Skąd ten pomysł, że nie da się grać singli??
Teraz przebiega to szybciej czyli znaczy jak długo to trwa (na podstawie własnego doświadczenia i opinii innych użytkowników obawiam się że możecie mieć inną definicję szybkości ???? )?

Wiem ze pytanie was o to jest trochę nie na miejscu skoro podane na stronie czasy realizacji wypłat nijak mają się do rzeczywistości no ale może w tym przypadku jesteście w stanie podać dokładniejszy czas ????
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Dla mnie ta firma to żenada, robią wszystko by opóźnić wypłate w nadzieji ze ktoś ją cofnie i przegra, a do tego przed depozytem nie mowia calej prawdy tylko zapewniaja ze wyplata trwa kilka godzin, dla mnie to niemówienie prawdy to dziadostwo dlatego odradzam każdemu gre u tych amatorów
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Dzial ryzyka haha fajnie brzmi, jak to zrobic zeby komus nie wyplacic. Przestancie dawac bonus i dzial ryzyka zniknie, wyplaty beda super szybkie i bedzie wszystko ok. Tylko tyle , ze kto u was bedzie gral ?. Jak tam wyplaty doszly juz ?.
A konto uzytkownika //jimwashere// ksero Betano zalozone w jakim celu, wiadomo.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Najbardziej żenującą rozmowę miałem z greckim menagerem haha - posądził mnie o pranie brudnych pieniedzy bo jak to możliwe ze ktos wpłaca do kasyna 300zł a po 15 zleca wypłątę na 700zł haha
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
tak dostałem właśnie pieniądze. No 9 godzin, aż tak źle nie jest kiedyś w comeon też miałem weryfikację i czekałem ponad 1 dzień. Osobiście polecam firmę betano, fajnie gra się na live, zapewne niedługo wpłacę tam kasę.
Kontakt z supportem✅✅✅✅✅
kursy ✅✅✅
zakłady live ✅✅✅✅✅
wypłata ✅✅✅✅

podejrzewam że wypłata puszczana jest przez główną siedzibę w grecji czy gdzieś tam, dlatego troszkę to schodzi. Ale jest ok!
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
tak dostałem właśnie pieniądze. No 9 godzin, aż tak źle nie jest kiedyś w comeon też miałem weryfikację i czekałem ponad 1 dzień. Osobiście polecam firmę betano, fajnie gra się na live, zapewne niedługo wpłacę tam kasę.
Kontakt z supportem✅✅✅✅✅
kursy ✅✅✅
zakłady live ✅✅✅✅✅
wypłata ✅✅✅✅

podejrzewam że wypłata puszczana jest przez główną siedzibę w grecji czy gdzieś tam, dlatego troszkę to schodzi. Ale jest ok!
czyli od momentu zlecenia do czasu kiedy kasa pojawiła się na skrillu minęło 9h? kontaktował się z Tobą support w tym czasie i informował dlaczego to tak długo trwa?
 
J 3

jimwashere

Użytkownik
Ciebie to juz zupelnie przewialo Kuerten. Idz chlope sie wygrzej pod koldre, moze trzezwiej bedziesz myslal. Ale schlebia mi to, zapytaj o IP czy cos admina bedziesz mial odpowiedz.
Sa rzeczy proste do ogarniecia, jak np mam pytanie wale do supportu, chyba ze twoje zycie polega na utyskiwaniu na forum, zreszta to twoje zycie rob co chcesz.
Mialem spora przerwe w grze, tak jak odwiedzanie tego forum, trafilem na Betano i narazie jest ok i tyle w temacie.
Pozdro600
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Ja tam mogę polecić tego buka ! Jak narazie nie ma żadnych problemów .
Szybko rozliczaja , stosunkowo bogata oferta , odpowiedzi meilowe natychmiastowe .
Więc nie ma co sie sugerować niektorumi negatywnymi postami .
ps . mam nadzieje ze bede mial podobna opinie po pierwszej wyplacie ????
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Ok to moje podsumowanie ???? Bo zakończyłem swoją karierę w tym buku.
Weryfikacja ✅ mega szybko i bez problemów.
Wypłaty - raczej ✅
Kursy ✅ ✅ - śpią albo zawyżają kursy, linie na underdogów ????
Limity - do pewnego momentu bardzo dobre, na większość rzeczy bardzo wysokie ;)
Niestety po kilkunastu dniach obstawiania limit na wszystko 4 złote. Przy pisaniu wcześniejszego posta ten limit obowiązywał tylko na koszykówkę.
Zdążyłem tam postawić około 10k pln, bilans na 2k do przodu.
Reasumując - buk godny uwagi i póki co mogę go polecić ;) Zobaczymy jak dalej będą się rozwijać
 
S 39

szopenkoks

Użytkownik
i ja nie mogę powiedzieć złego słowa o tym buku - bardzo dobry bonus, bezproblemowy kontakt, szybka weryfikacja oraz szybka wypłata - zlecona o 12, pieniądze na skrillu u 13:45
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom