>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Październik/Listopad 2014

Status
Zamknięty.
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik


Kyle Lowry powyżej 24,5 pkt + asysty ✅✅ w 3Q załatwione
1,85
Betsafe


Lowry powyżej 6,5 asysty ✅✅ to samo ;)
2,03
Betsafe

Zapowiada się szlagier. Zderzają się dwa światy. Niezwykle ułożona drużyna z Kanady, której siłą jest to, że są prawdziwą zespołem przez duże &quot;Z&quot;. Chyba jedna z najlepiej zbalansowanych ekip w NBA spotka się ze zlepkiem pojedynczych nazwisk, gwiazd, indywidualności. Równowaga między atakiem, a obroną w Toronto jest widoczna gołym okiem. Może trochę przeceniam możliwości Toronto, być może jestem trochę zauroczony tym, jaka atmosfera jest tworzona przy okazji meczów w Kanadzie, być może nawet im trochę kibicuję bo są rodzynkiem w tej lidze, ale nawet jeśli tak jest to nikt nie zaprzeczy, że przynależą do czołówki Wschodu, a ich liderem jest Lowry. Dzisiaj zagrają z Cleveland na wyjeździe. Oba teamy b2b, ale goście rozegrali wczoraj raczej sparing z naciskiem na doszlifowanie rzutów na obwodzie, niż poważny mecz koszykówki. Kyle Lowry ostatnio chodzi, jak w zegarku. Jego ostatnich pięć występów to regularne rzucanie w granicach 18-20 pkt. Od początku poprzedniego sezonu dojrzał, jako gracz i praktycznie nie schodzi ze swojego wysokiego poziomu. Jeden z regularniejszych zawodników na swojej pozycji. Cechuje go wszystko to, co powinno cechować prawdziwego rozgrywającego. Dobry przegląd pola, efektywne penetracje, solidny rzut dystansowy. Moim zdaniem ścisła czołówka PG w lidze. Wolałbym mieć w swojej drużynie jego, niż Irvinga. Serio! Tak sobie przeanalizowałem ten mecz ze wszystkich stron i dochodzę do kilku wniosków, które kolejnej Ameryki nie odkryją... Cavs bez obrony, czego udowadniać nie trzeba, więc Lowry będzie miał sporo okazji nie tylko do wjazdów pod kosz, ale też szukania partnerów na dogodnych pozycjach do rzutu. Matchup z Irvingiem też raczej nie będzie stanowić problemu, przynajmniej wtedy, kiedy to przy piłce będzie Kyle. Irving do obrony się specjalnie nie przykłada lub po prostu nie jest dobrym obrońcą. Zwał, jak zwał. Mecz zapowiada się na wyrównany, więc i minuty dla PG Raptors wydają się być zagwarantowane, jeśli obędzie się bez żadnych nieoczekiwanych sytuacji, typu problemy z faulami, czy &quot;odpukać&quot; jakaś kontuzja. Co do samych asyst... Linia w teorii ustawiona o jedno oczko wyżej, niż jego średnia z tego sezonu, jednak wynika to z tego, że kilka pierwszych meczów ją zaniża. Ostatnio bywa już dużo lepiej, a patrząc na to, że w poprzednim sezonie przeciwko Cavs próg 7 asyst pękał z nadwyżką chyba w każdym spotkaniu ten bet robi się atrakcyjny. Oczywiście skład gospodarzy różnił się znacząco od tego teraźniejszego, ale obrona, czy osobnik Irving wciąż obecni (tzn. obrona nieobecna) ;)). Myślę, że propozycja godna poważnego rozważenia.

Milwaukee Bucks - Washington Wizards
Wizards -3,5 ✅✅ ????
1,961
Pinnacle​


Zastanawiałem się co wybrać... Suns, Wizards, czy Pelicans. Wybór drogą selekcji padł na tych drugich. Podobna sytuacja, jak w meczu opisywanym powyżej. Obie drużyny b2b, jednakże gospodarze mogli wpaść w jakąś traumę ulegając Raptors w sposób, który lepiej przemilczeć. Warto wspomnieć jedynie, że przewaga Toronto oscylowała już w okolicach 50 pkt. Wizards podbudowani zwycięstwem z Cavs powinni podtrzymać serię zwycięstw. Fakt, miejscowi mają kilku ciekawych zawodników, ale jednak praktycznie każdy z nich jest co najmniej o jeden krok za swoim odpowiednikiem z Wizards. Będę to powtarzał, ale powrót Beala jest niezwykle ważny dla Washington. Dodatkowa opcja w ataku (zapewne niejednokrotnie kluczowa), do tego lepsza obrona na obwodzie to są te elementy, które zapewnia Bradley. Dość szeroki skład. Wizards może nie są potentatem i mają pewne ograniczenia, ale jak pokazuje początek tego sezonu z ekipami pokroju Bucks radzą sobie bez zarzutów. Milwaukee to przede wszystkim dobra obrona, ale już też o tym wspominałem, że będą pod tym względem pikować w dół. Wczoraj Toronto obnażyło wszystkie defekty ekipy Kidda. Dodatni bilans gier, tylko jedna porażka u siebie, póki co miejsce premiowane awansem do fazy playoffs. Zejdźmy na ziemię. Poza wygraną z Miśkami reszta to zwycięstwa z ogórasami (sorry OKC, ale jeszcze 2,3 tygodnie tak będziecie wyglądać. ???? ). Wyniki lepsze, niż realna siła tego zespołu. Bucks nie przeskoczą pewnego poziomu, na który może się wznieść Wizards. Liczę na kontrolę meczu i pewne zwycięstwo graczy ze stolicy.

James powyżej 25,5 pkt ⛔⛔
1,80
Betsafe

Popieram przedmówców. Dodam, że Lebron w poprzednim sezonie w meczach z Raptors notował za każdym razem występy na poziomie 30 pkt i więcej (pisane z pamięci).

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik

Mijają 3 lata odkąd w NBA pojawili nam się bliźniacy Morrisowie, ten na zdjęciu to oczywiśćie Markieff, facet w tym sezonie naprawdę gra na miare oczekiwań zespołu, zaczyna brać na siebie ciężar gry (13 rzutów na mecz średnio ) średnia zdobywanych pkt to 15 podczas gdy career avg to 10.. mówi samo za siebie, jednakże to nie te statystyki skłaniają mnie do zagrania tego a nie innego gracza, otóż nakłania mnie do tego Luis Scola, który jest dziurą oborny Pacers, taka prawda, ponadto David West czy CJ Miles sa kontuzjowani także Hibbert+Scola będą przebywać na boisku zdecydowaną większość czasu gdyż ich zastępców po prostu brak, smaczku dodaje oczywiscie fakt ,że Scola grał w Phoenix i grał razem z Morrisem więc hmm, może Młody zawodnik PHX to wykorzysta? Zobaczymy, linia nie jest wysoka bo do jej pokrycia wystarczy 14pkt (czyli 1 mniej niż srednia ???? )
Markieff Morris Over 13,5 bet365 1,83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Oprócz podrzuconych już wcześniej typów na Raptors dorzucę jeszcze Betssonowski typ na Carmelo. Spotkanie nie będzie należało do specjalnie elekryzujących, może oprócz faktu, że 76ers mogą w końcu odnieść pierwsze zwycięstwo w lidze. Jednak do rzeczy, Carmelo jako jedyny w Nowym Jorku pokazuje odpowiedni do tej ligi poziom. Betsson zaproponował linię 1.5 na udane próby rzutów za 3 pkt. Na 13 spotkań Anthony takim osiągnięciem pochwalił się siedmiokrotnie, jednak co ważniejsze ostatnio robi to bardzo regularnie 5 na 7 poprzednich meczów. Kurs może nie powala na kolana, bo tylko 1.50, ale gdzieś na podbicie ako w sam raz. Przeciwnik najniższej klasy, więc oby lider Knicków cisnął dziś dwie &quot;trójki&quot;.
Typ:
- C.Anthony over 1.5 celnych &quot;3&quot; @1.50 - Betsson ✅
Typ na szybkości zaliczony już w drugiej kwarcie, łącznie trzy celne trójki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Timberwolves-Kings
Kings-3.5 1.37
W Minnesocie szpital Rubio,Young,Pekovic i Martin.Tym co im pozostało naprawdę nie wiem jak mieliby powalczyć z taką drużyną jak Kings.Cousins wymiata Gay to samo coś go tam go bolało ale jego ostatni mecz to popis.
Do tego DC na rozegraniu robi dobrą robotę.Ten mecz wygra Sacramento.
Cavaliers-Toronto
Toronto+8.5 1.40
Do końca nie byłem przekonany co zagrać w tym meczu ale gram handicap dodatni na Toronto.Zespół z Kanady jest tak stabilną,zorganizowaną drużyną że do końca powinni trzymać wynik na styku.Oni lubują się w takich meczach a potencjał jest spory w tej drużynie.Tak jak mówię choćby mieli przegrać to będą do końca trzymać się na styku i moim zdaniem linia wjedzie na miękko.
Ako.1.92 Unibet ✅
Do tego gram overa LBJ sporo już napisane już od rana to za mną chodziło dzisiaj James będzie robił dużo jestem o tym przekonany.Czy to wystarczy na zespół z Kanady?Nie jestem do końca przekonany wolę dlatego zaufać tylko LeBronowi z całej drużyny z Clevland.
LBJ over 26.5 1.85 Unibet ⛔
12 rzutów czyli idziemy w undery Jamesa...
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Washington Wizards
Typ: 2
Kurs: 1.64
Buk: Betsson
Lubię ekipe Bucks, podoba mi się ich gra i na początku sezonu prezentują się naprawdę przyzwoicie. Wczoraj niestety zagrali bardzo zły mecz i Toronto się po nich przejechało. Dziś może być podobnie, do Milwaukee zawita drużyna Wizards, podbudowana wczorajszym prestiżowym zwycięstwem nad Cleveland. Czarodzieje zagrali wczoraj dobry mecz, skutecznie ograniczając poczynania Kawalerzystów. Dziś są według mnie słusznym faworytem, mają lepszych zawodników na niemal każdej pozycji, forma wydaje się być niezła, a Bucks może wciąż towarzyszyć moralny kac po wczorajszym łomocie.
Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors
Typ: LeBron James powyżej 25,5 punkta
Kurs: 1.75
Buk: Betsson
Widziałem, że wiele osób stawia dziś na over LeBrona, nie za bardzo lubię podążać za resztą, jednak po zanalizowaniu wszystkich za i przeciw wydaje mi się, że jest to dobry typ. Cleveland wczoraj słabo zaprezentowało się w stolicy, James od kilku meczów nie błyszczy, a dziś naprawdę fajna okazja do rehabilitacji. Lider wschodu z Toronto będący na fali, to może być łakomy kąsek dla lidera Kawalerzystów. Raptors to ekipa, która leży Jamesowi, regularnie rzuca im dużo punktów. Dlaczego tak będzie moim również i dziś? W przeciwieństwie do meczu choćby ze Spurs, gdzie James był dobrze kryty i wiele piłek oddawał, dziś powinien brać grę na swoje barki, ponieważ nie będzie miał przy sobie żadnego dobrego obrońcy. Ani DeRozan, ani tym bardziej dosyć lichy fizycznie Ross nie powinni Jamesowi gry utrudniać w jakiś znaczący sposób i wydaje mi się, że Król rzuci dziś ponad 30 punktów. Czy to wystarczy na rozpędzonych Raptors? Nie wiem, ale z przyjemnością zasiądę do dzisiejszego spotkania by się o tym przekonać.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Minnesota Timberwolves - Sacramento Kings 1 -&gt; 4,70 -&gt; Ónibet

Kurs z kosmosu. 4,70 u siebie na Wolves z Kings? WTF. Sacramento jest w gazie, pierwszy raz od kilkunastu sezonów po 12 meczach mają dodatni bilans, Cousins wreszcie nie stroi fochów tylko robi swoją robotę, Gay wreszcie dojrzał i notuje przyzwoite cyferki, ale na litość boską to dalej jest Kings a nie jakiś contender więc nie rozumiem czemu buki wystawiły na nich dziś 1,20 on road. Dla mnie to porażka. Wchodzę w gospodarzy, i liczę się z ryzykiem wtopy. Ale dla mnie taki kurs to prezent. Owszem, Timberwolves zostali wczoraj zjechani wałkiem przez Spurs, brakuje Martina, Pekovica, ale nadal S5 nie wygląda źle. Jest 1 draftu Wiggins, jest Brewer który potrafi czasami nieźle odpalić, jest grający do przodu Mo Williams, a na ławce myślę że podbudowany po kapitalnym występie Bennett( 9/14 z gry w AT &amp; T Center) oraz Budinger który też potrafi odpalić jak strzelba za 3. Pamiętać należy o tym, że Kings to dalej drużyna która nie potrafi zagrać 1 pełnego meczu dobrze, zdarzają im się głębokie przestoje i runy drużyny goniącej. Z Portland i Memphis prowadzili ponad 20 pkt i przegrali. Czasami gubią się w obronie i tracą łatwe punkty po szkolnych błędach niczym z podstawówki. Należy pamiętać, że Kings to przede wszystkim DeMarcus Cousins, niepodważalny lider. Zarówno w ofensywie, jak i defensywie, nawet czasami co rzadko się zdarza na parkietach NBA wyprowadza piłkę ŚRODKOWY ???? Sporo piłek przechodzi przez centra gości, a trzeba pamiętać że jest to chłopak który łatwo może dać się sprowokować. Gram na gospodarzy. Kurs moim zdaniem za duży i tutaj maximum powinno być 3@. Jestem świadomy tego, że Timberwolves mogą przegrać, ale takie kursy w NBA się gra, zwłaszcza jak przyjeżdża zespół który nic wielkiego jeszcze nie osiągnął grając zespołowo. Pozdrawiam. Rambo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
edit:
ta drużyna to porażka, zbieranina gwiazdeczek, bez zmienników! na mistrzostwo w obecnym składzie nie mają szans...
Tak to właśnie jest, gdy się nie wie o czym mówi...
Myślałeś że LBJ przyjdzie do Cavs i od razu na 20 meczy będzie 20-0 i każdy minimum 20 punktami będzie dostawał?
Tak, także nie wierze że w Cavs aż taki chaos panuje ale ogólnie wszyscy wymagają od nich za dużo.
Mistrzostwo?? Nie rozśmieszaj mnie ta ekipa potrzebuje czasu na razie to LBJ czy Irving próbują współpracować ze sobą.
Wczesniej PO to dla Cavs było coś i jeżeli Cavs wejdzie do PO to będzie bardzo dobrze..
A ty mówisz Mistrzostwo? na pewno nie jeszcze teraz.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
24/11/2014 3:30 CET
Los Angeles Lakers - Denver Nuggets over 218.5
1.95 (Pinnacle)
5/10
Myślę, że Lakers znowu stracą wiele punktów, ale tym razem rzucą ich także dużo. Denver gra stylem up-tempo i ma jedno z najlepszych temp akcji w NBA. Lakers ma ogromne problemy z drużynami, które nastawione są na atack (zazwyczaj kończy się to wysokimi porażkami) i gra lepiej z defensywnymi ekipami (wygrane z Charlotte, Atlantą, Houston bez Howarda, oraz dobrze zagrali w Memphis i pokryli handicap).
Lin, Kobe i Boozer większość czasu robią sobie wielkie jaja z obrony i mają wiele śmiesznych błędów. Boozer i Kobe całą swoją siłę skupiają na ataku i myślą tylko o tym. Denver ma wielu zawodników, którzy kochają biegać, a taka taktyka jest dobrym rozwiązaniem na słabych w obronie Lakers.
Dużym wzmocnieniem dla Lakersów jest powrót z kontuzji - Nicka Younga. To bardzo dobry strzelec i Lakers mają z nim bilans 2-1. Z Youngiem atak Lakers jest lepszy i jest to dużo wzmocnienie względem minut drewnianych Henry&#39;ego i Johnsona.
PS. Dla ciekawskich, którzy wypytywali. Na Bettingadvice mam nick Raffie i niczego sobie od niego nie kopiuje, bo to moje konto.
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Al Jefferson over 21,5 pkt @1,80 Expekt ✅ 22

Dzisiaj Charlotte przyjeżdża na Florydę na mecz z Miami. Proponuję over punktowy centra gości. Big Al jest liderem swojej drużyny, w ostatnich meczach to głownie on ciągnie ich grę. Miami słabo broni strefę podkoszową. Zazwyczaj centrzy drużyn przeciwnych mają ogromne pole do popisu i wykręcają dobre cyferki w meczach przeciwko Heat. Jefferson bardzo silny, atletyczny zawodnik spokojnie powinien sobie dać dzisiaj radę i ogarnąć overa. W tym sezonie już raz grali przeciwko sobie i Big Al rzucił w tamtym meczu 28 punktów. Expekt oferuje linię 21,5 pkt, gdzie większość buków ma 23,5. Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Miami Heat - Charlotte Hornets 1 1.74 Bet365 94:93 ✅✅

Jak dla mnie perełka nocy, taki kurs na wicemistrzów vs patałachy z Charlotte to jest jakieś nieporozumienie, które zamierzam skrzętnie wykorzystać odbierając bukmacherom trochę pieniążków. Przyjezdni przegrali ostatnie 4 spotkania w tym ostatnie 2 w strasznie frajerski sposób. Grali na wyjazdach siedmiokrotnie z czego wygrali zaledwie raz. Z Magic roztrwonili w 1,5 kwarty 20 pare punktów! Miami nawet bez Wade&#39;a powinno na spokojnie dać radę grając u siebie. h2h bardzo korzystne, ostatnie 11 kolejnych meczów na korzyść gospodarzy.

nizej

dostalo wciry ale na wyjezdzie a nie u siebie a ja mam na mysli mecze domowe. Co jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu ze 2x z tak slabym zespolem nie polegną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Y 0

ynex

Użytkownik
Miami Heat - Charlotte Hornets 1 1.74 Bet365

Jak dla mnie perełka nocy, taki kurs na wicemistrzów vs patałachy z Charlotte to jest jakieś nieporozumienie, które zamierzam skrzętnie wykorzystać odbierając bukmacherom trochę pieniążków. Przyjezdni przegrali ostatnie 4 spotkania w tym ostatnie 2 w strasznie frajerski sposób. Grali na wyjazdach siedmiokrotnie z czego wygrali zaledwie raz. Z Magic roztrwonili w 1,5 kwarty 20 pare punktów! Miami nawet bez Wade&#39;a powinno na spokojnie dać radę grając u siebie. h2h bardzo korzystne, ostatnie 11 kolejnych meczów na korzyść gospodarzy.
Przecież Miami ostatnio dostało wciry od Charlotte ...
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers.

Dzisiaj zajmuję się tym meczem. W FedEx forum dojdzie do spotkania pomiędzy liderem konferencji Zachodniej Mempis Grizzlies a drużyną LA Clippers, która z meczu na mecz coraz bardziej się rozkręca. Dziś wybrałem na to spotkanie 3 zdarzenia, które według mnie mają duże szanse powodzenia. 1) Zach Randolph over 28,5 pkt + zbiórki. W tym sezonie średnio 16,5 PPG oraz 12,1 RPG. Sądzę, że dzisiaj pod koszem po obu stronach będzie ogromna walka, Randolph &amp; Gasol potrafią bardzo dobrze bronić strefę podkoszową, w ataku Randolph to również pożyteczny zawodnik, i dzisiaj z Griffinem powinien sobie poradzić. Linia nie odstrasza, zwłaszcza że Z-Bo ostatnio notuję bardzo dobre występy. Z LAC zawsze też lubił grac i wykręcał porządne cyferki. 2) Chris Paul over 27 pkt + asysty. CP3 ostatnio rzuca więcej i na lepszej skuteczności. Dzisiaj pod koszem będzie dużo walki, Jordan i Griffin na pewno będą grać mniej sami niż to zwykle bywa, dlatego ktoś musi wziąć sprawy w swoje ręce i stawiam właśnie na CP3. Z S5 Clippers wydaje się że to PG gości ma najlepszy matchup. Linia 27 pkt + asysty spokojnie do pokrycia. 3) Poniżej 199 pkt w meczu. Uważam, że ten mecz to nie będzie up tempo tylko spokojna wolna gra, bo Memphis strzeliło by sobie w kolano grając run &amp; gun z LA Clippers. Tylko swoją, poukładaną wolną koszykówką mogą Memphis wygrać ten mecz. Memphis to obecnie 3 najlepsza defensywa NBA, traci w tym sezonie średnio 92,5 OPPG. LA Clippers i myśl szkoleniowa Doca Riversa, czyli bez względu na swoje zdobycze punktowe, gra obronna zawsze musi stanowić podstawę koszykówki. Linia moim zdaniem zawyżona, w tym meczu nie widzę jakoś żeby oba zespoły przekroczyły 200 pkt. Bardziej sądzę, że ten mecz będzie przypominał mecz w PO niż trening strzelecki. Pozdrawiam. Rambo


E: Chris Paul over 27 pkt + ast ZWROT
Under 199 w meczu ✅
Zach Randolph over 28,5 pkt + zbiórki ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
Miami Heat - Charlotte Hornets
Charlotte Hornets - 3 2,55⛔ bet365​

Witam, dzisiejszej nocy wybrałem spotkanie pomiędzy Miami Heat, a Charlotte Hornets. Według bukmacherów Ci pierwsi są faworytami. Niestety nie mogę się z tym zgodzić. Drużyna Miami po ruchach kadrowych, które miały miejsce tego lata straciła na sile. Bosh i spółka mogą pochwalić się rekordem 7 w i 6 l. Na przeciw nich stanie drużyna Jordana.Dlaczego gram przeciwko Miami? Po pierwsze drużyna ta jest b2b, ponadto grają dzisiaj bez Wade&#39;a I Norrisa Cole&#39;a. (http://www.rotoworld.com/headlines/nba/0/basketball-headlines?rw=1). Dodatkowym atutem dla mnie jest fakt, że w tym sezonie oba zespoły już się spotkały i Miami w mocniejszym rosterze niż obecnie przegrali z szerszeniami. Kluczową postacią na pewno bedzie Big Al. Jak wiadomo nie od dziś Miami pod koszem ma problemy, które z pewnością wykorzysta Jefferson.
 
T 5

tommy-jonsson

Użytkownik
Kenneth Faried over 12,5 pkt marathonbet
Liczę, że dzisiaj będzie strzelanka punktowa w LA, a nawet jak trochę gospodarze próbują pobronić to i tak Ty Lawson powinien z łatwością mijać obrońców Lakers co umożliwi mu dużo asyst, między innymi do Farieda. W zeszłym roku Faried przeciwko Lakers rzucał 21, 17, 32. Więc w każdym meczu zaliczał over.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Na szybkości, bo mało czasu do meczu. Na dzisiaj propozycja Zacha Randoplha z Memphis. Over w zbiórkach bardzo prawdopodobny, gdyż ostatnio dopisuje silnemu skrzydłowemu Grizzlies forma. Poprzednie cztery spotkania to bilans zbiórek 22 - 7 - 18 - 16. Popisem był przede wszystkim mecz z Detroit, gdzie zaliczył, aż 13 zbiórek ofensywnych. Ogólnie zawodnicy gospodarzy nieźle zbierają pod atakowanym koszem, średnio 11 zbiórek na mecz. W tej samej klasyfikacji Clippers są na szarym końcu. W zbiórkach defensywnych różnica w średniej jest niewielka, ale jednak na korzyść Memphis. Pod koszem gości DeAndre Jordan, specjalista od zbiórek, jednak zdecydowanie bardziej wartościowym graczem z większym wachlarzem możliwości jest dla mnie Randolph. Sądzę, że 12 zbiórek w całym meczu jest w stanie osiągnąć, przy założeniu, że kilka uda mu się zaliczyć pod koszem Clippers.
Typ:
- Z.Randolph over 11.5 zbiórek @1.70 - Betsson ⛔
Dzień Gasola, który pozamiatał Clippers 30 pkt + 12 zb. Zach w cieniu, z ośmioma zbiórkami i całą czwartą kwartą przesiedzianą na ławce.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Wade nie ma już od dłuższego czasu. Wczoraj grali znacznie trudniejszy mecz i to na wyjeździe i wygrali. b2b jest jedynym minusem po stronie Heat w tym spotkaniu. Bosh na prawde w dobrej formie. przy rosterze z LBJ nie dostawal tyle pilek co teraz czy za czasow Raptors. Zarowno w Raptors jak i teraz potwierdza ze jest materialem na lidera. U Hornets wiadomo najwieksze zagrozenie Big Al, ale sam meczu nie wygra. Pozostali gracze bardzo chimeryczni. Kibicuje Charlotte bo lubie ta druzyne jednak sa znacnzie slabsi od Miami wiec grzechem nie byloby zagrac takiego kursu na gospodarzy. Do tego Warriors -7.5 i dubelek z apatytcznym kursem ponad 3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Houston – New York
Z poniedziałku na wtorek 02:00
Typ: over 25,5 punktu James Harden
Kurs: 1,75
Bukmacher: Fortuna

Najważniejsze informacje dotyczące tego typu to nieobecności w dzisiejszym meczu Patricka Beverleya (12,6 punktu na mecz) i Dwighta Howarda (18,8 punktu na mecz) https://twitter.com/HoustonRockets/status/536924602203521024. Pod ich nieobecność dużą część punktów będzie musiał nadrobić „Brodacz”. Harden notuje 24,4 punktu na mecz przebywając na parkiecie 37,5 minuty. Szczególnie pod nieobecność Beverleya (zastąpi go Isaiah Canaan) Harden będzie miał na swoich barkach więcej odpowiedzialności za rozegranie, ale także za punktowanie. W zeszłym sezonie przeciwko Nowemu Yorkowi, James zanotował 37 i 36 punktów. Goście tracą średnio 99,6 punktów na mecz i bardzo słabo bronią przeciwko rzutom za 3 punkty (średnio rywale rzucają im 9,4 „trójek” na 22,4 próby i skuteczności 42,3 %). Natomiast Houston lubuje się w rzutach za łuku trafiając aż 12 prób na mecz. Harden też oddaje dużo trójek (6,5 na mecz), więc tym elementem z pewnością powiększy swój dorobek punktowy. Jeśli tylko nie będzie blowoutu to z pewnością Harden powalczy o dużo punktów.
Wynik: 36 punktów
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Ktoś ma informacje na temat tego, czy do składu Chicago wracają dziś Rose, Gasol lub Gibson ?
Rose dziś lub na następny mecz, Gasol niby dziś, ale nie ma potwierdzonej info.
Jego status dziś z rana to &#39;probable&#39;
http://www.rotoworld.com/player/nba/1476/derrick-rose
http://probasketballtalk.nbcsports.com/2014/11/24/derrick-rose-says-hamstring-is-pain-free-still-unsure-whether-hell-play-tonight-at-jazz/
Taj : http://www.rotoworld.com/player/nba/1628/taj-gibson
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom