>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Skoki narciarskie 2014/1015 - Klingenthal (21.11 - 23.11.2014)

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Pomimo braku Stocha, nie byłbym aż taki pewien co do wszystkich tutaj hurraoptymizmów i wszystkich typów przeciwko Polsce. O ile Japonię można jeszcze grać i to że Żyła najlepiej skoczy z Polaków bo to dosyć fajne zakłady są to o tyle upychanie kasy na Czechów, Słoweńców czy jak tu już i na hp pojawiają się głosy że nawet brak top6 stawiać.
Powiem w ten sposób, Żyła swoje zrobi, Ziobro gorzej jak wczoraj już nie skoczy, na treningach dobrze to wyglądało wczorajszy jego skok w kwalach to był po prostu pech niesamowity trafił na brak wiatru, to samo spotkało na przykład Koivurante z Finalndii.
Hula z Kubackim to taki sam poziom jak Matura i Hajek to samo Słoweńcy Tepesem, Hvalą czy Kranjcem. Poza tym wczorajszy wyskok Koudelki był przy punktacji za wiatr -2,8 w porównaniu do Żyły który miał zdecydowanie gorsze warunki i dostał +4,8.
blaise - zostaw te mądrości dla siebie lub kogoś innego i ochłoń trochę bo widzę że już ciśnienia nie trzymasz
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Poczytaj najpierw o czymś takim jak VALUE i dopiero tutaj praw mądrości, bo nikt jeszcze się nie spuszcza i nie wydaje zarobionych pieniędzy.
E: no teraz już można szampany otwierać
 
xavier106 181

xavier106

Użytkownik
tinypic.pl/oo3c80mow19n
tinypic.pl/cjmsuamfqe66
tinypic.pl/f5hbljj7bu97
Przygotowałem sobie zestawienie skoków treningowych i kwalifikacyjnych zawodników, którzy jutro wystąpią w konkursie indywidualnym. Wszystko robiłem dość skrupulatnie, więc błędów być nie powinno. Może komuś się przyda.
tinypic.pl/mycu49qzycgl
tinypic.pl/7de5dz0clg0q
tinypic.pl/4b20zyrffr0r
Moja propozycja się spodobała, więc idę za ciosem. Konkurs indywidualny jutro. Zaktualizowałem dzisiejsze skoki (trening + konkurs drużynowy) zawodników, którzy wystąpią jutro w konkursie. Mam całe zestawienie w excelu, gdyby ktoś był zainteresowany to chętnie wyślę, proszę o podanie maila w pw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kasai - Takeuchi 2 2,33 Betsafe⛔

Jak dla mnie para z tych 50/50. Jeden jak I drugi skacze tu bardzo dobrze. Warto zauwazyc ze troche lepsze noty za styl dostaje Takeuchi co przy podobnych odleglosciach moze miec znaczenie. To tyle na poczatek bo poki co oferta slaba a ten kurs mi sie podoba.
Betsafe ma pare z Kouivoranta...
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Fannemel - Ammann @ 1 @ 1,92 Betsson
Jak dla mnie petarda. Simi tak na prawdę dobrze skakał tu jedynie podczas dzisiejszego konkursu. Dobrze, ale i tak gorzej od Norwega. Fannemel jest w mega gazie. Widać, że ta skocznia mu leży o czym świadczą fantastyczne skoki nawet gdy warunki są beznadziejne (podczas I treningu przy mocnym tylnym wietrze odleciał na 146metr!) Ammann jak to Ammann. Na treningach słaby, a w konkursie pokazał moc szczególnie podczas pierwszego dzisiejszego skoku. Szwajcar jest jednak nierówny co pokazał dziś w drugim skoku. Mimo zdecydowanie lepszych warunków wylądował 7,5 metra bliżej.Stylowo lepszy Anders, szczególnie przy lądowaniu które Simi zawsze markuję lub przy dalekim skoku ląduje na dwóch nogach. Typ to może nie peFFa, ale takie mocne 4/10 można przyłożyć bo po takim kursie warto.
Do tego dokładam:
Żyła - Shimizu @ 1 @ 1,57 Betsson
Piotrek jest w mega gazie co pokazuje w treningach i pokazał dziś w konkursie. Sam przyznaje, że ta skocznia mu &quot;leży&quot; i potrafi tu daleko latać nawet gdy te warunki są gorsze. Szczerze liczę, że Piotrek jutro sporo namiesza i będziemy go widzieć w TOP 10. Japończyk dziś zaprezentował się najsłabiej w swojej ekipie, ale i tak te wyniki były dobre. Reruhi swój pierwszy skok oddawał w warunkach lepszych niż Piotrek i miał rozbieg o jedną belkę wyżej, a mimo to z Polakiem przegrał o 5,6pkt. W drugiej serii gdy zawiało już z tyłu Japończyk doleciał do 130m co w dużej mierze zaważyło na złocie dla Niemiec, a nie Japonii.
AKO: 3,01 [4/10] Betsson

Póki co tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Koudelka vs. Fannemel - 1 - 1.50 Betclic ✅

Czech dzisiaj skakał jak natchniony, pokazął to już podczas wczorajszych kwalifikacji - forma z sezonu letniego przełożyła się na zimę, jutro na pewno będzie w ścisłej czołówce. Fannemel dziś oddał drugi bardzo dobry skok w drużynówce, jednak z doświadczeń z poprzedniego sezonu mogę stwierdzić, że nie ma on chłodnej głowy na konkursach i w decydujących momentach po prostu pali. Stawiam na pewniaka &#39;Koudiego&#39;.
Richard Freitag vs. Piotr Żyła - 2 - 1.85 - Betclic ⛔
Żyła to też zawodnik, który już od pierwszych skoków w Niemczech przejawia dobrą formę. Dzisiaj uzyskał 137 metrów w konkursie drużynowym, gdyby nie jego koledzy, na pewno powtórzyłby tą odległość podczas drugiej serii. Freitag skakał również bardzo dobrze, ale w konkursach nie potrafił przełozyć skoków z serii treningowych czy kwalifikacji. Typ mocno ryzykowny, ja podejmuje to ryzyko ???? .

Lauri Asikainen vs. Vincent Descombes Sevoie - 1 - 1.60 - Betclic
⛔
To, co dziś pokazał Fin było niebotyczne, dwa skoki 141 i 140,5 metra pociągneły jego drużynę do 4. miejsca, fińskie skoki wracają do gry! Jutro jest dla mnie pretendentem do pierwszej dziesiątki, drużynówka go mocno uskrzydliła. A Francuz? Zaliczył dobre quali, jednak nie wydaje mi się żeby w konkursie odegrał znaczącą rolę. Gram ten typ, dla mnie pewniak.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Kasai - Schlierenzauer 1 @1.65 Unibet✅
Ciężko typować w tej parze przeciwko Noriakiemu. Japończyk od początku prezentuje wysoką formę. W dzisiejszym konkursie drużynowym skoczył 2 razy bardzo dobrze - 136.5 oraz 136 metrów. Gregor poprzedni sezon raczej słaby. Ten też zaczął słabo, dzisiaj jedynie 125 i 129.5 metra. Noriaki skacze nieco gorzej stylowo od Gregora, ale mimo to wróżę mu zwycięstwo w tej parze.
Kofler - Tepes 2 @2.55 Unibet✅
Koffi w drużynówce słabo się zaprezentował. Tepes również bez rewelacji, ale solidnie. Na treningu przed konkursem również lepszy był Słoweniec. Oceny za styl również otrzymywał lepsze. Jurij nawet gdy miał gorsze warunki skakał lepiej. W tym kursie widzę po prostu delikatne value, i gram wyższy kurs ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szef10 216

szef10

Użytkownik
Betsson się posrał ???? Kurs na Fannemela spadł do 1,53 a na Żyłę do 1,45. Mało tego anulowano mi zakład bo złapałem po kursach wyżej. Jest sens pisania do nich?
Nie ma sensu w ogóle grać u nich. Też miałem u nich takie sytuacje do tego dali mi limity do 7 zł ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Kraft - Diethart 1 @ 1.55 Unibet ✅ 2-40
Nic tylko brać. Lider Austriaków (choć przy obecnej formie kolegów, nie jest to jakieś wielkie osiągnięcie) kontra gość, który nie znalazł uznania w oczach trenera, by znaleźć się w składzie jak się okazało 8. ekipy drużynowych zawodów. Skaczą prawie obok siebie, dzieli ich Andreas Wellinger, więc raczej warunki podobne. Kraft był lepszy od Dietharta w każdej serii treningowej. W kwalifikacjach, które obaj mogli traktować ulgowo Stefan lepszy o 9 metrów mimo gorszych warunków.
Kasai - Szliri 1 @ 1.55 Unibet ✅ 6-15
Szliri w totalnej rozsypce i bez cienia dawnej formy. Noriaki na drugim biegunie, przechodzi drugą młodość, cały czas skacze daleko i równo. Jedyny mankament jest taki, że dość często ma problemy przy lądowaniu. Odległościowo jednak w normalnych warunkach spokojnie &quot;łyknie&quot; Austriaka. Wystarczy spojrzeć na noty obu panów z drużynówki:
Kasai: 137.7, 135.6 łącznie=273.3pkt
Szliri: 124.8, 124.2. łącznie=249pkt
Co tutaj w ogóle porównywać. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie -Puchar Świata Klingenthal
Godzina: 10:15
Zdarzenie: Top3
Typ:Fannemel A. 4 miejsce, wyleczył mnie w drugiej próbie ;)
kurs:4.0 ⛔
Bukmacher: Betsson
Na jutro zdecydowałem się na bardzo ryzykowny typ, że Norweg Anders Fannemel zakończy zawody w Klingenthal na pozycji medalowej. Biorąc pod uwagę wszystkie skoki jakie oddał podczas zawodów, kwalifikacji i treningów skakał najrówniej i nie miał żadnego słabszego skoku, który mógłby utwierdzić mnie w fakcie, że w konkursie indywidualnym będzie poza czołówką. Jeśli chodzi o suche statystyki to po kolei: Na pierwszym treningu oddał najdłuższy skok ze wszystkich 146m, na drugim treningu skok na 135,5 m dał mu 5 miejsce, w kwalifikacjach do turnieju indywidualnego skok na 139,5 m dał mu 3 miejsce, w treningu przed drużynówką skok na 135m dał mu 2 miejsce, 1 skok w drużynówce na 136,5m był 6 wynikiem i ostatni skok w drużynówce na 144m dałby mu 1 miejsce w serii. Jeśliby policzyć łączną notę dwóch skoków w drużynówce zająłby 3 miejsce za Koudelką i Asikainenem. Wszystkie skoki równe i w czołówce jak dla mnie obok Koudelki faworyt do wygrania jutrzejszego konkursu.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wszystko Unibet.
Kasai - Schilenzauer opisany I ja sie z tym zgadzam.✅
Bardal - Prevc 1 1,60⛔

Norweg skacze rowno i powtarzalnie co najwazniejsze i przy tym otrzymuje wysokie noty. Poczatek w wykonaniu Slowenca niezly jednak nie sadze aby byl w stanie na chwile obecna oddac dwa rowne skoki.
Dubel Kasai + Bardal = 2,48

Hayboeck - Damjan 2 1,90⛔

Podczas treningow Hayboeck bardzo dobrze skakal jednak w druzynowce zaprezentowal sie bardzo slabo. Sloweniec natomiast odwrotnie treningi slabe a turniej calkiem dobrze i o wiele lepiej wypadl niz rywal z pary.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Koudelka vs. Fannemel - 1 - 1.50 Betclic

Czech dzisiaj skakał jak natchniony, pokazął to już podczas wczorajszych kwalifikacji - forma z sezonu letniego przełożyła się na zimę, jutro na pewno będzie w ścisłej czołówce. Fannemel dziś oddał drugi bardzo dobry skok w drużynówce, jednak z doświadczeń z poprzedniego sezonu mogę stwierdzić, że nie ma on chłodnej głowy na konkursach i w decydujących momentach po prostu pali. Stawiam na pewniaka &#39;Koudiego&#39;.
Czytam i myślę, myślę i się zastanawiam. I nie widzę żeby dziś był 1 kwietnia, Ty naprawdę grasz tę pare? Ty naprawdę grasz Romana Koudelke po 1.50? Jeśli tak to super, mam nadzieje że namówisz do tego wiele osób i kurs na Norwega będzie jeszcze lepszy. Do rzeczy, para dwóch świetnie latających tu zawodników którzy pokazuja że są w gazie, a skoki powyżej 140 metrów nie są dla nich problemem. Przecież to para 50/50 i tylko wariat zagra po takim kursie na Koudiego. Stać ich na wiele i jednego i drugiego, jutro warunki takir piekne mają nie być, początek sezonu i z regularnoscia tez może być różnie. To są skoki, takich par się nie gra na tego który był troche lepszy, w takkch parach gra sie value, a takowe jest na Fannemela. Bo szanse tu są co najwyżdj 55/45 na korzyść Romana. PS: Dzisiaj Norweg jakoś nie palił swoich prób tylko wrecz przeciwnie. I prosze nie odbierac tego postu źle tl jedynie agresywna krytyka typu. ;)
Ciezko pisac z telefonu ale typ na Kasai wydaje sie byc swietny. Gregor zavubiony, ciekawe jak dlugo buki beda bazowac jedynje na jego nazwisku przy wystawianih par. Kasai zaskakuje ale zaskakuje pozytywnie, moc w nogacb jest odleglosc tez. Wedlug mnie warto rowniez grac w tej parze na niego. Juz nie wspomne ze kurs o 0.5 mniejszy od powyzszego typu a jak zupelnoe inna sytuacja. ;)
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Czytam i myślę, myślę i się zastanawiam. I nie widzę żeby dziś był 1 kwietnia, Ty naprawdę grasz tę pare? Ty naprawdę grasz Romana Koudelke po 1.50? Jeśli tak to super, mam nadzieje że namówisz do tego wiele osób i kurs na Norwega będzie jeszcze lepszy. Do rzeczy, para dwóch świetnie latających tu zawodników którzy pokazuja że są w gazie, a skoki powyżej 140 metrów nie są dla nich problemem. Przecież to para 50/50 i tylko wariat zagra po takim kursie na Koudiego. Stać ich na wiele i jednego i drugiego, jutro warunki takir piekne mają nie być, początek sezonu i z regularnoscia tez może być różnie. To są skoki, takich par się nie gra na tego który był troche lepszy, w takkch parach gra sie value, a takowe jest na Fannemela. Bo szanse tu są co najwyżdj 55/45 na korzyść Romana. PS: Dzisiaj Norweg jakoś nie palił swoich prób tylko wrecz przeciwnie. I prosze nie odbierac tego postu źle tl jedynie agresywna krytyka typu. ;)
Zgadzam sie z Tobą, typ z grupy stawiamy na parzyste lub nieparzyste, albo orła i reszkę. Może wejdzie ale kurs nie powala...
 
luxik23 191

luxik23

Użytkownik
J.Damjan-R.Velta 1 @ 1.72 bet365

Gram dość odważnie na Słoweńca ponieważ Velta spisuję się tutaj przeciętnie.
Wczoraj w konkursie drużynowym w 1 skoku Damjan trafił na gorsze warunki i uzyskał 128m , ale już w drugim skoku skakali w podobnych warunkach i uzyskał 134 gdy rywal 129.5 . Mimo tego Słoweniec okazał się lepszy o niecałe 5pkt. Dodam,że w kwalifikacjach Damjan okazał się też lepszy o 8.1 pkt ! ????
POMOGŁEM ?! KLIKNIJ &quot;DZIĘKI&quot; !
POWODZENIA
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Kot vs Ziobro |1| kurs:1,50✅
W tej parze stawiam na Maćka.Ziobro wczoraj w drużynówce potwierdził,że jest w bardzo słabej dyspozycji na początku tego sezonu.W kwalifikacjach pomiędzy nimi było tylko dwa metry różnicy na korzyść Kota i trzeba otwarcie przyznać,że Maciek też w rewelacyjnej formie na początku sezonu nie jest.Jednak patrząc z szerszej perspektywy uważam,że to właśnie on jest lepszym skoczkiem od Ziobry i dziś zajmie wyższą pozycję.
Wellinger vs Freitag |1| kurs:1,60✅
Stawiam na Andiego.W tamtym sezonie tutaj drugie miejsce,w tym potwierdza,że skacze mu się tu dobrze.Skoki na dużym luzie i przede wszystkim i wczoraj i w kwalifikacjach w piątek był lepszy od Freitaga,który skacze tutaj również dobrze ale wygląda na ciut słabszego od swojego rodaka.
Bukmacher:Fortuna
Asikainen vs Descombes |1| kurs:1,57⛔
Fin odpalił wczoraj dwie petardy po ponad 140 metrów.W kwalifikacjach również dobry skok,więc widać,że Lauri ma tutaj na tej skoczni powtarzalność.Jego rywal w tej parze,to Francuz,który podobnie jak Asikainen w tamtym sezonie skakał przeciętnie.W kwalach był minimalnie lepszy od Fina jednak po tym co wczoraj pokazał Asikainen moim zdaniem to właśnie jego ustawia jako faworyta tej pary i tak też typuje.
Bardal vs Prevc |1| kurs:1,50⛔
Potencjał obu zawodników podobny jednak patrząc na dotychczasowe skoki obu w Klingenthal to Norweg jest tutaj mocniejszy.Myślę,że dziś potwierdzi to i zajmie od Słoweńca wyższą pozycję w końcowym rozrachunku.

Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 29

belcio

Użytkownik
Czy Anders Bardal będzie w Top 4? NIE (1,75) bwin

Czy Severin Freund znajdzie się w top 4? NIE (1,85) bwin

Anders Fannemel - Peter Prevc 1(1,93) expekt

Początek sezonu więc jeszcze dużo znaków zapytania ale mamy już pierwsze objawienia takie jak Koudelka czy Fannemel, widać że Norwegowi służy skakanie w Klingenthal, rewelacyjne treningi pierwsze i piąte miejsce, seria próbna drugie miejsce i nieoficjalne wyniki inwidualne drużynówki trzecie miejsce gdzie Prevc miał ósmy wynik, najbardziej Prevc zbliżył się do Fannemela w serii próbnej gdzie był czwarty ale tu Norweg też był wyżej, Prevc nie miał też tak dobrych treningów, wiadomo Prevc to jeden z największych talentów skoków tak młody zawodnik a już tak dużo osiągnął, jestem pewny ze w przekroju całego sezonu będzie zdecydowanie lepszy od Norwega ale ten weekend powinnien należeć do Fannemela.
Zarówno Freund jak i Bardal nie zachwycili w treningach ale gdy już przyszło do skakania o stawkę to i wyniki zdecydowanie się poprawiły, kandydatów do top4 jest naprawdę wielu pewnym wydaje się Koudelka, dochodzi też dobra forma Fannemela, Austriacy także mogą lepiej zaprezentować się aniżeli w drużynówce, Japończycy też są mocni, szczególnie weteran Kasai jak znajdzie się w top 4 to się nie zdziwię, Stoch to jest zagadka zazwyczaj ma słabe początki sezonu, Prevc może wskoczyć do top 4, Ammann dobra forma, Wellinger także wydaje się w formie. Freund wczoraj nie najlepiej w pierwszym skoku dlatego w nieoficjalnych wynikach inwidualnych drużynówki był dziewiąty, Bardal był czwarty i zmieścił się w top 4 i o 0,6pkt był lepszy od piątego Ammanna.
 
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik

Skoki narciarskie, Klingenthal, konkurs indywidualny.
Data: 23.11.2014, godzina: 11:30
Peter Prevc - Anders Fannemel
Typ: Anders Fannemel
Kurs: 1.93 (Betclic)​


Prevc 5. 263.9 - Fannemel 4 268.4 ✅✅✅

Patrząc w jakiej formie są obaj zawodnicy od pierwszego piątkowego treningu, do wczorajszego konkursu drużynowego, z lepszej strony prezentuję się Norweg. Co najważniejsze nie faluję formą, od pierwszego skoku na obiekcie w Klingenthal jest w ścisłej czołówce. I trening rozpoczął od zwycięstwa, gdzie przy niekorzystnym wietrze w plecy poszybował na 146 metr, co było tylko o 1.5 metra gorszym lotem od rekordu skoczni, otrzymując notę 102.7 pkt. Dla porównania Słoweniec z obniżonej o dwie platformy belki, i przy porównywalnym wietrze w plecy skoczył 122.5 metra, co dało mu 22 miejsce, z notą 75.4 pkt.

W II treningu Fannemel przy nieznacznie korzystnym wietrze pod narty, ze skokiem na 135.5 metra uplasował się na 5 miejscu z notą 75.6 pkt. Peterovi Prevcovi kompletnie nie wyszedł skok, chociaż warunki pogodowe miał korzystne i uzyskał dopiero 30 wynik, a skok na 125.5 metr dał mu notę 58.9 pkt.

Przyszedł czas na kwalifikację, gdzie Słoweniec nie musiał się sprężać, jednak porównując go do tych zawodników, którzy mieli pewne miejsce w dzisiejszym konkursie, to uzyskał on 6 rezultat na 9 zawodników, a skoczył na odległość 131.5 metra, w bezwietrznych warunkach. Anders musiał się kwalifikować, i zrobił to bez większych problemów. Uzyskał 3 wynik, 135.5 metra, z lekkim wiatrem pod narty dało mu notę 135.5 pkt.

Przed wczorajszym konkursem drużynowym odbyła się seria próbna, gdzie zawodnicy uplasowali się blisko siebie, ale znów górą był Fannemel, który oddał skok na odległość 135 metrów, i z notą 80.5 pkt, zajął 2 miejsce. Peter Prevc skoczył o metr bliżej, co dało mu 4 pozycję, z notą 79.1 pkt.

We wczorajszym konkursie drużynowym zdecydowanie górą był Fannemel, który łącznie za 2 skoki uzyskał notę 285.8 pkt, co dałoby mu indywidualnie 3 miejsce, natomiast Prevc z notą 276.4 uplasowałby się na 8 pozycji. W pierwszej serii dużynówki Fannemel uzyskał 136 metrów, z lekkim wiatrem w plecy, uzyskał notę 139.9 (54 pkt za oceny). Słoweniec skoczył na odległość 129 metrów, z obniżonej o dwie platformy belki, z podobnym wiatrem w plecy, co Fannemel, dało mu to notę 134.2 pkt (53.5 pkt za oceny). W II serii, to popis Norwega, który po raz kolejny skoczył powyżej rozmiaru skoczni, uzyskał 144 metry, z lekkim wiatrem pod narty, a jego skok został oceniony na łączną notę 145.9 pkt (53 pkt za oceny). Utytułowany Prevc natomiast skoczył 5 metrów bliżej, z obniżonej o jeden stopień belki, w podobnych warunkach, a łącznie jego skok został oceniony na 142.2 pkt (55.5 za oceny!).

Jeżeli podsumujemy wszystkie punktowane skoki, które oddali zawodnicy w ten weekend, to Fannemel uzyskałby 544.6 pkt (108.92 pkt na skok), a Prevc 490.1 (98.02 pkt na skok).

Według mnie jest value w tym typie, jednak patrząc na to, że są to skoki narciarskie, to liczę się z tym, że takie czynniki, jak wiatr, oceny za styl, czy zmienianie belek może wpłynąć na wynik, jednak patrząc czysto statystycznie na typ, wydaję się według mnie dobry.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom