>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Euro Cup 2014/2015

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
EuroCup Basketball 2014/2015



REGULAR SEASON TEAMS:

Artland Dragons
ASVEL Lyon Villeurbanne
Baloncesto Seville
Banvit Bandirma
Belgacom Spirou Charleroi
Besiktas IF
Brose Baskets Bamberg
Buducnost VOLI Podgorica
CAI Zaragoza
CEZ Nymburk
CSU Asesoft Ploiesti
EWE Baskets Oldenburg
Grissin Bon Reggio Emilia
Gran Canaria
Hapoel Jerusalem
JDA Dijon
Khimki Moscow Region
Krasny Oktyabr Volgograd
Lietuvos Rytas Vilnius
Lokomotiv Kuban Krasnodar
Pallacanestro Cantu
PAOK Thessaloniki
Paris Levallois
Partizan NIS Belgrade
Pinar Karsiyaka Izmir
SLUC Nancy
Stelmet Zielona Gora
Strasbourg
Szolnoki Olaj
Telekom Baskets Bonn
Telenet Ostend

http://www.eurocupbasketball.com/
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Dzisiaj zaczynamy zmagania w rozgrywkach Eurocup. Typ który wpadł mi w oko to dość mocne @2.90 na Asvel Villeurbanne w meczu z Artland Dragons. Co prawda francuzi grają na wyjeździe, ale moim zdaniem potencjał obu ekip jest podobny. Nie mam jeszcze kompletnych informacji o ew. składach czy kontuzjach, ale moim zdaniem warto zaatakować ewentualnie z jakimś handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 54

acard2004

Użytkownik
Spróbujcie dziś Stelmet u siebie z rosyjskim Lokomotiwem Kubań. Kurs w okolicach 4 można złapać.
W Winnym Grodzie będą dziś walczyć o wygraną, wcale nie stoją na straconej pozycji.
U Rosjan Simon i Kalnietis, czyli drogie nabytki + 5 Amerykanów. Rodzimi gracze bez wielkiego potencjału.
U nas znakomity Burtt, który odnajduje się na parkiecie z Koszarkiem i przy odrobinie szczęścia ci gracze + stara paczka mogą przechylić szalę zwycięstwa na polską stronę.
Nie chce mi się rozpisywać, taki kurs warto po prostu pobrać, po co się za dużo zastanawiać?
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
15/10/2014 19:00 CET
Stelmet Zielona Gora - Kuban Krasnodar over 157.5
1.94 (Pinnacle)
5/10
Krasnodar to bardzo ofensywna drużyna ze świetnymi atletycznymi koszykarzami na poziomie Europy. Stelmet w tym sezonie na razie miał jedno ważne spotkanie w QF Euroligi z Uniksem Kazań, który przegrał 86:90. W PLK grają sobie sparingi bez większej motywacji i skupienia, a przeciwnicy są o poziom słabsi. Burtt, Koszarek i Hosley to ofensywni grajkowie, którzy tutaj skupiają swoje główne siły, a szczególnie Koszarek, który na wysokim poziomie europejskim jest bardzo słaby w obronie. Dla mnie będzie to ofensywne spotkanie z wieloma punktami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Spróbujcie dziś Stelmet u siebie z rosyjskim Lokomotiwem Kubań. Kurs w okolicach 4 można złapać.
W Winnym Grodzie będą dziś walczyć o wygraną, wcale nie stoją na straconej pozycji.
U Rosjan Simon i Kalnietis, czyli drogie nabytki + 5 Amerykanów. Rodzimi gracze bez wielkiego potencjału.
U nas znakomity Burtt, który odnajduje się na parkiecie z Koszarkiem i przy odrobinie szczęścia ci gracze + stara paczka mogą przechylić szalę zwycięstwa na polską stronę.
Nie chce mi się rozpisywać, taki kurs warto po prostu pobrać, po co się za dużo zastanawiać?
Wspaniała &quot;analiza&quot; :razz:


Szolnoki-Zenit
Pobrałem kurs 1,67 w betssonie na Zenit. Kurs całkiem fajny jak przypomniec sobie jakie zespoły Hodge i Borovnjak byli w stanie rozmontować.W Zenicie jest jeszcze kilku solidnych zawodników jak Kulagin czy Kyle Landry.
U Węgrów najbardziej znam Marko Brkica,który był całkiem niezły ale jeśli mnie pamięć nie myli był słabiutki atletycznie.
Ogólnie wyniki ligowe przemawiają za Zenitem.
W VTB ograli solidny Nymburk i Enisey
Szolnoki w Adriatyckiej wygrali 2 mecze z outsiderami i przegrali z Partizanem.

E:Jednak nie dali rady,a szkoda bo mieli piłkę przy -1 i Hodge zrobił faul w ataku. Streama niestety nie znalazłem. Mogłem przewidzieć,że pozwolą sobie rzucić duzo punktów i ostatecznie przegrali 96-94
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Obejrzałem mecz Stelmetu i trzeba przyznać,że trochę przegrali jeszcze przed rozpoczęciem. Popełniali dużo nerwowych błędów a Kubań to wykorzystywał bezwzględnie. Stelmet widziałem po raz pierwszy w sezonie ale tak tragiczną grę i staty Zamojskiego widzę już któryś raz. Jak jeden z bardziej doświadczonych zawodników gra jak junior to mamy taki obraz meczu niestety.
Johnsona nigdy wcześniej nie widziałem w akcji ale był tragiczny. Pewnie na PLK wystarczy ale on i Hrycaniuk mimo dobrych chęci byli miażdżeni w każdym elemencie.

Kubań jest strasznie mocny,lubię ten zespół już od jakiegoś czasu i teraz naprawdę moga byc pierwszą siłą w Rosji.Bardzo podoba mi się ich wysoka obrona. Niby kryją każdy swego ale wygląda to tak jakby ich było 6 bo co chwilę podwajali,wymuszali straty i nie zostawiali zadnego wolnego gracza.
W tym meczu było widać jak wielkie znaczenie ma atletyzm. Prawie każdy zawodnik miał akcję w której bezlitośnie ogrywał kogoś ze Stelmetu 1na1 i te minięcia były wykonywane z taką łatwością. Pół biedy gdyby Stelmet miał kogoś blokującego pod koszem,ale nie miał kto łatać dziur i Zielona Góra mogłaby kupić jakiegoś skocznego zawodnika.

No ale pierwsze koty za płoty i w kolejnych spotkaniach Stelmet będzie miał łatwiej i może to lepiej,że Kubań obnarzył wszystkie braki,może to zaprocentuje.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
22/10/2014 18:00 CET
PAOK - Stelmet Zielona Gora (+4.5)
1.89 (Pinnacle)
5/10
Widziałem w formie video spotkania Stelmet - Kuban oraz Pinar - PAOK. Może PAOK wygrał w Turcji, ale miał wiele szczęścia i przez głupotę graczy Pinaru wygrali. Stelmet w pierwszym spotkaniu dostał lekcję od najlepszej ekipy tej grupy - Lokomotiv Kubań. W lidze Zielona Góra może gra słabo, ale musi zawsze grać dwójką Polaków.
PAOK dla mnie nie prezentuje nic ciekawego. Jeśli w dobrej formie będą Koszarek/Burtt + Hosley i dobra defensywna i zbiórka Troutmana, będzie wygrana Stelmetu.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Pinar Karsyiaka +3 vs Buducnost, @ 1.909 ✅5Dimes
Stawiam tutaj na klub z Turcji, gdyz ma poprostu wieksze szanse. Nie rozumiem tutaj faworyzowania Buducnost, ze niby rozniesli Levski 92:75 i to na wyjezdzie? Poprzednie mecze choc wygrane nie wygladaja jakos imponujaco. Pinar z kolei prezentuje rowny poziom bo wygrane z Bavinspor, wygrana z Fenerbahce i Trabozsponsor w Pucharze Turcji. Tak, zaliczyli wpadke z PAOK, ale bardziej byl to wypadek przy pracy. Czysty win powinien wejsc, ale zagramy asekuracyjnie i +3 dla Pinar powinno byc wystarczajace.
--------------
Typ z serii VaBank
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
thejet 2K

thejet

Użytkownik
28/10/2014 18:00 CET
Kuban Krasnodar (-12.5) - PAOK
1.90 (Pinnacle) ✅ 87:46
5/10

Spotkanie dwóch drużyn, które nie przegrały żadnego meczu w grupie F. Kubań zbudował w tym sezonie świetną drużynę, która ma potencjał na Top 16 Euroligi. PAOK wygrał dwa mecze z chaotycznymi/szalonymi Pinar i Stelmetem. Drużyna z Grecji gra systemowy basket bez gwiazd w składzie i na boisku. Grecy nie prezentują dla mnie niczego specjalnego czy interesującego. Tym razem przyszedł czas na pierwszy oficjalny mecz w tym sezonie dla PAOK-u z topową drużyną europejską. Myślę, że PAOK piznie w mur i Kubań ich zdemoluje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Krasny - Lietuvos
under 163.5 1.90 3/10 bet365✅
Spora linia, a cztery mecze Lietuvosu i Krasnego wpadly do potej pory trzy under. Rosjanie 156 i 157 punktow, Litwini 157 i 183. Ostatni mecz Lietuvosu tragiczny 83-103. Jesli cokolwiek Lietuvos chce zwojowac w Europie to nie z taka defensywa. Rumuni swoja droga wszystko trafiali, niesamowita skutecznosc do polowy juz mieli 56 punktow. Wiadomo z poprzednich sezonow, ze Rytas potrafili zamulic w ataku i dlugo grac underowo. Charakterystyka Krasnego powinna byc podoba, trenera maja specyficznego. Nastawiam sie na zaciety mecz z niewielka liczba punktow. 155-156 to rozumiem ale 163 to chyba troche przesada. Moze nie doceniam ataku obu ekip ale widze to bardziej underwowo.
Wyniki:
Hapoel - Volgograd 78:79
Volgograd - CSU Ploiesti 75:81
CSU Ploiesti - Lietuvos 103:83
Lietuvos - Partizan 92:65
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
thejet 2K

thejet

Użytkownik
29/10/2014 18:00 CET
Stelmet Zielona Gora - Buducnost Podgorica over 160.5
1.94 (Pinnacle) ✅ 76:90=166
5/10

Dwie ofensywne drużyny, które lubią up-tempo basketball. Linia byłaby większa, ale Stelmet miał ostatnio słabe wyjazdowe spotkanie z PAOK-iem i przegrał 85:66. PAOK to underowy team z wolnym tempem grania. Polska drużyna mecze wygrywa atakiem. Defensywna w tym sezonie to często żart i najlepsi gracze Podgoricy to będą wykorzystywać. Przewiduję ofensywny mecz z dużą ilością punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Union Olimpija - Zenit over 151.5 1.90 2/10 bet365 ✅
Goscie z Rosji maja bardzo ciekawy zespol. Super mieszanka doswiadczonych znakomitych grajkow jak Walter Hodge czy Dejan Borovnjak oraz 4-5 mlodych zdolnych zawodnikow krajonych, duzo z zespolu Zenit 2 takze bardzo madre podejscie do sprawy. Juz teraz conajmniej dwoch ma wazna role w zespole. Konkretnie wyglada to tak, mamy trzech liderow:
Hodge
Borovnjak
Landry
Do tego Cameron Jones na dwojce i mlodzi Rosjanie:
Kulagin, Valiev, Komolov, Vikhrov, Lazarev, Gordeev
Roczniki 89-93. Odrzu widac jaki tu jest potencjal w ataku. Zenit w Euro Cup rzucil 94 z Szolnokami, 86 dogr z Besiktasem i 84 z Ryga. Dobry atak ale oborna juz niekoniecznie. Srednio tracili 85 na mecz jasne, ze ta dogrywka zawyza ale odejmujac 20 pkt z dodatkowego czasu gry to i tak jest 156 punktow, 154 z VEF i prawie 200 z Wegrami. Ani Kulagin, ani Jones ani Walter to nie sa wielcy obroncy, za to atak wchodzi plus fajni wysocy na 4-5 Landry i Dejan.
Co ciekawe Union tez zrobil dwa overy. Tylko z Besiktasem bylo 138 oczek, z Khimky 173, z Szolnokami 166. Takze linia wydaje sie dosc niska. To nie bedzie latwy mecz, Rosjanie na pewno postawia na atak i dyspozycja rzutowa odegra kluczowa role. Dlatego nie gram tutaj 1-2 bo mysle, ze wygrac moze kazdy a spodziewam sie wysokiego wyniku. Olimpija to druzyna mocno zmieniona, maja kilku solidnych strzelcow jak Salin, Begic, Kanacevic czy Marinovic. Szczegolnie duet Sasu i Marko moga trafiac za trzy seriami. Na to licze.
PS. Juz linia w becie wzrosla do 156.5!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
It Piszę z telefonu więc krótko :

Hapoel Jerusalem @ 1,80 Bet365⛔

Hapoel zbudował mocny skład. Eliyahu, Green, Halperin + ciekawi Amerykanie. W EC na razie bilans 1/2 ale trochę pechowo po close meczach przegrali. Ostatnio ładnie wyciągnęli mecz z Partizanem w ostatniej kwarcie i może da im to pozytywnego kopa na kolejne mecze. W lidze bardzo dobrze, pokonali Maccabi i Hapoel TA. Po euroligowym Maccabi to się dosłownie przejechali w ostatni weekend. Rumuni nieźle się spisują na razie, 2 wygrane, ale jednak kadrowo to różnica poziomów z zespołem z Izraela. Hapoel jeśli przegra dziś to sytuacja z awansem będzie ciężka, dlatego powinno wyjść maksymalnie skoncentrowani.

Stelmet ZG @ 8,50Bet365

Bez jaj, takie kursy to mogłyby być jak Stelmet grałby w Eurolidze. Wiadomo grają fatalnie, Burtt nie pojechał do Turcji na mecz, ale ten zespół ma potencjał. Bez zmian na ławce pewnie na dłuższą metę nie poprawią swojej gry znacząco, ale jeden mecz może im wyjść, tym bardziej jak sa tacy gracze jak Hosley czy Koszarek. Ten zespół już nie gra o awans. Oni grają o honor, bo się kompromituja co 3 dni i liczę, że dziś z mocnymi, ale też bez przesady, Turkami pokażą zaangażowanie, wolę walki i nie poloza się przed rywalem.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
05/11/2014 19:00 CET
Pinar Karsiyaka - Stelmet Zielona Gora over 153.5
1.94 (Pinnacle) ⛔ 83:67=150
5/10

Stelmet zagra w tym meczu bez PG/SG - Steve&#39;a Burtta. To duży problem dla rotacji, bo na PG zostaje tylko Łukasz Koszarek. Pinar to szalona drużyna, w której wszystko zaczyna i się kończy na amerykańskich zawodnikach. Dla Pinaru dobrym gameplanem na ten mecz jest szybkie tempo grania, aby zajechać Łukasza Koszarka. Rozgrywający Stelmetu ma zazwyczaj problemy z obroną i kondycją. Ogółem to dwie drużyny, które lubią szybki basket i warto pograć po takiej linii.

05/11/2014 19:00 CET
Buducnost Podgorica - Lokomotiv Kuban over 156
1.96 (Pinnacle) ⛔ 63:77=140
5/10

Buducnost lubi styl grania up-tempo. Kubań to dla mnie najlepsza ekipa w EuroCup ze świetnymi koszykarzami w ataku - Derrick Brown, Anthony Randolph czy Simon. Myślę, że będzie to ofensywny mecz z dużo punktami i fajny do oglądania.
 
M 20

maciejbks

Użytkownik
TheJet pytam z ciekawości, czy na zagranicznym forum wystepujesz pod nickiem &quot;Raffie&quot;? Bo chwile przed wejściem w ten temat czytałem zagraniczne forum i wpis jest bliźniaczy z tą różnicą że tam jest w języku angielskim.
 
0 54

007lukasz

Użytkownik
@blaise
Typ na Hapoel też wydawał mi się dziś pewny, ale nigdy wcześniej nie widziałem ich w akcji. Dziś jak ogladam ten ich mecz to nie wiem co mnie oprócz statystyk podkusiło do ich zagrania. Na wfie w podstawówce jakieś 20 lat temu uczono mnie żeby nie podawać przez ręce ???? Hah plus celność rzutów to to co dziś zniszczy Hapoel.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
@blaise
Typ na Hapoel też wydawał mi się dziś pewny, ale nigdy wcześniej nie widziałem ich w akcji. Dziś jak ogladam ten ich mecz to nie wiem co mnie oprócz statystyk podkusiło do ich zagrania. Na wfie w podstawówce jakieś 20 lat temu uczono mnie żeby nie podawać przez ręce ???? Hah plus celność rzutów to to co dziś zniszczy Hapoel.
wiesz co nie wiem sam.. czy im się nie chce w tym EC? W weekend dosłownie rozgromili Maccabi, a tu taka klapa. Rumuni mają Hayesa czy Browna po NBA, ale to taki zlepek, Serb Labovic z Arabii, wcześniej w Koszalinie.. naprawdę skład Hapoelu to na dzień dzisiejszy najlepsi gracze repry Izraela oprócz Casspiego + naprawdę klasowi i ograni co najwazniejsze w warunkach europejskich Amerykanie.. Jednak nie wystarczyło to.
Stelmet jednak zrobił to na co liczyłem, że nie zrobi. Rozumiem, że ten zespół ma problemy, jest w dołku, ale od początku się położył niestety przed rywalem. W 3 i 4 kwarcie zaczęli co grać, zeszli do 6 pkt straty i... i skończyli na -16.. Wracam do NBA ;/
 
A 54

acard2004

Użytkownik
Oglądając dziś Stelmet naprawdę można było żałować, że nie wyszli na ten mecz z innym nastawieniem. Dopiero BLAMAŻ w pierwszej połowie zmobilizował chłopaków do tego, aby wyjechać z Turcji bez wstydu. Gdyby od początku ruszyli do akcji, to można byłoby nieźle na nich zarobić. Tym bardziej, że miejscowi nie grzeszyli koszykarskim geniuszem. Nacisk na piłkę widoczny po zmianie stron mówi sam za siebie. Dixon i spółka gubili się raz po raz. Szkoda. Znowu szkoda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom