>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 45: Bratislava, Mouilleron-Le-Captif, Ortisei, Knoxville, Traralgon 2

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Bratislava

Location: Bratislava, Slovakia
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €85,000 +H
Tournament website: http://www.slovakopen2014.sk/uvod.html
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/444/mds.pdf


Mouilleron-Le-Captif

Location: Mouilleron-Le-Captif, France
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €64,000 +H
Tournament website: http://www.internationauxdevendee.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/6857/mds.pdf


Ortisei

Location: Ortisei, Italy
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €64,000
Tournament website: http://www.itfvalgardena.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/6204/mds.pdf


Knoxville

Location: Knoxville, TN, USA
Surface: Indoor Hard
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://knoxchallenger.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/363/mds.pdf


Traralgon 2

Location: Traralgon, Australia
Surface: Hard
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://www.tennis.com.au/tournaments/pro-tournaments/australian-pro-tour/events/2014-sep-nov-events/traralgon-tennis-international-2-2014
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/7119/mds.pdf



Oficjalna strona ATP Challenger Tour: http://www.atpworldtour.com/Tournaments/Challenger-Tour.aspx



Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Van Peperzeel Gavin-Edmund Kyle 0:2, Bet365 1.53

6:4, 1:6, 4:6 ⛔⛔⛔:-|

VS.


Zazwyczaj nie gram dokładnego wyniku po tak niskim kursie ale urwanie seta przez Gavina powinno być niespodzianką. Van Peperzeel obecnie 470 rakieta świata... totalnie nie mam pojęcia kto to jest. Prześledziłem jego karierę w internecie i jakieś wyniki ma jak na swój poziom. Wygrał jeden turniej rangi futures w tym roku na clayu oraz dodatkowo zaliczył trzy finały tej samej rangi w singlu. W debla również coś potrafi grać ponieważ ma 7 tytułów rangi futures, z czego 5 w tym roku i dodatkowo zaliczył 7 finałów. Wiem,że są to tylko statystyki ale na czymś trzeba bazować jak się zawodnika nie zna. Szukałem sporo na YouTube raz Facebooku informacji na jego temat i dowiedziałem się,że ma 184 cm wzrostu, gra oburęcznym bekhendem z prawą ręką no i w sumie tyle ponieważ nie znalazłem żadnego meczu gdzie można by obejrzeć jak gra tylko jakieś treningi 30 sekundowe nic nie wnoszące. Atutem na pewno będzie to,że gra u siebie i publiczność będzie zna nim. Nic więcej na siłę pisać nie będę o nim. Jego przeciwnikiem będzie Kyle Edmund i tego zawodnika znam bardzo dobrze. Brytyjczyk w chwili obecnej jest sklasyfikowany na 242 miejscu ATP,a w przeszłości był 210. Edmund to mistrz juniorskich US OPEN 2012 oraz French OPEN 2013 w deblu i dodatkowo zameldował się w półfinale singla Wimbledonu 2013 oraz Wimbledonu 2013 w debla. Także na wstępie jak ktoś go nie zna może stwierdzić,że pojęcie o tenisie ma. Edmund w seniorskim świecie pokazał się w 2013 roku na krótkim, trawiastym sezonie. Tam podczas Queens przegrał po walce z Zamlją 6:4, 7:6, następnie w Eastbourne sensacyjnie pokonał de Scheppera 6:4, 6:4 i odpadł z Janowiczem w I rundzie Wimbledonu. W bieżącym roku zrobił progres ponieważ w styczniu oraz lutym wygrał jeszcze dwa futuresy i zaliczył jeszcze jeden finał i po tym dostawał dzikie karty w turniejach ATP oraz grał już challengerach. W tym roku zaliczył łącznie 4 ćwierćfinały i dwa półfinały challengerowskie. Może to brzmi biednie,ale ten młody tenisista dopiero wkracza w dorosły, tenisowy świat...i w porównaniu do swojego następnego przeciwnika to pod względem talentu jak i osiągnięć jest o kilka poziomów wyżej. Plusem na korzyść Edmunda jest to,że opuścił jak na razie futuresy a minusem,że ostatni mecz wygrał ostatnio 28 sierpnia. Lecz grał za każdym razem ze znacznie lepszymi zawodnikami niż Van Peperzeel. Kyle do krasnali też nie należy ponieważ ma 188 cm wzrostu, gra bardzo agresywnie z końcowej linii, bardzo dobrze porusza się na nogach czyli pisząc potocznie nie jest drewniakiem. Stawiam tutaj na wygraną Edmunda w dwóch setach ponieważ takich przeciwników jak Gavin powinien pokonywać bez problemów i czas przerwać złą passę.

&quot;Typy dnia&quot; Tie Breaka, listopad 2014 :
1. Sandgren Tennys-Kudla Denis 2, Pinnacle Sports 1.60. Wynik? 6:2, 5:7, 2:6✅
2. Smith John Patrick-Klahn Bradley 2, Unibet 1.66. Wynik? 6:2, 4:6, 5:7 ✅
3. Van Peperzeel Gavin-Edmund Kyle 0:2, Bet365 1.53. Wynik? 6:4, 1:6, 4:6 ⛔
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Challenger Bratysława
3.11 14:00
Dudi Sela - A. Pavić
typ: 2-0
2,00
bet365
Analiza
Zakończyliśmy już rozgrywanie turniejów ATP w tym roku, przechodzimy więc do challengerów. W Bratysławie na pierwszy ogień idą Dudi Sela i A. Pavić. W moim odczuciu zdecydowanym faworytem spotkania wydaje się być reprezentant Izraela. Co prawda obaj panowie nie mają za sobą udanego okresu, jednak Sela prezentował się w nim nieco lepiej, warto również dodać, że nie miał często szcześcia. Dwa razy przegrywał w ostatnim czasie w bedacym w dobrej formie Darcisem, z Mathieu, tylko porażka z Donskoyem była nieoczekiwana, w czterech ostatnich turniejach wygrał zaledwie jedno spotkanie, czas więc na kolejne zwycięstwo. Chorwat spisywał sie jeszcze gorzej, Pavic w czterech ostatnich turniejach przegrywał w swoich pierwszych spotkaniach, co warto nadmienić były to nazwiska raczej przeciętne, Krstin, Arnaboldi, Ledovskikh, to nie sa zawodnicy pokroju Seli. Wydaje się więc że Dudi nie powinien mieć najmniejszych problemów ze zwycięstwem.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Challenger Mouilleron-Le-Captif Debel
Mahut/Herbert - Hanescu/Albot
typ: 1
1,44
bet365
3.11 18:30
Analiza
Tym razem wybrałem spotkanie debla challengera we francuskiej miejscowości, gdzie reprezentanci gospodarzy Pierre Herbert i Nicolas Mahut spotkają sie z Victorem Hanescu i Radu Albotem. Nie rozumiem trochę bukmacherów, którzy wystawili kursy na to spotkanie. W moim odczuciu musiałoby zdarzyć się coś nieoczekiwany, aby Albot i Hanescu wygrali to spotkanie. Francuzi to bardzo dobrzy debliści, szczególnie Nicolas który ma na swoim koncie wiele triumfów deblowych, szczególnie z Llodrą. Jednakże Pierre również pokazał swoje umiejętności deblowe i to nie dawno, w parze z Michałem Przysiężnym wygrali turniej ATP. Obaj panowie co prawda w takim składzie nie wygrali jeszcze spotkania, jednak jak nie teraz to kiedy? Przyjdzie im się zmierzyć z singlistami, którzy wystepują ostatnimi czasy tylko i wyłącznie w challengerach, w deblu bez większych sukcesów. Grają na własnej ziemi co powinno być dodatkową motywacją. Wszystko przemawia, więc za zwycięstwem Francuzów.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Mahut/Herbert 1.53 Tempobet
2:0(6-1,6-3) ✅ ✅ ✅
Przeglądając ofertę challengerową wyraźnie rzuciło mi się w oczy to spotkanie. Mamy tutaj wyraźnych faworytów, na których buk daje nam atrakcyjny kurs. O Mahucie jako debliście nie muszę raczej pisać, każdy zna jego dokonania, w tym sezonie grał głównie z Llodrą. Herbert pokazał się w Azji w parze z naszym Ołówkiem, gdzie przebojem jako LL wygrali turniej w Tokio. Naprzeciw siebie mają dwóch średnich singlistów, bo moim zdaniem nie można mówić o nich w kategoriach deblowych, o czym świadczy m.in. ranking przedstawiony na grafice.
Dzisiaj rzucam bardzo krótki opis do typu, mimo że jestem przeciwnikiem takich rozwiązań na tym forum. Widzę jednak, że już kolega wyżej napisał co nieco o tym typie, więc tyle powinno wystarczyć.
Bumba wpadki też się zdarzają i to rok temu właśnie tym było ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Gombos-Dzumhur 1 @1.65
Taki typ spbie upatrzylem na wtorek. Gombos dobry gracz, bardzo fajnie zagral w Wiedniu z Melzerem, mimo ze przegral 1-2. Pozniej wszedl do turnieju w Walencji z kwalifikacji, gdzie ogral m.in. Gojowczyka po drodze. Dsypozycja na pewno duuuuzo lepsza niz wyniki. Dzumhur to jest gracz, ktorego ciezko mi klasyfikowac. Z jednej strony Bosniak potrafi zaskoczyc, byl na przyklad w 3 rundzie Australian Open w tym roku, z drugiej czeste slabsze okresy. Oczkiem w glowie Dzumhura jest jednak cegla i wszystkie challangerowy tytuly to wlasciwie wygrane na tej nawierzcni. Gombos gra przed wlasna publicznoscia, juz 2 lata temu startowal w Bratyslawie z dzika karta i na pewno liczy na dobry wystep. Ciekawy kurs bardzo, a Gombos gra u siebie, dyspozycja duzo lepsza niz wyniki, jak wspomnialem i mysle, ze chlop juz jest tak naladowany, ze po prostu wygra przy swoim zaangazowaniu. Slowak przekonal mnie tym swoim meczem we Wiedniu z Melzerem bardzo po tym co zobaczylem, takze licze na dobry wystep.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Bratysława
4.11 14:00
Jiri Vesely - F. Dustov
typ: 2-0
1,90
bet365
Analiza
Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie numeru 1 turnieju w Bratysławie, Jiriego Vesely z Uzbekiem Dustovem. Wydaje mi się, że musiałaby się stać katastrofa, aby Czech tego spotkania łatwo nie wygrał. Widać w ostatnich tygodniach, że Jiri postanowił budować ranking na nowy sezon w challengerach, zaliczył dwa półfinały, w Mons i Orleans, jak również ćwiercfinał w Genewie, przegrywał tam ze Stakhovskym, Baghdatisem i Darcisem, a więc dwukrotnie ze zwycięzcami tamtych zawodów. Co można powiedzieć o formie Uzbeka? Dustov nawet nie zbliżył się do podobnych osiągnięć. Mons I runda, Taszkient II runda oraz I runda w Genewie, to jego rezultaty, przegrywał z Dzumhurem, Zaicevem i Kamke, a więc przynajmniej w moim odczuciu, odliczając Tobiasa Kamke, zawodnikami co najmniej o półkę niżej od jego jutrzejszego przeciwnika. Czech bije Uzbeka regularnością, formą. W ubiegłym roku w tureckim Mersinie oddał mu zaledwie 3 gemy, jutro powinien również skończyć spotkanie w dwóch setach.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Mitchell Benjamin-Klahn Bradley 0:2, Bet365 1.90

6:4, 2:6, 6:4 ⛔⛔⛔

VS.


Stawiałem na Khlana 2 dni temu także przypomnę moje słowa które lekko zmodyfikowałem ze względu na ilość wygranych meczów. &quot;Bradley sklasyfikowany jest obecnie na 124 pozycji ATP,a w poprzednim sezonie był aż 64 i wiemy na pewno,że nie będzie miał tak dobrego sezonu jak 2013. Jego bilans w tym roku to zaledwie 23/16 przy 56/27 z tamtego roku. Amerykanin może i nie grał wiele w tym sezonie ale zanotował parę dobrych wyników. Na początku roku wygrał dwa challengery na nawierzchni twardej. Po tych triumfach Klahn zawiesił sobie wyżej poprzeczkę ponieważ startował już w turniejach ATP. Na tym szczeblu wiele już nie ugrał ponieważ na 9 turniejów udało mu się raz tylko przejść przez pierwszą rundę. Plusem zawsze w takiej sytuacji jest to,że nabiera doświadczenia z najlepszymi zawodnikami.&quot; Właśnie tutaj w Australii ponownie coś u niego drgnęło. W tym turnieju pokonał po drodze bardzo utalentowanego Edmunda Kyle 7:6, 6:1, dwóch mniej znanych tenisistów kolejno Smitha oraz Jenkinsa 7:6, 6:1 w finale. Bradley w tamtym roku doszedł w Traralgon challenger 1 do finału,a w tym roku wygrał ten turniej. Tutaj jest ciekawa sprawa ponieważ dzień po dniu Klahn gra w tym samym miejscu tylko pod inną nazwą ponieważ Traralgon challenger 2. Największą różnica między tymi dwoma turniejami to pula nagród ponieważ w I było to 50 tysięcy dolarów,a w dwójce jest zaledwie 18 tysięcy dolarów. Także Amerykanin wygrał turniej, przez 5 meczów stracił tylko dwa sety także zmęczony nie powinien być...nic tylko wygrać w tym samym miejscu ponownie. Jego przeciwnikiem będzie Australijczyk, Benjamin Mitchell sklasyfikowany na 266 miejscu ATP. On natomiast w Traralgon challenger 1 doszedł do ćwierćfinału. Jego najlepszym osiągnięciem było dotarcie do juniorskiego Wimbledonu. Na swoim koncie ma 8 tytułów rangi futures oraz kilka finałów dodatkowo. Zawsze powtarzam,że futuresy a challengery to przepaść. Zawodnik dla mnie anonimowy. W ostatnim czasie przejechałem się na nieznajomości zawodnika,ale mam nadzieję, że drugi raz z rzędu to się nie stanie. Tym bardziej,że tutaj jest sytuacja taka,że faworyt jest na gazie. Uważam,że Bradley pokona przeciwnika w dwóch setach.

&quot;Typy dnia&quot; Tie Breaka, listopad 2014 :
1. Sandgren Tennys-Kudla Denis 2, Pinnacle Sports 1.60. Wynik? 6:2, 5:7, 2:6✅
2. Smith John Patrick-Klahn Bradley 2, Unibet 1.66. Wynik? 6:2, 4:6, 5:7 ✅
3. Van Peperzeel Gavin-Edmund Kyle 0:2, Bet365 1.53. Wynik? 6:4, 1:6, 4:6 ⛔
4. Mitchell Benjamin-Klahn Bradley 0:2, Bet365 1.90. Wynik? 6:4, 2:6, 6:4 ⛔
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Groth 1.59 Pinnacle
2:1(4-6,7-5,7-6) ✅ ✅ ✅
W pierwszej rundzie Challengera w Knoxville dojdzie do spotkania Sama Grotha z Edwardem Corrie. Kangur jest już znany szerszej publiczności, tak z gry singlowej, jak i deblowej. Brytyjczyk za to ze względu na sporo startów w turniejach niższej rangi może być dla wielu anonimowy.
Zacznę od Sama, człowieka z jednym z najmocniejszych serwisów. Przy takim atucie trzeba przyznać, że jest on servicemanem. Dąży do jak najszybszego zakończenia wymiany posyłając wiele winnerów, jak i biegając do siatki. Trzeba przyznać, że ma to we krwi, jako że jest także &quot;zawodowym&quot; deblistą. W parze z Crisem Guccione gra sporo i notuje w tym roku dobre rezultaty. Mam jeszcze w pamięci ich serię kilkunastu zwycięstw z rzędu. Często pisząc o singlistach przywołuje ich umiejętności deblowe, bo z pewnością ma to jakiś wpływ na ich grę pojedynczą. Tak jak pisałem, mocny serwis oraz gra przy siatce, to główne argumenty Sama. Co do rankingu, to Kangur pierwszy raz w tym roku dobił do pierwszej setki i obecnie dzierży 82. miejsce w rankingu, co jest jego najlepszym wynikiem. W turnieju w Knoxville broni 1/16 sprzed roku, zaś dwa lata temu potrafił tutaj dojść aż do półfinału. Świadczy to o tym, że Australijczykowi leżą te korty.
O Corrie tyle już nie mogę napisać. Grał on w większości w Futuresach. Jets ograny w tym sezonie na hali i może pochwalić się statystyką 35/11, jednak jak już wspomniałem większość tych meczów odbyła się w niskiej rangi turniejach. Ciekawostką jest, że Brytyjczyk rozegrał już 89. spotkań do tej pory, zaś Sam jedynie 67. Edward zanotował wiele ćwierć-,pół- i finałów Futuresów, wygrywając dwa z nich. Jednak żaden z zawodników, których pozostawił w pokonanym polu nie dorównywał poziomem Grothowi. O stylu gry tego gracza niestety nic nie napiszę, bo jest mi po prostu obcy, jednak widzę różnicę klas pomiędzy zawodnikami.
Buki oferują nam niezły kurs na wyraźnego faworyta tego pojedynku i ja z tego korzystam. Korty w Knoxville są przyjazne dla Kangura i myślę, ze pokusi się w edycji 2014 o wyrównanie swojego najlepszego wyniku tutaj lub może przeskoczy wyższą poprzeczkę.
Typy dnia Macko18 listopad 2014 :
1. Przysiężny-Bolelli over 22.5, Pinnacle 1.83. Wynik? 2:0(7-6,6-4) ✅
2.Haase-Serra DW 2:0, Bet365 1.80. Wynik? 2:1(3-6,6-1,7-5) ⛔
3.Jenkins-Klahn Jenkins, Pinnacle 2.01. Wynik? 0:2(6-7,1-6) ⛔
4.Groth-Corrie Groth, Pinnacle 1.59. Wynik? 2:1(4-6,7-5,7-6) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 511

chemiczny

Użytkownik
Tenis Challenger Mouilleron-Le-Captif
Borna Coric - Alexandre Sidorenko
typ:Coric wygra 2:0
kurs:1.44
bet365
Pojedynek pomiędzy rewelacyjnie ostatnio grającym Chorwatem Borna Coric-em (92.ATP) i Francuzem Alexandre Sidorenko (757.ATP). 17 letni Coric pokazał przed niecałymi dwoma tygodniami w turnieju w Basel, że już za niedługo może pukać do grona najlepszych tenisistów świata. Już wiele wyników w tym sezonie na to wskazywało, a dojście do półfinału wspomnianego wcześniej turnieju i pokonanie po drodze takich zawodników jak Gulbis czy samego Rafaela Nadala dobitnie świadczy o tym, że zawodnik idzie w dobrym kierunku. A pomyśleć, że jeszcze w kwietniu tego roku wielu śmiało się z naszego Jerzego Janowicza kiedy to przegrał z młodym Chorwatem po 5 setach w pucharze Davisa. Dzisiaj będzie swego rodzaju test dla Corica, sam jestem ciekaw jak po takim sukcesie i tygodniowej przerwie poradzi sobie w turnieju gdzie rozstawiony jest z numerem jeden. Jego przeciwnikiem dzisiaj jest Sidorenko, przeciętny Francuz z ósmej setki rankingowej, który w tym sezonie nie osiągnął jakiegoś dobrego wyniku o którym można byłoby wspomnieć. Co prawda wygrał w połowie października turniej z cyklu futures, ale też przeciwnicy nie byli zbyt wymagający, ale poza tym turniejem nic wielkiego w tym roku nie pograł. Do obecnego turnieju dostał się po kwalifikacjach i wszystko wskazuje na to, że na 1 rundzie zakończy swój występ. Ja stawiam, że będący w gazie Coric wygra 2:0 w setach, a co będzie zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Russell Michael-Duckworth James 2, Bet365 1.72
6:7, 3:0 krecz Duckworth :?
VS.

Dzsiaj miałem kolejny proroczy(?) sen, powoli uważam się za jakiegoś świra ponieważ wszystkie mecze które mi się przyśniły wchodziły (było ich bodajże 5). Lecz postaram się to rozłożyć na sportowe aspekty. Russell, aktualnie sklasyfikowany na 156 pozycji ATP, jeden z najstarszych graczy ponieważ ma już 36 lat, jego kariera skłania się ku końcowi niż początku, w tym roku bilans meczów 17/25, bilans ogólny na halach 82/57, a w tym roku 4/3. Jego najlepszym osiągnięciem w tym roku było dojście do półfinału w Memphis i pokonanie po drodze Przysiężnego, Smyczka czy Hewwita. Amerykanin w tym turnieju zagra już 9 raz i najlepszym wynikiem było wygranie przez niego tego turnieju w 2012 roku,a w ubiegłym roku zanotował tutaj ćwierćfinał. Australijczyk Duckworth, młodszy od przeciwnika aż o 14 lat, 129 rakieta świata i jest to jego najlepszy ranking w karierze, bilans meczów w tym roku 35/21, na halach od początku kariery zaledwie 6/2 i w tym roku 5/1. James ten sezon już może zaliczyć do udanych ponieważ osiągnął swój najlepszy ranking, doszedł do finału Santiago challenger na mączce, wygrał Lexington challenger, oraz na dniach wygrał Charlottesville challenger w hali naturalnie. Powyższe wyniki wskazują na to,że wyspiarz jest uniwersalnym graczem, rozwija się oraz potrafi grać na każdej nawierzchni. Russell tak jak napisałem będzie tutaj grał 9 raz,a James dopiero pierwszy. Oczywistością jest,że doświadczenie jest po stronie Amerykanina i to będzie typowy pojedynek młodość kontra doświadczenie. Amerykanin to jeden ze starszych tenisistów jak i jeden z najniższych ponieważ mierzy zaledwie 172 cm wzrostu. Duckworth ma tych centymetrów znacznie więcej ponieważ 183 także teoretycznie na hali,a tym bardziej szybkiej, amerykańskiej powinno dać mu przewagę. Duckworth gra bardzo ofensywny tenis, mało kiedy wstrzymuje rękę przy uderzeniach, a zwłaszcza z bekhendu. Z jednej strony to jest plus ponieważ może zdominować rywala, a z drugiej minus ponieważ sam może się wyautować. Ostatni mecz Russella to przegrana z Danielem Taro czyli z tenisistą który na hali również rozegrał bardzo mało spotkań, jest w podobnym wieku jak i rankingu jak Australijczyk. Stawiam tutaj,że James wygra ponieważ ten sezon ma znacznie lepszy niż Michael, wygrał w ostatnim czasie challenger także forma powinna być znacznie lepsza..... a Russel powoli odchodzi na sportową emeryturę...
&quot;Typy dnia&quot; Tie Breaka, listopad 2014 :
1. Sandgren Tennys-Kudla Denis 2, Pinnacle Sports 1.60. Wynik? 6:2, 5:7, 2:6✅
2. Smith John Patrick-Klahn Bradley 2, Unibet 1.66. Wynik? 6:2, 4:6, 5:7 ✅
3. Van Peperzeel Gavin-Edmund Kyle 0:2, Bet365 1.53. Wynik? 6:4, 1:6, 4:6 ⛔
4. Mitchell Benjamin-Klahn Bradley 0:2, Bet365 1.90. Wynik? 6:4, 2:6, 6:4 ⛔
5. Russell Michael-Duckworth James 2, Bet365 1.72. Wynik? 6:7, 3:0 krecz Duckworth, zwrot ▶
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Challenger Bratysława, Przysiezny M.-Berrer M., 2@2,62 Betsson

Każdy kto choć trochę zna Michała Przysiężnego, jego podejście do życia i tenisa wie, że po zeszłotygodniowym finale w Genewie, o pójście za ciosem może być trudno... Pewnie było wesoło po dobrym turnieju, kasa się zgadza, Słowacja - do domu niedaleko, koniec sezonu... Szum w głowie straszny, a tu jeszcze z Berrerem trzeba grać.

Niemiec to tak jak Ople czy Volkswageny - niemiecka solidność. Silny, dający o sobie znać w końcówce sezonu, przede wszystkim w hali. Łatwo nie będzie, chyba że coś Niemca boli, bo to prawie 100 kg. chłopisko i mógł sobie coś nadwyrężyć... np. w eliminacjach w Genewie, gdzie Michał zrobił furorę...

Na papierze Michał też nie wygląda na faworyta. Niemiec jest wyżej w rankingu o 34 pozycje, H2H 2:0 dla Niemca. Ostatnio panowie grali w Australian Open w 1 rundzie eliminacji, dwa szybkie sety dla Niemca.

Cóż, nie przekonuję na siłę, ale na Przysiężnego bym nie postawił nawet złotówki. Niby jest w formie, niby świetnie serwuje itd, ale oglądałem 20 minut jego finału z Baghdatisem i zbyt różowo to nie wyglądało. Bezmyślen forhendy w pół siatki, złe decyzje taktyczne, brak cierpliwości.
To nowy turniej, nowe okoliczności przyrody. Dla mnie faworytem jest Niemiec, po proponowanym kursie warto moim zdaniem poszukać jego wygranej.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Over 22.5 1.94 MarathonBet (1.83 Bet365)
0:2(3-6,3-6)⛔
Analiza dobra, tylko typ zły :/
W Traralgon dochodzi już do trzeciego pojedynku między Kangurem i Amerykaninem w tym sezonie. Dwa poprzednie pojedynki miały miejsce w finałach Futresów i dwukrotnie zwycięsko z nich wychodził Jenkins. 18. października wygrał 6-3,7-5, zaś 23. lutego 6-3,6-2. Wprawdzie dwukrotnie Jarmere potrafił ograć Luke&#39;a gładko, jednak w dalszej części postaram się podać swoje uzasadnienie dla takiego typu.
Zacznę od starczego z graczy. O Jenkinsie pisałem już ostatnio dwukrotnie. Gra on ostatnio swój najlepszy tenis, awansował ostatnio na najlepszą w swojej karierze pozycję numer 220. Potrafił dojść w Jedynce Traralgońskiej aż do finału, gdzie uległ Klahnowi. Od połowy września gra on praktycznie co dwa dni i z pewnością kosztowało go już to wiele sił i w ostatnim jego meczu było to widać. W pierwszej rundzie Dwójki Traralgońskiej wygrał tylko 2:1 z Reidem, tracąc pierwszego seta, a ostatniego wygrywając dopiero po zaciętych dwunastu gemach.
Saville za to jest bardziej wypoczęty. Odpadł w ćwierćfinale Jedynki i miał trzy dni na odpoczynek i spokojne treningi. W pierwszej rundzie ograł deblistę Sitaka gładko 6-4,6-2. Nie kosztowało go to zbyt wiele sił i powinien być dobrze przygotowany na starcie ze starszym od siebie Amerykaninem. Obecnie młody Kangur notowany jest an 172. miejscu w rankingu i należy do grupy nadziei przyszłość australijskiego tenisa.
Swój typ opieram na przewidywaniu wyrównanego spotkania. Jenkins przy lekkim, bądź już może większym zmęczeniu powinien koncentrować się bardziej na własnym podaniu, gdyż Luke nie jest łatwy do przełamania, zaś Saville mimo formy fizycznej przeciwnika też nie powinien mieć łatwej drogi w tym meczu. Over 22.5 jest na tyle dobry, że nawet przy zamknięciu spotkania w dwóch partiach jest realna szansa na sukces.
Typy dnia Macko18 listopad 2014 :
1. Przysiężny-Bolelli over 22.5, Pinnacle 1.83. Wynik? 2:0(7-6,6-4) ✅
2.Haase-Serra DW 2:0, Bet365 1.80. Wynik? 2:1(3-6,6-1,7-5) ⛔
3.Jenkins-Klahn Jenkins, Pinnacle 2.01. Wynik? 0:2(6-7,1-6) ⛔
4.Groth-Corrie Groth, Pinnacle 1.59. Wynik? 2:1(4-6,7-5,7-6) ✅ 5.Jenkins-Saville Over 22.5, Bet365 1.83. Wynik? 0:2(3-6,3-6) ⛔
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Knoxwille
5.11 17:30
James Duckworth - Michael Russell
typ: 1
1,65
Bwin
Analiza
Zaczynamy kolejny challenger w Stanach Zjednoczonych, na pierwszy ogień idą reprezentant gospodarzy, Michael Russell i Australijczyk, James Duckworth. 22 - letni Australijczyk systematycznie pnie się w góre swiatowego rankingu i wróżę mu w niedlugim czasie miejsce w top 50. James to zawodnik przede wszystkim bardzo regularny, co na poziom challengerowy zdecydowanie wystarcza. W ubieglym tygodniu wygrał własnie taki turniej w Stanach, nie był on co prawda mocno obsadzony, jednakże triumf w całych zawodach mówi sam za siebie. Widać, że James pozbierał się po ostatniej serii gorszych występów. Amerykanin w zupelnym przeciwienstwie do Jamesa systematycznie spada w rankingu, aktualnie to 156 rakieta swiata, a przeciez nie tak dawno byl nawet w top 100. Russell miał ostatnimi czasy nieco kłopotów ze zdrowiem, w dwóch turniejach kreczował, a w ostatnim, w którym wygrywał James, przegrał już w drugiej rundzie z Taro Danielem, forma nie jest więc najlepsza, a i ze zdrowiem nie wiadomo jak to do końca jest. Dlatego też swój typ zagrałem w Bwin, gdzie po rozegranej chociażby jednej piłce bukmacher zalicza zakład.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
vs

Harrison vs Mannarino
Mannarino 2:0 2.00 bet365

Mannarino 2:0(6-1,6-1) ✅ ✅ ✅
Już w spotkaniu pierwszej rundy Challengera w Knoxville dochodzi do mocnego starcia utalentowanego Amerykanina notowanego na 186. miejscu w rankingu oraz Francuza, który w zestawieniu ATP jest usytuowany znacznie wyżej, bo na 61. miejscu.
Zawodnik gospodarzy, bo takim jest Harrison, przystępuje do tego pojedynku jako uderdog i nie powinno to nikogo dziwić. Forma Ryana od czasu kreczu w meczu z Rosolem w Winston Salem jest w sporym dołku. Od tego czasu notuje serię 2/5, gdzie wygrał jedynie ze znacznie słabszymi Nguyenem oraz Frankiem. Ulegał za to Młodym Nadziejom amerykańskiego tenisa Kozlovovi oraz Donaldsonowi. Dziwne może wydawać się, gdy przy 22-latku jego przeciwnicy są określani &quot;młodymi&quot;, a on już starszym graczem. Jednak tak jest, Kozlov jest o 6 lat młodszy, zaś Donaldson o 4, co z pewnością dobrze o Ryanie nie świadczy. Mimo tego, że nie jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, to powinien graczy w wieku juniora ogrywać gładko w dwóch setach. Tak nie było, Jaredowi uległ 0:2, zaś ze Stefanem zaliczył porażkę w 3. partiach. Ostatnio uległ w Charlottesville Broadyemu w ćwierćfinale i tutaj też należy napomnieć o wieku przeciwnika Amerykanina, Brytyjczyk urodzony jest w roku 1994, czyli też można by go sklasyfikować jako juniora, bądź gracza, który przedziera się do poważniejszego tenisa.
W Knoxville naprzeciw Ryana nie stanie już żaden Żółtodziób. Dostaje On od losu niełatwe zadanie. Adrian Mannarino to tenisista rozstawiony z dwójką w tym turnieju i nie jest to przypadek. Francuz notuje ostatnimi czasy niezłe wyniki. Wiadomo, ze czasami zdarzy się gorszy dzień, jednak uznałbym, że ma na koncie więcej sukcesów, niż niestosownych gaf. Adrian potrafił zagrać doskonale z Berdychem. Urwał mu seta, ale nawet nie chodzi o to, a o styl jego gry. Mało niewymuszonych błędów, niezły serwis, wiele piłek posyłanych na linię, bądź w bliskie jej okolice. Mimo kilku przełamań oddanych prezentował serwis na niezłym poziomie, co ciekawe potrafił w decydującym secie złamać Tomka aż dwa razy. Jednak nawet to mu nie pozwoliło na odniesienie sukcesu w postaci awansu do kolejnej rundy paryskiego Mastersa. Mimo tego pozostawił po sobie dobre wrażenie i francuscy kibice musieli być dumni ze swojego reprezentanta. Przed spotkaniem z Czechem Adrian ograł Herberta 2:0, wygrywając pierwszą partię po tb, zaś drugą już łatwiej 6-3. Wcześniej sympatyczny Francuz zanotował ćwierćfinał z Sztokholmie(250-tka), półfinał w Taszkiencie(CH), pierwszą rundę w Metz(250-tka, 3 setowa porażka z JJ) oraz triumf w Istanbule(CH), gdzie przeszedł przez cały turniej jak burza.
Myślę, że kwestią tego meczu, jeśli chodzi o faworyta, może być rozstrzygnięcie pierwszej partii. Jeśli Mannarino przechyli tu szalę zwycięstwa na własną korzyść, to rozpędzony powinien pójść za ciosem i postawić zielony znaczek przy moim typie. Nie wykluczam, że pierwszy set może rozstrzygnąć się w trzynastym gemie, jednak Adrian rozegrał już sześć tb w turniejach, które wypisałem, wygrał 3 z nich, oddając kolejne 3 JJ, Sztaszkowi oraz Dolgopolovovi. Harrisona nie stawiałbym w gronie tych zawodników i myślę, że Mannarino ma spore szanse nawet w przypadku ewentualnego tb.
Podsumowując, moim zdaniem forma oraz gra są po stronie Francuza i powinien On rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść i nie wykluczone, że zrobi to w 2 partiach. Dlatego też wybrałem taki typ, który z takim kursem jest moim zdaniem atrakcyjną propozycją.
Typy dnia Macko18 listopad 2014 :
1. Przysiężny-Bolelli over 22.5, Pinnacle 1.83. Wynik? 2:0(7-6,6-4) ✅
2.Haase-Serra DW 2:0, Bet365 1.80. Wynik? 2:1(3-6,6-1,7-5) ⛔
3.Jenkins-Klahn Jenkins, Pinnacle 2.01. Wynik? 0:2(6-7,1-6) ⛔
4.Groth-Corrie Groth, Pinnacle 1.59. Wynik? 2:1(4-6,7-5,7-6) ✅ 5.Jenkins-Saville Over 22.5, Bet365 1.83. Wynik? 0:2(3-6,3-6) ⛔
6.Harrison-Mannarino DW 0:2, Bet365 2.00. Wynik? 0:2(1-6,1-6) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Challenger Bratysława
6.11 14:00
Michał Przysiężny - F. Dustov
typ: 2-0
2,00
bet365
Analiza
II runda turnieju w Bratysławie i znakomita okazja dla naszego rodaka, Michała Przysięznego na awans do cwiercfinału, naprzeciw stanie Uzbek, Dustov. To szczesliwy zbieg okolicznosci, gdyz Dustov wyeliminowal nieoczekiwanie w I rundzie Veselyego, z ktorym Michał w moim odczuciu mialby ciezsza przeprawe. Olowek probuje srubowac ranking przed nowym sezonem, w ostatnich tygodniach idzie mu to calkiem niezle. Był w finale challengera w Genewie, przypomnijmy w Tokio ograł Tsongę, Michał jest wiec w bardzo dobrej dyspozycji. Nie sadze, aby Uzbek sprawil mu jakiekolwiek problemy, &quot;Ołówek&quot; ogrywał go już trzy razy w swojej karierze. Biorac pod uwage dobra dyspozycji Przysieznego nie widze tutaj innego wyniku niz pewnego zwyciestwa Michała.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
vs

Hanescu vs Mahut
Over 22.5 1.85 MarathonBet

2:0(7-6,6-4) ✅ ✅ ✅
Dzisiaj w Mouilleron-Le-Captif Challenger dochodzi do spotkania dwóch zawodników bazujących mocno na swoim serwisie. Zawodnicy ci wiele nie łamią i nie są także często łamani. Od powrotu na halę odpowiednio Viktor rozegrał 5 tb, zaś Nicolas 6. Rozgrywanie trzynastej partii nie jest dla żadnego z nich niczym obcym, często nawet dążą do rozstrzygnięcia w ten sposób.
Rumun po zaciętym boju(7-5,7-6) w pierwszej rundzie ograł Francuza Serrę, który ostatnio złapał bardzo dobrą formę i potrafił ograć Berankisa i urwać seta Robinowi Haase. Viktor podczas tego meczu stracił tylko raz własny serwis, łamiąc Francuza dwukrotnie. Wcześniej Viktor wystąpił w Genewie, gdzie po 3. setach pokonał Fucsovicsa, gdzie w każdym secie decydowało jedno przełamanie oraz Krajinovicia, tracąc pierwszego seta po jednym przełamaniu, lecz zwyciężając dwie kolejne partie po tiebreakach. Tamten turniej zakończył na wyrównanym spotkaniu z naszym Ołówkiem(6-7,7-6,2-6).
Nicolas ostatni tydzień odpoczywał. Przed tym Challengerem próbował swoich sił w kwalifikacjach do paryskiego Mastersa, jednak uległ tam Istominowi(6-7,4-6). Wcześniej startował w 250-tce w Bazylei, gdzie dwukrotnie trafił na typowych ziemniaków. Najpierw ograł Estrellę 6-4,6-4, co przy charakterystykach obu zawodników może dziwić. To Mahut bazuje na serwisie, zaś Estrella preferuje grę na mączce i dłuższe wymiany. Następnie Nicolas zmierzył się z Eliasem, któremu uległ w stosunku 1-6,7-6,6-7. Te spotkania pokazują, że Francuz ma problemy z łamanie rywali, a często potrafi utrzymać własne podanie.
Podsumowując, nie spodziewam się tutaj wielu dłuższych wymian, które mogłyby decydować o jakichś przełamaniach. Oczekuję za to jednostronnych, szybkich gemów serwisowych, na które obu graczy stać. Jeśli tak będzie typ na over 22.5 gema powinien zostać pokryty, nawet w dwóch partiach. Jak pisałem, nie wykluczam tutaj tb.
Typy dnia Macko18 listopad 2014 :
1. Przysiężny-Bolelli over 22.5, Pinnacle 1.83. Wynik? 2:0(7-6,6-4) ✅
2.Haase-Serra DW 2:0, Bet365 1.80. Wynik? 2:1(3-6,6-1,7-5) ⛔
3.Jenkins-Klahn Jenkins, Pinnacle 2.01. Wynik? 0:2(6-7,1-6) ⛔
4.Groth-Corrie Groth, Pinnacle 1.59. Wynik? 2:1(4-6,7-5,7-6) ✅ 5.Jenkins-Saville Over 22.5, Bet365 1.83. Wynik? 0:2(3-6,3-6) ⛔
6.Harrison-Mannarino DW 0:2, Bet365 2.00. Wynik? 0:2(1-6,1-6) ✅
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Melzer Jurgen-Lacko Lukas 0:2, Bet365 2.75

6:3, 3:6, 6:7 ⛔⛔⛔Jestem pod formą.....

VS.


W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Melzer 2:1, wszystkie trzy mecze rozgrywane były na trawie,a ostatni w tym roku. Jurgen ten rok ma fatalny 17/20, pomijając rozgrywki Davis Cupu nie ma dodatniego bilansu na żadnej nawierzchni. Na ostatnich 12 turniejów tylko 4 razy włącznie z tym turniejem udało mu się przejść pierwszą rundę i odpadł w drugich. Tutaj pokonał po problemach Fucsovicsa (135 ATP) 3:6, 6:4, 7:6 nie oglądałem tego meczu ale zapewne w tie breaku jeden jak i drugi mieli mieczówki ponieważ Jurgen wygrał do 10, także miał wiele szczęście,że przeszedł do II rundy. Lacko natomiast formę w tym roku ma niezłą ponieważ bilans meczów 40/26 jest znacznie lepszy od przeciwnika. W tym roku w październiku wygrał challenger na hardzie, w Schengen ATP odpadł w ćwierćfinale z Murrayem, Atlanta ćwierćfinał i jeszcze Shenzhen challenger dotarcie do finału. Powyższe wyniki dały mu zasłużenie 77 pozycję ATP na której się teraz znajduje. Lukas pokonał w I rundzie gładko Adriana Sikore (381 ATP) 6:1, 6:2. Lacko gra u siebie w Słowacji także publika będzie za nim. Co ciekawe Słowak w tym turnieju będzie grał już 11 raz,a Jurgen dopiero pierwszy. Co jeszcze ciekawsze przez ostatnie trzy lata Lukas tutaj odnotowywał bardzo dobre wyniki ponieważ w 2011 roku wygrał ten turniej, w 2012 doszedł do półfinału i rok temu również go wygrał. Także bardzo lubi tutaj grać,a co najważniejsze odnotowuje tutaj super rezultaty. Mimo wszystko kursy najniższe nie są,a dlaczego? Dlatego,że Melzer to bardzo doświadczony zawodnik, 6 lat starszy od Lukasa, jest uniwersalnym zawodnikiem, jego lewa ręka sprawia problemy nie jednemu zawodnikowi. W przeszłości był 8 rakietą świata,a teraz 112 lecz mimo wszystko,że on w formie nie jest potencjał ma jak najbardziej. Lacko dla mnie jest dziwnym zawodnikiem ponieważ moim zdaniem jest on za dobry na challengery,a słaby na ATP i co jakiś czas ciągle to pokazuje. Lecz niestety nie ma turniejów pomiędzy tymi domowa rangami. Na upartego można stwierdzić,że są ATP 250 i Mastrsy 1000 i w tych 250 Lukas radzi sobie lepiej. Mimo wszystko zaufam tutaj gospodarzowi ponieważ ma lepszy sezon, gra u siebie, odnosi tutaj od trzech sezonów dobre wyniki,a przeciwnik jest w dołku jakim jeszcze nie był nigdy. Dla mniej odważnych proponuje &quot;czystą dwójkę&quot;.

&quot;Typy dnia&quot; Tie Breaka, listopad 2014 :
1. Sandgren Tennys-Kudla Denis 2, Pinnacle Sports 1.60. Wynik? 6:2, 5:7, 2:6✅
2. Smith John Patrick-Klahn Bradley 2, Unibet 1.66. Wynik? 6:2, 4:6, 5:7 ✅
3. Van Peperzeel Gavin-Edmund Kyle 0:2, Bet365 1.53. Wynik? 6:4, 1:6, 4:6 ⛔
4. Mitchell Benjamin-Klahn Bradley 0:2, Bet365 1.90. Wynik? 6:4, 2:6, 6:4 ⛔
5. Russell Michael-Duckworth James 2, Bet365 1.72. Wynik? 6:7, 3:0 krecz Duckworth, zwrot ▶
6. Melzer Jurgen-Lacko Lukas 0:2, Bet365 2.75. Wynik?6:3, 3:6, 6:7⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom