>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MayPlay - 100% więcej do 200PLN na start!

Status
Zamknięty.
S 37

sevenaa

Użytkownik
U mnie również doszła..więc ja mogę polecić.
- co do kursów kilka zakładów które stawiałem miało kursy wyższe niż np. Bet365
- zakłady rozliczają bardzo szybko, ja nie miałem problemu z jakimiś błedami itd.
- jedyny minus to opłata za wypłacenie pieniędzy (bo przypuszczam, że jest od każdej wypłaty)
Opłata spowodowana tym, że płacą za tranzakcie z powodu zbyt małego obrotu gotówką na chwile obecną podobno nie udało się im wynegocjować lepszych warunków
Podsumowując:
plusy ✅
- 100% do 200zł bonus jeden z lepszych i bez wygórowanych warunków obrotu
- bardzo szybki support tu Pan Andrzej Bielecki mimo, że jest chyba sam staje na wysokości zadania
- bardzo szybka weryfikacja j/w
- duża oferta live
- szybo zatwierdzane zakłady
- strona działa bez zastrzeżeń
minusy ⛔
- nieszczęsna opłata za wypłatę
- błędy w rozliczaniu zakładów
- długi czas oczekiwania na realizacje wypłaty
- limity na zakłady chociaż ja osobiście się z tym nie spotkałam
 
S 37

sevenaa

Użytkownik
Wciąż wiszą mi 1200zł z wcześniejszego zlecenia wypłaty
Co ciekawe zrealizowali zlecenie mniejszej kwoty z późniejszego zlecenia
No i brak jakichkolwiek informacji co do rozliczenia zakładu poprawnie wytypowanego
 
S 37

sevenaa

Użytkownik
Rośnie nam chyba porządna konkurencja
mimo, że wszystko trwa zbyt długo ale początki bywają ciężkie
Witam serdecznie,
przepraszam na wstępie za czas oczekiwania na rozwiązanie Pani zgłoszenia.
Właśnie status Pani zakładu 214717912 został zmieniony na Wygrany / Win.
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia
Andrzej Białecki - Mayplay.com
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Ja z kolei na razie nic dobrego nie napiszę. Limity zaraz po zarejestrowaniu i próbie puszczenia 1 zakładu wynoszą max 13 zł. Po kontakcie z supportem otrzymałem informację, że to decyzja bukmachera. Support zapewnił, że poinformuje kogo tam trzeba o tych limitach i da znać jaką decyzję podjęto, chociaż nie daje żadnej gwarancji. Będę dobrej myśli,
 
S 37

sevenaa

Użytkownik
Ja z kolei na razie nic dobrego nie napiszę. Limity zaraz po zarejestrowaniu i próbie puszczenia 1 zakładu wynoszą max 13 zł. Po kontakcie z supportem otrzymałem informację, że to decyzja bukmachera. Support zapewnił, że poinformuje kogo tam trzeba o tych limitach i da znać jaką decyzję podjęto, chociaż nie daje żadnej gwarancji. Będę dobrej myśli,
ja żadnego limitu nie otrzymałam
a grałam zakłady praktycznie wszystkie za 200 i więcej
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Może bądźcie bardziej konkretni z tymi limitami, bo tak to jest rzucanie słów na wiatr. Podajcie jaki kurs i stawka poszła na jaką dyscyplinę, po której dostaliście limit. Takie gadanie nie ma żadnego sensu, że &#39;dostałem limit po 1 zakładzie&#39; :razz:
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
To zwykła usterka z tym limitem, ogólnie oni pobierają ofertę z innej firmy która ma pewno jakąś blokade itp też dostałem limit na początku ale potem po interwencji buka zdjęto mi limit obracałem stawkami powyżej 2k i żadnego limitu cały czas mogę grać za ile chcę.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Udało się załatwić obniżenie opłat za wypłaty do 4,9% + 0,29 EUR. Mają wejść od jutra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Ja z kolei na razie nic dobrego nie napiszę. Limity zaraz po zarejestrowaniu i próbie puszczenia 1 zakładu wynoszą max 13 zł. Po kontakcie z supportem otrzymałem informację, że to decyzja bukmachera. Support zapewnił, że poinformuje kogo tam trzeba o tych limitach i da znać jaką decyzję podjęto, chociaż nie daje żadnej gwarancji. Będę dobrej myśli,
Ja podobnie jak kolega zdecydowanie nie polecam tego bukmachera!
Od samego początku mam jakieś śmieszne limity i większosci zakladów nie mogę puscić nawet za 30zł.. Podczas gdy wcześniej moja maksymalna stawka wynosiła 20zł. Hitem jest dzisiejszy nhl, zagrałem za 18zł 5 overów 5.0, a jak chcę zagrać to samo tylko overy 5.5 to mogę maxymalnie postawić 0.71zł ;]]

Support może i szybko odpisuje ale na moje pytanie dlaczego mam ten limit dostałem odpowiedź:
&quot;Witam serdecznie,

właśnie otrzymałem informację że nadal nie podjęto decyzji w sprawie pozostawienia lub zniesienia limitów. Przewidywany termin podjęcia decyzji to poniedziałek - wtorek 10-11. 11. 2014.

Pozdrawiam serdecznie&quot;
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Całkiem przyjemny bukmacher. Strona troche ciemna , ale przejrzysta. Szybkie rozliczanie zakładów do kilku minut po zdarzeniu . Live tez niczego sobie. Kursy standardowe jak w wiekszosci bukmacherów. Problemem są te wypłaty. Mam nadzieje że jakos sie ogarną , bo strasznie dlugo to trwa. Zleciłem wypłate w środę do południa i dalej jak nie było tak nie ma.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
mial ktos podobny problem. Zostalo mi 130 zł w bonusie, wypłacalne wtopiłem i za bonus nie mogę grac.. JAk mam postawic kupon za pieniądze z bonusa?
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
Czasem jest tak,że danego meczu się nie da zagrać i wyskakuje napis brak funduszy. Klikając inny zakład wchodzi. Kolega pewnie sobie poradził z tym kłopotem dlatego nie ciśnie dalej tematu.
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Witam
Wypłaciłem pieniądze (2900zł) z Mayplay na moja karta płatniczą w Alior Bank po czym bank zablokował środki i domaga sie wyjaśnień co to za przelew i proszą o dowód wpłaty od Mayplay na moj rachunek.
Co robić w takim przypadku ?
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Dziwna sprawa, jak bank mógł Ci zablokować Twoje pieniądze?? Poproś może o potwierdzenie przelewu z MayPlaya i wyślij do banku, dla mnie to jakies nieporozumienie , że bank blokuje środki i sam decyduje które przelewy są legalne, a które nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom