>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.11.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
makaveli23 138,2K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 9:30
Spotkanie: Perth Glory - Newcastle Jets
Typ: 1/1
Kurs: 3.10
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Newcastle Jets to najgorsza druzyna A-League, jak do tej pory zdolali zdobyc 1 punkt ktory wywalczyli z Melbourne City, spisujacym sie rownie fatalnie. Perth Glory wygrali 2 spotkania, przegrali jedno ze znakomicie spisujacym sie Adelaide, wiec mozna im tą porazke wybaczyc. W srodku tygodnia rozprawili sie z Melbourne Victory w pucharze jednak dopiero po dogrywce. Niewatpliwe jest to ze te dodatkowe minuty dadzą sie we znaki w tym meczu, ja jednak sadze ze Newcastle Jetz nie bedzie wstanie przejsc dobrej defensywy Perth w pierwszych minutach meczu bo spodziewam sie ze to onie beda raczej probowac strzelic pierwsi ale Perth Glory strzeli bramke gdzies miedzy 25-40 minutą i do konca bedzie kontrolowac mecz.
⛔100
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Austria Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Salzburg - Admira Wacker
Typ: Wygrana gospodarzy do zera
Kurs: 2,10
Bukmacher: expekt
Analiza:
Salazburg walczy z AC Wolfsberger o pierwsze miejsce w tabeli. Potencjał tej drużyny chyba każdy zna. NIe może odpuścic tego spotkania, tym bardziej po ostatnim remisie z Grodig.
Na początku sezonu gospodarze nie tracili tylu bramek co w ostatnim czasie, potrafili wygrywac z czystym kontem. Ostatni raz ta sztuka udała im się 23.08 w meczu na własnym terenie z Altach (5:0).
Admira w sierpniu, przegrała 0:3 z Salzburgiem. Mają jedną z gorszych ofensyw w lidze, tylko 14 bramek w 13 spotkaniach. W tym spotkaniu jest bardzo duża szansa na zachowanie czystego konta przez ekipę gospodarzy, ponieważ Admira nie strzeliła gola już od 3 spotkań.
Zwycięstwo Salzburga jest nie podważalne, a typ z zerową zdobyczą gości idealnie podbija kurs, który dodatkowo podnosi fakt absencji podstawowego bramkarza gospodarzy,Gulacsi ( czerwona kartka). Rezewowy w meczu pucharowym przez 90 minut utrzymał czyste konto, więc mam nadzieję, że zmotywuje się i na ten mecz. Nie raz tak bywa, że zmiennicy grają lepiej od podstawowych piłkarzy.
Powodzenia!!
✅110
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nozna- Hiszpania, Primera Division
Godzina:16:00
Typ: Hendicap (1:0) Real Madrid (2)
Kurs:1,57
Bukmcher: bet-at-home
Analiza:


Witam, kazdy wie jaka siła ofensywna dysponuje Real Madryt, tego nie trzeba naświetlac i przedstawiac w statystychach, Cristiano Ronaldo w znakomitej formie który w kazdym meczu strzela bramkie jak nie wiecej, gosciu jest poprostu w gazie, dodajac jeszcze takie postaci które ma przy swoim boku to nic innego nie zapowiada sie tu jak duzo bramek w meczu z przecietna Granada. Upatruje tu wlasnie ten typ i mysle ze moje stwierdzenie sie sprawdzi.W meczu przeciwko Grenadzie, nie wystąpią: Gareth Bale, Fábio Coentrão i Jesé. Natomiast do kadry meczowej wracają Luke Modrić, oraz Pepe.

Spodobała ci się moja analiza? Wygrałeś dzięki mnie pieniądze? Podziękuj i kliknij &quot;dzięki&quot; pod postem.
Zły zapis
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, Bundesliga
Spotkanie: Hamburg - Leverkusen
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.19
Buk: Pinnacle
Godz. 15:30
Analiza:
Przed wielkim hitem ligi pomiędzy Bayernem a Borussią Dortmund, parę godzin wcześniej czeka nas równie intersujące spotkanie w Hamburgu gdzie miejscowa ekipa HSV będzie gościła Leverkusen.
Gospodarzy czeka i w obecnych rozgrywkach ciężki bój o ligowy byt, wydawało się że ich forma idzie w górę ale boisko i starcie z Herthą zweryfikowało ten poogląda zasłużona i wysoka porażka 3:0 nie pozwoliła im opuścić strefy spadkowej. W tygodniu musieli natomiast uznać wyższość Bayernu przegrywając 1:3 ale co ważniejsze wreszcie udało im się strzelić jakąś bramkę bo z tym jest u nic bardzo krucho a przecież Van der Vaart, Holtby, Lassoga coraz lepie się czuje ze sobą na boisku a na pewno są to gracze o nietuzinkowych umiejętnościach ofensywnych. Dziś musza zagrać odważniej bo błędy w defensywie dalej będą się im przytrafiały a granie asekurancko nie przynosi po prostu punktów. Odważniejsza gra może być kluczem do zdobycia punktów albo też do wysokiej porażki bo po gościach można się wszystko spodziewać. W ofensywie wyglądają zresztą tak już jest od kilku lata bardzo solidnie i pewnie, mają kreatorów gry oraz zawodników do wykańczania akcji, na ten moment tylko lider Bayern strzelił więcej bramek. Po prostu w ofensywie jest wszystko w porządki i dziś na pewno będą mieli pole do opisu. Drugą stroną jak zwykle jest defensywa i tutaj ciekawie momentami nie jest 4:1 z Wolfsburgiem, zaledwie remis u siebie 2:2 z beniaminkiem a kulminacją było spotkanie z Stuttgartem prowadząc 0:3 zaledwie zremisowali to i tak w ostatecznym rozrachunku sukces bo mogli to przegrać. Defensywa nie popisała się też w meczu puchar Niemiec z Magdeburgiem gdzie po 90 na tablicy widniał wynik 2:2. Prawdziwy chaos w ich defensywie czynią wszystkie piłki grane górą czy ze stałych fragmentów gry czy po prostu z akcji(patrz mecz z Stuttgartem) i nad tym aspektem na pewno Hamburg pracował
Faworytem są tutaj gospodarze, kadra i forma jest po ich stronie ale nie warto pchać się w ten zakład z prostych powodów potrafią na tyłach odwalić taką kaszankę że aż oczy bolą jak się na to patrzy, zresztą w Hamburgu w tym aspekcie nie jest lepiej. Przed rokiem w pierwszym starciu tych ekip padło aż osiem bramek a dzisiejsi gości zwyciężyli u siebie 5:3, dziś takiego festiwalu może nie będzie chociaż kto to wie ale trzy bramki to dla mnie pewniak.
⛔100
 
luka_pewniak 0

luka_pewniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Napoli - AS Roma
Typ: 2
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Bez wątpienia hit kolejki Serie A zapowiada się niezwykle ciekawie. W ostatniej kolejce drużyna z Neapolu zremisowała mecz na własne życzenie, marnując karnego w 92&#39;, notując 6 mecz z rzędu bez porażki. Z kolei drużyna ze stolicy Włoch wygrała 2-0 notując 7 mecz na 0 z tyłu. . Obie drużyny strzelają dużo goli odpowiednio AS Roma 16, Napoli 17. Natomiast jeżeli chodzi o gole stracone wyraźnie widać tu różnicę drużyna z Rzymu straciła zaledwie 4 gole(w tym 3 z mistrzem), a drużyna Napoli straciła aż 12 goli. W obydwu drużynach jest sporo kontuzji, dlatego Rafa Benitez nie będzie mógł skorzystać z Gargano, Michu i Zunigi, którzy leczą urazy. Z tego samego powodu Rudi Garcia nie będzie mógł skorzystać z Balzarettiego, Strootmana, Castana, Borriello, Maicona i Astoriego. Pomimo licznych kontuzji po obu stronach mecz zapowiada się niezwykle interesująco. Zarówno dla Napoli i AS Roma jest to ważny mecz, jednak twarda i solidna gra piłkarzy AS Roma przyniesie oczekiwane punkty. Dlatego po emocjonującym meczu cieszyć się z 3 pkt będzie drużyna ze stolicy.
Przewidywane składy
Napoli: Rafael - Maggio, Albiol, Koulibaly, Ghoulam, Inler, David Lopez, Callejon, Hamsik, Insigne, Higuain
Roma: De Sanctis - Torosidis, De Rossi, Yanga-Mbiwa, Cole, Pjanic, Keita, Nainggolan, Gervinho, Totti, Florenzi
⛔100
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 16.00
Spotkanie:
Stoke - West Ham
Typ: 2
Kurs: 3.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam dzisiaj do Premiership, moja ulubiona liga więc typ opieram nie tylko na statystykach ale też po obserwacji meczów ;)
West Ham zaraz po Southampton chyba największe zaskoczenie w tym sezonie, po słabym początku złapali niesamowitą formę, 5 ostatnich meczów 4 zwycięstwa, w tym z Liverpoolem i City.
Stoke to drużyna która mnie nigdy nie przekonywała ich atut to własne boisko, trudny teren dla wielu zespołów ale w tym sezonie komplet pkt wywoziły już z ich terenu Tottenham, Aston Villa i Leicester, ekipy które są w tej chwili niżej niż West Ham. Dodatkowo ostatnie 2 mecze Stoke przegrało z Southampton w tym jeden u siebie w środę w Pucharze Anglii co mnie jeszcze bardziej przekonuje w stronę ekipy Sama Allardyce&#39;a czyli WHU. Gospodarze mieli ledwie 3 dni na regenerację bo grali prawie całym podstawowym składem i był to ciężki mecz który zakończył się 2-3, Młoty natomiast odpoczywały cały tydzień po zwycięstwie nad City, morale na pewno sięgają zenitu, jedyny problem jaki mają to możliwy brak najlepszego strzelca Diafra Sakho ale to jeszcze nic pewnego może zagra.
Nie rozpisuje się już dalej, krótko mówiąc, wątpię w remis w tym meczu więc granie z podpórkami nie ma chyba sensu będzie 1 lub 2 ja się skłaniam ku czystej 2 na mocno dysponowany West Ham.
⛔100
 
plocczanin 70

plocczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Arsenal FC - Burnley FC
Typ: Handicap Azjatycki -1,5
Kurs: 1,875
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś na Emirates Stadium Arsenal będzie walczyć o kolejne kluczowe punkty w lidze, które będą ważne w kontekście walki o TOP4. Wydaje się, że najgorszy okres już za &quot;Kanonierami&quot;. W ostatnim meczu przeciwko Sunderlandowi na wyjeździe zaprezentowali się bardzo dobrze i pewnie wygrali 2:0. Teraz nadchodzi idealna okazja na przełom, jeżeli chodzi o mecze przed własną publicznością. Warto zaznaczyć, że na Emirates podopieczni Wengera na cztery mecze wygrali... tylko jeden, i to 2:1 z Crystal Palace. Tym razem najbliższym rywalem będzie Burnley - jeden z głównych kandydatów do spadku. Dla londyńczyków to idealna okazja na nabicie statystyk zdobytych bramek i uważam, że gładkie zwycięstwo nad beniaminkiem jak najbardziej realne. Burnley, jeżeli przegrywa to zazwyczaj różnicą co najmniej dwóch goli. Zatem można się spodziewać pewnej wygranej Arsenalu. Może pogromu nie będzie, ale takie 2:0/3:1 najbardziej optymalne.
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: SSC Napoli - AS Roma
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W tygodniu dzięki zwycięstwu nad Cesaną (2-0) AS Roma zrównała się punktami z Juventusem Turyn (który przegrał z Genuą 0-1). Dziś podopieczni Rudi Garci zawitają na
Stadio San Paolo i wydaje się, że wcale nie są w tym meczu faworytem, ba niektórzy większe szansę na zwycięstwo dają w tym spotkaniu Napoli.
Wszystko przez to, że Roma ostatnio jakby spuściła z tonu, po porażce w Lidze Mistrzów z Bayernem (1-7) zagrali dość bezbarwny mecz z Sampdorią (0-0) oraz wygrali co prawda z Cesaną ale tu również niczym nie zachwycili. Napoli natomiast ostatnio w meczach u siebie prezentuje się naprawdę korzystnie, pokonali Torino (2-1) oraz Hellas Veronę (6-2).
Szkoleniowiec Azzurri Rafael Benitez ma ponadto nieco lepszą sytuację kadrową, w jego ekipie jedynie Gargano, Michu i Zunigi leczą urazy. Po stronie AS Romy tych nazwisk jest nieco więcej: Astori, Castan, Maicon, Balzarettie, Curci i Strootman to piłkarze z których Rudi Garcia dziś nie może korzystać.
Warto zauważyć, że ostatnie spotkania Napoli z Romą niezależny kto był gospodarzem kończyły się zwycięstwami domowymi. 6 ostatnich spotkań miedzy tymi ekipami kończyły się zwycięstwami gospodarzy. Ponadto Napoli w ostatnim czasie nieźle radziło sobie u siebie z Romą bowiem 4 z 5 ostatnich takich spotkań wygrali (raz przegrali). Liczę, że dziś piłkarze Napoli sprawią małego psikusa drużynie Romy i to oni zdobędą komplet punktów, wszak aspiracje w Neapolu są dość spore - sięgające gry w Lidze Mistrzów i dzisiejszy mecz jest idealną okazją by te aspiracje potwierdzić. Moja propozycja w ty meczu to zwycięstwo Napoli.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Godzina: 21:15
Spotkanie: FC Porto vs Nacional Funchal
Typ: Porto strzeli w obu polowach
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Nie ma co ukrywac,ze faworytem i to zdecydowanym jest zespol gospodarzy.
Porto bylo aktywne na rynku transferowym i maja naprawde znakomicie prezentujaca sie druzyne.
Liga portugalks ama to do siebie,ze od 12 lat w walce o mistrzostwo bije sie Benfica i Porto.
W tych 12 ostatnich latach &quot;Smoki&quot; siegaly po tytul az 9 razy.
Nie ma co ukrywac,ze w tym sezonie sa glownym faworytem do tytulu.
Sytuacja w lidze.
Po 8 rozegranych kolejkach Porto plasuje sie na pozycji wicelidera i traci 4 punkty do prowadzacej Benfiki,jednak maja mecz rozegrany mniej,tak wiec dzisiejsza wygrana zmniejszy strate do jednego punktu.
Oprocz spotkan ligowych,podopieczni Julena Lopetegui&#39;ego biora tez udzial w Champions League,gdzie radza sobie bardzo dobrze,w grupie sa liderem i nie przegrali jeszcze meczu.
Ostatnie ich spotkania to remis z Szachtarem 2:2,wygrana z Braga 2:1,porazka 1:3 w pucharze Portugalii ze Sportingiem Lizbona 1:3 - trzeba przyznac,ze na razie Sporting tez prezentuje bardzo dobra gre,wygrana z Bilbao 2:1 i wygrana w meczu pucharowym z Arouca 5:0.
Nacional plasuje sie na 11 pozycji z dorobkiem 8 punktow.
W ostatnich 5-ciu ligowych meczach wygrali jeden mecz - 1:0 z Academica w ostatniej kolejce.
Jezeli chodzi o wyjazdy to w obecnym sezonie przegrali 3 razy - 1:3 z Belenenses,1:2 z Estoril oraz 0:2 z Vitoria,jak widac traca przynajmniej 2 gole z zespolami,ktore z pewnoscia sa zdecydowanie slabsze niz Porto.
Moim zdaniem gospodarzy stac dzis na minimum 3 gole,jedna bramka na 45 minut to rowniez misja do zaliczenia.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 70

mrww

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Segunda Division
Godzina: 20:00
Spotkanie: UD Las Palmas - Albacete Balompié
Typ: 1/1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W jednym z meczów 11. kolejki drugiej ligi hiszpańskiej spotykają się drużyny Las Palmas i Albacete. Gospodarze obecnie na 4. miejscu w tabeli z bilansem 5-4-1, natomiast goście zajmują ostatnie miejsce z bilansem 1-2-7. Dlaczego taki typ? Las Palmas gra bardzo dobrze na swoim terenie, na 5 rozegranych meczów wygrali 4 i tylko 1 remisowali, tracąc przy tym tylko 2 bramki. Albacete na wyjazdach z bilansem 1-1-3, jednak ostatni mecz w lidze wygrali 14 września, od tamtej pory w 6 kolejnych spotkaniach nie zdobyli nawet punktu. Liczę więc na szybkiego gola w pierwszej połowie dla gospodarzy i ewentualne dobicie rywali w drugiej połowie, a kurs na taki typ jest naprawdę kuszący. Powodzenia! ;)
✅125
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
Dyscyplina-piłka nożna 1 liga estonia
godzina 12;00
spotkanie: Kajlju-Sillamea
typ 1
bukmacher: bet 365
kurs 1,91
analiza:
Druzyna gospodarzy jest najlepiej grajacą z calej ligi jesli chodzi o mecze u siebie. OD lat Kajlu to czołówka w swojej rodzimej lidze.Przekonal się juz o tym LEch Poznań ,ze ta druzyna coś sobą prezentuje. Ostanie trzy bezposrednie pojedynki na korzysć Kajlu.
⛔100
 
T 0

typerdebil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Tipico Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Salzburg - Admira
Typ: DW 0:0
Kurs: 71.00
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Proszę Państwa, mamy do czynienia z dobrym zespołem gospodarzy, jednak zdecydowanie przecenianym przez bukmacherów jak i dzieciaków, którzy niezwykle często sugerując się tak mikroskopijnymi i spadającymi kursami na drużynę gospodarzy, dodają kolejne bramki do typowanych przezeń handicapów. Drużyna Salzburga jest słaba w Europie, na swoim podwórku dość dobrze się spisująca, taką mają ligę. Jednak, co zauważyłem, wygląda na to, że kursy są często żałośnie zaniżane, a co za tym idzie przyciągają kolejne zakłady. Mnie natomiast udało się jakimś fartem trafić właśnie na ciąg meczów, w których udało mi się na tym skorzystać i chciałbym je teraz przytoczyć łącznie z kursami na &quot;super&quot; Salzburg.
19.08 Salzburg - Malmo 2:1 - grałem Malmo+1,5 po 2,475
27.08 Malmo - Salzburg 3:0 - grałem Malmo po 7,00
30.08 Salzburg - Sturm Graz 2:3 - grałem Sturm Graz po 15,00
14.09 AC Wolfsberger - Salzburg 1:0 - grałem AC Wolfsberger po 9,00
18.09 Salzburg - Celtic - 2:2 grałem x2 po 2.62
21.09 Salzburg - Austria Wiedeń 2:3 grałem Austrię po 11,00
Wszystkie te mecze z żałośnie pozaniżanymi kursami i to praktycznie pod rząd, bez żadnej reakcji bukmacherów. Niestety nie zarobiłem na tym wybitnie dużo, bo po prostu wciąż nie dowierzałem i stawki dawałem małe. Dziś mamy znów wybitny kurs, a Admira zrobiła 3 wyniki 0:0 w ostatnich 5 meczach. Oczywiście, szansa, że wejdzie nie jest jakoś wysoka, ale, no ludzie, jak buk ocenia taką szansę na 1 do 71 to na pewno jest debilem. Pozdrawiam
⛔100
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Eredivisie
Godzina: 18:30
Spotkanie: Ajax Amsterdam - FC Dordrecht
Typ: Arek Milik strzeli przynajmniej 2 gole
Kurs: 5.50
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Dzisiaj w Amsterdamie zapowiada się walka Dawida z Goliatem. Dordrecht po niespodziewanym sukcesie w 1 kolejce gdzie wygrali na wyjeździe z Heerenveen nie wygrał w lidze już ani razu. Z całym szacunkiem dla Byków, ale dzisiaj również to nie ta półka. Ajax ma przed sobą środowy mecz z Barcą i bardzo ciekawe jak dzisiaj wyjdą na beniaminka. Bardzo liczę, że Arek Milik dzisiaj zacznie od początku i będzie miał tym samym okazję do zdobycia gola. Bramki na pewno będą padać, bo Filip Kurto w tym sezonie już ich puścił aż 23.
Jeżeli chodzi już o samego zainteresowanego, to powoli widać, że nabiera pewności siebie. Zdobywanego gole w lidze, w pucharze jak i w reprezentacji dają mu sporego powera. Dzisiaj liczę, że de Boer da Arkowi pograć od początku mając na względzie najbliższy mecz z Barceloną i tym samym da odpocząć pozostałym napastnikom. Arek jest w formie co widać zresztą po jego ostatnich meczach. Jeżeli zagra to gola strzeli - oby nie jednego.
ZWROT
 
stefan-padlo 84

stefan-padlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: CSKA - Zenit
Typ: over 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś zapraszam do Rosji na hit tamtejszej ligi. CSKA (2. miejsce z 25 pkt.) podejmie u siebie Zenit (1. miejsce z 29 pkt.). NA ten mecz proponuję tym +2.5. Może H2H na to nie wskazuje, ale forma obu drużyn i ilość strzelanych goli jest imponująca. Ktoś stwierdzi, że gdy spotykają się dwie wielkie drużyny, to goli pada mało. Może i tak do tej pory było, ale według mnie dzisiaj ta tradycja zostanie odsunięta w bok.
CSKA traci do dzisiejszych rywali 4 pkt. Gra u siebie. Myslicie, że będą grali na remis? Im zależy tylko i wyłącznie na zwycięstwie. Muszą ruszyć, odkryć się. Zenit słynie z szybkiej gry i niezłych kontr, co dzisiaj będą mogli zaprezentować. Spotykają sie dwie najlepsze rosyjskie drużyny i nikt tu nie będzie odstawiał nóg. Mecz będzie na pewno bardzo ostry. Możemy być świadkami rzutu karnego lub czerwonej kartki, co przybliży którąś z drużyn to strzelenia bramki/bramek.
Według mnie +2.5 w tym meczu to dobre rozwiązanie, a kurs jest bardzo przyzwoity i mimo wszystko według mnie zawyżony, ale ja akurat na to nie narzekam ;)
Pozdrawiam.
Drugi typ w ciągu dnia
Powtórzony typ

⛔100
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
01 Nov 2014, 17:00 Handball » World » Friendly International » Tunisia - Poland
over 57
2,11
Bet365
Grac panowie jak nic- bet daje nam promocje po takim kursie taka linia....Mecz towarzyski wiadomo ze zabijania w obronie nie będzie jest dużo testowania- zagrywek ostawień(pod imprezę docelowa)- co pokazało juz pierwsze spotkanie obu ekip.Wygrane przez gospodarzy 31-30. Caly mecz pod dyktando gospodarzy do przerwy 18-12 u siebie zawsze groźni- chcą sie pokazać, graja bardzo ofensywnie a jak nie idzie to i sa kontrowersje czasem sedziowie pomogą- ostatnia akcja naszych... W 2 połowie twardsza obrona i dopiero gonitwa naszych i robienie czegoś z niczego czyli nasza polska specjalność nerwówka w końcówce.Dzisiaj myślę zrewanżujemy sie Tunezyjczyka i wygramy -ale obie ekipy powinny rzucić w granicach 27-30 bramek sam mecz pewnie będzie na styku i zdecyduje znowu końcówka.Tutaj mamy opcje zwrotu jak pograłem także linie o kilka goli mniejsza Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 8

lucken28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Spotkanie: Real Sociedad - CF Malaga
Typ: Goście w 1. poł. powyżej/poniżej : Powyżej 0.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Betclic
Na zwycięzce tego meczu nie odważyłbym się stawiać, bo mimo tego, że obie drużyny dzieli 10 pozycji w ligowej tabeli to Malaga gra słabiej na wyjazdach, natomiast Sociedad mógł spokojnie mieć komplet punktów z dwóch ostatnich meczy, lecz zwycięstwa wymknęły im się w ostatnich momentach gry. Malaga ostatnie dwa spotkania zaczynała bardzo dobrze i później spuszczała z tonu. Z Rayo trzy bramki w pierwszej połowie oraz z Cordobą dwie bramki w pierwszej części spotkania. Mam nadzieję, że dzisiaj również uda im się strzelić w pierwszych 45 minutach gry.
Zły zapis
⛔100
 
M 4

mleko433

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 18.30
Spotkanie: Bayern - Dortmund
Typ: Bayern Handicap -2
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Faworytami w tym spotkaniu są oczywiście gospodarze znajdujący się na pierwszym miejscu tabeli, z żadną porażka i tylko 2 straconymi bramkami po 9 spotkaniach. Borussia formą nie zadziwia i nie może się z niej podnieść. Znajdująca się na 15 miejscu w tabeli Borussia ma na swoim koncie aż 6 porażek, a tylko 2 wygrane. Co prawda w tym roku na 3 spotkania tych drużyn, dwa z nich wygrała Borussia, ale dziś liczę na spokojną wygraną Bayernu.
⛔100
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: HOKEJ- Rosja KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Dinamo Minsk - Sibir Novosibirsk
Typ: under 4,5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam. W dniu, w którym większość kieruje swoją uwagę na spotkania piłki nożnej, ja postanowiłem wyjść poza schemat i obstawić mecz hokejowy. Mam nadzieję, że słusznie ponieważ mecz wydaje się naprawdę bardzo interesujący i nie tylko ze względu na atrakcyjność kursu w stosunku do prawdopodobieństwa wyniku. Dynamo, u siebie, utrzymuje średnią bramek 4.6 natomiast Nowosybirsk 5. Dynamo jest w świetnej formie, wygrywa mecz za meczem i jest drużyną, która posiada najmniejszy bilans straconych bramek w swojej konferencji. Podejdzie do tego meczu w butach faworyta z zamiarem wygranej i wykorzystaniem słabszego okresu gry Novosibirska. Jednak z drugiej strony to wciąż bardzo wyrównane i waleczne drużyny. Zajmują jednakowe miejsca w swoich konferencjach. Sibir nie grzeszy swoją skutecznością strzelecką choć może sprawić niespodziankę w tym meczu. Wybrałem dośc spokojną opcję under 4,5 ponieważ spodziewam sie sporej ilości walki na tafli i szczelnej defensywy w szeregach obydwu drużyn. Pozdrawiam.
⛔100
 
A 0

afc1886

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia, Liga ZON Sagres
Godzina: 19:00
Spotkanie: Vitoria de Guimaraes - Sporting CP
Typ: HT/FT X/2
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zauważyłem, że oba zespoły upatrzyły sobie w tym sezonie wynik 1:1. Vitoria w ten sposób zremisowała z Porto, zresztą póki co, u siebie nie przegrali (jeszcze). Wyniki więc pokazują, że potrafią zagrać zachowawczo, jeżeli nie są w stanie zdobyć 3 punktów, stąd remis do przerwy.
Natomiast drugą połowę wygra Sporting. Przede wszystkim przez absencje zawodników defensywnych Vitorii - Douglasa (GK) oraz stopera - Defendiego. Szersza kadra, większe aspiracje i presja by dogonić Benficę - to zaważy. Przede wszystkim jednak, po średnim początku sezonu, zdają się wracać do formy. Wszystkie 4 remisy w lidze zaliczyli do września (w tym mecze z Porto i Benficą)
⛔100
 
P 0

przemogymfit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - WŁochy, Serie A
Godzina:
15:00
Spotkanie: Napoli - Roma
Typ: 1. Połowa under 0.5
Kurs: 3.15
Bukmacher: Unibet
Analiza: W dzisiejszym szlagierze ligi włoskiej Napoli podejmuję Romę. Wybrałem taki typ ze względu na przewidywane przeze mnie taktyki obu trenerów. Zespół Rudiego Garcii przeliczył się w ostatnim spotkaniu z Bayernem ruszając do ataku od pierwszej minuty. Szybko także stracili gola w innym szlagierowym spotkaniu, z Juventusem. Dlatego uważam, że dzisiaj Roma zacznie spokojnie. Od dawna mówi się o zwolnieniu Rafy Beniteza. Napoli pod wodzą hiszpańskiego trenera notuje słabe wyniki w ostatnich tygodniach. Drużyna z Neapolu nie może sobie pozwolić na podcięcie skrzydeł poprzez szybką utratę gola. Dlatego uważam, że w pierwszej połowie zobaczymy wzajemne badanie rywala, a bramki zobaczymy dopiero po przerwie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom