>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

11. kolejka Eredivisie / 14. Jupiler Pro League (30.10-02.11.2014)

Status
Zamknięty.
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Proszę o uzupełnienie pierwszej strony, ja od razu przejdę do interesującego mnie typu:
WAREGEM - GENK
Mecz, który wydawałby się dość prostą przeprawą dla gości wydaje się być dość dziwnym meczem, mianowicie: kursy na gospodarzy lecą na łeb na szyję!
Spadły już u niektórych buków z 4.00 na 2.50 !!!
Czy ktoś ma jakieś informacje czemu tak się dzieje? Osobiście nie wierzę w przypadki i chyba coś jest na rzeczy więc łapię 2.50 i 1 DNB póki jest jeszcze niezły kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pirelli 739

pirelli

Forum VIP



Dzisiaj w Amsterdamie zapowiada się walka Dawida z Goliatem. Dordrecht po niespodziewanym sukcesie w 1 kolejce gdzie wygrali na wyjeździe z Heerenveen nie wygrał w lidze już ani razu. Z całym szacunkiem dla Byków, ale dzisiaj również to nie ta półka. Ajax ma przed sobą środowy mecz z Barcą i bardzo ciekawe jak dzisiaj wyjdą na beniaminka. Bardzo liczę, że Arek Milik dzisiaj zacznie od początku i będzie miał tym samym okazję do zdobycia gola. Bramki na pewno będą padać, bo Filip Kurto w tym sezonie już ich puścił aż 23.

Oto kilka moich propozycji z całkiem niezłymi kursami:

over 3.5 gola @1.69 Unibet
Ajax - 2.5 @2.05 Marathonbet
Arek Milik strzeli @1.77 Unibet
Arek Milik strzeli przynajmniej 2 gole @5.50 Unibet
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Ajax - 2.5 @2.05 Marathonbet
Ajax w środę gra superważny mecz z Barceloną więc mogą się nie spinać i rozegrać mecz najmniejszym nakładem sił. Po dobrym wyniku do przerwy mogą zdjąć kilku kluczowych graczy i po prostu dograć do końca nie męcząc się, a przy tym nie strzelając za wiele.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Tym bardziej, że Dordrecht to drużyna gdzie tylko na wyjazdach punkty zbiera. Oni nie potrafią prowadzić meczu, a grają z kontry i resztę spotkania porządnie bronią. Ajax w obecnej formie może nie mieć łatwego spotkania, a na pewno nie są do gry jakieś mega ujemne handi.
FC Dordrecht +3 @ 1.71 - na moje oko można grać, Ajax przecież nie wygra przewagą 3 bramek dziś, jak będzie przewaga 2 to będzie świetnie.
Lepiej pograć dziś PSV, które zaczyna powoli grać po powrocie Depaya. Co ważne Wijnaldum też wrócił i Maher nareszcie gra jak za swoich czasów w AZ. ADO jest mega osłabione, ogromne problemy kadrowe więc tutaj PSV powinno minimum 2-3 bramki wpakować. Moje propozycje:

Over 3,5 bramek @ 1.83
PSV -1 @ 1.66
PSV over 2,5 bramek @ 1.74
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
PSV Eindhoven - ADO Den Haag

Godzina 20:45
Typ : 1 (-1)
Kurs : 1.66
Buk : Ónibet
Ja grałem to już we wtorek na Betclicu po 1.70, w tym momencie jest 1.55.
Mecz lidera holenderskiej Eredivisie z ekipą z 15. miejsca stawki. Wyraźnym i niepodważalnym faworytem tego spotkania jest drużyna PSV. Zagrają przed własną publicznością ze słabiutkim ADO Den Haag. PSV to ekipa, która pewnie okupuje fotel lidera z przewagą czterech punktów. To najlepsza ofensywa przy prawie najlepszej obronie. W dziesięciu meczach zdobyli oni aż 30 bramek (drugie Vitesse ma ich 26, a trzeci Ajax – 20) i stracili ledwie 8 goli, mniej stracił tylko Feyenoord – 7.
Stadion Philipsa w Eindhoven to istna twierdza nie do zdobycia. Na pięć spotkań, ani jedna ekipa nie wywiozła stąd chociaż punktu, a zaledwie NAC Bredzie udało się zdobyć bramkę (choć oni dostali ich aż 6). Bilans goli w 5 spotkaniach 18:1 (!) a nie grali z byle kim: Alkmaar (3:0) , Excelsior (3:0), Cambuur (4:0), Vitesse (2:0) i w/w NAC (6:1).
Den Haag na wyjazdach gra totalny piach. Ledwie 3 pkt w 5 meczach. Remisy z Bredą, Utrechtem i Twente. Z Cambuur przegrali 3:2 z Vitesse aż 6:1. Teraz przychodzi im grać z PSV, które gra jeszcze lepszą piłkę niż Vitesse. Oglądałem parę ich meczy w lidze holenderskiej i grają naprawdę bardzo dobry futbol; w pełni zasługują na pierwsze miejsce. Gdy spojrzymy na H2H widzimy całkowitą dominację PSV. Na 21 rozegranych meczów bilans aż 19-1-1 na korzyść PSV! Na ostatnie 5 spotkań, 4 z nich to pokryty handicap. Ostatnie 5 meczów na swoim obiekcie również 4x handi pokryte. Ogólnie na 10 meczów u siebie, tylko 3x handicap nie był pokryty, nie wierzę by tym razem było inaczej. Wydaje się kolejne pewne zwycięstwo drużyny z Eindhoven.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Tym bardziej, że Dordrecht to drużyna gdzie tylko na wyjazdach punkty zbiera. Oni nie potrafią prowadzić meczu, a grają z kontry i resztę spotkania porządnie bronią. Ajax w obecnej formie może nie mieć łatwego spotkania, a na pewno nie są do gry jakieś mega ujemne handi.
FC Dordrecht +3 @ 1.71 - na moje oko można grać, Ajax przecież nie wygra przewagą 3 bramek dziś, jak będzie przewaga 2 to będzie świetnie.
Lepiej pograć dziś PSV, które zaczyna powoli grać po powrocie Depaya. Co ważne Wijnaldum też wrócił i Maher nareszcie gra jak za swoich czasów w AZ. ADO jest mega osłabione, ogromne problemy kadrowe więc tutaj PSV powinno minimum 2-3 bramki wpakować. Moje propozycje:

Over 3,5 bramek @ 1.83
PSV -1 @ 1.66
PSV over 2,5 bramek @ 1.74
Niestety, ale jedno jak i drugie spotkanie zostały ustawione przez czerwoną kartkę. Ajax za dużo strzelił bo Dordrecht w 10, PSV za mało bo również w 10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom