>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Limity, limity ... limity

sylar 87

sylar

Użytkownik
B365 i dowody przy twarzy? pierwsze słyszę, u nich zawsze weryfikacja to zdjęcie dowodu (jeśli poprosili) no i list. Kiedy się to zmieniło?
 
H 92

hagi

Użytkownik
B365 i dowody przy twarzy? pierwsze słyszę, u nich zawsze weryfikacja to zdjęcie dowodu (jeśli poprosili) no i list. Kiedy się to zmieniło?
Nic sie nie zmienilo, glowna weryfikacja jest taka jaka byla, czasem wyrywkowo chca zdjecie przy twarzy oraz inne dziwne dokumenty
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
typereks 866

typereks

Użytkownik
Hagi ja mam dla Ciebie pomysł. Zakładaj konta na znajomych itd. poprosić ich i powiesz, że zapłacisz. Tak robią - kupują konta skrill i bet365 i płacą 200 zł.

Hagi ,a ja mam takie pytanie. Ile Ty już u tego buka wygrałeś?
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Ja osobiście np. mam obecnie 2 konta,na które nie idzie się zalogować bo wyskakuje taki komunikat : http://scr.hu/13zh/uqx1s
Po rozmowie na czacie otrzymałem taką informację : http://scr.hu/13zh/r36nb ...
Także w skrócie muszę im wysłać tym razem alternatywny dokument + przeprowadzić rozmowę telefoniczną,mimo,że konto było tuż po założeniu zweryfikowane na 3 sposoby(rozmową tel,listem od bet i wysłaniem skanu dowodu osobistego).
Zleciłem wypłatę,została ona zamrożona i do tej pory nie doszła na skrilla.
Ciągle walczę o odblokowanie logowania na te konta jak i odmrożenia sporej kwoty pieniędzy...
Jakoś zauważyłem ,że od wprowadzenia pewnych,małych zmian u nich w regulaminie,który musiał każdy zaakceptować od 31.07 przed zalogowaniem się , to nowe,świeże konta nie mają życia...Ostatnio potrafiłem dostać nawet limity po 1-2 zakładach,po 30 min od zrobienia depozytu itd...
Szczerze powiedziawszy obecnie mi się odechciało skupowania kont + ze skrillem,za dużo pierdolenia jest z tym i szkoda mi nerwów(w tym roku poszło 26 kont w bet365) i od teraz skupiam się na alternatywnych firmach.
Z początkiem roku też nagminnie próbowałem zakup tabletów,smartfonów,laptopów z internetem3G(z włączonym VPN) ale na dłuższą metę też długo nie wytrzymywało konto.
Także dla starych wyjadaczy powoli proponuję przerzucenie sił na inne firmy,gdyż z miesiąca na miesiąc powiększają swoją ofertę i coraz bardziej jest zbliżona do oferty z bet365.
 
P 0

pastor69

Użytkownik
Nie wiem jak robią to bukmacherzy bo na pewno mieć skuteczne sposoby właśnie na takie osoby ???? ale głową przeszkodą moim zdaniem jest po prostu Twoja lokalizacja.
Nie ważne ile miałbyś laptopów i ile tych internetów bezprzewodowych pierwszym co sprawdzają jest na pewno Twoja lokalizacja, a to już nie jest trudne do sprawdzenia. Jeśli mieszkasz w jakimś większym mieście to maja utrudnioną sprawę ale jak na wsi gdzie na pewno nie ma dużo graczy to szybko Cię znajdą.
 
H 92

hagi

Użytkownik
Hagi ja mam dla Ciebie pomysł. Zakładaj konta na znajomych itd. poprosić ich i powiesz, że zapłacisz. Tak robią - kupują konta skrill i bet365 i płacą 200 zł.

Hagi ,a ja mam takie pytanie. Ile Ty już u tego buka wygrałeś?
Przeciez ja napisalem na poczatku, ze mam ogarniete konta na pozniej, nie kupuje kont bo po co, wystarczy mi dowod i sam sobie ogarniam wszystko
Pytalem tylko czysto technicznie by im jeszcze bardziej utrudnic
I nie pisalem tylko i wylacznie o b365 tylko o wszystkich firmach bukmacherskich
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
@straszakSam - żadna firma nie będzie miała w choćby 90% tego co bet365 oferuje,z tym się zgodzę,ale gołym okiem widać ,że niektóre firmy powoli nadążają za nimi...
Bet365 już jakiś czas temu zrezygnował z niszy australijskiej(piłka nożna)jak i też rozgrywki U16/U17 itd, co np. mają Dafabet Comeon Willian Hill
Ostatnio nawet zacząłem swoją przygodę z litewskim bukiem TopSport,kilka tysi w euro ugrane i narazie cisza z limitami,chociaż wiadomo,że na zakłady przyjmują mi tylko po 100-500 euro max.
@Pastor69 dlatego płaciłem i korzystałem z różnych programów VPN,w którym ustawiałem sobie lokalizację Gdańsk/Warszawa czy też np.Frankfurt lub Wyspy Brytyjskie pomimo zamieszkiwania w Małopolsce...Po jakimś czasie się przekonałem,że i to okazało się niewypałem...
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
@baron1988
ok, dzięki. Pytałęm tylko w celach informacyjnych, bo myślałem, że może czegoś nie wiem.
Co do ligi australijskiej i bet365 - pierwsze słyszę ;) jeszcze sezon temu grywałem ligę australijską sobie live.

@Hagi
pastor69 napisał istotną kwestię w sprawie lokalizacji. Myślę, że powinienś spróbować też korzystać z bet365 przy pomocy jakiegoś dobrego, płatnego proxy... choć nie wiem czy i to ich powstrzyma ;)
 
P 0

pastor69

Użytkownik
@baron1988 nie chce się spierać ale programy sprawy po prostu nie załatwią, nie zmienią Twojej rzeczywistej lokalizacji jedynie może trochę utrudnią sprawę odszukania Ciebie.
Odszukanie lokalizacji nie jest czymś trudnym i są różne sposoby na odnajdywanie komputerów z których zostały wysłane pakiety.
Myślę, że to główny problem. Następnym czynnikiem może być tak jak poprzednicy wspomnieli styl gry.
Po odszukaniu podejrzanej lokalizacji i stylu gry mają tak jakby podstawy do nadania limitów i dalszej weryfikacji gracza.
 
C 0

czerwone10

Użytkownik
Pytanie do bardziej doświadczonych .
Przy jakich kwotach można się spodziewać limitów ,mowa o bet365, kilka tysięcy czy kilkadziesiąt?
I czy uwagę buka zwracają wygrane kupony czy zlecenia wypłat konkretnych pieniędzy?
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Pytanie do bardziej doświadczonych .
Przy jakich kwotach można się spodziewać limitów ,mowa o bet365, kilka tysięcy czy kilkadziesiąt?
I czy uwagę buka zwracają wygrane kupony czy zlecenia wypłat konkretnych pieniędzy?
nawet nie zawsze chodzi o kwoty, tylko o sposób grania(wspomniany wyżej styl gry).Np. stawianie większej kwoty na bardziej egzotyczne ligi (czy też mało popularne) może zaowocować limitem - na początek na te właśnie ligi.
 
C 0

czerwone10

Użytkownik
tak, tylko wydaje mi się że stawianie egzotycznych lig np. jakiś trzecich czwartych ,sugeruje że obstawiający wie coś o ustawianiu meczy i z tego powodu nakłada limity.
Chodziło mi raczej o graniu na normalne popularne ligi i , w takim przypadku kiedy się pojawiają limity i co zwraca uwagę buka, wygrane zakłady czy dopiero wypłaty ?
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Możesz grać nawet 1 ligę angielską i dostaniesz limit o ile będziesz wyłapywał valuebety, rozgrywki nie mają znaczenia.
Bet365 to bukmacher dla amatorów.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
tak, tylko wydaje mi się że stawianie egzotycznych lig np. jakiś trzecich czwartych ,sugeruje że obstawiający wie coś o ustawianiu meczy i z tego powodu nakłada limity.
Chodziło mi raczej o graniu na normalne popularne ligi i , w takim przypadku kiedy się pojawiają limity i co zwraca uwagę buka, wygrane zakłady czy dopiero wypłaty ?
pisząc egzotyczne - nie miałem na myśli 4 ligi siatkówki w koziej wólce
Egzotyczna może być 1 liga Peru,Urugwaj,Chile,Kolumbia - tu chodzi przede wszystkim o płynności rynków na których się gra.

Możesz grać nawet 1 ligę angielską i dostaniesz limit o ile będziesz wyłapywał valuebety, rozgrywki nie mają znaczenia.
Bet365 to bukmacher dla amatorów.
możliwe. Nie mam tutaj doświadczenia, bo akurat na główne ligi w ogromnej większości przypadków lepsze kursy są gdzieś indziej (przynajmniej to co gram!)
A co do valubetów - to B365 i tak jest liberalny - u innych zdarza się albo limit do 1$/E albo wręcz zamknięcie konta i automatyczna wypłata środków na skrilla
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
pisząc egzotyczne - nie miałem na myśli 4 ligi siatkówki w koziej wólce
Egzotyczna może być 1 liga Peru,Urugwaj,Chile,Kolumbia - tu chodzi przede wszystkim o płynności rynków na których się gra.



możliwe. Nie mam tutaj doświadczenia, bo akurat na główne ligi w ogromnej większości przypadków lepsze kursy są gdzieś indziej (przynajmniej to co gram!)
A co do valubetów - to B365 i tak jest liberalny - u innych zdarza się albo limit do 1$/E albo wręcz zamknięcie konta i automatyczna wypłata środków na skrilla
Bet liberalny?
Powiedziałbym że wręcz przeciwnie. Limit to 1/100 stawki na normalnym koncie. W przypadku niszy jest to często 5-15zł.
W miarę normalne limity nakładają w Unibecie...i to by było na tyle z europejskich buków:-|
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
U mnie na Bet365 dawalem rade grac stawkami i po kilka tysiecy dopoki mnie nie zlimitowali, a na Unibecie od samego poczatku dostepne stawki to gora 300 zl wiec nie mam pojecia od czego to zalezy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 226

adiqq

Użytkownik
U mnie na Bet365 dawalem rade grac stawkami i po kilka tysiecy dopoki mnie nie zlimitowali, a na Unibecie od samego poczatku dostepne stawki to gora 300 zl wiec nie mam pojecia od czego to zalezy.
no ja mam bardzo podobne doświadczenia
Unibet bardzo szybko limit - po trafieniu kursu około 15 - max stawka to kilknaście PLN, B365 jeszcze daje rade (póki co ;))
Podejrzewam, że różnica w traktowaniu graczy zależy od stylu gry(i rodzaju obstawianych zdarzeń - ja nie gram nisz - chyba że do takich zaliczyć Peru,Chile,Paragwaj,Urugwaj) tychże (wygrywających) graczy. I tego jak zmieniał się ich stan konta u danego bukmachera.
 
H 92

hagi

Użytkownik
Ktos mi powie o co chodzi
Zaczalem grac w marathonie 2 miesiace temu, wszystko bylo ok, brali ladnie, nawet na nisze ladnie przyjmowali i tak do konca az mialem nie przyjemnosc, ze ktos mi sie wlamal

Dzis zakladam konto na kogos innego, inny laptop, inny internet bezprzewodowy, wszystko inne. Jedynie co mnie laczylo z poprzednim lapem to ten sam windows 7 - nie wiem czy cos to robi? czy maja wglad do numeru windowsa i po tym dojda? Choc wg mnie to malo prawdopodobne
Wlaze, chce pograc i na starcie na turecka 1 lige kurs 1.88 limit paredziesiat euro, patrze i na nisze parnascie euro, jedynie popularne ligi grube limity
O co chodzi? Sa w stanie dojsc po numerze windowsa? czy problem tkwi w danych, konto na osobe o tym samym nazwisku i dacie urodzenia, ale wszystko inne, chlopak mieszka gdzie indziej itp
Nic w regulaminie nie ma, ze jesli rodzina to limity - nie jest to samo gospodarstwo domowe
Dzieki za odpowiedzi - zadko u nich gralem, czesto szybko limitowali i dlatego takie zapytanie
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
a nie oni tak mają, dziwne że na swoim nie miałeś limitów, bo ja założyłem tylko 1 konto na marathonie na siebie i po 1 becie 100 ojro dali mi limity rzędu 5 ojro na bet ;) podziękowałem i tyle ????
 
Do góry Bottom