>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia Pierwsza Liga / Dywizja 1 (2014)

U 0

Usunięty użytkownik 118084

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna, Irlndia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: St. Patricks - Bohemians
Typ: 1
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365

Analiza:
drużyna St. Patricks z początkiem tego miesiąca, rozegrała spotkanie pucharowe z Bohemians i zwyciężyli 3:2 i pragnę dodać, że nie było to tak dawno temu, bo aż dwa tygodnie dopiero minęło od tego meczu. Bilans St. Patricks mówi sam za siebie, gdzie 12/2/2 świadczy o tym że u siebie czują się najlepiej, gdzie z kolei Bohemians grając spotkania wyjazdowe, ma bilans 4/5/5 tracąc przy tym 18 bramek. Na oficjalnej stronie klubu jest informacja o tym, że dziś drużyna gości jest bez Kevin Devaney, oraz Dano Byrne, którzy są kontuzjowani. Do tego dochodzi dwóch zawodników takich jak Jason Byrne i Eoin Wearen, którzy na te chwile nie są pewni tego, czy wyjdą na murawę. Informacja ta została podana nad ranem i nie wiadomo co się zmieni do pierwszego gwizdka w tym spotkaniu.
Link do artykułu: bohemianfc.com/?cat=5
══ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═ ═╗ ✅ St. Patricks 3:1 Bohemians
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
Shamrock Rovers-U.C. Dublin TYP U.C Dublin strzeli gola kurs 2,02 5/10 g.21.00 3:0 BOX
PS: Przezabawnie wysoki kurs...nie dlatego że to jakiś pewny typ ale że w tej lidze gola może zdobyć każdy i to na wyjeździe. Ten mecz jest bardzo podobny gatunkowo do dwóch spotkań jakie analizowałem w piątek:
UC.Dublin-Dundalk TYP spotkanie/BTS 2/TAK kurs 2,45 5/10 g.20.45 0:2 BOX

PS: Panuje taka opinia że Studenci wymyślili sobie..grę w barażach
. Tak..brzmi to przezabawnie ale dla biednego klubu przy Uniwersytecie już nie. Otóż mniemam że chodzi o to że w dwóch barażowych spotkaniach będzie można zarobić parę funtów. Po sprawdzeniu tabeli może to i prawda bo proszę zobaczyć, w lipcu Studenty potrafili ograć w lidze takie Sligo czy w towarzyskim spotkaniu angielski Bradford i nagle bach, prawie same porażki. Mało tego, to była zawsze bramkostrzelna ekipa u siebie nawet jak przegrywała. Ostatnio coś słabo strzela u siebie..wydaje mi się że włodarze z Dublina nie wzięli od połowy lipca jednego szczegółu pod uwagę. Że ostatnie w tabeli Athlone powoli zacznie ciułać punkty i w tej chwili ma mecz rozegrany więcej ale tylko już punkt mniej. Ostatnie 5 remisów czerwonej latarni ma dla mnie wymowę i sygnał. Athlone chce się utrzymać. Dlatego też zdecydowałem się dzisiaj na takie rozwiązanie powyższego betu. Studenci nie oddadzą meczu za darmo bo grunt pali się pod nogami. Że Drwale stukną minimum dwa gole jestem mocno przekonany. Powód ? U gospodarzy nie zagra dziś absolutnie 3 kluczowych obrońców. Ale za to pomoc i atak ten sam co zawsze. Goście którzy w tym sezonie mają szanse na mistrza tylko bez długoterminowych Stephena O&#39;Donnella i Simona Kelly..
Derry-Athlone TYP Athlone strzeli gola kurs 1,50 5/10 g.20.45 1:1 WIN
PS: O gościach pisałem troszkę wyżej. Proszę spojrzeć:
19.09.14 PIE Athlone Bohemians 0 : 0
05.09.14 PIE Drogheda Athlone 1 : 1
29.08.14 PIE Athlone Cork City 2 : 2
18.08.14 PIE UC Dublin Athlone 1 : 1
15.08.14 PIE Athlone Shamrock Rovers 1 : 1
Z Cork 2:2 ? Z The Hoops 1:1 ? Z Drogsami 1:1 ? Naprawdę dla mnie jak na miejsce w tabeli te wyniki wzbudzają szacunek. A przecież Derry tak naprawdę podobnie jak Sligo ma już wakacje. Grają sobie na luzie i osiągają mega śmieszne rezultaty. Na przykład potrafią dostać w trąbę 0:5 od Dundalk w lidze by wygrać w Pucharze 5:0 z Droghedą. Abstrahując ich jedyny mecz w tym roku miedzy sobą to:
11.04.14 PIE Derry City Athlone 3 : 2
Reasumując gospodarze dziś bez dwóch zawieszonych za kartki piłkarzy a goście bez dwóch długoterminowych. I przypominam że gram tylko że Athlone strzeli więc 2:1 czy też 4:1 dla Derry nie robi mi różnicy.

Dzisiaj na minus jest to że Studenty grają na wyjeździe. Na plus że o ile Drwale grają o Mistrza to The Hoops w lidze już o nic. Drugi plus to taki że grają wyjazd ale dalej w swoim mieście.
No i najważniejsze...w niedzielę Shamrock gra najważniejszy mecz w tym sezonie, półfinał Pucharu Irlandii z Derry. U siebie...okularnik Pat Fenlon oczywiście przed dzisiejszą potyczką powiedział że nie ma innej opcji niż zwycięstwo, bo Patsom się może powinąć jeszcze noga..ale dla mnie to srali-pierdziali..gospodarze będą grali mega ostrożnie.
Jest jeszcze jedna fajna rzecz, otóż U.C.D. będzie dzisiaj grało absolutnie pełnym składem bo nie ma w końcu żadnych kontuzji czy też absencji. W Shamrock to samo co zwykle, parę długoterminowych kontuzji i zawieszony Jason McGuinness a to przecież ikona defensywnej pomocy w tej ekipie.
Reasumując typowanie 1X2 odpuszczam, BTS też bo kurs 2,10 nie tak bardzo większy od 2,02. Trzymam kciuki za gola dla Studentów i tyle.
St. Patricks-Bohemians TYP 1 kurs 1,67 5/10 g.20.45 3:1 WIN
Gospodarze mają również w niedzielę półfinał z Harpiami ale większą motywacje niż Cyganie którzy usadowili się w środku tabeli i nic im nie grozi. A zagrałem sobie również to spotkanie na Patsów z dwóch powodów:
1. Absencje..drużyna gospodarzy podobnie jak Studenty bez ubytków natomiast Bohemians aż bez 4 zawodników.
2. Ach...przecież to największa zgoda na wyspach...a na pewno w Dublinie..kibice obu zespołów siedzą sobie razem i wspólnie gloryfikują swoje ukochane teamy..
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Ajrisze:
http://www.livesports.pl/tabela/OnmGR8fa/ENCxjM8h/#table;overall
http://www.livesports.pl/tabela/rezzwDHu/SApPgOK1/#table;overall
Cork-Drogheda TYP 1 kurs 1,50 7/10 g.20.45 2:1 WIN
PS: Tego typu mecze opisuje już od dłuższego czasu więc nie ma się co rozpisywać. Drogsi wakacje a Cork walka o mistrza i tylko zwycięstwo przedłuża ich nadzieje. Obie ekipy właściwie w pełnych składach tylko bez Colina Healy u gospodarzy i Petera McGlynna u gości.
Limerick 37-Athlone TYP Athlone strzeli gola kurs 1,38 6/10 g.20.45 4:2 WIN
PS: Jak się chyba zorientowaliście już od paru kolejek zawsze gram że Athlone strzeli gola, niestety kurs coraz to mniejszy. Jeżeli chciałbym tu napisać analizę to byłaby dokładnie taka sama jak zawsze. Po prostu proszę się cofnąć z moimi typami do tyłu i tyle. Gwoli ścisłości gospodarze bez 3 długoterminowców a u gości pauzuje obrońca o nazwisku Knight.
Longford-Shamrock 2 TYP -1,5 Longford kurs 1,45 5/10 g.21.00 5:0 WIN
PS: Cóż by powiedzieć o tym spotkaniu..dzisiaj praktycznie Longford może sobie zapewnić awans. W ostatnich dwóch spotkaniach gospodarze ograli rezerwy The Hoops dwa razy, łupiąc im przy okazji aż 9 goli i nie tracąc żadnego. Gospodarze w pełnym składzie a goście bez Ryana Doolina i Alana Kehoe.
Shelbourne-Galway TYP BTS kurs 1,80 4/10 g.21.00 1:1 WIN
PS: Tak się składa ze to wbrew pozorom bardzo ważny mecz dla obu drużyn. Jeżeli gospodarze dzisiaj nie wygrają to już absolutnie stracą szansę na awans z 1 miejsca bez gry w barażach. Ale żeby było jasne nawet jak Muszelki wygrają a wygra również Longford to i tak już będzie pozamiatane. Jednak szansa zawsze jest ponieważ jak Longford podwinie się dziś noga to w ostatniej kolejce pojadą do zawsze groźnych u siebie Harpii a Shelbourne do ostatniego Cobh Ramblers. Z kolei Galway to już w ogóle dzisiaj się musi mocno postarać bo w ostatniej kolejce będzie grał u siebie z..Wexford który zajmuje 4 miejsce i w ostatnich 3 kolejkach zgarnął 9 oczek aplikując rywalom tyleż samo goli a nie tracąc żadnego. W tej chwili Wexford traci dwa oczka do Galway i ma jeden mecz więcej. Z tego co pamiętam ten mecz ma jeszcze jedno psychologiczne znaczenie ponieważ w barażu o 1 ligę najpierw spotykają się drużyny z 2 i 3 miejsca w 2 lidze i zwycięzca gra decydujące mecze z przedostatnią ekipą z 1 ligi. Ich ostatni mecz w Dublinie:
30.05.14 DYW Shelbourne Galway 2 : 4
Kontuzje...do listy długoterminowych u gospodarzy czyli: Darrena Tinnelly, Keitha Quinn, Grega Murray, Ryana Robinson i Robbie Galii dołączył Gary Dempsey. U gości zawieszony Ryan Connolly a z kontuzją pachwiny cały czas zmaga się Richard Fahy.
Moje inne propozycje to:
L.A.S.K. -A. Lustenau TYP 1 kurs 1,80 g.18.30 3:1 WIN
Almere-Nijmegen TYP 2 kurs 1,65 g.19.55 1:2 WIN
Dubel:
Reims-Bordeaux TYP X2 1:0 BOX
CSKA S.-Botev P. TYP 1 1:0 WIN
AKO 1,75 5/10 g.17.30 i 20.30
Pzdr..
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Sligo R.-U.C. Dublin TYP BTS kurs 1,95 4/10 g.20.45 4:0 BOX
PS: Co prawda wczoraj Athlone przegrał ale to cały czas tylko jedno oczko mniej i dzisiejszy mecz ze Sligo. Ze Sligo które ma już dawno wakacje co widać po ostatnich 6 spotkaniach:
26.09.14 PIE Cork City Sligo Rovers 2 : 1
20.09.14 PIE Sligo Rovers Drogheda 0 : 2
08.09.14 PIE Sligo Rovers Bohemians 3 : 2
05.09.14 PIE Derry City Sligo Rovers 2 : 1
29.08.14 PIE Shamrock Rovers Sligo Rovers 1 : 0
18.08.14 PIE Sligo Rovers Dundalk 1 : 1
Ostatnie 4 mecze u siebie:
20.09.14 PIE Sligo Rovers Drogheda 0 : 2
08.09.14 PIE Sligo Rovers Bohemians 3 : 2
18.08.14 PIE Sligo Rovers Dundalk 1 : 1
09.08.14 PIE Sligo Rovers Athlone 3 : 1
Zawsze tracili gola. Proszę się cofnąć zresztą do moich poprzednich postów na temat spotkań Cork-Sligo i UC.Dublin-Dundalk. Będziecie od razu wiedzieli dlaczego gram dziś BTS. Reasumując Sligo raczej dziś strzeli, obrona Studentów cały czas osłabiona i dziurawa ale uważam że naprawdę powinni zacząć strzelać gole. Gospodarze będą grali rotacyjnym składem a podobno trener da pograć paru zmiennikom.
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Irlandia » FAI Cup » 2014
Derry City-Shamrock Rovers TYP awans Shamrock kurs 1,85 5/10 g.20.45 2:0 BOX
PS: Drugie spotkanie 1/2 Pucharu Irlandii. W pierwszym meczu padł wynik 1:1 a The Hoops zabrakło dosłownie 3 minut żeby zagrać w wielkim finale z Patsami. Tak abstrahując to najważniejszy mecz w sezonie dla obu ekip w kontekście grania w europejskich pucharach. Dzisiaj zwycięska ekipa poczuje już smak gry w Lidze Europy bez względu na finałowy wynik z St.Patricks. Co ja o tym meczu sądzę i dlaczego tak gram ? Zacznę tak naprawdę od najważniejszej rzeczy czyli która drużyna w przekroju całego sezonu była lepsza ? Zdecydowanie Shamrock. Pomijając fakt że w tej chwili na 29 spotkań uzbierali 52 oczka (na pewno jeszcze powalczą do końca o 3 miejsce) a Derry na 30 meczów &quot;tylko&quot; 38 oczek to w ich bezpośrednich pojedynkach w ostatnich 6 meczach Derry ani razu nie wygrało:
05.10.14 FAI Shamrock Rovers Derry City 1 : 1
08.08.14 PIE Shamrock Rovers Derry City 2 : 0
09.05.14 PIE Derry City Shamrock Rovers 0 : 1
09.03.14 PIE Shamrock Rovers Derry City 1 : 1
12.10.13 PIE Derry City Shamrock Rovers 0 : 0
12.07.13 PIE Shamrock Rovers Derry City 2 : 1
Mamy już dwa czynniki wskazujące że faworytem powinien być Shamrock chociaż grają wyjazd. Trzecim jest to że gospodarze znowu dzisiaj bardziej osłabieni. Nie zagra na 90% Danny Ventre który zmaga się cały czas z kontuzją kolana a poobijani są i nie wiadomo czy zagrają Shaun Kelly, Stephen Dooley i Barry Molloy. A przecież ci dwaj ostatni zawodnicy grali w niedzielę pierwszy mecz. O tym czy ten pomocnik i obrońca pojawią się na boisku zadecyduje tuż przed spotkaniem ich masażysta. U gości nie zagra tylko długoterminowy Luke Byrne.
Czwarty czynnik to taki że kadra Shamrock jest o wiele bardziej zdesperowana niż kadra Derry. Pomijając fakt że gospodarze dzisiejszej potyczki mieli wręcz przezabawną czyli prostą drogę do półfinału czyli Cobh Ramblers, Malahide Utd i Drogsów (The Hoops odpowiednio: Sheriff YC, Longord i Dundalk) i że goście nie zdobyli nic praktycznie od kilku lat to proszę sobie wyobrazić jakiego piłkarze z Dublina musieli mieć ducha walki że potrafili w drugim meczu 1/4 ograć samych Drwali którzy w tym sezonie grają rewelacyjnie i prawdopodobnie zdobędą Mistrza. Mało tego Dundalk u siebie w lidze zrobił coś niesamowitego, na 14 meczów wygrał 11, ani razu nie przegrał łupiąc 43 gole a tracąc..9. to jedyny taki zespół w lidze który nie przegrał u siebie. Jednak we wspomnianym wyżej meczu Shamrock przegrywając do 81 minuty 0:1 potrafił im strzelić dwa gole
.
http://www.livesports.pl/mecz/IRTuhwz2/#szczegoly-meczu
Reasumując świadczy to o mega determinacji tych ludzi i stawiam dzisiaj na Shamrock
.

PS2: Nie wiem skąd szanowny kolega emOboy w Typach Dnia wziął newsy że:
Dla drużyny gospodarzy wątpliwymi swojego występu są tacy zawodnicy
jak Doherty (pierwszy bramkarz), McBride (obrońca 20/3), Molloy (pomocnik 23/1),
McNamee (pomocnik 19/1), oraz Lowry (pomocnik 12/1). Kluczowi zawodnicy jak widać
Doherty, McBride, McNamee, Lowry ? Wszyscy grali w niedzielę..to ciekawe a co im dolega, można wiedzieć ?
PS3: Analizę drugiego szanownego kolegi marakesz również z Typów Dnia pozostawiam bez komentarza..
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
No to jedziemy...
Ajrisze:
Athlone-Dundalk TYP 2 kurs 1,27
U.C.Dublin-Cork City TYP BTS kurs 2,05
AKO 2,60 4/10 g.20.45
PS: Co do meczu Dundalk nie mam wątpliwości. Athlone stara się jak może (grałem na nich często że strzelą gola i ostatnio zawsze wygrywałem) ale ich ostatnia porażka z przeciętnym Limerick mówi mi wszystko. Niepokojący objaw to remis u siebie 29 sierpnia 2:2 z samym Cork ale o tym zespole za chwilę. Drwale muszą dziś wygrać żeby być pewnym mistrza, przecież w ostatniej kolejce grają z Cork a już w poniedziałek zaległe spotkanie z mocnym Shamrock..w obu ekipach pauzują długoterminowi plus Sean Brennan z Athlone.
Co do drugiego meczu..tak wiem że przegrałem dużo kasy że te cholerne Studenty w końcu strzelą gola i nic tego nie wyszło ale już chociażby matematycznie wychodzi mi że w końcu to nastąpi. Wcześniej mając niezłą moc w przodzie już trzy razy U.C.D. nie potrafił umieścić piłkę w siatce. Dzisiaj ktoś powie ale jak to przecież grają z Cork..dla mnie to naprawdę nieistotne. Cork gra dla mnie ostatnio straszną padakę. Przykładowo ostatnie 3 mecze...wszystkie wygrane tylko jednym golem..mega wymęczone zwycięstwo na wyjeździe z Limerick (bramka pod koniec meczu), potem mega męczarnie z mega osłabionym Sligo (przypominam że w 88 minucie Sligo nie wykorzystało rzutu karnego) i na koniec kompromitacja z Droghedą gdzie Cork wygrywając 2:0 i grając w przewadze dał sobie strzelić gola. Eeeee...nie podoba mi się zupełnie styl tej ekipy..z osłabień niepewni są Mark Langtry z Dublina i u gości Josh O&#39;Shea.

A teraz rozkminy mojego szanownego przyjaciela i eksperta od piłki w w Amerykach, Afryce i Azji. Przypominam jego ostatnie analizy (przepraszam z góry że z w tym dziale ale nie mam już czasu nerwowo ich szukać):
AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje
Burkina Faso-Lesotho TYP -1,5 Burkina Faso kurs 1,50 7/10 g.18.00 2:0 WIN

PS: Pierwsze spotkania w 4 zespołowych grupach:
http://www.livesports.pl/tabela/fooPoIyB/WhSBZHR0/#live

Burkina Faso to wicemistrz Afryki, baraż o MŚ przegrali z Algierią tylko bramkami strzelonymi na wyjeździe (3-3 w dwumeczu) a u siebie wygrywają wysoko z ekipami silniejszymi od Lesotho, ponadto w grupie są jeszcze dość silne Gabon i Angola, więc każda z tych ekip musi zdobyć 6 pkt w dwumeczu z Lesotho.
Mają powołany na ten mecz najsilniejszy skład, bo we wtorek/środa są kolejne mecze w Afryce, jest terminarz FIFA i w końcu nie było problemu z zwolnieniem najlepszych piłkarzy z klubów europejskich..a Lesotho... kisi się w swojej lidze, tam praktycznie nikt nie gra za granicą, może 1-2 piłkarzy w RPA, ale to chyba jakieś ogony.

08.06.13 MIS Zambia Lesotho 4 : 0
01.06.12 MIS Ghana Lesotho 7 : 0
15.01.12 PUC São Tomé and Príncipe Lesotho 1 : 0
11.10.08 MIS Ghana Lesotho 3 : 0
28.06.08 MIS Gabon Lesotho 2 : 0
20.06.08 MIS Libia Lesotho 4 : 0
11.10.03 MIS Botswana Lesotho 4 : 1

Przegrali nawet z Wyspami Świętego Tomasza i Książęca
.

Proszę zauważyć że Lesotho nie potrafi strzelić choćby gola z silniejszymi ekipami.

Botswana to przeciętniak, a i tak wygrali 4:1. Lesotho to w ogóle jakimś fartem dostało się do tej fazy eliminacji, bo najpierw wyeliminowali Liberię, która od kilku lat jest beznadziejna i grała głównie krajowym składem, a potem Kenię, która też jest słaba i nie umie strzelać goli choć akurat z tą Kenia to się jednak zdziwiłem. Lesotho to tacy murarze bramki ale z Liberią jednak też przegrali na wyjeździe 0:1.
Reasumując nie można w żaden sposób porównywać Liberii/Kenii do Burkina Faso, to obie ekipy nic nie znaczą w Afryce i od wieków nie grały w żadnej poważnej imprezie..
AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje
16:30 Kongo-Sudan 2:0 WIN
KONGO - pokonali na wyjezdzie 3-2 Nigerie, a Sudan przegral u siebie z RPA 0-3, ktore to gralo w eksperymentalnym skladzie pod wodza nowego trenera a i tak rozjechali Sudanczykow; Kongo ma w skladzie niezlych pilkarzy z ligi francuskiej, ponadto defensywny pomocnik Delvin Ndinga (ten, co wygryzl ze skladu Dudke we Francji), gra chyba teraz w Olympiakosie, poza tym w koncu na gre dla Kongo zdecydowal sie Thievy Bifouma z hiszpanskiej Almerii (w zeszlym sezonie w barwach WBA zagral 6 meczow w PL i strzelil 2 gole) i to on strzelil Nigerii 2 gole; ponadto trenerem Kongo jest niezly Francuz Claude Le Roy, takze Kongo powinno wygrac u siebie z Sudanem i miec 6 pkt po 2 meczach w tej ciezkiej grupie z Nigeria i RPA.
19:00 Lesotho-Gabon 1:1 WIN
GABON - nie jestem pewny czy Gabon wygra, oprocz Aubameyanga nie maja zadnego wybitnego pilkarza, a Lesotho bedzie u siebie murowalo i gralo na remis liczac na gola z kontry; w Lesotho niedawno punkty stracila Zambia (1-1), a Ghana 2 czy 3 lata temu wymeczyla 3-2; ponadto Gabon slabo gra na wyjazdach, zazwyczaj remisuje badz przegrywa; na papierze Gabon powinien wygrac gladko, ale jak juz wspominalem, w Afryce niektore zespoly na wyjazdach traca sporo na wartosci a sciany pomagaja gospodarzom, dlatego gram z podporka.
19:00 Botswana-Senegal 0:2 WIN
SENEGAL - maja swietny sklad, w pierwszym meczu dosc latwo pokonali mocny przeciez Egipt 2-0, nie pozwalajac Faraonom na wiele, z kolei Botswana dopiero w ostatniej minucie przegrala z Tunezja, ale aktualnie Tunezja przechodzi kryzys, zespol jest w przebudowie i oni juz od jakichs 2 lat wykrecaja dziwne wyniki u siebie ze slabszymi przeciwnikami; Botswana u siebie bywa grozna, ale Senegal ma w grupie i Egipt i Tunezje, wiec beda chcieli wygrac dzisiaj zeby z 6 pkt spokojnie patrzec na kolejne mecze grupowe; Senegal to ekipa mniej wiecej podobna do Mali, a Mali dwukrotnie ogrywalo Botswane na wyjezdzie (2-1 i 4-1); wiadomo jak to jest z wyjazdami, ale mimo tego, ze Botswana jest silniejsza od Lesotho, to uwazam, ze Senegal jest o wiele lepszy od Gabonu, ma wielki potencjal i na wyjazdach czesto wygrywa w przeciwienstwie do Gabonu, ktory jest typowa druzyna wlasnego boiska, wiec chcac miec jakis sensowny kurs z tych trzech meczow wybralem zwyciestwo Senegalu i Kongo a Gibona daje z podporka.

Mecz towarzyski
g. 19.00 Arabia Saudyjska-Urugwaj
Arabia Saudyjska to aktualnie mocny, ale przecietniak w Azji, cien druzyny sprzed jednej-dwoch dekad, o czym swiadcza takie wyniki jak: 1-3 z Trinidadem, 1-4 z Katarem, 0-4 z Moldawia czy 0-2 z Gruzja; Urugwaj ma patent na druzyny z Azji, o czym swiadcza 2 towarzyskie mecze rozegrane na kontynencie azjatyckim juz po Mundialu: 2-0 z Japonia i 1-0 z Korea. Te dwie ekipy to absolutny top Azji, a nawet nie udalo im sie strzelic gola Urusom. Dzisiaj Urugwaj bez Forlana (zakonczyl reprezentacyjna kariere), Cavaniego 68/23, Gargano 64/1, A.Gonzaleza 48/2 czy Fucile 43/0, ale sa inni znakomici pilkarze: bramkarz Muslera 63/0, obroncy Maxi Pereira 95/3, Godin 83/4, M.Caceres 63/1, A.Pereira 62/6, pomocnicy C.Rodriguez 79/8, Arevalo 61/0, Lodeiro 31/3, G.Ramirez 31/0 czy napastnicy Abel Hernandez z Hull 16/8 i Stuani z Espanyolu 16/4
W kadrze jest nawet Luis Suarez, zapewne bedzie bral udzialy w treningach; oczywiscie biore pod uwage, ze to tylko mecz towarzyski i trener Celeste moze sprawdzic kilku rezerwowych oraz nowa taktyke czy tez ustawienie, ale nie wierze, zeby Urugwaj nie wygral tego meczu; malo tego, dla ryzykantow proponuje zwyciestwo Urugwaju 2 golami.
AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje
g.18.30 Botswana-Egipt
Egipt gra dzisiaj o swoje &quot;byc albo nie byc&quot; w eliminacjach do P.N.A. 2015. Przeciwnik wydaje sie byc odpowiedni do przelamania zlej passy, bowiem Botswana to absolutny przecietniak na kontynencie afrykanskim. Egipt przegral dwa pierwsze mecze: z Senegalem 0-2 na wyjezdzie i u siebie 0-1 z Tunezja, stawiajac sie tym samym pod sciana, bowiem do finalow PNA awansuja dwie najlepsze ekipy z kazdej grupy oraz jedna najlepsza sposrod zespolow, ktore zajma 3 miejsca. Martwi troche, ze Egipt w dwoch pierwszych kolejkach nie strzelil nawet gola a policzkiem dla miejscowych fanow byla prestizowa porazka z Tunezja. Jesli Egipt nadal mysli o wystepie w najwazniejszej afrykanskiej imprezie, musi zewrzec szyki i pokonac na wyjezdzie nie majaca nic do stracenia Botswane. Amerykanski trener Bob Bradley, ktory kierowal Faraonow w latach 2011-2013 pozostawil po sobie ekipe w chaosie. Za jego kadencji Egipt mial wrocic do potegi z lat 2006-2010, a tymczasem poglebil sie w kryzysie pilkarskim (rownolegle z kryzysem polityczno-gospodarczym). Niemniej tacy zawodnicy jak obroncy Ahmed Fathy 104/3, Mohamed Abdel-Shafy 32/2, pomocnicy Hossam Ghaly 64/3, Mohamed El-Nenny 33/1 czy skrzydlowy Chelsea Mohamed Salah 31/17 powinni zapewnic przewage nad druzyna Botswany, ktorej wiekszosc pilkarzy gra na krajowym podworku, a tylko 2-3 w lidze RPA (czesto rezerwowi). Skoro w Botswanie niedawno wygral Senegal (2-0), to Egipt tez nie powinien miec wiekszych perturbacji, ale nalezy pamietac, ze w Afryce druzyny grajac na wyjezdzie traca sporo na swojej wartosci. Dlatego w swoim typie podpieram sie remisem, a jezeli ktos chce zaryzykowac, to proponuje czysta 2-ke po przyzwoitym kursie w okolicach 1,80 (w Milenium 1,85). Warto dodac, ze kursy na Egipt spadaja u wszystkich bukow, co niejako potwierdzaloby moja teze, ze Egipt jest faworytem w dzisiejszym spotkaniu.
11.10 g.16.00 Sierra Leone-Kamerun
Jesli komus uda sie znalezc u jakiegokolwiek buka sobotnie (11.10) zdarzenie Sierra Leone - Kamerun, to z czystym sumieniem moge zaproponowac zwyciestwo Kamerunu 2 golami. Dlaczego ? Z powodu grasujacej w Afryce Eboli Sierra Leone wszystkie domowe spotkania rozgrywaja na boisku przeciwnika, a jutrzejsze spotkanie odbedzie sie w stolicy Kamerunu - Yaounde. We wczesniejszym meczu Sierra Leone bedac &quot;gospodarzem&quot; a w rzeczywistosci grajac w DR Kongo przegralo z tamtejsza reprezentacja 0-2. Kamerun jest o klase lepszy od DR Konga, co potwierdzaja dotychczasowe wyniki: 2-0 z DR Kongo na wyjezdzie i 4-1 z WKS u siebie. Bet365 daje za zwyciestwo Kamerunu 1,18, nie wiem jaki jest kurs na handicap, ale zdarzenie jest tak pewne jak fakt, ze Ziemia kreci sie wokol slonca. Z tego co widze to tego zdarzenia nie ma juz zaden naziemniak a necie tez duzo zbukow to wycofalo.
http://www.oddsportal.com/soccer/africa ... -8CCDG1aj/
&quot;Kur wa, w Toto-Mix jest Sierra - Kamerun, ale debile !
1,55 na czyste zwycięstwo Kamerunu, a 2,40 na -1,5 ja pierdole, jakie debile
&quot;
orginalny tekst

Malo tego, widze wlasnie jaki sklad ma Sierra na ten mecz, chyba juz odpuscili eliminacje, bo samych cieniasow powolali; pewnie gwiazdki sie wypiely na to wszystko; jest tylko 2 napastnikow w skladzie, jeden ma 3/1, a drugi 5/0, w pomocy tez slabizna, tylko 2 doswiadczonych 38/14 i 17/2, reszta ma malo wystepow na koncie, obrona tez przecietna ale przede wszystkim nie bedzie mial kto tam strzelic gola, bo napastników to jeden gra w Norrkoping (Alhaji Kamara --&gt; 26/8 w tym sezonie w Szwecji), a drugi w Orebro (Alhassan Kamara --&gt; 16/10 w tym sezonie w Szwecji) czyli tacy slabi nie sa ale nie zmienia to faktu ze Kamerun powinien spokojnie wygrac.
Sugerowany tripel:
Arabia S. -Urugwaj TYP 2
Botswana-Egipt TYP X2
Sierra Leone-Kamerun TYP 2
AKO 2,51 6/10
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dundalk-Shamrock TYP 1 kurs 1,70 5/10 g.20.00 0:0 BOX
PS: Zaległy mecz. Na temat tego spotkania to dosłownie parę zdań. Shamrock to fajny zespół ale kolejny sezon może zaliczyć do nieudanych. Znowu nic nie zdobyli i nigdzie się nie załapali. A Dundalk ? Napiszę tylko że że gdy wygra dzisiaj i piątkowy, wyjazdowy mecz z Mewami to w ostatniej kolejce u siebie z wiceliderem Cork może przegrać..0:1, 0:3..0:5...a i tak ma mistrza. Jest więc o co dzisiaj grać żeby się nie stresować na koniec sezonu. Z osłabień Drwale bez długoterminowego Davida McMillana a The Hoops bez 3-4 dla mnie mało znaczących zawodników. Uważam że na pewno goście się nie położą ale po 90 minutach wygrają po raz kolejny gospodarze.
Na dokładkę do taśmy :
Maroko-Kenia TYP 1 kurs 1,30 6/10 g.21.00 by Eloy 3:0 WIN

 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cork-Bohemians D. TYP 1 kurs 1,47 8/10 g.20.45 1:0 WIN
PS: Naprawdę nie wiem o co chodzi z tym kursem. Przecież Cork cały czas walczy o mistrza a Cygany wakacje. Myślałem że będzie kurs w okolicach 1,2-1,3 a tu taka miła niespodzianka. Na temat składów to nawet mi się nie chce pisać. Gospodarze na ten mecz mają spięte dupy jak postronki a goście ? Wklejam wypowiedź managera Bohemians:
&quot;Being without a number of senior players through injury will give Heary a chance to give some of his younger squad players the opportunity and the experience of playing in front of a packed house and he has challenged these players to relish and enjoy the challenge of facing Cork on Friday night. We like to have a go at teams and we have younger players who should have no fear playing Cork in front of a packed house. They should enjoy the occasion,” the 38 year old insisted.&quot;
Napiszę tylko że, nawet gdyby dla gości mecz miałby znaczenie to i tak juniorzy musieli by grać ponieważ obrona i pomoc Cyganów wygląda tragicznie. Nie zagra ich paru najlepszych zawodników w tych formacjach. Gwoli ścisłości oprócz długoterminowych w Cork może nie zagrać pomocnik Morrissey i napastnik O&#39;Shea ale ten akurat w lidze nie strzelił żadnego gola.
Do tego meczu można spokojnie dołożyć:
Bray-Dundalk TYP 2 kurs 1,22 8/10 g,20.45 1:1 BOX
PS: Mecz bez komentarza.
Z dubla wyjdzie nam kursiwo ok 1,80.
Inne dla mnie bardzo fajne propozycje to:
St. Patrick s-Athlone TYP over 2,5 kurs 1,65 5/10 g.20.45 0:2 BOX
PS: Jak wiecie gram z uporem maniaka że Athlone strzeli gola. Dzisiaj jadą do mega mocnej ekipy cały czas aktualnego mistrza Irlandii. Więc albo Patsi wygrają minimum trzema golami albo Athlone strzeli minimum gola a i tak..przegra. Wydawać by się mogło że gospodarzom bardziej pasuje żeby to Studenci ewentualnie zostali w lidze niż Athlone. Wiadomo, klubom z tego samego miasta zawsze jest się łatwiej dogadać..
Derry-U.C. Dublin TYP BTS kurs 1,85 5/10 g.20.45 0:1 BOX
PS: Ta, na pewno teraz polewacie że po raz piąty z rzędu gram na BTS w meczu Studentów a tu a kuku:
10.10.14 PIE UC Dublin Cork City 0 : 4
04.10.14 PIE Sligo Rovers UC Dublin 4 : 0
30.09.14 PIE Shamrock Rovers UC Dublin 3 : 0
26.09.14 PIE UC Dublin Dundalk 0 : 2
Liczę na ten bet z dwóch powodów. Pierwszy że matematycznie College powinien w końcu bachnąć. Drugi że przecież Derry ma finał Pucharu Irlandii, co prawda dopiero 2 listopada ale na pewno nikt nie będzie chciał dostać &quot;przypadkowej&quot; kontuzji. Gospodarze zresztą też już w lidze nie mają o co grać. Z absencji w Derry to nie zagra obrońca Aaron Barry co mi się akurat bardzo podoba a w U.C. D oprócz długoterminowego Deana Clarke nie wiadomo czy zagra obrońca Thomas Boyle. A no i zawieszeni za kartki, dwaj napastnicy Samir Belhout i Aaron Callaghan z czego dla mnie tylko ten pierwszy przedstawia jakąś wartość. Najważniejsze że zagra Benson.
 
R 0

robinsonv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Irlandia, Premier League
Data : 24.10.2014 - 20:45
Spotkanie: Dundalk - Cork City
Typ: X2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365

Pojutrze (24.10) ostatnia kolejka ligi Premier League, mecz pomiędzy Dundalk a Cork City zapowiada się na najciekawsze spotkanie tej kolejki jak i całego sezonu. Gospodarze muszą wygrać by przeskoczyć Cork w tabeli i zrewanżować się im za triumf z poprzedniego sezonu. Czy zdołają się podnieść po zeszłotygodniowym remisie z Bray, które oddaliło ich od tytułu mistrza? Według mnie nie, ponieważ:
-Cork przegrało w ostatnich 10 meczach na wyjeździe tylko 1 mecz i to z 3. drużyną ligi St.Patrick oraz zremisowało tylko 2 razy(piątkowy remis zapewni im mistrzostwo)
-Dundalk ledwie zremisowało z bardzo słabiutkim Bray
-Dundalk zremisowało 2 ostatnie mecze ligowe
Typuje tutaj X2 po kursie: 2,05 ale poczekam do piątku bo widzę ze kursy rosną.
A co Wy dajecie w ostatniej kolejce?
⛔ Dundalk 2:0 Cork City
 
G 112

grohufka

Użytkownik
Spotkanie: Shamrock Rovers - Limerick
O godzinie 20:45 w ostatniej kolejce ligi irlandzkiej zmierzą się ze sobą Shamrock Rovers oraz Limerick. Gospodarze zajmują w tabeli 4 miejsce z dorobkiem 59 punktów oraz bilansem bramkowym 42:26. W meczach u siebie grali 15 razy i zdobyli 30 punktów po 9 zwycięstwach oraz 3 remisach, strzelając 17 bramek i tracąc ich 8. Goście w tabeli są 2 pozycje niżej z dorobkiem 41 punktów oraz bilansem bramkowym 37:44. Na wyjazdach grali 16 razy i zdobyli 19 punktów po 5 zwycięstwach oraz 4 remisach strzelając 15 bramek i tracąc ich 20.
Shamrock bez względu na wynik tego spotkania zajmie 4 miejsce, natomiast Limerick ma szansę awansować na 5 miejsce jeśli Sligo Rovers przegra z St. Patricks (co jest realne). Ostatnie spotkanie tych drużyn miało miejsce w sierpniu tego roku i wtedy zwyciężył Limerick 4:1.
Moje typy na to spotkanie:
Limerick DNB 4.00
Limerick strzeli gola 1.53
Bet365
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Shamrock-Limerick
Moje typy na to spotkanie:
Limerick DNB 4.00
Limerick strzeli gola 1.53
Bet365
Witam. Widzę że podpierasz się tylko statystykami. Znasz absencje na ten mecz ? Goście bez 5 kluczowych graczy w tym bez pomocnika Rory Gaffneya który w 2012 roku został wybrany najlepszym zawodnikiem w 2 lidze. Dla mnie NO BET ale trzymam kciuki za Twoje bety.
PS: Patsi mają zaraz finał Pucharu Irlandii i chyba nie będą chcieli się za bardzo forsować ze Sligo przed najważniejszym spotkaniem dla nich w tym sezonie.
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Ostatnia kolejka Ajrisza:
20:45 Athlone-Bray
20:45 Bohemians-Derry City
20:45 Dundalk-Cork City
20:45 Shamrock Rovers-Limerick
20:45 Sligo Rovers-St. Patricks
20:45 UC Dublin-Drogheda

Tabela:
http://www.livesports.pl/tabela/OnmGR8f ... le;overall
Jest moim zdaniem 5 interesujących meczów.
Olewam tylko Shamrock-Limerick. Mecz totalnie o nic. The Hoops czyli gospodarze jak już wielokrotnie pisałem znowu przespali kolejny sezon nic nie zdobywając. Limerick dzisiaj bez pięciu podstawowych zawodników w tym bez pomocnika Rory Gaffneya który w 2012 roku został wybrany najlepszym zawodnikiem w 2 lidze..
Ktoś powie że mecze Bohemians-Derry City i Sligo Rovers-St. Patricks też o nic. Zasadniczo ma rację z tym że należy pamiętać że 2 listopada Patsi i Derka rozegrają dla nich najważniejszy mecz w tym sezonie czyli finał Pucharu Irlandii. Wychodzę zatem z założenia że dzisiaj goście w obydwu spotkaniach nie będą się zbytnio forsować. Dla odważnych wydawać się może dobry typ że Cygany czyli Bohemians i Sligo nie przegrają swoich meczów.
Hit na miano tej ligi. Ale się to wszystko ułożyło...lider gra u siebie z wiceliderem (Dundalk-Cork) i od tego meczu zależy kto zdobędzie majstra. Od razu napiszę że typowanie tego meczu w różnych pozycjach i konfiguracjach omijam szerokim łukiem. Dla mnie wynik totalnie nie do przewidzenia. Niby Drwale faworytem w oczach oddsmakerów ale Cork to naprawdę niezły zespół w tym sezonie. No i wystarczy mu remis..
Reasumując tych meczów nie typuję więc nie podaje żadnych absencji.
I teraz dwa spotkania które mnie zaintrygowały. UC Dublin - Drogheda i Athlone - Bray . Wiadoma sprawa że Studenci i Atloni muszą te zawody bezapelacyjnie wygrać żeby marzyć o grze w barażach. Tak się dziwnie złożyło że do 16 października UC Dublin wygrał ostatni raz..13 lipca a Athlone..11 lipca..i nagle w przedostatniej kolejce 17 października Anioł Zagłady wstąpiłw graczy Z Dublina i Athlone i zgodnie pokonali ekipy Derry i St. Patrick (Ooo ! To te ekipy co grają w finale Pucharu Irlandii !). Niesamowita historia..mało tego obie wygrały na wyjeździe..
Abstrahując,infiltrując, dokopując i analizując absencje, motywacje i determinacje tych czterech kapel zastanawiają mnie mocno kursy ba te dwa spotkania. Dla mnie powinny być odwrotne. Najlepsze znalazłem a Millenium, Studenty 2,45 (w bet 365 rosną, haha) i Athlone 1,65. Tak mi się wydaję że to U.C.D. must win...i wynik ich konkurentów do baraży jest bez znaczenia. Bo przyjmijmy że faceci z Dublina po 30 minutach będą wygrywać 2:0 to czyż z piłkarzy The Town (Athlone) nie może zejść powietrze ? Reasumując nie rozumiem tych kursów zwłaszcza że na Studentów jak wspomniałem cały czas rosną. Stawiałbym dzisiaj mimo wszystko na zwycięstwa gospodarzy, a AKO 4.04 z takiego dubla naprawdę kusi.
Jest jeszcze dzisiaj drugi mecz barażowy o prawo potyczki z Dublinem albo Athlone (Shelbourne-Galway). W pierwszym spotkaniu Galway wygrało z popularnymi Muszelkami 2:0. Dla mnie dość szczęśliwe zwycięstwo a pierwszy gol po wątpliwym rzucie karnym. Dla mnie w przekroju całego sezonu Shelbourne mimo chyba najmłodszej średniej zawodników w tej lidze było lepszym zespołem od Galway. Celowo odpuścili trzy ostatnie kolejki wiedząc że nie prześcigną Longford i spokojnie przygotowywali się do barażowych spotkań. Jednak pierwszy mecz przegrali. Dzisiaj przewiduję zwycięstwo gospodarzy ale też boję się trochę że gdy goście strzelą &quot;przypadkowego&quot; gola to będzie po meczu. Dlatego dla chętnych polecam 1X po kursie ok. 1,40.
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
2 barażowy mecz. 1 spotkanie w Dublinie 1:2.
Galway-UC Dublin TYP 2 kurs 6,50 3/10 g.20.45 3:0 BOX
PS: Tak, nie pomyliłem się..mam grać po kursie 1,5 na gospodarzy ? Na 2-ligowy zespół który gra z doświadczoną ekipą grającą kupę lat w 1 lidze ? Ale od początku..
W pierwszym spotkaniu U.C.D. strzelili szybko gola i kontrowali całą pierwsza połowę. Oczywiście w drugiej części osiedli na laurach, zlekceważyli rywala i dali sobie w ostatnich 2 minutach wbić dwa gole..i żadnym sygnałem dla nich nie były dwie nie wykorzystane wcześniej stuprocentowe sytuacje Galway.
http://www.livesports.pl/mecz/zBCxJjc8/#szczegoly-meczu
Pisałem jakiś czas temu że Studenci wymyślili sobie taką teorię że jak uplasują się na barażowym miejscu to zarobią sobie trochę więcej kasy z barażów (a i tak się utrzymają) ponieważ tak było zawsze na przestrzeni kilku lat..np: rok temu Bray (1 liga) ograł Longford a dwa lata temu Dundalk (1 liga) pokonał Waterford. Mało tego w tych dwóch spotkaniach, w pierwszych meczach zawsze był remis (lekceważenie rywala ?) i dopiero w wyjazdowej i ostatecznej batalii Bray wygrał 3:2 a Dundalk 2:0. I tak z pewnością myśleli włodarze Collegu ale się trochę dla mnie przeliczyli. Trafili bowiem chyba na najlepszą od lat formę Galway (który przypominam i to też pisałem powstał z fuzji z Mervue). Tak, trzeba to rzetelnie napisać gwoli ścisłości żeby być obiektywnym. Gospodarz dzisiejszego spotkania nie przegrał już od 9 kolejek..
Powoli reasumując szansę zwycięstwa gości wyceniam na ok 55-60%. Z bardzo optymistycznych wieści dla mnie to to że do składu po zawieszeniach wracają Robbie Creevy i Robbie Benson. O ile Creevy jest solidnym 25-letnim pomocnikiem to Benson jest przecież najlepszym strzelcem Studentów ! Obaj nie grali w 1 barażowym meczu a teraz wybiegną w Galway. Napiszę więcej że chłopaki z Dublina chyba po raz pierwszy od 2-3 miesięcy nie licząc kontuzjowanego cały czas Deana Clarke grają w końcu w pełnym składzie !. Galway również wybiegnie praktycznie optymalnie, niepewny jest tylko Byrne.
Na koniec przypominam że gdy gościom zapaliło się dupsko przed bezpośrednim spadkiem po serii 12 spotkań w lidze bez wygranej potrafili nagle wygrać wyjazdowe spotkanie z Derry a w ostatniej kolejce u siebie z Drogsami. Dzisiaj przyjezdnych będzie wspierać ok. 500-600 osobowa grupa sympatyków z Dublina którzy przemierzą wszerz cała Irlandię udając się autokarami na za zachodnie wybrzeże i chcąc głośno dopingować swoich kolegów, znajomych a dziewczyny facetów.
Powodzenia !
 
Do góry Bottom