>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MayPlay - 100% więcej do 200PLN na start!

Status
Zamknięty.
S 4

szykus

Użytkownik
Mam pytanie panowie, czy Oni dopisują te 200 zł od razu do salda, czy odbywa się to jakoś inaczej? Wczoraj wpłaciłem 200 zł i stan konta cały czas taki sam , napisałem do supportu ale na razie brak odpowiedzi. W opcjach bonusu tez nie mam możliwości zaakceptowania.
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Mam pytanie panowie, czy Oni dopisują te 200 zł od razu do salda, czy odbywa się to jakoś inaczej? Wczoraj wpłaciłem 200 zł i stan konta cały czas taki sam , napisałem do supportu ale na razie brak odpowiedzi. W opcjach bonusu tez nie mam możliwości zaakceptowania.
powinni ręcznie dopisać - napisz lub zadzwoń do supportu
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
Ale oni to do mnie na adres domowy wysyłają a ja mam z tym potem się rozliczyć w US ?
do US wysyłają i podatek płacą.. oni się rozliczają z tego,a nie Ty skoro u nas jest zakaz grania, w sts też pit dostajesz na koniec roku? :zoltakartka:



ten buk działa na zasadzie sts? że podatki w Polsce płaci? skoro jest zakaz grania online ..w zagranicznych..
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
Do końca roku ,czyli 31 grudnia przesyłają
PIT-8AR od wygranej do US
..od jakiej wygranej chłopie?! oni grają,że wygrywają? czy my gramy i przegrywamy/wygrywamy.

Ewentualnie od zysków,ale w to bardzo wątpie.

nie wiem skąd wziąłeś to info i jeśli to prawda to czemu nie rozwinąłeś tematu..?

napisze jedno zdanie jeden z drugim i się domyślaj..
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Skończcie pieprzyć farmazony o podatkach i pitach...
Ta strona jest obsługiwana przez Mayplay International Limited, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowana zgodnie z prawem Malty o numerze rejestracyjnym C 60986, z siedzibą w Vincenti Buildings, Suite 1357, 28/19 Strait Street, Valletta VLT1432, Malta, na podstawie licencji numer LGA/CL2/497/2008 przyznanej przez Lotteries and Gaming Authority Malta firmie OddsMatrix Ltd, z siedzibą w Suite 4, No. 62/63, Borg Olivier Street, St. Julians, STJ 1081, Malta, oraz firmie Mayplay Holdings N. V., spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowana zgodnie z prawem Curacao o numerze rejestracyjnym 130496 siedzibą w E-Commerce Park Vredenberg, Curacao, pod numerem licencj 8048/JAZ wydany przez rząd Curacao.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Skończcie pieprzyć farmazony o podatkach i pitach...

Ta strona jest obsługiwana przez Mayplay International Limited, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowana zgodnie z prawem Malty o numerze rejestracyjnym C 60986, z siedzibą w Vincenti Buildings, Suite 1357, 28/19 Strait Street, Valletta VLT1432, Malta, na podstawie licencji numer LGA/CL2/497/2008 przyznanej przez Lotteries and Gaming Authority Malta firmie OddsMatrix Ltd, z siedzibą w Suite 4, No. 62/63, Borg Olivier Street, St. Julians, STJ 1081, Malta, oraz firmie Mayplay Holdings N. V., spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowana zgodnie z prawem Curacao o numerze rejestracyjnym 130496 siedzibą w E-Commerce Park Vredenberg, Curacao, pod numerem licencj 8048/JAZ wydany przez rząd Curacao.
To skad te 8% sie bierze co inni pisza ciekawa sprawa.......Powinno byc 0% a nie jakies 8%......I co z wyplata przed skonczoniem obrotu panie Marcinie mozna wyplacic depozyt jesli sie obrocilo i zostawic bonus?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To skad te 8% sie bierze co inni pisza ciekawa sprawa
Prawdopodobnie ktoś przeczytał taką informacje na węgierskim forum (sam to też znalazłem), ale nie wiem do końca, o jaki sposób wypłaty chodzi (być może przelew bankowy i kwestia przewalutowania) i czy nie dotyczy to tylko graczy z Węgier.
Nie mam potwierdzonych informacji na ten temat, więc nie mogę konkretnie odpowiedzieć. Niech osoba pewna, która wypłacała np. Zaba1992, wypowie się na ten temat.
I co z wyplata przed skonczoniem obrotu panie Marcinie mozna wyplacic depozyt jesli sie obrocilo i zostawic bonus?
Raczej nie, ale też nie mam potwierdzonych informacji.
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
zaby nie ma to ja odpowiem, wplata skrill 200 wyplata 600 i podatek 8% + 1.20 na moneybookers.
Dowód + wyciąg z banku lub rachunek..ewentualnie skan zweryfikowane moneybokers.
Dziwne te 8% podatku.
Jak wyglada sprawa z wyplata depozytu po obrocie bo widze ze jest taka mozliwosc jak sie zagra po kursie 1,8....Wyplacal ktos moze??
obrot 1x depozyt,ale nie wyplacisz tego wczesniej dopoki obrocisz/przegrasz bonus.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Może sobie naliczają po prostu opłatę jak bwin ostatnio, ale nie piszcie takich głupot że to podatek od wygranej hehe:grin:
 
Z 4

zaba1992

Użytkownik
Jakie dokumenty byly potrzebne do weryfikacji?
Ja wysyłałem skan dowodu osobistego i skan zweryfikowanego skrill i to wystarczyło. Sam dowód osobisty nie wystarczy niestety.
Jak wyglada sprawa z wyplata depozytu po obrocie bo widze ze jest taka mozliwosc jak sie zagra po kursie 1,8....Wyplacal ktos moze??
Musisz obrócic cały bonus jesli chcesz wypłacić pieniądze. Oczywiście masz możliwość anulowania bonusu.
Wypłaciłem pieniądze ale odliczyli sobie przy wypłacie 8% + 1.20zł. Niestety nie wiem dlaczego jest tak duży podatek od wypłaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Zakłady over-under liczą się do obrotu,bo czytam ,że jakieś cyrki i zaliczają&quot;wyjątkowo&quot; np handicapy.Jak ktoś grał,niech wrzuci info,z góry dzięki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom