>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grubsza wypłata

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
koles o nicku crenos to pospolity troll ktory nie ma zielonego pojecia o temacie, ale sadze ze czerpie z pisania tutaj swoich wypocin niesamowita radoche
te dwa kawalki sa najlepsze:
Od wygranej jak stawiasz np w STS to potrącają ci chyba 12% a jeżeli wygrana jest powyżej 2k to chyba więcej ale nie jestem pewien, zobacz sobie ten kupon na sts 112751499200642565

Ewentualna wygrana: 142308.80 zł
Podatek od wygranej: 14230.90 zł
Do wypłaty:128077.90 zł
tylko debil umyslowy oddalby ZA DARMO 14tys pln bo nie chcialo mu sie rozbic ewentualnej wygranej na te paredziesiat roznych kuponow zeby kwota byla nizsza niz 2280pln.

Druga kwestia, skoro ogarniasz taką kasę na buku to chyba stać Cię na podatek. I zawsze możesz grać u polskich buków i nie będziesz miał problemów.
ej to wez mi oddawaj co miesiac ze swojej wyplaty 12% i tak masz za duzo a mi sie przyda, chocby na piwko. deal ?
dalszych roznic pomiedzy ziemniakiem (gdzie za wygranie zdarzenia 50/50 dostaje sie 58% zysku od wkladu a w necie 85-98% zadna roznica w koncu) a bukiem netowym nawet nie chce mi sie tlumaczyc.

co do autora tematu, to przeciez do kur** nedzy byl tu temat jak jeden user mial problem z UC bo mial miesieczne obroty na koncie bankowym rzedu milionow pln i i tak mu sprawe umorzyli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
crenos nadal nie wiesz o czym piszesz, posłuchaj siebie.
Nie chce mi się tłumaczyć, wszystkiego bo nie wiem czy mój czas, cenny czas na pisanie tego nie będzie zmarnowany bo zapewne i tak nie zaczaisz o co chodzi.

A tak głównie to kolejny bezsensowny temat, gdzie był wałkowany z 10000 razy na forum.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Zawieranie zakładów nie jest przestępstwem za które idziesz do więzienia.
podlegają karze grzywny, kodeks karny skarbowy to też może być nieprzyjemne, zwłaszcza ze skarbówką
po za tym wytłumacz, jak można odprowadzić podatek od czegoś co jest w Polsce nielegalne?
sprzedałem 10 kg marychy, super w krajach Ameryki Południowej jest legalne no to sprzedaję 10 kg w Polsce gdzie jest to nielegalne ale mimo to idę zaplacić podatek bo przecież się wzbogaciłem na sprzedaży
pomimo to, że jedno to kodeks skarbowy a kodeks karny pokazuje myślenie, zapłać podatek

Polskie buki pobierają 2x podatek, rozliczanie się ze skarbówką, wglądy w konto bankowe więc sorry ale po co mu taka inwigilacja? dodatkowo uboga oferta ...
 
K 0

kotz

Użytkownik
I jeszcze jednego nie potrafię zrozumieć ... dlaczego nie możesz wypłacić tego na skrilla teraz ??
Ponieważ wypłacić można tylko taką samą metodą jaką się wpłacało przed wygraniem... Czyli jak bym wpłacił najpierw skrillem i wygrał to tylko na skrilla bym mógł, a ja wpłaciłem przelewem z banku prosto do buka.

Zawieranie zakładów nie jest przestępstwem za które idziesz do więzienia.
Jest, możesz dostać kare od grzywny aż do 3 lat pozbawienia wolności.

To jest troszkę bardziej złożona kwestia SW4 to, że Bet 365 nie odprowadza podatku to jedno ale drugi podatek odprowadza wygrany w tym przypadku KOTz. Z jednej strony rozlicza się buk z drugiej gracz. Cała sprawa.
Tutaj SW4 ma racje.
Druga kwestia, skoro ogarniasz taką kasę na buku to chyba stać Cię na podatek. I zawsze możesz grać u polskich buków i nie będziesz miał problemów.
Polskie buki to szit ????
 
K 0

kotz

Użytkownik
co do autora tematu, to przeciez do kur** nedzy byl tu temat jak jeden user mial problem z UC bo mial miesieczne obroty na koncie bankowym rzedu milionow pln i i tak mu sprawe umorzyli.
Jeśli tak, to masz może linka do tego tematu? chętnie bym przeczytał :&gt;
 
C 0

crenos

Użytkownik
Jeśli tak, to masz może linka do tego tematu? chętnie bym przeczytał :&gt;
Mnie też to bardzo zaciekawiło. Show me what you got. I jeżeli chcesz się wypowiadać na mój temat w taki sposób to miej argumenty a jeżeli nie masz to stul jadaczkę.

Druga kwestia Tadzin Prawo jest jakie jest może nie jest doskonałe ale musi je respektować, w inny wypadku zejdź do podziemi i walcz jak w latach 80 walczono z systemem to ty walcz o zmianę prawa albo wyprowadź się do rajów podatkowych.

Tak jestem za legalizacją zysków od buków i powiem, Wam z własnego doświadczenia że da się to odprowadzić bez kary grzywny ani pozbawienia wolności. Ktoś mi powie że jestem naiwny i jestem frajerem ? darujcie od razu sobie

Po za tym żeby dostać 3 lata to naprawdę trzeba byłoby obrócić konkretną gotówką.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
crenos Ty naprawdę wiesz o czym piszesz? masz tylko 8 postów to więc jesteś zielony w temacie.. I co do US miałeś kontrolę bankową? nie? Pytali Ciebie skąd masz kasę z wpływów Skrill&#39;a? nie? To się zamknij i nie pisz w stylu : &quot;stać Cię na podatek&quot;.. etc.. Możesz pisać że prawo polskie nie jest doskonałe ale wierz mi że jak dostaniesz list od US to wtedy nie będzie wesoło.. I jedno.. to co ja piszę to jest z moich prawdziwych doświadczeń z skarbówką.
 
C 0

crenos

Użytkownik
Radko udzielam się na forum, a kontrole skarbowe miałem za każdym razem jak zmieniałem samochód ... życzliwość sąsiadów wiec wiem czym to pachnie.
Jesteś krótko wzorczy jak oceniasz człowieka po ilości postów.
Jak jesteś taką alfą i omega prosty test twoich kompetencji jak nazywasię zajmuje się organizacja która wykrywa pranie brudnych pieniędzy, gdzie w europie jest największy odsetek wykrytych przestępstw z tym związanych i ostatnie ile banków jest zrzeszonych do tej organizacji.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Milczenie jest złotem, jak mawia klasyk. Inny klasyk mawia, że pieniądz rośnie w ciszy. Jeszcze inny, ze pozory mylą, a ludzie zawodzą. Przegraj hajs i będzie po problemie. Easy come easy go. Wygrasz inny, wydepcz inne ścieżki walutom. Nie ważne czy radzić będzie Bartek uczeń technikum, Sławek student Politechniki, czy Darek kelner emigrant, czy może kierowca Jurek, który sprzedałby żonę i corkę za mocny kupon, ty i tak będziesz widział to co chcesz zobaczyć - radę. Pomijam zakres kompetencji wskazując bardziej na upublicznianie dążeń, gdzie dla jednego twoja stawka to cudze marzenie wygranej, gdzie cudza porażka to kogoś innego sukces.

W skrócie tak to czytam:
Zgarnąłem wasz hajs chłopaki - jak go bezpiecznie wypłacić.

BTW:
Gratuluje wygranej. ;)
 
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
I jeszcze jednego nie potrafię zrozumieć ... dlaczego nie możesz wypłacić tego na skrilla teraz ??
Nie wiem jak przy takich kwotach, ale ja przy niższych robiłem taki myk, że nawet jeśli wpłacałem pieniądze z banku na buka i jeśli wygrałem na tyle, że bałem sie wypłacać prosto do banku to robiłem przelew z banku na skrilla, ze skrilla na buka i z buka na skrilla. W moim przypadku tak działało, nie wiem czy w tym przypadku taki manewr byłby możliwy.
 
B 0

bestad

Użytkownik
Najlepiej zadzwoń do banku i się dowiedz. Bo wyższe kwoty niekiedy są zgłaszane. A jeśli to jeszcze przelew zagraniczny, to kwoty większe niż 40-50 000 będą sprawdzane. Ale w banku CI powiedzą dokładniej.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Ponieważ wypłacić można tylko taką samą metodą jaką się wpłacało przed wygraniem... Czyli jak bym wpłacił najpierw skrillem i wygrał to tylko na skrilla bym mógł, a ja wpłaciłem przelewem z banku prosto do buka.
Jak mowa o bet365 to zrób przelew przez Skrilla porób parę razy zakłady i zleć wypłatę. Wtedy wszystko trafia na Skrilla - miejsce robienia ostatniego depozytu. Robiłem tak setki razy, żeby nie leciało bezpośrednio na konto.
Najlepiej zadzwoń do banku i się dowiedz. Bo wyższe kwoty niekiedy są zgłaszane. A jeśli to jeszcze przelew zagraniczny, to kwoty większe niż 40-50 000 będą sprawdzane. Ale w banku CI powiedzą dokładniej.
Nikt tutaj nie pisze, że oni sprawdzają jedną z miliona takich operacji, taki mały szczegół. Chyba nikt trzeźwo myślący nie sądzi, że banki sprawdzają każdą transakcję rzędu 40k&lt;?
Proponuję ogólnie poczytać fora prawne, temat wałkowany x razy.
 
Do góry Bottom