>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

limity bet365

B 0

bestad

Użytkownik
Zakładanie wielu kont jest nie legalne. A jeśli to CI nie przeszkadza, to prawdopodobnie będziesz grać w ten sam sposób i znów Cię zablokują. Limity zależą od tego za co je przyznano i albo są tymczasowe, albo stałe.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Boshe jak czytam o limitach na bet365 to śmiać mi się chce. Przecież oni nawet jak limitują to wysyłasz do tradera i czekasz na akceptację. W bet365 nie ma czegoś takiego jak limit przy kwotach, o których piszecie.
Problemy pojawiają się przy stawkach 20-50k po kursach wyższych niż 1,8&lt; (tak miałem, ale dawno nie grałem za takie stawki,więc może się coś zmieniło), ale to nadal jest w kwestii decyzji traderów.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Boshe jak czytam o limitach na bet365 to śmiać mi się chce. Przecież oni nawet jak limitują to wysyłasz do tradera i czekasz na akceptację. W bet365 nie ma czegoś takiego jak limit przy kwotach, o których piszecie.
Problemy pojawiają się przy stawkach 20-50k po kursach wyższych niż 1,8&lt; (tak miałem, ale dawno nie grałem za takie stawki,więc może się coś zmieniło), ale to nadal jest w kwestii decyzji traderów.
Piszesz glupoty w tym momencie, jesli limituja konto do paru zlotych to nie ma mozliwosci akceptacji przez tradera, co do stawek to zalezy od konta, czasami limituja i przy stawkach rzedu paruset zlotych.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Nie piszę głupot, tylko w bet365 dużo grałem swego czasu i mi zlimitowali konto do maksymalnej wygranej 9k niezależnie od kursu, ale często jak przekraczałem tę kwotę do trader mi to akceptował. To nie bwin czy interwetten.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Nie piszę głupot, tylko w bet365 dużo grałem swego czasu i mi zlimitowali konto do maksymalnej wygranej 9k niezależnie od kursu, ale często jak przekraczałem tę kwotę do trader mi to akceptował. To nie bwin czy interwetten.
Chyba, że jesteś uznany &quot;profesjonalnym graczem&quot;. Wtedy masz inne limity.
Limit wygranej na Ligę Mistrzów 450zł, na mniej popularne ligi 10-100zł, na popularne ligi piłkarskie 100-250zł.

Co do tematu - nie ma co płakać, trzeba się niestety przyzwyczaić. Dla wielu bukmacherów nastawionych na tzw. graczy rekreacyjnych praktyki limitowania graczy do takich kwot są normalne.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Chyba, że jesteś uznany &quot;profesjonalnym graczem&quot;. Wtedy masz inne limity.
Limit wygranej na Ligę Mistrzów 450zł, na mniej popularne ligi 10-100zł, na popularne ligi piłkarskie 100-250zł.

Co do tematu - nie ma co płakać, trzeba się niestety przyzwyczaić. Dla wielu bukmacherów nastawionych na tzw. graczy rekreacyjnych praktyki limitowania graczy do takich kwot są normalne.
dokladnie, ja mam mniej wiecej takie same limity tylko zaczynajace sie od 2 zlotych:razz: chodzi o stawke oczywiscie
 
B 30

banglard00

Użytkownik
Nie piszę głupot, tylko w bet365 dużo grałem swego czasu i mi zlimitowali konto do maksymalnej wygranej 9k niezależnie od kursu, ale często jak przekraczałem tę kwotę do trader mi to akceptował. To nie bwin czy interwetten.
to nie miales zadnego limitu

jak cie zlimituja to dostaniesz ~25zl na AH bez mozliwosci wysylania do tradera.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Nie piszę głupot, tylko w bet365 dużo grałem swego czasu i mi zlimitowali konto do maksymalnej wygranej 9k niezależnie od kursu, ale często jak przekraczałem tę kwotę do trader mi to akceptował. To nie bwin czy interwetten.
Co gość dojebał :grin: chcesz zobaczyć co to jest limit na becie? napisz na pw to dam Ci passy do konta i zobaczysz...
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Fajni jesteście, że macie limity i z pewnością dużo pieniędzy zarabiacie na graniu, bo jesteście tacy niesamowici. Mówię Wam, że na bwinie, interwetten i innych betsonach, unibetach zrobili mi limity, na bet365 nie, a wygrywałem tam największe pieniądze.
 
barthezz 3

barthezz

Użytkownik
Przecież jeśli nie będzie ich ogrywał, to go nie zlimitują.
Pewny jesteś? Wystarczy, że podpadniesz swoimi stylem gry i rynkami na jakich grasz i nawet jeśli początkowo przyniosłeś im trochę kasy to Twój sposób grania predyscynuje Cię do tego by w dłuzszej perspektywie ich ogrywać. I limit gotowy.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Fajni jesteście, że macie limity i z pewnością dużo pieniędzy zarabiacie na graniu, bo jesteście tacy niesamowici. Mówię Wam, że na bwinie, interwetten i innych betsonach, unibetach zrobili mi limity, na bet365 nie, a wygrywałem tam największe pieniądze.
Zdajesz sobie sprawę, że limity na koncie można otrzymać nawet z minusowym bilansem?
Raz jeszcze, bo może zaglądają tu niedoświadczeni i przypadkiem czytając Twoje głupoty Ci uwierzą i zaczną powtarzać.
KAŻDY bukmacher który skupia się przede wszystkim na graczach (uwaga, słowo klucz) REKREACYJNYCH, stosuje takie narzędzie jak ustawianie indywidualnych limitów na koncie. Jeśli po przeanalizowaniu historii Twojego konta stawiane zakłady wskazują na to, że możesz być w ich mniemaniu graczem PROFESJONALNYM to żeby temu przeciwdziałać dostajesz limity na koncie. Poszczególne firmy różni jedynie polityka takich działań, dlatego też niektóre buki limitują szybciej, niektóre wolniej. Jeśli jednak analiza Twojego konta nie wskazuje na to, że spełniasz kryteria gracza profesjonalnego to limitu nie dostajesz.
A i nałożone limity są najbardziej restrykcyjne wobec większości &quot;dodatkowych zakładów&quot;. Wejdź sobie na polimitowane konta i zobacz za ile możesz zagrać ligi popularne na Match Odds a za ile zakłady takie jak BTS czy dodatkowe undery/overy albo niższe ligi.
W skrócie - firma limitując Cię niejako daje Ci wybór - albo grasz to, co Nam się podoba albo grasz za takie kwoty, które nie wpłyną znacząco na dany mniej płynny rynek.
Bukmacher jest nastawiony na osiągnięcie zysku, trzeba się z tym pogodzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 30

banglard00

Użytkownik
Fajni jesteście, że macie limity i z pewnością dużo pieniędzy zarabiacie na graniu, bo jesteście tacy niesamowici. Mówię Wam, że na bwinie, interwetten i innych betsonach, unibetach zrobili mi limity, na bet365 nie, a wygrywałem tam największe pieniądze.
To nie ma znaczenia czy wygrywasz czy nie.
Wystarczy ze zalozysz dziesiate konto na ten sam kod pocztowy i zagrasz stylem jak na poprzednich kontach i od razu dostajesz limit, czasem nawet od razu po pierwszym becie, nie wazne czy konto na plus czy na minus.
Jak nie wierzysz to moge przyjac beta o 5k.
Daje ci konto, zagrane 2 bety, oba przegrane. Dostaniesz mecze i masz postawic na nie powiedzmy po 1000€. Wchodzisz?
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Na początku to wypadałoby napisać że to są wasze przypuszczenia a nie fakty.
To że wam konto zlimitowali to fakt, z jakiego powodu to zgadywanka.
Pisanie o graczach profesjonalnych i nieprofesjonalnych to raczej miedzy bajki można włożyć.
Na sportingbecie dostalem limity po 2 dniach mając bilans ujemny 4000 z yieldem około -80% ^^
Na bet365 robie około pół miliona obrotu w ciągu miesiąca a limitów nie mam, a jakoś do tyłu nie jestem ????
Na tych wszystkich śmiesznych bukach jak betsafe, betsson, sportingbet itp to limity dostaniesz szybko jak będziesz grał zakłady po 1k, bet365 ma widać inne kryteria. Jakie? Nie wiem.
Trzeba zaakceptować że wszystkiego nie wiemy i nie na wszystko mamy bezpośredni wpływ. Pomijając oczywiście działania, które proszą się o limity jak jawne surebety ;)
Trochę tych bukmacherów odwiedziłem i bet365 to moim zdaniem klasa sama w sobie.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Bet365 jak i reszta bukmacherów ma takie kryteria, że jak grasz głupoty to możesz obracać nawet pół miliona ;)
Bilans nie jest ważny, tylko styl gry.
 
Do góry Bottom