>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Włamanie

uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
A Czy sprawdziłeś czy nie masz żadnego keylogera na kompie ? jesteś pewien że nie masz ? jeśli jeszcze nie przeistalowałeś windowsa to sprawdź na swoich kompach i na kompach kolegi czy nie ma żadnego keylogera, to łatwo sprawdzić, wujek google Ci pomoże.
 
H 92

hagi

Użytkownik
Twierdzi, ze tylko on ma dostep do kompa i hasel, nawet rodzina nie wchodzi
Ja mam wszystko kolo dupy, zawsze kolo siebie wiec u mnie nie ma opcji
 
H 92

hagi

Użytkownik
A Czy sprawdziłeś czy nie masz żadnego keylogera na kompie ? jesteś pewien że nie masz ? jeśli jeszcze nie przeistalowałeś windowsa to sprawdź na swoich kompach i na kompach kolegi czy nie ma żadnego keylogera, to łatwo sprawdzić, wujek google Ci pomoże.
kolega sprawdzal nie ma
Ja programem nie sprawdzalem - dzis kolega wpadnie do mnie to przetrzepiemy tym programem co kolega powyzej napisal
 
H 92

hagi

Użytkownik
kolega windows 8 i 7 - ja tak samo
Sprawdzilismy keylogery przez cmd,a nastepnie komenda netstat- ano i wyskoczylo, ze nie wykryto zadnych &quot;podsluchow&quot; - wyskakiwaly same 0.
Robilismy tak jak wujek google pokierowal
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Policja Tobie na pewno nie pomoże.
Kiedyś zgubiłem komórkę, miałem aplikację where is my droid- pokazywało dokładnie gdzie znajduje się telefon - w sensie budynku - mówię im, żeby bardziej dokładnie zdiagnozowali mi położenie telefonu - to mi odpowiedzieli, że jeżeli nie ma podejrzenia morderstwa, zabójstwa nie mają prawa (POLICJA!!) namierzać telefonu. Ogólnie myślę, że nie mają takich możliwości - rzadko w której komendzie jest komputer ???? Na szczęście na własną rękę odnalazłem telefon.
Wszedłem do budynku (kamienica) i where is my droid wydaje dźwięk po wpisaniu komendy (nawet jak jest wyłączony-chyba,że nie ma baterii) i słyszałem melodyjkę, z którego mieszkania dochodzi...resztę sobie sami dopowiedzcie.
Konkluzja jest jedna - z pewnością w Polsce nie ma co liczyć na Policję, bo oni mniej wiedzą niż chłopaki z liceum z mat-fizu.
 
B 0

bestad

Użytkownik
Mi kiedyś się na Paypal włamali, i co ciekawsze nic nie ukradli z banku, tylko wykonane zostało kilka transakcji z obcych kont na obce konta. Po wszystkim można by powiedzieć że posprzątali i wyszli.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
hmm, przypadkiem natrafiłem na ten temat, i co niektórzy widzę bawią się w jestem hakierem a nie mają bladego pojęcia o tym co piszą.
Pierwsza sprawa to taka nie trzeba żadnych keylogerów( to było zabawy w podstawówce czy jak to zdobyć passy kolegi z 100lvl w tibi) )by się włamać do czyjegoś komputera.
Druga sprawa nie trzeba nikogo zachęcać by ktoś pobrał jakiś plik itp wystarczy że ja zarzucam link i wystarczy że ten ktoś wchodzi w niego bez ściąganie plików na dysk.
Tak naprawdę by komuś wjechać do kompa prywatnego trzeba trzech rzeczy i nic po za nimi.
1.Połączenie do internetu
2.Magiczne umiejętności w Linuxie.
3.osoby która nie do końca wie co to komputer.
Resztę to programy które już same zrobią robotę.
Dodatkowo kto ma pojęcie coś o systemach ich lukach błędach (a jest ich naprawdę mnóstwo) to jesteśmy w domu.Teraz nie działa się w sposób taki że namierza się pewną osobę i robimy szkodę teraz to sprawdza się na raz 5tyś magików(całkiem przypadkowych) i ten który nie ma zabezpieczeń błędy , jest atakowany i całkiem przypadkowo możesz być ofiarą.

Co do łamania haseł przeglądarki takie jak Firefox,Opera i najgorszy szmelc Explorer tu już całkiem, ma takie luki że niekiedy wystarczy kilka kliknięć i mamy dane z którymi można ładne rzeczy porobić
Podsumując całą sytuację, podejrzewam ba jestem prawie pewny, że znajomy miał duży udział w tym co się wydarzyło.Druga opcja całkiem przypadkowo został zaatakowany.
Naprawdę, uwierzcie mi że dla profesjonalisty dużo danych ofiary nie trzeba by narobić niezmiernej szkody, zazwyczaj liczą się dziecinne błędy popełniane przez osoby które dostały sprzęt do łapy i myślą że, poza jak korzystać z konta facebook czy gg żadnej wiedzy nie potrzebują.
Pierwszym jak i największym oparciem dla hakerów jest małe i duże ***** o nazwie &quot; Facebook&quot;
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
I jaki cel mieli jak wyplacic nie mogli? Nie rozumiem tego kompletnie
Wcale bym nie był tego taki pewien że nie mogli by wypłacić. Jeżeli konto jest zweryfikowane zazwyczaj bukmacher nie wymaga dodatkowej weryfikacji.
Co jest potrzebne do wypłaty ?
numer konta lub adres email ( nie koniecznie zarejstrowany na koncie) więc czemu sądzisz z góry że nie mogli by wypłacić ?.
Powiem tak, są bukmacherzy ( bardzo znani) których bezpieczeństwo transakcji jest na żenująco niskim poziomie a wygrane pieniądze wysyłają w ciemno.
Nie będę wchodził w szczegóły bo różnie można taką wiedzę wykorzystać ale jak support nie potrafi anulować transakcji wysłanej na skrill mimo że transakcja nie jest zatwierdzona bo adres email nie jest przypisany do konta albo gosciu z supportu wysyła pieniądze bezpośrednio na skrill i wkręca że transakcja będzie zaksięgowana w ciągu kilku godzin mimo że skrill księguje w czasie rzeczywistym dla mnie to jest poprostu żenada żeby mieć dostęp do firmowego konta obracać takimi pieniędzmi a nie wiedzieć jak to funkcjonuje.
Nie był bym taki pewny że z czyjegoś konta nie można wypłacić na swoje.
Daj znać co odpisali też jestem ciekaw.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Sylwek zacznij czytać ze zrozumieniem bo ręce opadają, tłumaczyć coś co jest oczywsite: gość który się włamał nie miał by większych szans na wypłatę, zresztą jego ruchy świadczą o tym że nawet o tym nie pomyślał, przecież jak by chciał zrobić wypłaty to kombinował by trochę inaczej, po co grał jakieś zakłądy długoterminowe ( a jak Hagi pisał grane były takie zakłady) skoro wiadomo było że jego dostep do konta będzie chwilowy, w końcu właściciel odzyska dostęp a support zablokuje konta to było dla oszusta wiadome, tak więc nie grał by zakładów które bedą rozliczone dopiero po pewnym dłuższym czasie, po drugie jak będziesz kiedyś wypłacał większe kwoty np: 100 tysięcy to się przekonasz że buk nie zrobi tego od tak od ręki w 2h, przepchną wypłatę bo muszą ale poczekasz dłużej, i przy większych wypłatach dział finansowy trochę dłużej się temu przygląda, przy niskich wypłatach to wiadomo że nikt tego nie sprawdza i wszystko jest akceptowane z automatu.
 
Do góry Bottom