>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

kalkurator dutching

cock 756

cock

Użytkownik
Szukam kalkulatora, który zamiast wyliczać stawki na zdarzenia z ogólnego wkład u do dutchingu wyliczy mi stawki na pozostałe posiadając jedną z nich... Znacie cos takiego?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
kalkurator dutching
Szukam kalkulatora, który zamiast wyliczać stawki na zdarzenia z ogólnego wkład u do dutchingu wyliczy mi stawki na pozostałe posiadając jedną z nich... Znacie cos takiego?
__________________
Jaka wiedza? Przecież zgadujemy... ale bankowo kalkulator a nie kalkurator... :cool:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Puszczasz tyle bąków linków a kalkulatora z postu nie masz?
A kto powiedział że nie mam?

Wyszukanie jego jest tak proste jak sam Cock, który poprzednio nie miał w obyczaju podziękować mi za udzielaną mu na FB pomoc, a ja nie mam w zwyczaju takim jego pokroju chamom ponownie pomagać, więc złamasie vel koguciku* na druciku, nie licz teraz na skrobane.

* http://pl.bab.la/slownik/angielski-polski/cock

P.s: a co do tych bąków z cytatu, to nie przyjmuj ich więcej na swe oblicze i wtedy nie będziesz tak totalnie otumaniony jak dotychczas, bo ewidentnie blokuje ci to zdolność samodzielnego odszukania odpowiedniego kalkulatora.

Reasumując: wal się na ryj, chamsko-gamoniowaty &quot;sztukmistrzu z Lublina&quot; i bacz na to, aby któryś następny przyjęty przez ciebie na fizjonomię mój &quot;bąk link&quot;, nie był z kleksem...

.
 
Do góry Bottom