>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

10. kolejka Ligue 1 [ 17.10 - 19.10.2014 ]

Status
Zamknięty.
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik


Rozkład jazdy oraz kursy na 10 kolejką Ligue1 ! (Bet365):



Koniec przerwy na reprezentacje , gdzie Francja odniosła dwa zwycięstwa z Portugalią 2:1 oraz z Armenią 0:3. No , ale najwyższy czas wrócić na ligowe pojedynki !

Zapraszam typerów do wyrażania opinii na temat powyższych meczy. Piszcie swoje analizy , przemyślenia tylko pamiętajcie , że posty nic nie wnoszące będą usuwane!
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Lorient-St Etienne over 2,5 żółtej kartki @ 1,48 bwin✅

Niska linia, to i niski kurs, ale do dubla warto dołożyć. Mecze pomiędzy tymi ekipami przeważnie dość kolorowe, w ostatnich 5 potyczkach ligowych za każdym razem linia pokrywana, a czterokrotnie były więcej niż 3 kartki. W każdym domowym meczu Lorient w tym sezonie linia również pokrywana, u St Etienne mniej niż 3 kartki w delegacji tylko w jednostronnym 0:5 z PSG. Do tego sprzyjający sędzia Ruddy Buquet gdzieś koło 4 kartek w meczu pokazuje (średnia 4,4 na ten sezon w Ligue 1, w poprzednich latach też regularna średnia koło 4 kartek na sezon).
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina : Piłka nożna, Ligue 1

Spotkanie : Lyon - Montpellier
Godzina : 21:00
Typ : 1
Kurs : 1.72
Bukmacher : Expekt​


Jeden z najciekawszych meczy w 10. kolejce Ligue 1. Spotkanie sąsiadujących ze sobą Olympique Lyon z Montpellier. Mecz zostanie rozegrany na Stade Gerland, które ostatnio jest prawdziwą twierdzą dla klubów z ligi francuskiej. Ostatnio Lyon spisuje się bardzo dobrze. Są niepokonani od 5 spotkań, w tym mecz na Parc de Princes zremisowany z PSG i remis z Nantes, a u siebie 3 wygrane, kolejno z Monaco (2:1), Lorient (4:0) i Lille (3:0). co daje nam 9 pkt i bilans 9:1 - wprost świetny, patrząc w perspektywie całego sezonu, gdzie początkowo Lyon znajdował się w drugiej połowie tabeli. Trener Fournier, powiedział również, że do dyspozycji będą wszyscy poza kontuzjowanymi Fofaną i Grenierem. Taka sytuacja przed meczem niedzielnym może napawać optymizmem. Montpellier jest pozycję pod Olympique&#39;iem - zajmują siódmą lokatę, również z dorobkiem 14-stu punktów. Bilans bramkowy 8:5, w porównaniu z Lyonem (15:8) nie prezentuje się najlepiej. Montpellier ostatnio gra w kratkę, dwa zwycięstwa ze słabymi Guingamp i Lorient (oba u siebie), no i na wyjazdach ostatnie trzy spotkania to porażka i dwa remisy. Oglądałem mecz OL z Lille i grali naprawdę bardzo dobrze, kreatywna druga linia, sporo akcji pod bramkowych, mieli pomysł na grę, i przyjemnie się ich oglądało. Montpellier w tym sezonie chyba nie oglądałem, ale sądząc po wynikach nie grają najlepiej. Z info jakie podał mi Antek, Montpellier nie przygotowało się najlepiej do spotkania, bo ich obiekty treningowe były zalane, kolejny fakt dlaczego można zagrać na ekipę Fourniera. Mi imponuje również gra Olympique&#39;u na Stade Gerland, gdzie grają naprawdę świetnie, mają najlepszy bilans w lidze, na pięć spotkań 4-0-1 i bramki 11:2, ciężko stąd wywieźć chociaż punkt, ta sztuka udała się tylko Lens i oni wywieźli komplet. Montpellier na wyjazdach zaczęło od ładnej wygranej na Stade Velodrome 0:2 z Marsylią, po czym było nie najlepiej, wspomniana porażka i dwa remisy. Wydaje mi się, że jutrzejszy mecz, również nie będzie należał do najlepszych. Patrząc na tabelę, Lyon chcąc zbliżyć się do czołówki musi wygrać niedzielny mecz, bo ekipy z wyższych miejsc, grają mecze z niżej notowanymi rywalami. Pomimo to, wydaje mi się, że w szatni Lyonu jest ta sportowa złość i chęć odgryzienia się za zeszły sezon, gdzie u siebie piłkarze OL bezbramkowo zremisowali, a na wyjeździe dostali aż 5:1. Na pięć ostatnich spotkań bezpośrednich na Stade Gerland - jedno wygrało Montpellier, trzy Lyon, i ostatni to wspomniany remis. Wydaje mi się, że podopiecznym Huberta Fourniera, łatwo w niedzielę nie będzie, ale 3 pkt powinny być dopisane w niedzielny wieczór gospodarzom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
FC Metz - Stade Rennes X2 @1,50 ✅ 0:0
Zdziwiłem się widząc w ten sposób skonstruowane kursy na ten mecz. Zdziwiłem się w pierwszej chwili, bo po zastanowieniu uznałem że można to obronić, mimo wszystko jednak zamierzam skorzystać i pograć na Rennes z podpórką.
Przede wszystkim dlatego, że Rennes jest zwyczajnie drużyną lepszą. Po prostu, ma lepszych zawodników w każdej formacji i lepszego trenera na ławce. Problemem Rennes są tylko wyniki, w poprzednim sezonie zaledwie 12. miejsce, a ekipa ma potencjał na Europejskie Puchary. Krótki przegląd: zdolny Benoit Costil w bramce, solidna obrona dowodzona przez doświadczonego Sylvaina Armanda, i z młodymi wybieganymi bokami - Cheikh M&#39;Bengue i Benjamin Andre. Środek pola trzymają bardzo defensywnie usposobiony Romain Danze i znany z wielu boisk Jean Makoun.
Siłą Bretończyków jest jednak ofensywa. Paul-Georges N&#39;Tep od początku sezonu błyska sporym talentem i daje się zapamiętać z boiska, jeździec bez głowy ale robiący wiele na boisku Kamil Grosicki, oraz bombardier, potężny Szwed Ola Toivonen na szpicy. Jestem fanem tego zawodnika i uważam że jest w stanie strzelać około 15 bramek w sezonie na poziomie Ligue 1 przy odpowiedniej linii pomocy.
Co ma do zaproponowania Metz? W sumie to coś niby ma, ale chyba nie aż tyle ile buki się spodziewają. Skład jest bardzo młody, oparty głównie na wychowankach co ma swoje wady i zalety. Na pewno jest ogień w sercach tych chłopaków, ale brakuje doświadczenia. To co wystarczało w Ligue 2, na poziomie Ekstraklasy niekoniecznie musi wystarczyć. W składzie próżno szukać gwiazd, za takową chyba trzeba uznać Juana Falcona, który jednak dopiero uczy się gry w Europie. Wielkie nadzieje łączone są z Siergiejem Krivetsem, ale akurat my w Polsce tego pana znamy i wiemy na co go stać. Raczej Makouna i Danze w środku nie zdominuje ;). Wypożyczony został też Modibo Maiga, który jednak prezentuje się słabiutko, nie zanotował nawet asysty w czterech rozegranych meczach (tylko raz w pełnym wymiarze, dwa razy wchodząc z ławki). Dwukrotnie na boisko nie wszedł.
Spójrzmy więc na formę, bo tu jest klucz to kursów. Drużyny w tabeli są niedaleko i notują podobne wyniki. Jakby jednak umknął mały szczegół - rywale z jakimi obie ekipy grały oraz styl gry. Ostatnie pięć kolejek Metz:
Evian Thonon (W) 0:3
Stade Reims (D) 3:0
EA Guingamp (W) 1:0
SC Bastia (D) 3:1
OGC Nice (W) 0:1
Co widać? Przede wszystkim brak remisów (a remis dla nas jest wygrywającym wynikiem). Trzy zwycięstwa, dwie porażki, niby dobrze. Ale spójrzmy na rywali. Pokonane słabiutkie w tym sezonie Reims, broniąca się przed spadkiem Bastia o wiele słabsza niż w zeszłym sezonie (brak Krasicia, Makalele na ławce) oraz przedostatnie w tabeli Guingamp. Przegrali z przeciętną Niceą oraz Evian, które też wrażenia wielkiego nie robi (choć notuje tendencję wzwyżkową).
Natomiast Rennes:
RC Lens (D) 2:0
Girondins Bordeaux (W) 1:2
Toulouse FC (D) 0:3
Olympique Marsylia (W) 0:3
Paris Saint-Germain (D) 1:1
Ktoś powie - gorzej, tylko jedno zwycięstwo. Ale spójrzmy na rywali! Idąca od zwycięstwa do zwycięstwa Marsylia na wyjeździe. Bordeaux w momencie meczu było liderem, a na boisku było słabsze i powinno ten mecz przegrać. Rennes dominowało, utrzymywał się wynik 1:1 i chcieli udokumentować swoją przewagę w meczu. Nadziali się na kontratak w doliczonym czasie gry. Mamy też PSG, gdzie Rennes wyszło z zamiarem zremisowania i dopięło swego. Ostatnio zwycięstwo ze średnio-kiepskim Lens, jedynie koszmarny mecz z Tuluzą rzuca cień na tę ekipę.
Mimo wszystko uważam, że gra Rennes jest daleko lepsza niż wyniki. Patrząc po wynikach nie mają wielkich problemów z grą na wyjeździe, a niska pozycja w tabeli to efekt ciężkiego terminarzu. Jestem zdania, że dzisiaj nie dadzą się pokonać beniaminkowi.

Obejrzałem, i już chcę zapomnieć o tym meczu.
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Zastanawia mnie dzisiejszy mecz w Ligue 1:
Monaco v Evian TG

Jak dla mnie drużyna Monaco to przeinwestowany biznes rosyjskiego miliardera. Nie udało mu się utrzymać drużyny tak jak to robi PSG i w tym sezonie widzimy tego skutek, po 9 kolejkach mają 11 pkt i zajmują dopiero 13 miejsce. Myślę, że to może być powód występów w LM, no ale kiedy buduje się zespół na miarę tych elitarnych rozgrywek przy takim budżecie to trzeba również pamiętać o lidze a tu ewidentnie widać, że tak nie jest i wygląda to jak wygląda - słabe miejsce w ligowej tabeli.
Co do drużyny Evian TG to ostatnie 3 mecze to 9pkt - fakt, że drużyny, z którymi grali to nie jakieś &quot;Piłkarskie Tuzy&#39; ale 3 pkt pod rząd to nie jest w cale takie proste. Widać, że coś w tej drużynie drgnęło.
Do tej pory obydwie drużyny spotkały się dwukrotnie w ubiegłym sezonie i Monaco nie potrafiło sobie poradzić z drużyną Evian TG.
Dodatkowo ten kurs jaki proponują buki w okolicach 1,50 to może być niezła podpucha...
Zastanawiam się czy nie zagrać w tym meczu czegoś w stronę Evian TG @ AH +1,5 1,525 Bet365 lub bardziej odważnie @ X lub Evian TG 2,62 Bet365

Co myślicie o tym meczu i takich typach?
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
oraz bombardier, potężny Szwed Ola Toivonen na szpicy. Jestem fanem tego zawodnika i uważam że jest w stanie strzelać około 15 bramek w sezonie na poziomie Serie A przy odpowiedniej linii pomocy.
Toivonen dzisiaj nie zagra
z drugiej strony Metz bez swojego najlepszego strzelca w tym sezonie Falcona. z podstawy wypadają także Lejeune i N&#39;Daw
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Toivonen dzisiaj nie zagra
z drugiej strony Metz bez swojego najlepszego strzelca w tym sezonie Falcona. z podstawy wypadają także Lejeune i N&#39;Daw
To ciekawe, widziałem go ostatnio przeciw Rosji i wesoło brykał, prawie bramkę strzelił, nic nie słyszałem żeby coś mu się stało w międzyczasie...
Dzięki za info. Mimo to uważam że Rennes ogarnie. Zagra pewnie za niego Cheikh Diarra, kolejny czarny talent z żądzą goli.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Poza kontuzjowanymi w Metz Rocchim, Marchalem, Falconem zawieszeni są Metanire i N&#39;Daw. W Rennes zabraknie m.in. Ngando, Brulsa i Toivonena.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Marsylia - Toulouse
W dzisiejszym spotkaniu Marsylia będąca w niezłym gazie na 7 ostatnich spotkań wygrali wszystkie 7 spotkań :!:. zajmują pierwsze miejsce z 4pkt. przewagą nad PSG jeśli wygrają będzie to juz 7pkt. Tuluza na siedem ostatnich wyjazdów zanotowali dwie wygrane i pięć porażek. Marsylia będzie dziś grała pełnym składem, natomiast goście przyjeżdżają bez Matheusa, Spajica, Didota,Romana i Tisseranda. Forma Gignaca napawa optymizmem do zagrania tego typu już 9 trafień w tym sezonie. Widać tutaj już rękę Bielsy gra przypomina tę z Bilbao gdy ich prowadził i doprowadził bardzo daleko.
Zwycięstwo Marsylii @@ 1.70 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLigue 1 2014/2015
Spotkanie: Bordeaux - Caen
Typ: 1
Kurs: 2,01
Bukmacher: Pinnacle
Data i godzina: 19.10.14 17:00
Stawka: 5/10

Dziś o godz. 17:00 rozegrany zostanie mecz 10. kolejki Ligue 1 pomiędzy Bordeaux a Caen. Gospodarze SA obecnie na 3. miejscu w ligowej hierarchii, a zwycięstwo pozwoli Żyrondystom powrócić na fotel wicelidera. Caen jest na przedostatnim miejscu.

Goście zdobyli w 9 spotkaniach osiem punktów – wszystkie w meczach wyjazdowych (zwycięstwa z Evian i Reims, remisy z Lens i Tuluzą). W spotkaniach z ekipami z górnej połowy tabeli Caen zalicza same porażki. Dlatego też Caen zajmuje przedostatnie miejsce w lidze, wyprzedzając Lens tylko bilansem bramkowym.

Gospodarze przegrali ostatni mecz z Reims, jednak z obliczu postawy prezentowanej przez cały sezon należy ten mecz traktować jako wypadek przy pracy. Bordeaux rozegrało 4 ligowe spotkania na własnym stadionie – mecze z Monaco, Evian i Rennes zakończyły się zwycięstwem gospodarzy, z Bastią padł remis. Ostatni raz Bordeaux przegrało mecz ligowy na własnym stadionie w marcu tego roku.

Gospodarze zagrają bez Theo Pellenarda, Jussiego, Henri Saiveta, Tiago Iloriego i Lamine Sane. Niepewny jest występ Diego Contento. Za kartki pauzowac będzie Thomas Toure. W szeregach gości na nie zobaczymy Alaeddine Yahii.

Mimo osłabień w szeregach gospodarzy liczę na łatwe punkty Żynondystów.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Na niedzielę mamy 3 spotkania z Lique1 i bardzo fajne ako z gospodarzami, którzy są zdecydowanymi faworytami. Analizy do tych meczy napisali kolejno Doby, Doberman i lukkaz. Ja powiem w skrócie: Ol.Marsylia bez osłabień, bardzo dobry bilans spotkań na własnym boisku i każdy inny wynik niż wygrana trzeba rozpatrywać w kategorii potknięcia. Zwycięstwo w dzisiejszym meczu będzie koniecznością, aby utrzymać pozycję lidera i przewagę nad największymi rywalami. Szczególną uwagę obrońcy gospodarzy będą musieli zwrócić na Wissam&#39;a Ben Yedder&#39;a, który jest najlepszym strzelcem Toulouse z 6 bramkami na koncie. Jeśli będzie dobrze pokryty nie będzie niespodzianki. Mecz Bordeaux z Sm Caen, także powinien przebiegać pod dyktando gospodarzy. Caen mimo ogólnego dobrego bilansu meczy wyjazdowych, nie potrafią wygrać od 3 spotkań. Bordeaux mocno zmobilizowane przed tym spotkaniem. Jak napisał powyżej lukkaz - &quot;ostatni raz Bordeaux przegrało mecz ligowy na własnym stadionie w marcu tego roku&quot;. Dla Caen remis będzie bardzo dobrym rezultatem patrząc na ich obecna sytuację i pozycję w tabeli Lique1. Jeśli chodzi o Lyon, mam ważenie, że wyszli już z dołka i kryzys mają za sobą. Montpellier niewygodny przeciwnik i jeśli uda im się zdobyć bramkę to bedą chcieli sie &quot;zamurować&quot;. Montpellier to na pewno nie tak groźny zespół jak trzy sezonu temu gdy sięgali po mistrzostwo. Lata świetności już minęły i pozostała walka o środek tabeli, ewentualnie europejskie puchary. Oto przewidywane składy na to spotkanie: OL: Lopes, Bedimo, Umtiti, Bisevac, Jallet, Tolisso, Gonalons, Ferri, Gourcuff, Fekir, Lacazette
Montpellier: Jourdren, Tiene, Hilton, Kaoutari, Deplagne, Mounier, Sanson, Martin, Lasne, Barrios, Camara
Olympique Marseille - Fc Toulouse 1 / 1.67 / 2:0
Fc Girondins Bordeaux - Sm Caen 1 / 1.96 / 1:1 ⛔
Olympique Lyonnais - Hsc Montpellier 1 / 1.77

Typ: wszyscy gospodarze wygrają
Kurs: 5,79
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Olympique Lyon - Montpellier HSC 1 @1,75 ✅ 5:1
Tutaj idę tropem bardzo dobrej ostatnio formy Lyonu. Na grę Les Gones bardzo przyjemnie się patrzy. W WYBORNEJ formie znajduje się Alexandre Lacazette, który na boisku robi dosłownie wszystko, ze strzelaniem bramek na czele. Trener Fournier wydaje się złapał świetny kontakt z Lyońską młodzieżą i wszystko trybi jak trzeba. Młody skład jakby na młodzieńczej fantazji notuje kolejne dobre wyniki. Ostatnio rozbite bardzo solidne w defensywie Lille (3:0) i nieco mniej solidne Lorient (4:0). To mecze na Gerland, z wyjazdów do Nantes i Paryża Lyon przywiózł po punkcie. Oprócz Lacazette&#39;a wyróżnić trzeba Maxime Gonalonsa, który dzieli i rządzi w środku pola. Gourcuff nareszcie zdrowy, ostatnio nawet wyszedł w pierwszym składzie. W obronie zwracam uwagę na wielki talent w postaci Samuela Umtitiego.
Montpellier robi się ekipą nijaką. Środek tabeli, defensywna gra, zdobywanie punktów na słabszych, tracenie z mocniejszymi. Ot, taka druga Tuluza nam wyrasta w Ligue 1 ;) W ostatnich pięciu grach, zarobili 8 punktów, zwycięstwa z Guingamp i Lorient (oba u siebie), wyjazdowe remisy z Niceą i Lille, oraz porażka z Monaco (0:1). Szału nie robi, ale solidność jest. Tym razem jednak wyjazd w dolinę Rodanu, gdzie Lyon w tym sezonie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, bilans 4-0-1 i tylko dwa gole stracone. W Montpellier brak lidera, skład bardzo wyrównany ale nie ma kto pociągnąć gry w ciężkim momencie. Wyrwać punkty na wyjeździe będącemu na fali Lyonowi? Ciężka sprawa. Gram na 1.

c&#39;est magnifique
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom